Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. szeptember 9., hétfő 11:30

Calderónra csak ennyit tudok mondani: http://www.youtube.com/watch?v=xX9a5pAvWmE

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 9., hétfő 11:25

Realista24 írta:Ez a Calderón megint odacsapott :lol: :lol:
az a durva, hogy a vagdalkozásai mellett 80%-ban igaza beszél, csak már nem hallgat rá senki :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13163
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 9., hétfő 11:22

ezek az év közbeni válogatott meccsek fognak a sírba kergetni...állandóan kisebb sérülések vannak aztán ebből van a baj

Rosell meg a hülye nyilatkozatával...ha ez igaz akkor legalább ők ismerték be, hogy Neymar madridba akart szerződni, csak hát a drágalátos apuka...de kicsit sem baj, így legalább Bale lett a B-terv, aki szerintem jobb, sárgákat Arbeola meg Khedira is tud majd szerezni :D

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. szeptember 9., hétfő 11:14

BBeno írta:
Az viszont nem veletlen, hogy Ozilt meg Higuaint (vagy mondhatom akar Khedirat, Kakat, Arbeloat) ennyi ember nem kedveli a forumrol.
az hogy valaki akit irreálisan sokan utálnak innen azétr van mert sok a birka. vagy még csak sokan sincsenek csak ők a leghangosabbak. valszeg utóbbi. attól még nagyon nagy százalékban a világon szeretik azt az embert. mindegy hogy kiről beszélünk.
Bármennyire fáj, hogy ha a kedvenced fikázzák. Tényleg nagyon sokszor teljesen jogos.
Tény hogy van egy két ember, aki szinte már megszokásból fikázz/savazz egy-egy játékost, de szerintem ez igen minimális.

nagyon nagy százalékban a világon szeretik azt az embert.
Erre meg csak annyit, hogy spanyolok megválasztották Modricot a tavalyi év legrosszabb igazolásának. :agree:
Özileznek a Realmadrid facebook oldal minden egyes posztjánál. Szerintem meg a butább, meg divat szurkolóból van több.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 9., hétfő 11:06

Ez a Calderón megint odacsapott :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. szeptember 8., vasárnap 23:12

Az viszont nem veletlen, hogy Ozilt meg Higuaint (vagy mondhatom akar Khedirat, Kakat, Arbeloat) ennyi ember nem kedveli a forumrol.
az hogy valaki akit irreálisan sokan utálnak innen azétr van mert sok a birka. vagy még csak sokan sincsenek csak ők a leghangosabbak. valszeg utóbbi. attól még nagyon nagy százalékban a világon szeretik azt az embert. mindegy hogy kiről beszélünk.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 8., vasárnap 22:58

Kerlon írta:Hát. Amúgy leírtam, hogy jogosan savazzák, de szerintem azért kicsit átesett a ló a túloldalra. Már múltkor leírtam, hogy vércseként várják, hogy elkövessen egy hibát és azután BUMM. Csúnya, rossz, Özil, pfejj, pfejj.
Minden jatekosnal van egy pohar. Ha rosszul jatszik, akkor elobb vagy utobb megtelik az a pohar. Peldaul ott van Higuain. Van akinel a Lyon elleni kapufaja utan telt be a pohar, van akinel a Dortmund elleni kihagyott helyzetenel. Es ha az a pohar egyszer betelik, akkor a jatekos tehet szinte BARMIT, mindig is a hibait fogod keresni, miket hagyott ki, milyen akciok mentek el rajta, mikor nem passzolt, stb. (mert hibai mindenkinek vannak). Sokaknal Ozil pohara a legutobbi nyilatkozataval telt be, Te viszont ezt is elnezed neki. Lehet hogy egy, lehet hogy ket ev mulva fogsz csalodni benne, de az is lehet hogy soha.

Az viszont nem veletlen, hogy Ozilt meg Higuaint (vagy mondhatom akar Khedirat, Kakat, Arbeloat) ennyi ember nem kedveli a forumrol.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. szeptember 8., vasárnap 22:41

Kerlon írta:Már múltkor leírtam, hogy vércseként várják, hogy elkövessen egy hibát és azután BUMM. Csúnya, rossz, Özil, pfejj, pfejj.
Hidd el, nem véletlenül van ez. Rászolgált rendesen az utóbbi időben szerintem.

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. szeptember 8., vasárnap 22:40

Remy írta:
realfan91 írta:Bernardból nagy sztár lesz. talán nagyobb mint szrrá hájpolt Neymarból lesz is valaha.
Lucasra is azt mondták, aztán hallani se lehet róla. A Shakhtar megint egy olyan csapat, ahová felesleges elszerződni, mert a bajnokság 0, így nem lehet fejlődni benne.
Nana... Lucas 20 eves... a psg idiota edzoje nem jatszatja de carlonal alapember volt. az meg hogy shaktarba felesleges szerzodni.. egy brazilnak nem hinnem.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 8., vasárnap 22:34

numberone1 írta:Aki meg mindig ezt retket vedi az megerdemli a savazast.
A londoni ejszakak is lefogjak farasztani az emberunket....lesznek csalodott arsenal szurkolok.
numberone1 írta:Ha eddig nem tunt volna fel, mindig Ozilt savaztam, de te csak vedd magadra. Nem tetszik amit itt kap....megerdemli!!!
Hát. Amúgy leírtam, hogy jogosan savazzák, de szerintem azért kicsit átesett a ló a túloldalra. Már múltkor leírtam, hogy vércseként várják, hogy elkövessen egy hibát és azután BUMM. Csúnya, rossz, Özil, pfejj, pfejj.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. szeptember 8., vasárnap 22:28

Kerlon írta:
numberone1 írta:Aki meg mindig ezt retket vedi az megerdemli a savazast.
A londoni ejszakak is lefogjak farasztani az emberunket....lesznek csalodott arsenal szurkolok.
Saválló van rajtam, toljad csak.
Ha eddig nem tunt volna fel, mindig Ozilt savaztam, de te csak vedd magadra. Nem tetszik amit itt kap....megerdemli!!!
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 8., vasárnap 22:13

primrose írta:
Attól még mindig nem a legundorítóbb és lejáratós duma, de mindegy is szerencsére már nincs itt.
Hát legalább azt is tudjuk most már, hogy no more Ozil, no more party in madrid.
értem az iróniát, de:http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... LFmibrw12w

Amúgy mindig is lesznek ilyen emberek. Amúgy érdekes, hogy eddig semmi ilyen rossz magánéleti tevékenység nem merült fel vele kapcsolatban. Ja és ne higgyétek, hogy engem nem bánt a dolog, de szerintem kicsit átlendültetek a ló túloldalára.

Ezt most pl. adom is:
Sierra írta:
Kerlon írta:Annyit mondott, hogy nem érezte már a bizalmat, ami mindenkinél szemmel látható volt,
Élvezte azt 3 évig, és most itt van az új edző és 2 hónap után már rinyál, hogy nem érzi a bizalmat? Persze megfutamodni a legkönnyebb, ez tény. Neki esze ágában nem volt itt bármit is bizonyítani vagy hajtani, egyszerűbb volt elmenni egy olyan csapatban, ahol ő a sztár, ő van a középpontban, és nem kell senkivel sem küzdenie a kezdőcsapatért. Érthető, 3 év alatt teljesen elkényelmesedett, nem volt egyetlen értelmes riválisa, és mindezek mellett a konstans szar teljesítményével is évekig betonbiztos helye volt. Naná, hogy ez tetszett neki, hiszen akármint csinált ő kezdett. Most viszont hirtelen lett vetélytársa Isco és Bale személyében, és beszart, hogy jaj mi lesz a kezdőcsapatbeli helyével. Rájött, hogy ezzel a teljesítménnyel megy a levesbe, és inkább lelépett, mintsem hogy küzdjön a mezért. Kis pöcs.
Kerlon írta:mivel MÁR nem nélkülözhetetlen, mint az elmúlt években.
Soha nem volt az... csak nem volt más arra a posztra, mert Mourinho valamiért elégedett volt vele 3 évig. Persze ez nem az ő hibája. Az viszont igen, hogy ez miatt teljesen megváltozott - negatív irányba. Egy kis flegma, nem törődöm, beképzelt szarjankó lett belőle nulla teljesítménnyel. Meg eltanulta Igájntól az állandó reklamálást.
mármint Sierra szavait. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 8., vasárnap 22:06

Értsd: a Manu emberei bénák voltak, és nem adták le a papírokat időben, lényeg h kifutottunk az időből, ezért maradnom kellett. Bár szívesen mentem volna oda, de nem mondhatom ezt önöknek, most hogy itt ragadtam. :mrgreen:
Igen, nagyon valószínű, h ez történt. Ettől függetlenül úgy érzem, hogy a többi részét komolyan gondolja, szóval megakarja mutatni. :)
But he is a good boy...

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. szeptember 8., vasárnap 22:02

Remy írta:
realfan91 írta:Bernardból nagy sztár lesz. talán nagyobb mint szrrá hájpolt Neymarból lesz is valaha.
Lucasra is azt mondták, aztán hallani se lehet róla. A Shakhtar megint egy olyan csapat, ahová felesleges elszerződni, mert a bajnokság 0, így nem lehet fejlődni benne.
Igen. Azért is frucsa h oda ment. Lehet h nála is a pénz motivál. De ha mondjuk egy év után elmegy onnan akkor még lehet belőle valami. Mondjuk Willian több évet lehúzott ott, és komoly összegért vette meg a Chelsea, bár josé keze alatt sztem nem lesz képes majd alkotni, mint ahogy sokan nem képesek.

Coentraoról:
Manchester United? Volt ott egy lehetőség, de én a Real Madridot választottam és ez az ami számít.
Értsd: a Manu emberei bénák voltak, és nem adták le a papírokat időben, lényeg h kifutottunk az időből, ezért maradnom kellett. Bár szívesen mentem volna oda, de nem mondhatom ezt önöknek, most hogy itt ragadtam. :mrgreen:

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 8., vasárnap 22:01

Attól még mindig nem a legundorítóbb és lejáratós duma, de mindegy is szerencsére már nincs itt.
Hát legalább azt is tudjuk most már, hogy no more Ozil, no more party in madrid.
But he is a good boy...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 8., vasárnap 21:58

realfan91 írta:Bernardból nagy sztár lesz. talán nagyobb mint szrrá hájpolt Neymarból lesz is valaha.
Lucasra is azt mondták, aztán hallani se lehet róla. A Shakhtar megint egy olyan csapat, ahová felesleges elszerződni, mert a bajnokság 0, így nem lehet fejlődni benne.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. szeptember 8., vasárnap 21:57

Kerlon írta:Annyit mondott, hogy nem érezte már a bizalmat, ami mindenkinél szemmel látható volt,
Élvezte azt 3 évig, és most itt van az új edző és 2 hónap után már rinyál, hogy nem érzi a bizalmat? Persze megfutamodni a legkönnyebb, ez tény. Neki esze ágában nem volt itt bármit is bizonyítani vagy hajtani, egyszerűbb volt elmenni egy olyan csapatban, ahol ő a sztár, ő van a középpontban, és nem kell senkivel sem küzdenie a kezdőcsapatért. Érthető, 3 év alatt teljesen elkényelmesedett, nem volt egyetlen értelmes riválisa, és mindezek mellett a konstans szar teljesítményével is évekig betonbiztos helye volt. Naná, hogy ez tetszett neki, hiszen akármint csinált ő kezdett. Most viszont hirtelen lett vetélytársa Isco és Bale személyében, és beszart, hogy jaj mi lesz a kezdőcsapatbeli helyével. Rájött, hogy ezzel a teljesítménnyel megy a levesbe, és inkább lelépett, mintsem hogy küzdjön a mezért. Kis pöcs.
Kerlon írta:mivel MÁR nem nélkülözhetetlen, mint az elmúlt években.
Soha nem volt az... csak nem volt más arra a posztra, mert Mourinho valamiért elégedett volt vele 3 évig. Persze ez nem az ő hibája. Az viszont igen, hogy ez miatt teljesen megváltozott - negatív irányba. Egy kis flegma, nem törődöm, beképzelt szarjankó lett belőle nulla teljesítménnyel. Meg eltanulta Igájntól az állandó reklamálást.

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. szeptember 8., vasárnap 21:54

Bernardból nagy sztár lesz. talán nagyobb mint szrrá hájpolt Neymarból lesz is valaha. Ja és mondhatnám, hogy elhozhattuk volna Bale árának negyedéért, és akkor mondanák sokan h te hülyevagy, meg h az brazíliában bohóckodott eddig és az nem foci meg hogy nem tett le semmit az asztalra, stb blablabla.. Tudom. Érdekes, hogy a Shaktarhoz ment. őszintén szólva nem is hallottam h már eljött Brazíliából, csak most néztem. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 8., vasárnap 21:51

numberone1 írta:Aki meg mindig ezt retket vedi az megerdemli a savazast.
A londoni ejszakak is lefogjak farasztani az emberunket....lesznek csalodott arsenal szurkolok.
Saválló van rajtam, toljad csak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 8., vasárnap 21:45

Coentrao: "Szeretnék tisztázni valamit. Amikor azt mondtam, hogy nem akarnak engem a Realnál látni, akkor úgy tűnt, mintha a rajongókról beszélnék. De én azokra az emberekre utaltam, akik madridban élnek és el akarják adni a híreket. Marcelo? Harcolni fogok, mint mindig. Két éve vagyok a Real Madridnál, Marcelo mindig itt volt és játszott jó néhány meccset. Dolgozni fogok, hogy játszhassak, ez nyilvánvaló, ha van Marcelo, vagy más játékos... játszani akarok. Manchester United? Volt ott egy lehetőség, de én a Real Madridot választottam és ez az ami számít. A világ legjobb klubjában vagyok. Mindenkinek megakarom mutatni, hogy megérdemlem, hogy a Real Madridnál legyek."

Xabi Alonso ügynöke: "Xabi szerződése 2014 júniusában ér véget, de az ő prioritása a Real Madrid és még csak szeptembert írunk. Szerződéshosszabbítás? Most nincs itt az ideje, hogy erről beszéljünk. Xabi az összes olyan címet megakarja nyerni, amire a madridisták vágynak. Semmit nem tud a Juventusról. Egyedül a felépülésére fókuszál és hogy ismét a Real Madridban játsszon."

Cristiano Ronaldo szerződéshosszabbítása már 90%ig készen van. A szerződés a legjobban fizetett focistájává tenné őt, vagyis a mostani €10.5millióról 15-re vinnék fel a fizetségét és az elkövetkezendő két hétben végleg pont kerülhet az ügyre.
But he is a good boy...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 326 regisztrált és 0 vendég