Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 4., vasárnap 15:45

Realfan1 írta:A topik első 5-10 oldalába beleolvastam.. Április 15.e körüli időszak.. Ott még a fórum többsége 50Milliót se adott volna Bale-ért.. meg még abban reménykedett mindenki , hogy 40ért elhozzuk.. erre most még 90M-ért se tudnánk elhozni.. :(
Ez igaz, akkoriba viszont meg nem szabadultak el ennyire az arak. Annyit tudtunk csak, hogy Gotze kerult 37 millioba, ami azert eleg szep kis osszeg. Higut is mindenki 25ert mar adta volna el a Juvenak, kozbe meg 37 lett a vegso ar. Cavani se 45-ert valtott mint ahogy sokan szamoltak (Higu + 20 milla), hanem 63-ert. Callejon es Albiol se ert senkinel 10-12 milliot. Illarramendi kerult 32 millioba (nem, nem 39 es nem is 40 ahogy sokan irjak, hanem 32), kozbe meg a legtobben ugy gondoltuk, hogy Gundogant meg akar Vidalt is el lehet hozni talan par millioval dragabbert. Rengeteg dolog valtozott aprilis ota, a jatekosok arai kaptak egy 1.5-os szorzot koszonhetoen annak, hogy a PSG-Monaco-City harmas olyan jatekosokert is kiad hatalmas osszegeket akik messze nem ernek meg annyit. (Mint amikor a Napoli elnoke elmondta, hogy soha nem gondolta volna, hogy barki is kiad 63 millio Cavaniert, mikor egyaltalan nem er annyit) Aprilisi viszonylatban Bale ara is 45-50 millio kozott mozgott. Azota megvaltoztak a dolgok. Mondjuk ez a 120 millio tulzo, nalam JELENLEGI viszonylatban 85 millio (euro) a max.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 4., vasárnap 15:36

Szerintem Coentraot a válogatottból nem nagyon lehet kiszorítani,vagyis nem tudnék mondani olyan embert aki riválisa lehet,úgyhogy a VB miatt nem kell neki izgulni!Kevés játéklehetőséggel is ott lesz.Örülnék ha maradna,legalább a Kupában és pár bajnoki meccsen játszhatna!
Lehet, hogy nincs ellenfele a válogatottban, de lehet nem akar minimális játékperccel nekimenni egy világbajnokságnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

horesz93
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:42
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, KTE

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: horesz93 » 2013. augusztus 4., vasárnap 15:26

Realista24 írta: A vezetőség arra törekszik, hogy ne két kezdő szintű játékos legyen a balhátvéd posztra. Valamint jövőre vb van, Coentrao sem hiszem, hogy kockáztatni akar. Nagyjából az a helyzet, mint Khediránál, hogy szükségük van a játékpercekre, és ez jövőre nem lesz garantálva.
Szerintem Coentraot a válogatottból nem nagyon lehet kiszorítani,vagyis nem tudnék mondani olyan embert aki riválisa lehet,úgyhogy a VB miatt nem kell neki izgulni!Kevés játéklehetőséggel is ott lesz.Örülnék ha maradna,legalább a Kupában és pár bajnoki meccsen játszhatna!
----------------Courtois/Lunin
Carvajal/Vazquez---Militao/Nacho---Alaba/Rüdiger---Mendy/Miguel
------Casemiro/ Tchouaméni
Valverde/Modric-----Kroos/Camavinga
Rodrigo/Asensio----Vinicius/Hazard
------Benzema/RdT

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. augusztus 4., vasárnap 15:26

Hawer írta:
Realfan1 írta:A topik első 5-10 oldalába beleolvastam.. Április 15.e körüli időszak.. Ott még a fórum többsége 50Milliót se adott volna Bale-ért.. meg még abban reménykedett mindenki , hogy 40ért elhozzuk.. erre most még 90M-ért se tudnánk elhozni.. :(
Ha Neymar volt 57 millió, akkor nálam Bale-ért 70 a plafon.
Az meg hogy felakarjuk venni a versengést az újgazdag csapatokkal, semmi értelme nincsen.
Hagyni kell a p.csába bohóckodni az Euroligába és talán jövőre eljutnak a BL-be...
Ha ide akar jönni meg verje az asztalt... senkinek nem kell egy nulla motivációs játékos.
Már a 90M-os híreknél is a röhögés környékezett. :coffee:
Szerintem nem 13 millió a különbség két játékos közt. (Nem azt mondom, hogy a reális árukon kel(n)tek el.)
Bale többet bizonyított, jobb bajnokságból jött, jelenleg -szerintem- biztosan jobb játékos a brazilnál. Ráadásul Neymarnak csak 1 év volt hátra a szerződéséből, míg Bale esetében még 3 van hátra. Kvázi Neymart el kellett adniuk, és így is hatalmasat szakítottak, ezzel szemben Bale barátunk eladása nem ilyen sürgető a Spurs számára.

Avatar
Hawer
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 16:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, Jesé
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Hawer » 2013. augusztus 4., vasárnap 15:02

Realfan1 írta:A topik első 5-10 oldalába beleolvastam.. Április 15.e körüli időszak.. Ott még a fórum többsége 50Milliót se adott volna Bale-ért.. meg még abban reménykedett mindenki , hogy 40ért elhozzuk.. erre most még 90M-ért se tudnánk elhozni.. :(
Ha Neymar volt 57 millió, akkor nálam Bale-ért 70 a plafon.
Az meg hogy felakarjuk venni a versengést az újgazdag csapatokkal, semmi értelme nincsen.
Hagyni kell a p.csába bohóckodni az Euroligába és talán jövőre eljutnak a BL-be...
Ha ide akar jönni meg verje az asztalt... senkinek nem kell egy nulla motivációs játékos.
Már a 90M-os híreknél is a röhögés környékezett. :coffee:

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2013. augusztus 4., vasárnap 14:19

A topik első 5-10 oldalába beleolvastam.. Április 15.e körüli időszak.. Ott még a fórum többsége 50Milliót se adott volna Bale-ért.. meg még abban reménykedett mindenki , hogy 40ért elhozzuk.. erre most még 90M-ért se tudnánk elhozni.. :(

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2013. augusztus 4., vasárnap 14:03

Azon gondolkoztam a minap, hogy lehet az, hogy CR és Messi így termelik a gólokat és mondjuk Ronaldo és társai 10-15 éve nem lőttek ennyit?
Nos, szerintem közvetve azért van így, mert a Real-Barca páros mozgástere sokkal nagyobb a piacon. Pénzügyileg a bajnokság fölé nőttünk, és a televíziós bevételek a két nagy markát üti elsősörban, a többi csapat pedig osztozik a morzsán. Emiatt a liga erőelosztása felborult a két nagy javára...
Régen nem volt így, régen a spanyol csapatoknak nem kellett eladni a legjobb játékosukat a fennmaradás érdekében. Most pedig amint volt pár tehetsége a Malagának, első dolgunk volt hogy elszívtuk. De nem csak ők jártak így, végig lehet nézni a spanyol csapatokon, mindegyiket módszeresen szétrabolják. Amíg nálunk habzsi-dőzsi van, ők nem tudnak olyan fizetést adni a játékosoknak amivel marasztalni tudnák. De ha képesek is lennének rá, nem tehetik meg, mert az eladásból származó pénzre nagyobb szükség van.
Szóval a közvetlen ok az, hogy a spanyol csapatok -minket és a Barcát leszámítva- nem tudnak kiépíteni egy nyugodt sportszakmai modellt, mert évek óta kötélen táncolnak, hogy csőd lesz-e vagy sem. A manna pedig leesik a Barcának és Realnak, illetve gólvágóiknak, mert úgy mehetnek át az aktuális ellenfélen mint forró kés a vajon.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 4., vasárnap 13:49

Kerlon írta:Mondjuk Fabio lehet akkor is bekerülne, ha nem játszana, mert olyan gyér a portugál állomány. Khedira kerettag lesz, de kezdő már tuti nem. Kroos, Gündogan már tuti kiszorítja... De talán még Benderék is.
Gündogan és Kross nem tudna Khedira helyén játszani. Nekik Schweinsteigert vagy a 3 TKP közül kellene kiszorítaniuk valakit, hogy játszhassanak
Khedirának a 2 Bender a riválisa. Sven jobb nála, Larsot nem nagyon láttam játszani
De Khedira kiszorításáról felesleges beszélni, mert neki Löwnél biztos helye van

Az a helyzet, hogy Löwből simán kinézem, a jövő évi VBn is olyan hülye lesz, mint az EBn, hogy a Khedira,Schweinsteiger-Podolski,Özil,Müller KPval áll ki

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. augusztus 4., vasárnap 13:43

pheco írta:Azon gondolkoztam a minap, hogy lehet az, hogy CR és Messi így termelik a gólokat és mondjuk Ronaldo és társai 10-15 éve nem lőttek ennyit? Manapság már a kiscsapatok nem támadnak ki, tömörülnek a kapu előtt, a BL-ben sincsenek sokszor olyan nyílt csaták, mint régebben és mégis dupla/tripla annyi gólt vágnak, mint a régi ászok. Miért van ez szerintetek?
Akkor sem volt nyiltabb mint most...a kis és kozep csapatok megtornek az elso v madodik bekapott gol(ok) utan. Regen meg a kozepcsapatokban is voltak karakterek. A vedok is kemenyebbek, fizikalisan erosebbek voltak mint most, a kozeppalyasok szinten. Mai kotosztaly tobbsege puhany akarat gyenge...tisztelet a kivetelnek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. augusztus 4., vasárnap 12:29

Moratát innentől már nem lehet eladni / bevonni, mivel egy szem Benzema van előre. Higu elment, így KELL a cserecsatár előre. Saját nevelés, spanyol és elücsörög a padon. Csatárt venni már nem fog a klub.

Az a baj, hogy Morata cserecsatárnak is nagyon kevés. Hozzá képest még Higu is labdazseni. Ha Benzema nem lesz, majd felmehet előre Jesé, vagy ha muszáj CR is.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. augusztus 4., vasárnap 12:16

Azon gondolkoztam a minap, hogy lehet az, hogy CR és Messi így termelik a gólokat és mondjuk Ronaldo és társai 10-15 éve nem lőttek ennyit? Manapság már a kiscsapatok nem támadnak ki, tömörülnek a kapu előtt, a BL-ben sincsenek sokszor olyan nyílt csaták, mint régebben és mégis dupla/tripla annyi gólt vágnak, mint a régi ászok. Miért van ez szerintetek?

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 4., vasárnap 12:00

Bale állítólag maga mondta, hogy CR a példaképe
A 2 emberünkkel kapcsolatos újabb pletykák; a Cadena Ser és Marca szerint a Tottenham tegnap elfogadta a Real 96-98 millás ajánlatát azzal a feltétellel, hogy a játékos csak jövőre csatlakozik a csapathoz (ami természetesen a játékosnak nem fér bele és ha kell sajtótájékoztató formájában közli nyilvánosan a távozási szándékát), míg angol hírek szerint amennyiben a Real 5 részletben kívánna fizetni a walesiért, úgy a londoniak csak ragaszkodnának ahhoz a 120 millás végösszeghez! :smile: Ami pedig Cristianot illeti a brit sajtó is abszolút egyetért abban, hogy a portugál hosszabbítani és maradni akar a Madridnál (ami Bale érkezésével csak még vonzóbb és erősebb csapat lesz) csupán egyetlen egy kívánsága van, hogy a vezetőszerepe a csapatban a fizetésén és a megbecsülésén, illetve a játékos iránti tiszteletben (díjátadókkal kapcsolatos támogatás, stb.) jól tükröződjön majd ezt követően is, így közel 2X-szer akkora fizetést vár el, mint amennyit Balenek készül adni a Real Madrid! :mrgreen:
A másik meg madridronie: Moratát innentől már nem lehet eladni / bevonni, mivel egy szem Benzema van előre.
Nekem aztán mind1, csupán annyit jegyeztem meg, hogy az eddigiek alapján Jesé is bőven előtte van a sorban, így gyakorlatilag semmi keresnivalója nincs itt ennek az embernek, mivel baromi kevés és 0 ehhez a szinthez!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 4., vasárnap 11:50

Realista24 írta:
Coentrao pedig maradjon csak itt. Lesz 13-14-ben is bőven meccs, elférnek egymással Marceloval. Az a granadás srác meg egy majdnem kieső csapatból jönne. Bár nem emlékszem rá hogyan is játszott ellenünk, de ha jó lenne, már nem lenne a Granadában.
A vezetőség arra törekszik, hogy ne két kezdő szintű játékos legyen a balhátvéd posztra. Valamint jövőre vb van, Coentrao sem hiszem, hogy kockáztatni akar. Nagyjából az a helyzet, mint Khediránál, hogy szükségük van a játékpercekre, és ez jövőre nem lesz garantálva.
Mondjuk Fabio lehet akkor is bekerülne, ha nem játszana, mert olyan gyér a portugál állomány. Khedira kerettag lesz, de kezdő már tuti nem. Kroos, Gündogan már tuti kiszorítja... De talán még Benderék is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 4., vasárnap 11:48

Coentrao pedig maradjon csak itt. Lesz 13-14-ben is bőven meccs, elférnek egymással Marceloval. Az a granadás srác meg egy majdnem kieső csapatból jönne. Bár nem emlékszem rá hogyan is játszott ellenünk, de ha jó lenne, már nem lenne a Granadában.
A vezetőség arra törekszik, hogy ne két kezdő szintű játékos legyen a balhátvéd posztra. Valamint jövőre vb van, Coentrao sem hiszem, hogy kockáztatni akar. Nagyjából az a helyzet, mint Khediránál, hogy szükségük van a játékpercekre, és ez jövőre nem lesz garantálva.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 4., vasárnap 11:39

Plusz Bale állítólag maga mondta, hogy CR a példaképe (lásd a szabadrúgásai), szóval biztosra vehető, hogy nem fog egyénieskedés. Amúgy meg ha Bale jönne, akkor Di Maria meg menne (aminek én személy szerint nem örülök, mert bár tavaly rossz volt ahogy a komplett csapat is egy két játékost leszámítva, de előtte meg voltak zseniális időszakai - és nem egy két hetek). Én csak azt nem szeretném, ha Bale annyi vagy még többe kerülne mint CR az ideérkezésekor. Mivel elmenne tőlük egy gólerős támadó, így kell nekik egy másik, de inkább kettő. Így szerintem jó üzlet lenne bevonni Di Mariát is. Úgy emlékszem, hogy az elején még nem érdekelte őket, de azóta már elfogadnák az argentint. Viszont mivel DM elült a padon ha épp a helyzet úgy hozta, viszont Bale nem az a típus, nem azért jönne ide. Így még azért kéne egy távozó a támadó szekcióból (Kaká?, Denis?).
Ha meg esetleg tényleg jönne már idén Bale, akkor nagyon kíváncsi leszek azt hogyan is oldja meg Carlo - mármint a felállást. Napok óta több verzió is van a fejemben, de akárhogy is lesz jó páran megszívják a walesi érkezését.

Anno nagyon kíváncsi lettem volna, hogy működne a Robben-CR kettős szél, sajnos nem láthattam meg. Remélem ezt a Bale-CR szélső támadó párost majd láthatom! :) Nem lesz egy perc nyugtuk sem a védőknek, lesz bőven átlövés ami sok csapatnál hiányzik és a betömörülés ellen nagyon hatásos.

Coentrao pedig maradjon csak itt. Lesz 13-14-ben is bőven meccs, elférnek egymással Marceloval. Az a granadás srác meg egy majdnem kieső csapatból jönne. Bár nem emlékszem rá hogyan is játszott ellenünk, de ha jó lenne, már nem lenne a Granadában.

A másik meg madridronie: Moratát innentől már nem lehet eladni / bevonni, mivel egy szem Benzema van előre. Higu elment, így KELL a cserecsatár előre. Saját nevelés, spanyol és elücsörög a padon. Csatárt venni már nem fog a klub.


A FIFA szabályai miatt Soldado eladásából a Realnak 1,125 millió, a Don Boscónak 225 ezer, az Osasunának pedig 150 ezer euró jár. :D
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. augusztus 4., vasárnap 11:12

Igazából örülni fogok Bale érkezésének, de akkor sem leszek szomorú, ha nem jön. Ahogy elnézem nélküle is igen durva csapatunk lesz. Így is padon van DM és Jesé, akik úgy tűnik jó formában vannak és készen állnak harcba szállni a kezdőbe kerülésért. Ha jön Bale, akkor még valaki padra kerül, valószínűleg Özil vagy Isco lesz az. Úgy néz ki Özil is összeszedte magát és Isco sem piti eddig, szóval akár fel is boríthatja Bale az egész csapatot. Viszont erősödnénk vele, ez kétségtelen. Szerencsére nem nekem kell dönteni. Ha ennyire akarja Carlo és Perez is akkor jöjjön, de nélküle sem lesz baj, rég volt ennyire erős kerete a csapatnak.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 4., vasárnap 1:33

Kíváncsi leszek Ronaldo és Bale viszonyára
Szerk.: még valami; míg élek nem felejtem el Cristiano egyik mondatát a bemutatásakor; ő azért jött ide, hogy történelmet írjon ennél a klubnál, természetesen tisztában van vele, hogy itt a világ legjobbjai játszanak/játszottak és hogy hatalmas a verseny, kemény, egyben óriási a konkurencia, de az ő célja az, hogy a legjobbak között is a legeslegjobb legyen --> amit évek óta tettekkel is bizonyít, innentől kezdve véleményem szerint inkább inspirálni, mint sem hátráltatni fogja őt Bale érkezése (arról nem is beszélve, hogy ahogy Neymar Messi, úgy az elején valószínűleg Bale is szépen beáll majd Cristiano mögé a sorba) --> szóval e tekintetben én egy cseppet sem aggódom! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 4., vasárnap 1:13

Inkább felvetek egy új témát, mert ahogy látom már napok óta az áráról megy a vita...

Kíváncsi leszek Ronaldo és Bale viszonyára... mert Bale alázatos és tisztelet tudó stb stb, de bármennyire is csípem a mi Roncink bizony durván egoista és nem tudom mennyire örül neki
Akarod mondani maximalista B-) , de egyébként is rengeteget változott előnyére az utóbbi időben ha már az egoizmusát említed --> itt meg egy írás, vélemény arról, hogy miként is vélekedik a dologról maga Cristiano; nos semmi esetre sem szomorú, sőt /elvileg nem kicsit várja/ :) ; a szerződéshosszabbításban is igen komoly segítség lehet a walesi érkezése, amit a fenti pletyka szerint Bale megszerzését követően azonnal be is jelentenek a klubnál (miután szóban már megköttetett a megállapodás)!
Végig ment a 3M (Modric/Mvila/Meg ki is még?),
A 3. ember Maicon volt! :mrgreen:
Bale
Napok, hetek, hónapok óta futjuk ugyanazokat a köröket (mint anno Cristiano esetében is --> reméljük, hogy végül a cáfolat is közel azonos/hasonló lesz a walesi részéről a kétkedők és ellenzők számára); meddő vita az egész, azzal az apró lábjegyzettel, hogy a Real Madrid Perezestül, Zidane-ostul Carlo Ancelottin át nagyon durván hozná, innentől kezdve meg ..... :-*
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. augusztus 3., szombat 23:15

Géci írta:
Gerr90 írta:Sziasztok!:)

Bocsi, most nincs időm oldalakat visszaolvasni, így itt kérdezem meg, hogy a következő meccs ma lesz vagy holnap?
És 2 vagy 3, mert láttam már ilyet is meg olyat is.
Tudtommal hajnal 2-kor lesz...:)
Köszi a gyors választ, akkor alszom egy kicsit előtte...meg majd utána is. :D

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 3., szombat 23:11

Gerr90 írta:Sziasztok!:)

Bocsi, most nincs időm oldalakat visszaolvasni, így itt kérdezem meg, hogy a következő meccs ma lesz vagy holnap?
És 2 vagy 3, mert láttam már ilyet is meg olyat is.
Tudtommal hajnal 2-kor lesz...:)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 271 regisztrált és 0 vendég