Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 14., kedd 15:44

CS0ki írta:
Véleményem szerint idén 50-70 millió között van az az összeg, amennyivel az FFP miatt mínuszban zárhatjuk az átigazolási időszakot, és hogy 4 igazolás beleférjen (a fent említett 3 poszt + Higuáin pótlása) és a minőség is rendbe legyen az meghaladja ezt az összeget.
Nálam ideális esetben lenne bőven távozó...Kaká, Higu, DM, Khedira, Adán, Albiol. Ők azért 80 millió körül hozhatnak.
Én mondjuk hoznám Kondogbiát, Casimero, Gündogán hármast, kb ez olyan 45 milla, mellé még Carvajal 8-ért. Ez akkor 53 millió. Van még 30 millió+amennyi minuszba akarunk menni, szóval akár 100 milliónk is. Annyi pénzért akár két elég komoly embert is hozhatunk a támadósorba.
És ha nagyon kell pénz, ott van még Coentrao, lehet kockáztatni, vagy éppen Pepét lecserélni Garay-ra, az is hozna 10 milliót, illetve eleve Garay eladása után is bejöhet még annyi, amúgy is amivel nem is számoltam. És akár még Callejon is mehet. Carvajalt is lehet Denis-szel fogjuk fizetni. Morata is le lehet passzolni végszükség esetén.
Tehát bőven pénzünknél vagyunk szerintem.
Ráadásul nem tudhatjuk, mennyit spóroltunk meg a tavalyi átigazolási pénzből, mivel csak egy érkező volt. Aztán lehet, hogy a tavalyi keret kimerült 40 millióban.
Merci Zizou!

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 14., kedd 15:38

@Sonny írta: Amit viszont remélek,hogy a Carvajal nyilatkozat nem valódi. Persze nekem mindegy,ha tényleg ezt mondta csak a lényeg,hogy itt kössön ki valahogy. :D Nem lenne jó egy szem Arbeloával (esetleg Nachóval kiegészülve) nekivágni a szezonnak. Persze remélem ezt az illetékesek is tudják és,ha nem jön Carvajal,akkor keresnek alternatívát,bár nem nagyon van most olyan játékos a piacon,aki tökéletes megoldás lenne. Danilot talán bevállalnám a Portóból,de róla még csak kacsa szintű hírek sem voltak...
Szerintem nem fogja visszautasítani a nevelőegyüttesét, ami ráadásul nem más, mint a Real Madrid. Ez két olyan indok, amiből talán egy is elég egy játékosnak a visszatérésre. Meg aztán én úgy gondolom, a kezdőbe jönne és ezt tudatnák is vele időben.

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. május 14., kedd 15:30

Szerintem Rooney leigazolásától nem kell tartanunk (hál istennek),jó kis játékos ő,de nehéz lenne őt elképzelni Real mezben meg spanyol földön is. Meg ugye páran írtátok már,hogy fizikailag nincs a toppon,ami szerintem is így van.

Amit viszont remélek,hogy a Carvajal nyilatkozat nem valódi. Persze nekem mindegy,ha tényleg ezt mondta csak a lényeg,hogy itt kössön ki valahogy. :D Nem lenne jó egy szem Arbeloával (esetleg Nachóval kiegészülve) nekivágni a szezonnak. Persze remélem ezt az illetékesek is tudják és,ha nem jön Carvajal,akkor keresnek alternatívát,bár nem nagyon van most olyan játékos a piacon,aki tökéletes megoldás lenne. Danilot talán bevállalnám a Portóból,de róla még csak kacsa szintű hírek sem voltak...

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 14., kedd 15:23

Véleményem szerint idén 50-70 millió között van az az összeg, amennyivel az FFP miatt mínuszban zárhatjuk az átigazolási időszakot, és hogy 4 igazolás beleférjen (a fent említett 3 poszt + Higuáin pótlása) és a minőség is rendbe legyen az meghaladja ezt az összeget.
Nálam ideális esetben lenne bőven távozó...Kaká, Higu, DM, Khedira, Adán, Albiol. Ők azért 80 millió körül hozhatnak.
Én mondjuk hoznám Kondogbiát, Casimero, Gündogán hármast, kb ez olyan 45 milla, mellé még Carvajal 8-ért. Ez akkor 53 millió. Van még 30 millió+amennyi minuszba akarunk menni, szóval akár 100 milliónk is. Annyi pénzért akár két elég komoly embert is hozhatunk a támadósorba.
És ha nagyon kell pénz, ott van még Coentrao, lehet kockáztatni, vagy éppen Pepét lecserélni Garay-ra, az is hozna 10 milliót, illetve eleve Garay eladása után is bejöhet még annyi, amúgy is amivel nem is számoltam. És akár még Callejon is mehet. Carvajalt is lehet Denis-szel fogjuk fizetni. Morata is le lehet passzolni végszükség esetén.
Tehát bőven pénzünknél vagyunk szerintem.
én azt mondom ezt a rooneyt is ellehet felejteni. erőnlétileg összeomlott az emberünk. 40-ért meg egyenesen vicc. kajak 20-at ér kb a mostani állapotában, de lehet annyit sem. jó lesz neki a chelsea vagy a psg.
Én is így vagyok vele, pedig alapvetően jó játékosnak tartom Rooney-t, aki megállta volna helyét nálunk is, de ő már túl kockázatos nekem.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 14., kedd 15:13

én azt mondom ezt a rooneyt is ellehet felejteni. erőnlétileg összeomlott az emberünk. 40-ért meg egyenesen vicc. kajak 20-at ér kb a mostani állapotában, de lehet annyit sem. jó lesz neki a chelsea vagy a psg.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 14., kedd 15:13

Kinezem, h ez a Bale vs Neymar szavazas inkabb a brazil ellen mintsem a britt mellett lenne. Szerintem ez betudhato, h anno eligerkezett hozzank aztan felrugtak a megallapodast es elkezdett ajnarozkodni a Barcarol. Ez olyan mintha az UTE-t dicsoitene es utanna a fradi druukereit kerdeznek meg, h kit hoznanak a kettejuk kozul.Persze, h Balere menne atobb voks. Remelem sikerul majd igazolni, aztan majd meccsek utan meg a sok tapstol meg borogathatjak a kezuket. :mrgreen:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. május 14., kedd 15:07

A lényeg, hogy vagy Bale vagy Neymar kell a csapatnak mert már annyira arra mennek az ellenünk játszó komolyabb csapatok, hogy CR-t fogja 3-4 valaki aztán reménykednek, hogy nem kapnak gólt... Azzal, hogy ha lenne a jobb szélen is 1 meghatározó játékos már CR-ről is le lenne véve a teher meg megoszlana a védők figyelme és nem CR-t fogja mindenki...

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 14., kedd 14:51

Ez a Carvajal nyilatkozat mennyire megbízható?
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 14., kedd 14:50

isteniek ezek a becenevek. :mrgreen:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. május 14., kedd 14:49

http://www.intereconomia.com/video/punt ... f-20130513

higuain csillogás :lol: özil még mindig nem tud spanyolul úgy látom. :-)
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2013. május 14., kedd 14:22

Erti írta:]Attól függ csak, hogy melyik csapat veszi meg őket. Ha a City venné meg idén Neymart és Götzét akkor minden második ember jönne ezzel az összevissza igazolással, de ha a Bayern csinálja akkor már mindjárt nagyon jó okos igazolások

Amúgy ha a Bayern megnyeri a BLt akkor nem biztos, hogy okos dolog odamennie
Ha a city igazolta volna, akkor is azt mondom hogy okos döntés.:) Mivel ott is lehetne variálni elég faszán a kezdőt..de persze részben nem is, mert egyik se angol. Bayern esetében azért jobb a helyzet mert Götze legalább Német..

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. május 14., kedd 14:19

akkor még az eladott játékosokat is pótolni kell.
Ez igaz. Viszont nem lehet tartósan egy DM szintű játékost sem a padon tartani, eleve a piaci értéke miatt sem érné meg. Akár Bale, akár Neymar érkezik, az argentinnak mennie kell. Higuaínnal szemben remélem elfogyott már a türelem, a legnagyobb félelmem vele kapcsolatban az, amit a Neymar - Bale szavazás is mutat, hogy a spanyolok teljesen másképp állnak ezekhez. Voltak elvileg olyan rigmusok is, hogy "Pipita, maradj!"... Értem én, hogy madridista (?), félig saját nevelés, tett is a klubért, viszont nem tudom mennyiszer kell felsülnie ahhoz, hogy elfogyjon a türelem.


Elkanyarodtam. Szóval DM szinte biztos távozó, ha érkezik az egyik "sztárigazolás", viszont a padra nem hoznék plusz embert, ott van Jesé. Elég ígéretes játékos, simán meg lehet próbálni.
A középpályára ha érkezik is valaki, Khedira szinte biztos, hogy marad, azért cserének, vagy tehermentesítőnek teljesen jó. A védelem nagyjából adott, ott létszámban megleszünk, persze Pepét nem szabad eladni, ha megfelel neki a 3. hely.
Előre meg Higuaín távozásával tuti hozunk valakit, legyen az Rooney vagy Agüero, ha meg esetleg marad Callejón, 3. embernek teljesen jó.


Casillas, López, Jesus
Carvajal, Arbeloa, Pepe, Varane, Ramos, Albiol(?), Marcelo, Nacho
Verratti, Xabi, Khedira, Modric, Kondogbia(?), Vidal/Pogba (?)
Cé, Özil, Benz, Agüero/Neymar/Bale(?), Jesé, Callejon

Távozók:Adán, Coentrao, Carvalho, Essien, Di María, Kaká, Higuaín, Morata (?)

Ez nagyon soknak tűnik egy nyárra, viszont a kezdő is brutál módon erősödne, illetve azért talán a pad sem lenne olyan gyenge. Persze kérdés, hogy mennyi az átigazolási keret, illetve ki mozdítható egyáltalán...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 14., kedd 14:03

carvajal lehet, hogy adja magát, de ez a mai nyilatkozat nem épp arról szól, hogy ide vágyódik. szerintem xabi helyére is kell keresni valakit, ugyanis kezdőként nem fog végig bírni megint 60 meccset, így az ő posztja is hiányposzt lesz. két középső kp minimum kell, no meg egy szélső, egy jobbhátvéd és egy csatár. szerintem.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 14., kedd 14:00

Hát pedig én számítok. Elsősorban a kezdő erősödésére. Eleve hülyén nélzne ki, ha a várható 50-100 millást minuszt követően nem lennénk erősebbek. Három alapvetőe hiányt érzek a csapatban, nem tudom elképzelni, hogy ezt a hármat nem lépjük meg.
Nálam a három hiány meg van az négy is, de ezen nem veszünk össze. De ez a 3 hiány (gondolom, Khedira, DM, Arbeloa ez az ominózus 3 ember) fennáll már 2 éve, és eltelt 2 olyan átigazolási időszak, amikor meg sem próbáltuk ezt a 3 posztot rendbe tenni. Az egy dolog, hogy Mourinho volt a Boss, és neki ez így ebben a formában megfelelt. De ennek a 3 posztnak a befoltozása nem könnyű. Carvajal nyilván adja magát, de a többi poszt sokkal nehezebb dió. Sem minőségben, sem árban megfelelő embert nem könnyű oda találni, és tartok tőle, hogy erre a posztra minőséget igazolni csak eladás(ok) árán lehet, és akkor még az eladott játékosokat is pótolni kell. Véleményem szerint idén 50-70 millió között van az az összeg, amennyivel az FFP miatt mínuszban zárhatjuk az átigazolási időszakot, és hogy 4 igazolás beleférjen (a fent említett 3 poszt + Higuáin pótlása) és a minőség is rendbe legyen az meghaladja ezt az összeget.

Avatar
Attii
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:11
Kedvenc játékosaid: C.Ronaldo, Özil, Raul,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Attii » 2013. május 14., kedd 13:56

Megint :D
Madrid - Az El Mundo Deportivo szerint a "Királyiak" 40 millió eurót sem sajnálnák a 27 éves támadóért, aki nyáron elhagyná a MU-t.


Spanyol lapértesülések szerint a Real Madrid örömmel szerződtetné jövő évi együttesébe Wayne Rooney-t, aki első sorban a távozó Gonzalo Higuaín helyettese lehet a "Királyiaknál".
Korábban a Topligán is beszámoltunk arról, hogy a United épp egy Real játékost, Karim Benzemát szemelte ki arra, hogy szerződtesse Rooney helyére, amennyiben az angol támadó hajthatatlan távozását illetően. Ennek fejében az se kizárható, hogy a két klub elcserélje a labdarúgókat, és nyártól épp ellentétes oldalon lássuk a BL-nyolcaddöntőjének esetleges visszavágóján őke

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. május 14., kedd 13:52

Neymar kapcsán:
Az állítólagos Barcas előszerződés a játékossal, vagy a klubbal köttet meg?
Mert a játékossal a klub beegyezése nélkül nem lehet, ha jól tudom, de a klubbal szerintem lehetséges, hiszen anno ezt a Real Madrid is megcsinálta CRonaldo kapcsán.
Vagy most akkor hogy is van ez?

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. május 14., kedd 13:48

Most nyilatkozta le, hogy Mourinho a legjobb. Nem Isten, de majdnem.
persze, mert már ő is tudja, hogy mourinho a chelsea következő edzője :mrgreen:

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. május 14., kedd 13:47

Norbii írta:Nem semmi. Váratlan lépés nagyon..Götze, Ribery, Neymar, Müller..Lesz ám ott alázgatás jövőre. Vkp posztjuk perfect...Van elég "német" a csapatban..így kell ezt csinálni, nem összevissza igazolni, mint a gyökerek.
Attól függ csak, hogy melyik csapat veszi meg őket. Ha a City venné meg idén Neymart és Götzét akkor minden második ember jönne ezzel az összevissza igazolással, de ha a Bayern csinálja akkor már mindjárt nagyon jó okos igazolások

Amúgy ha a Bayern megnyeri a BLt akkor nem biztos, hogy okos dolog odamennie

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 14., kedd 13:46

Ha már Hazard.
Most nyilatkozta le, hogy Mourinho a legjobb. Nem Isten, de majdnem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2013. május 14., kedd 13:42

ez lenne a teljes cikk:


A goal.com című honlap Vicente Cascionra, a dél-amerikai támadó jelenlegi klubja, a Santos korábbi alelnökére hivatkozva számolt be a hírről. A 70 éves Cascione elmondta, biztos információja van arról, hogy Neymar már aláírt a bajor klubhoz, és augusztusban csatlakozik az együtteshez.

Több angol lap arról írt, hogy a Bayern állítólag világrekordnak számító 86 millió fontot, azaz körülbelül 30 milliárd forintnak megfelelő összeget fizet az extravagáns külsejéről és ördöngös cseleiről ismert Puskás-díjas csatárért, akit leginkább a Barcelonával és a Real Madriddal hoztak össze.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 322 regisztrált és 0 vendég