Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:37

realblanco írta:
Dupla D írta: már vártam egy hozzád hasonló elvakult Casillas-fant a fórumra. szóval szerinted mi lenne a helyes a kapuskérdést illetően? tényleg kíváncsi vagyok, és az indokokra meg végképp.
Most figyelj nagyon, mert baromira meg fogsz lepődni: Rá kell bízni azokra, akik értenek hozzá és a döntéseket hozzák és azt tiszteletben kell tartani és nem okoskodni. Tudom ez errefelé nagyon unortodox hozzáállás, de meg kell próbálni.
Még szerencse, hogy Capello rég elmondta, hogy Lopez jobb Ikernél + Vechhi aki már akkor Didákat fedezett fel amikor Te a gyufásdobozt hùztad magad után és mondtad neki, hogy auto...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:34

realblanco írta: Most figyelj nagyon, mert baromira meg fogsz lepődni: Rá kell bízni azokra, akik értenek hozzá és a döntéseket hozzák és azt tiszteletben kell tartani és nem okoskodni. Tudom ez errefelé nagyon unortodox hozzáállás, de meg kell próbálni.
azért remélem a fórum fogalmával tisztában vagy és tudod mire való
Nem illik.

realblanco
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014. augusztus 3., vasárnap 20:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realblanco » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:33

Dupla D írta: már vártam egy hozzád hasonló elvakult Casillas-fant a fórumra. szóval szerinted mi lenne a helyes a kapuskérdést illetően? tényleg kíváncsi vagyok, és az indokokra meg végképp.
Most figyelj nagyon, mert baromira meg fogsz lepődni: Rá kell bízni azokra, akik értenek hozzá és a döntéseket hozzák és azt tiszteletben kell tartani és nem okoskodni. Tudom ez errefelé nagyon unortodox hozzáállás, de meg kell próbálni.

Imádom, hogy a sok habzószájú divat ilyenkor elintézi annyival, hogy "casillas-fan" és azt hiszik, hogy ezzel el van intézve. Nem, én Real Madrid fan vagyok az igazi fajtából, bocsi. :-( Én nem alázok meg egy Real Madrid legendát, mert nem úgy játszik, ahogyan azt én szeretném, hanem ugyanúgy tisztelettel állok hozzá.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára realblanco 2014. augusztus 3., vasárnap 20:38-kor.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:32

realblanco írta:Hányok tőle, hogy egy kalap alá sorolnak az ilyenekkel, rombolják a madridistákról alkotott véleményt.
én is hányok, hogy egy kalap alá vesznek engem/minket veled.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:32

Ha azért regeltél, mert Iker drukker vagy, és most le akarsz itt mindenkit oltani, akkor csak grstulálni tudok... Az a szomorù, hogy van még egy pár ilyen elvakult a világon...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:31

realblanco írta:Tényleg? Mert én nem látom se a Real Madrid honlapján a közleményt, hogy eligazolt se a Monaco vagy bármelyik médiaszarság által említett csapatnál a hivatalos bejelentést. Vagy esetleg Perez közölte ezt veled, hogy ennyire jól értesült vagy? :)
Kene olvasni rendszeresen a hireket es akkor kepben lennel :roll:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:31

realblanco írta: Tényleg? Mert én nem látom se a Real Madrid honlapján a közleményt, hogy eligazolt se a Monaco vagy bármelyik médiaszarság által említett csapatnál a hivatalos bejelentést. Vagy esetleg Perez közölte ezt veled, hogy ennyire jól értesült vagy? :)
Péntekenként eljárok borozgatni az öreggel, majd szólok 1-2 jó szót az érdekedben.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:31

realblanco írta:Tényleg? Mert én nem látom se a Real Madrid honlapján a közleményt, hogy eligazolt se a Monaco vagy bármelyik médiaszarság által említett csapatnál a hivatalos bejelentést. Vagy esetleg Perez közölte ezt veled, hogy ennyire jól értesült vagy?
navast hetek óta tudni lehetett hogy a miénk.
perez szólt nekünk itt a fórumon? :roll:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:30

realblanco írta:gusztustalan hogy madridistának érzik magukat azok, akik úgy beszélnek Casillasról, mintha egy utolsó senki lenne. Hányok tőle, hogy egy kalap alá sorolnak az ilyenekkel, rombolják a madridistákról alkotott véleményt.

Gondolom azon se gondolkozott el még senki, hogy miért Casillas fog játszani az első tétmeccsen, talán esetleg az edzői stáb más véleményen van, mint a sok okoskodó divat, tudom ők nem értenek hozzá, ti igen... hát gratulálok :agree:
már vártam egy hozzád hasonló elvakult Casillas-fant a fórumra. szóval szerinted mi lenne a helyes a kapuskérdést illetően? tényleg kíváncsi vagyok, és az indokokra meg végképp.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:30

realblanco: Változtass a stílusodon, különben hamar befejeződik a pályafutásod a fórumon.

realblanco
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014. augusztus 3., vasárnap 20:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realblanco » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:29

Zsombor írta:
realblanco írta:Jaja ezt írta az NSO akkor az úgy is van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :fpalm:
Nem, ez tény.
Tényleg? Mert én nem látom se a Real Madrid honlapján a közleményt, hogy eligazolt se a Monaco vagy bármelyik médiaszarság által említett csapatnál a hivatalos bejelentést. Vagy esetleg Perez közölte ezt veled, hogy ennyire jól értesült vagy? :)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:29

Ibra hogy beoltotta di mariat :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2014. augusztus 3., vasárnap 20:29-kor.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:27

realblanco írta:Jaja ezt írta az NSO akkor az úgy is van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :fpalm:
Nem, ez tény.

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:26

Én valahogy nem tudom elképzelni, hogy a Lopez-Casillas párharcból Casillas kerül ki győztesen, aztán mégis a padra kerül Navas mellett...
Szerintem Casillas lesz fixen a kapus jövőre.

realblanco
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014. augusztus 3., vasárnap 20:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realblanco » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:26

Jaja ezt írta az NSO akkor az úgy is van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :fpalm:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:25

realblanco írta:Gondolom azon se gondolkozott el még senki, hogy miért Casillas fog játszani az első tétmeccsen
de azért mert lopez elmegy, és navas csak most jött. :lol:
casillas a múlt, ha madridista, ha nem.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:22

Navast biztos azért igazolták le, mert az edzői stáb teljes mértékben meg van elégedve a kapusokkal. :)

realblanco
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014. augusztus 3., vasárnap 20:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realblanco » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:21

gusztustalan hogy madridistának érzik magukat azok, akik úgy beszélnek Casillasról, mintha egy utolsó senki lenne. Hányok tőle, hogy egy kalap alá sorolnak az ilyenekkel, rombolják a madridistákról alkotott véleményt.

Gondolom azon se gondolkozott el még senki, hogy miért Casillas fog játszani az első tétmeccsen, talán esetleg az edzői stáb más véleményen van, mint a sok okoskodó divat, tudom ők nem értenek hozzá, ti igen... hát gratulálok :agree:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realblanco 2014. augusztus 3., vasárnap 20:23-kor.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:18

ziro4vr írta:Ahogy Misztik mondaná, Keylor a neve kezdőkapuba vele
Nem. Ilyet sosem mondanék. Azt már inkább, hogy Keylor a neve, bravúr a kenyere. :mrgreen:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. augusztus 3., vasárnap 20:12

numberone1 írta:
Boky írta:
már várom a fb posztok alatt a sok 12 éves agysebész véleményét, hogy ki ez, minek ide:
12 evesek nem lathattak fenykoraban, csak a mostani balfaszkodasait, tehat ez itt megbukott.
úgy látom te is agysebész vagy, mert navasról szólt az idézett mondatom.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 349 regisztrált és 0 vendég