Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. október 28., péntek 14:07

A számokra nem emlékszem, de ő szerintem elsősorban fejben bukott meg.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. október 28., péntek 13:47

realmadrid95 írta: Gakpo is kepben volt nalunk erdeklodes szintjen, itt egy kis statisztika rola:

A PSV 23 esztendős saját nevelésű szélsője valósággal lubickol a Ruud van Nistelrooy-féle 4-2-3-1-es hadrendben.

📊| Eddigi teljesítménye a 2022/23-as szezonban:

☑️ 21 mérkőzés
⚽️ 13 gól
🅰️ 14 gólpassz
📊 átlagosan 63 percenként veszi ki a részét egy gólból

Az európai klubok sem hagyták figyelmen kívül Gapko remek teljesítményét. Fabrizio Romano beszámolója szerint, tovább nőtt az érdeklődők száma, már szinte az összes európai élcsapat figyeli.

Annak ellenere, hogy a holland bajnoksag elegge farmer liga, ezek a szamok brutalisak azert. Lehet erdemes lenne komolyabban is erdeklodni felole.
Dzudzsi nem jobb szamokat hozott anno? :mrgreen:
ZIDANE

ekissm
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2018. január 24., szerda 23:09
Kedvenc játékosaid: Zizou, R9, Ramos, Marcelo, Raúl, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ekissm » 2022. október 28., péntek 13:28

Pad'em írta: Nem akarok belerondítani a topicokon átívelő háborúba de mi ez a marveles training pizsama? :lol:

https://twitter.com/MadridXtra/status/1 ... -ka1w&s=19

poronty írta: Elvileg Rodrygo és Militao is megkapta a spanyol útlevelet és ezzel van 3 non-EU hely a csapatnál.
Militaóra azt írják ő még nem kapta meg. De gondolom hamarosan az övé is megjön.
Pizsit adom nagyon. Remélem lesz Deadpoolos is :D

3 non eu meg mehetne alphonso davies, Bellingham duora, meg nagyon bízom benne, hogy az Uruguay-i válogatottban felfedezünk valami jobb hátvédet a vébén, lehetne az övé a harmadik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11474
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. október 28., péntek 13:24

Nem akarok belerondítani a topicokon átívelő háborúba de mi ez a marveles training pizsama? :lol:
remy......
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7314
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. október 28., péntek 13:18

Nem akarok belerondítani a topicokon átívelő háborúba de mi ez a marveles training pizsama? :lol:

https://twitter.com/MadridXtra/status/1 ... -ka1w&s=19

poronty írta: Elvileg Rodrygo és Militao is megkapta a spanyol útlevelet és ezzel van 3 non-EU hely a csapatnál.
Militaóra azt írják ő még nem kapta meg. De gondolom hamarosan az övé is megjön.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11474
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. október 28., péntek 13:15

mondtam egy példát, aki fiatal, dinamikus, gyors es magas, nyilvan nem hiaba nezte a mu is a nyaron vagy vitte el a lipcse jövö evtol.
de te annyira ratapadtal, hogy voltak nala jobbak, meg mittudomen, hogy mar habzik a szajad.
csak egy pelda volt ember, hogy megannyi fiatal gyerek van, akirol ma meg nem is tudunk, aztan par even belul meg mar nagycsapatnal kezdocsatar lesz.
asszem ezt a temat kimeritettuk.
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. október 28., péntek 13:08

hehetheoriginal írta:
Sesko? Gyenge osztrak ligaban is sokkal jobb jatekosok voltak, akik jobban kimagaslottak, aztan megsem lett beloluk igazan semmi, erre jo pelda Daka is.
ujabb gyöngyszem. :lol:
tehát akkor mivel a tobbibol nem lett semmi, ebbol a gyerekbol se lehet, egyenes ágon következik, mert van koztuk osszefuggés :lol:
mint haland ugyebar, aki ugyanabbol a gyenge osztrak bajnoksagbol indult profiként :lol:
Mondom, hogy nem tudsz ertelmezni, nem csak a ligaval van baj, hanem, hogy ott sem kiemelkedo. Daka annyi golt lott, mint amennyi meccsen jatszott. Sesko iden is 12 meccsen 4 gol a bajnoksagban a statisztikaja.
Tavaly 24 meccsen 5 gol, mig Daka 28 meccsen 27 golt hozott ossze a Salzburgban. Arrol nem beszelve, hogy Haaland amit lerakott a blben elso szezonjaban a Salzburgban az eleg durva volt, mig Sesko ott is 5 meccs, 0 gol. Remelem most mar csak leesik neked, hogy mit irtam fentebb..

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11474
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. október 28., péntek 12:35

Sesko? Gyenge osztrak ligaban is sokkal jobb jatekosok voltak, akik jobban kimagaslottak, aztan megsem lett beloluk igazan semmi, erre jo pelda Daka is.
ujabb gyöngyszem. :lol:
tehát akkor mivel a tobbibol nem lett semmi, ebbol a gyerekbol se lehet, egyenes ágon következik, mert van koztuk osszefuggés :lol:
mint haland ugyebar, aki ugyanabbol a gyenge osztrak bajnoksagbol indult profiként :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4420
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 28., péntek 12:29

poronty írta: Elvileg Rodrygo és Militao is megkapta a spanyol útlevelet és ezzel van 3 non-EU hely a csapatnál.
Itt az ideje akkor néhány karácsonyi ajándéknak.

realmadrid95
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. október 28., péntek 12:16

Gakpo is kepben volt nalunk erdeklodes szintjen, itt egy kis statisztika rola:

A PSV 23 esztendős saját nevelésű szélsője valósággal lubickol a Ruud van Nistelrooy-féle 4-2-3-1-es hadrendben.

📊| Eddigi teljesítménye a 2022/23-as szezonban:

☑️ 21 mérkőzés
⚽️ 13 gól
🅰️ 14 gólpassz
📊 átlagosan 63 percenként veszi ki a részét egy gólból

Az európai klubok sem hagyták figyelmen kívül Gapko remek teljesítményét. Fabrizio Romano beszámolója szerint, tovább nőtt az érdeklődők száma, már szinte az összes európai élcsapat figyeli.

Annak ellenere, hogy a holland bajnoksag elegge farmer liga, ezek a szamok brutalisak azert. Lehet erdemes lenne komolyabban is erdeklodni felole.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. október 28., péntek 12:08

Yt alapjan ebben az alvaro Rodriguez gyerekben is van fantazia. Annyi atjon, hogy baromira egylabas sajnos.

De egyebkent gyors, meretehez kepest agilis es cselezni is tud.

https://youtu.be/TtcSJK-HKKg
ZIDANE

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2022. október 28., péntek 11:58

Elvileg Rodrygo és Militao is megkapta a spanyol útlevelet és ezzel van 3 non-EU hely a csapatnál.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

realmadrid95
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. október 28., péntek 10:38

hehetheoriginal írta: haland nem igazan kreativ, inkabb őserőből befejezőként oldja meg, de ki kell szolgalni, nem tudja magának kialakitani a helyzetet.

vannak azert manapsag is fiatal jatekosok, sesko a salzburg/lipcseből, de neki még fejlodnie kell nyilvan, es meg megannyi tehetseges tamado, mar csak a nagy szamok torvenye alapjan is, lehet olyanok is, akikrol meg nem is hallottunk, mert ifiben nyomja valahol, aztan 4 ev mulva már a madrid kezdocsatárja

Haaland a tamadokhoz kepest kreativ, persze nem a labdaval az, hanem ahogy nyitja a savokat a tobbi jatekosnak. Amit te leirtal ilyen tulajdonsagokkal az all time legjobb csatarja lenne ez a szemely. Sesko? Gyenge osztrak ligaban is sokkal jobb jatekosok voltak, akik jobban kimagaslottak, aztan megsem lett beloluk igazan semmi, erre jo pelda Daka is.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11474
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. október 28., péntek 10:01

haland nem igazan kreativ, inkabb őserőből befejezőként oldja meg, de ki kell szolgalni, nem tudja magának kialakitani a helyzetet.

vannak azert manapsag is fiatal jatekosok, sesko a salzburg/lipcseből, de neki még fejlodnie kell nyilvan, es meg megannyi tehetseges tamado, mar csak a nagy szamok torvenye alapjan is, lehet olyanok is, akikrol meg nem is hallottunk, mert ifiben nyomja valahol, aztan 4 ev mulva már a madrid kezdocsatárja
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. október 28., péntek 9:32

hehetheoriginal írta: nem tudom, ugy nez ki leigazoljuk ezt a gyereket, nekem alacsonynak, zömöknek tűnik, es egylábasnak sajnos, de még fiatal, csak már most felnőtt csapatban játszatják, igy meg tudatalatt is elhiszi az elme meg a test, hogy megérkeztem, ez már kész van, aztan ilyen marad (gondolom én, lehet csak az én faszságom).
én jobban szeretem a magasabb, dinamikus, erőteljes, robbanékony játékosokat, akik kétlábasok es technikásak, kreativak, sokkal látványosabb is nézőként.
messi is übertechnikás ugye, de pont ezert nem tudtam soha csipázni - azontul egy köpetként viselkedett emberként a pályán sokszor -, mert csak azt látod, hogy labda tapad a lábához, aztan szalad vele a vedok közt, nekem nem tul látványos, bár tudom, hogy ez a teteje es kurvanehez es hatekony.
Csak az a baj, hogy a mai fociban nem tudsz olyan jatekost mondani, aki megfelel ezeknek a kriteriumoknak. Ott van Haaland, aki amugy szinten nagyon egy labas jatekos, de ot keptelenseg megszerezni, valaki meg megis csak kell.

realmadrid95
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. október 28., péntek 9:31

hehetheoriginal írta: jo akkor marceloval vagy hazarddal miert nem tud mit kezdeni :roll:
talán mert nem mindenki robot, meg pes vagy fifa?
Teljesen erthetetlen megint amirol beszelsz
hogy te nem erted, attol még nem feltétlen érthetetlen.
Kerdezte, hogy kezd e valamit a vastag combjaval, amire reagaltam, hogy igen. Senki nem beszelt arrol, hogy szuk elit e, vagy, hogy milyen csatar, csak kiemeltem egy jo tulajdonsagat.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11474
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. október 28., péntek 9:25

nem tudom, ugy nez ki leigazoljuk ezt a gyereket, nekem alacsonynak, zömöknek tűnik, es egylábasnak sajnos, de még fiatal, csak már most felnőtt csapatban játszatják, igy meg tudatalatt is elhiszi az elme meg a test, hogy megérkeztem, ez már kész van, aztan ilyen marad (gondolom én, lehet csak az én faszságom).
én jobban szeretem a magasabb, dinamikus, erőteljes, robbanékony játékosokat, akik kétlábasok es technikásak, kreativak, sokkal látványosabb is nézőként.
messi is übertechnikás ugye, de pont ezert nem tudtam soha csipázni - azontul egy köpetként viselkedett emberként a pályán sokszor -, mert csak azt látod, hogy labda tapad a lábához, aztan szalad vele a vedok közt, nekem nem tul látványos, bár tudom, hogy ez a teteje es kurvanehez es hatekony.
thereisonly1ronaldo

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. október 28., péntek 9:19

hehetheoriginal írta: Hat nalam egy tamado inkabb nyujtson tamadasban extrat es mutasson legszukebb elit szintet, minthogy az legyen a kiveteles kepessege, hogy jol tamad le. Idovel az evek multaval ugyis csokken az intenzitas, meg a futomennyiseg is beall egy kb allandora, ezzel nem lehet hosszu ideig kitunni, a biológia torvenyeit nem tudja senki felulirni
Vegulis jo 10 evet el lehet lenni ilyen kepessegekkel, ha jol tudok osszeadni 20 es 30 kozott.
:goat:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8480
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. október 28., péntek 9:13

hehetheoriginal írta: jo akkor marceloval vagy hazarddal miert nem tud mit kezdeni :roll:
Ha a tényeket nézzük mind a kettő BLt nyert, az egyik még csapatkapitanyként a magasba is emelte a trófeát.

Azért ez nem rossz :mrgreen:

Képzeld el Marcelo meghúzodik vagy beáll a dereke mikor megemeli a BL serleget azt elejti, full cink lett volna :D :mrgreen: Hala Pintus :kalapos:

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4420
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 28., péntek 9:03

Ezt kívülről azért nem tudjuk megítélni hogy genetika vagy hozzáállás. De én egyetértek, genetika is fontos szerepet tölt be.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 345 regisztrált és 0 vendég