Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. június 14., péntek 11:23

realistahuni írta:CR-Suarez-Bale triót én is nagyon támogatnám.
Azt én is. Cavaniért viszont nem vagyok oda, nem sokat láttam játszani, de szerintem ő az a típusú játékos, akinek beadom és valahogy beerőszakolja a labdát. Mondjuk ha a két szél Bale és CR, akkor annyira nem vészes a dolog. De Suárez jöjjön :)

Remélem Ancelotti-t legkésőbb holnap bejelentik aztán talán felgyorsulnak az események.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 14., péntek 11:21

PEEtör írta:Elkezdte valaki ezt az egyszezonos dumát, fogalmam sincs ki volt az, de szokás szerint mindenki megy utána...meg sem kellene lepődnöm.

Szerk.:Nem szoktam sűrűn az alattam levő úriembernek igazat adni, de ebben maximálisan.

Annyi hülyeséget szoktam egyébként beszélni......általában ki is derül idővel.Szégyen ide vagy oda...... :roll: :roll:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7384
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 14., péntek 11:17

CR-Suarez-Bale triót én is nagyon támogatnám. Persze nem kell copacabana focit várni, de olyan széljátékunk lenne, hogy nem lennék az ellenfelek szélsővédői helyében. Most abban a helyzetben vagyunk, hogy az elit csapatok közül mi nyertünk legrégebb BL-t. Egyszerűen kell a tizedik és kész, nem érdekel, ha kontrázós foci, béellt akarok.

Isco-t amúgy is minek? Mert se nem elég gyors, se nem elég erős. Özilt ha eladjuk akkor okés, de nem adjuk el. Szélen a legnagyobb hülyeség lenne játszatni. Amikor 1v1-be kellene megverni a védőt, nyakamat rá, hogy 10ből 8-szor visszapassz jönne, mint Öziltől amikor szélen játszott. Semmi haszna nem volt, és Isconak se lesz.

Az meg csak tényleg mellékes, hogy Bale védekezni is be tud segíteni, nem is akárhogyan.
Love football, hate antifa.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. június 14., péntek 11:01

Elkezdte valaki ezt az egyszezonos dumát, fogalmam sincs ki volt az, de szokás szerint mindenki megy utána...meg sem kellene lepődnöm.

Szerk.:Nem szoktam sűrűn az alattam levő úriembernek igazat adni, de ebben maximálisan.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 14., péntek 11:01

Nem valamit lát,benne hanem az egyik legjobbat....az egy kicsit más megfogalmazás szerintem.

Modric posztjával a legtöbb ember akkor képzavarban volt,de még most is vannak páran......ennyit a hiányposztról,de egyébként igen,arra jött.

Bale 90Milla? Miért? Kit böfög a média valós áron? Cavani ér 63? Suarez 50? Ugyanmár......

Egy kiemelkedő szezon? 3 éve folyamatosan megy felfelé mint a távirat......

de hagyjuk, nem érdekel a téma. főleg ha olyanokat olvasok hogy CR posztjára jönne pl......kb egy éve nem ott játszik.Mindegy.....tényleg nem érdekel a téma.

Elég volt. Jöjjön isco 35 ért, és ácsorogjon csípőre tett kézzel a többi majd védekezik helyette.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 14., péntek 10:51

R.M.C.F írta:Ami itt bale ellen folyik, az a lenézés, meg el nem ismerés, ugyanez ez volt modric esetén is,tavaly, akkor is nevetett a 90%-a a fórumnak, és mit akarunk....most meg már sunnyognak, mert modric közben elkezdett bizonyítani, úgy hogy a fél szezonban nem is nagyon játszott, és az ívelések nem az ő asztala.....
Csak míg Modric hiányposztra jött 40 milkacsokiért, addig Baleről 90 milliós hírek szaladgálnak. Érne szerinted annyit? 90 millió? 1 kiemelkedő szezonnal a háta mögött? Modric is elit játékos a posztján, a csapatunkban a legjobb 3 játékos között van.

Teljesen más a két eset, de amúgy megértem, tavaly én is tavasztól teljes mértékben támogattam Modricot és tényleg fura volt látni, hogy mennyien fikázzák.

Zidane lát benne valamit, ez valamilyen szinten biztató, de 50 feletti áron továbbra sem szeretném meglátni a csapatban full brit Balet, mert inkább jöjjön a labdát a faszán pörgető spanyol Isco 30-35 körül.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 14., péntek 10:44

R.M.C.F írta:Ami itt bale ellen folyik, az a lenézés, meg el nem ismerés, ugyanez ez volt modric esetén is,tavaly, akkor is nevetett a 90%-a a fórumnak, és mit akarunk....most meg már sunnyognak, mert modric közben elkezdett bizonyítani, úgy hogy a fél szezonban nem is nagyon játszott, és az ívelések nem az ő asztala.....

de mindegy......olvasom itt a bale -el kapcsolatos véleményeket..........nevetséges.
Már 1x megfogadtam hogy nem is szólok bele, de most már tényleg ne........isco az isten,aki kb a cipőjét nem vihetné....mindegy.
mindig is ez volt.
Leszünk barátok? :iszunk: :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 14., péntek 10:39

Ami itt bale ellen folyik, az a lenézés, meg el nem ismerés, ugyanez ez volt modric esetén is,tavaly, akkor is nevetett a 90%-a a fórumnak, és mit akarunk....most meg már sunnyognak, mert modric közben elkezdett bizonyítani, úgy hogy a fél szezonban nem is nagyon játszott, és az ívelések nem az ő asztala.....

de mindegy......olvasom itt a bale -el kapcsolatos véleményeket..........nevetséges.
Már 1x megfogadtam hogy nem is szólok bele, de most már tényleg ne........isco az isten,aki kb a cipőjét nem vihetné....mindegy.
mindig is ez volt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 14., péntek 10:27

a PP szerint.
Ha már Punto Pelota; ez a FIFA-ügynök François Gallardo megint érdekes hírrel állt elő, 48 órával ezelőtt az egyik (az új vezetés szerint) "létszámfölötti" játékosért egy 40 millás ajánlat futott be a Real Madridhoz, amit a blancók elfogadtak és az átigazolás Ancelotti érkezésé után hivatalossá is válik! :hmmm:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Attii
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:11
Kedvenc játékosaid: C.Ronaldo, Özil, Raul,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Attii » 2013. június 14., péntek 8:43

A Dortmund elfogadta a Real Madrid 30 millió eurós ajánlatát Lewandowskiért, azonban a lengyel támadó kizárólag a Bayern Münchenbe menne. A müncheniek 25 millió eurót adnának a játékosért. :hmmm: :hmmm:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 14., péntek 8:20

Realista24 írta:Laudrup nemet mondott a PSG-nek a PP szerint.
Van ott egy érdekes cikk Zidane terveiről, amelyből szinte semmi újat nem tudunk meg (Benzemaval és Özillel alapemberként számolnak, Jesé és Carvajal) :mrgreen: Esetleg annyi, hogy Cavani az első számú célpont a csatár posztra, de nem prioritás, gondolom az ára miatt. Prioritást a KP megerősítése élvez. Ezzel kapcsolatban a Marca is lehozott egy cikket, bár új nevet nem dobtak be. Ancelotti Vidalt szeretné, de az az üzlet bonyolult, ezért vannak más lehetőségek: Gündogan (bár idei érkezése kérdéses, mivel úgy néz ki, perez ígérete valós, hogy idén nem hajtunk a törökre.), Verratti. Ide sorolják Iscot, Kondogbiat és Illaramendit is, akiket elérhetőbb opciónak tartanak.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 14., péntek 7:54

Laudrup nemet mondott a PSG-nek a PP szerint.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 14., péntek 7:13

Bale meg a 90 millió..akkor én érek tuti vagy 50-et.

Te vagy az Sanyi? :mrgreen:

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. június 14., péntek 2:35

Bale meg a 90 millió..akkor én érek tuti vagy 50-et. :mrgreen: Mivel Bale 40-nél többet sehogy nem érne. MErt sztem 40 fölött csak a nagyon elit játékosok lehetnének...Pl. aki nem csak futott egy jó szezont és felment az ára egyből 90 millióra. :) Pláne nem CR posztjára vennék amúgy. Mert Bale jobbszélen nemtudom milyen, de kétlem hogy vmi húde 90 milliós teljesítményre képes. CR közelébe se érhet. Egyébként neki a balszél az igazi. Az igazolása haszontalan. 40 fölött nem hoznám. Túl fel lett kapva...Mellesleg Falcao és Neymar igazolásáról való lemaradással már csak állunk helyben hagyva..megverve. Egy ilyen szezon után fontos lett volna a gyors erősítés, ehelyett a sajtó felveri futóbolond Bale árát és akikkel mehetnén valamire azt normál áron elvitték már..Komolyan mondom én hülyét kapok attól amit Perez csinál. Mert nem csinál semmit. Atlaticotól nem igazolunk meg minden. Agüeroról meg Falcaoról is lemaradtunk emiatt. Szánalom.

Ja és egyébként szélre nem igazolnék, mert nálam Jesé kezdene. Mindegy melyik oldalon. Sztem már most jobb játékos mint Bale. Lehet nevetni. Csatár kell, meg középpályás. (Gündogan)

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8357
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. június 14., péntek 1:38

'shutterisland írta:picit elvonatkoztatva...azért úgy megnézném ezeket a tárgyalásokat egy-egy transzfer esetében.
tudom, hogy hatalmas pénzek forognak, de el nem tudom képzelni, hogy néhány fél nyarat felemésztő átigazolási sagában, ahol vagy 10x leülnek tárgyalni, mégis miről alkudoznak ennyit.
főleg, mikor órákig tartanak ezek tárgyalások.
Ezt képzeld el, csak pia helyett tízmillákkal. :mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8526
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 14., péntek 0:37

picit elvonatkoztatva...azért úgy megnézném ezeket a tárgyalásokat egy-egy transzfer esetében.
tudom, hogy hatalmas pénzek forognak, de el nem tudom képzelni, hogy néhány fél nyarat felemésztő átigazolási sagában, ahol vagy 10x leülnek tárgyalni, mégis miről alkudoznak ennyit.
főleg, mikor órákig tartanak ezek tárgyalások.

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. június 14., péntek 0:32

Bocsi, ha már volt korábban téma, csak én most vettem észre CR legutóbbi kiejelntését a szerződés hosszabbításról. Számomra nem igazán világos, hogy mit ért azalatt, hogy minden hír kamu a hosszabítással kapcsolatban. A legtöbb sportoldal ezt úgy veszi, hogy nem kíván hosszabítani, viszont bőven jelentek meg olyan hírek is mostanában, ahol azt írták, hogy egyáltalán nem akar Madridban maradni. Ezesetben lehet, hogy éppen ezeket a híreket cáfolta meg, nem?

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 13., csütörtök 23:46

Felnéztem még Marca-ra és tény ként közlik már, hogy Ancelotti ingyen távozik a PSG-től. Az indok az az, hogy 2 biztos Francia forrás tény ként közli, hogy megeggyezett a PSG vezetősége Laudruppal. Igy holnap-holnapután kézhez kapja a szükséges papirokat Ancelotti! Gondolom hétvégén maximum hétfőn bejelentik az új edzőt B-) :workout: :box: :rock:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 13., csütörtök 23:34

adamzz írta:50 felett kellene a pöcsnek bale.. Megint nevetségessé tesszük magunkat,ha 80-90 körül elhozzuk a walesit. Suarez 40-ért reálisabb, két csatáros game azt mehet a bugi.
És akkor ki járna vissza védekezni? :hmmm:
Fölösleges agyalni ezen a 2 csatáros rendszeren, mert CR, ha pályán van majd csak ugyan ott vagyunk + lesérül 1 csatár vagy eltiltás és már is kuka a 2 csatár módszer. Ugyanis Moratta lenyilatkozta, hogy amennyiben nyáron igazolunk 1 csatárt valószinű, hogy távozni fog... Annyiból adok igazat az embereknek, hogy Bale ára magas, de lehet, hogy Perez számolt ezzel és ki tudja, hogy milyen bevételek várhatóak és kiadások. Az meg, hogy az öreg költekezik ne a mi problémánk legyen már könyörgöm... :roll:

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1206
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2013. június 13., csütörtök 22:37

adamzz írta: két csatáros game azt mehet a bugi.

erre már énis gondoltam csak CRen megis bukik a dolog, elé nemkell még 2 ember Ő úgy nemtudja magából kihozni a maxot. Bár jó lenne ha minden hétvégén mondjuk egy ronaldo suarez benzema támadósor lépne pályára :mrgreen:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 329 regisztrált és 0 vendég