Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. március 30., hétfő 15:09

En nem akarom védeni a walesit mert amit az idén csinál az tényleg szar.
De komolyan ha eljon egy PL szezon legjobb játékosa akkor nalunk nem tud játszani?
Onnan jött cr es Modric nekuk miért megy?
masik kérdés látta valaki a tottenham meccsen a walesit 433ban játszani?
Tavaly jobb volt sokkal mint idén?
Szerintem nem csak Bale tehet arról hogy nem megy a játék. Ebben a rendszerben szar ahogy tavaly is az volt. Csak tavaly volt egy DiMaria aki a meccsek felebn jol játszott és ffölénnyt adott tamadasnal. Védekezés pedig mázli hogy kifutta a tüdejet a BBC miatt.
Itt csak az lehet ha végre carlo elveti a 433 taktikát. Egyszerűen fogalmazva még a Real Madrid sem képes 2 variációs taktikával játszani 90 percet.
Vagy a legjobb kérdés aki latta a clasicot: a barca a MSN trió miatt vert meg?
A budos életben nem ver meg ha nem vált taktikát. Nalunk az volt hogy 442ben vedekezunk es 433ban tamadunk. En azt lattam hogy 442ben volt a legnagyobb helyzeteink mert amire felalltunk volna 433ba addigra már a kapu előtt voltunk.
Második felében pedig pont a legrosszabb történt. A csapat es Bale is elfáradt igy tamadasban 433 volt ahol talán benzema élt egy kicsit. Vedekezesben pedig szintén maradt a 433 mert se bale se cr nem ert vissza. Es meg igy sem vertek volna meg.
De enrique akármilyen szar észrevette hogy ha 433ba maradnak akkor középpályán lenyomjuk őket epp azért ment nalunk at első félidőben Bale hatrajott es ha egyebet nem is de zavart.
Második félidőben a híres MSN felbomlott es messi visszajott a középpályára. Ig o lett a Joly Joker raadasul ember előnyben is voltak a középpályán. Enrique észrevette hogy jobb a tamadobb szellemű középpálya mint a 3 csataros játék. Igy messi cseleivel mindig 2 emberrel voltak a középpályán mi meg szenvedtünk a 433ban.
Az a legrosszabb hogy a mester nem akar váltani. Pedig a 442 nekünk isteni volna. Nem.egy messit akarok a középpályán látni de lehetetlen hogy a james kkroos modric isco kp ne lenne aki cselekkel megverjen egy embert es fölényt alakítson ki tamadasban.
En siman kiprobalnam a középpályán ezt a négyest elol meg Cr es Bale. Tudom Benzema a real madrid fia de szerintem Bale jobb lenne 442 elol vagy közepén de azzal hogy le van szorítva a jobb szelre esélye ssincs. O nem az a tipikus szélső. Es nyugodjatok meg hogy nem lessz akkora összeg amiert Perez eladja.
Komolyan nem ertem mi a turoert kell nyomatni a 433at amikor a Barca a példa hogy gyengék vagyunk benne. Ráadásul a barca a példa arra is hogy mernek valtani ha nem megy valami...
Ebben a keretben es Bale-ben is sokkal tobb van...főleg utóbbiban. Bármennyire utálom azt ahogy iden nyomja de modnom nem valo neki ez a játék ez a rendszer. Ráadásul a sérülések miatt kiderult a rendszer sem való nekünk.
Adna az isten carlo ezt eszrevegye.
Ugyhogy en nem kerek se Pogbat se csatart se Reust mert azzal csak a 433 rendszert eltetnenk. Eszméletlenül jó a keretunk es fiatal is...istenem add hogy 433ban dugjak fenekén carlo egy egesz ejjel 11 buzi...mar csak ez ha segít :)))
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 30., hétfő 14:24

Tucsokival értek abszolút egyet, szerintem is tisztában van a helyzetével, de ha a sajtó meg a szurkolók állandóan baszogatják, azzal nem tud mit kezdeni.
A pályán,ott kellene csattanós választ adni a kritikának,de az valahogy az istennek sem akar összejönni.
Már játékban,én szem szerint nem is várnék el tőle semmit,azt már akkor tudtam hogy nem fog menni neki a latinos stílus mikor ide került.
De azt elvárnám tőle hogy legalább a helyzeteket beverje mint tavaly,vagy passzoljon ha és amikor kell...de már az sem.Akkor mire az arc,ezt nem értem...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 30., hétfő 13:57

A Barca ellen hajtott, védekezett, abszolút vállalhatóan játszott addig, amíg a csapat is vállalhatóan futballozott. Kihagyott egy komoly helyzetet, azért lehet szidni, de ennyi erővel Roncit is meg Benzemát is elő lehet venni. Úgy van itt ekézve Bale, mintha ő lenne a sikertelenségünk fő oka. Mindenkinek jobb lenne, ha nyáron eligazolna, de a savazást ilyen mértékben (minden egyes nyilatkozata után?) hanyagolni kellene, mert amekkora szidalmazást kap az emberünk, annyival messze nem rosszabb a BBC másik két tagjánál már. Csak a másik két arcnak nagy fan klubja van itt, pedig az ő háza tájukon is lenne mit söpörni bőven.
Vállalhatóan? Semmit nem tett hozzá a meccshez. Egy beadására sem emlékszem, ami embert talált volna. Egy értelmes mozdulata nem volt. Attól meg ne legyen már jó valaki, mert most véletlenül visszajött védekezni. Egy 100 milliós játékosnál elég gáz ilyet kiemelni. Az a gond hogy Illarát is betehettük volna a helyére. Azt a védekezést ő is lehozza. Azon kívül meg csak arra emlékszem, hogy az ötösön belül elrúgta benzema elől és kaput se talált. Meg arra, hogy már gólt kiáltottam, amikor Balenél volt a labda CR meg bent volt üresen csak egy be passz kellett volna és gól, de erre ő inkább megtolja és Pique szereli. Simán lezárhattuk volna az első félidőben, ha nem balfaszoskodik. És ez nem azért van, mert most rossz formája van. Azt még megérteném, de a csávó augusztustól ezt hozza és beton kezdő. Egy fék a csapatban jelenleg és bár a BBC másik két tagja sem volt nagy formában mostanság, de még így is ég és föld a különbség. Remélem James váltja Balet most hogy felépült és nyomhatjuk azt, amit ősszel. Mert így csak 10 emberrel állunk ki mindig.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. március 30., hétfő 13:39

Bale tényleg rossz formában van és nem is nagyon való ide sajnos, de nem érzem közel sem ennyire nagyképűnek, mint amilyen stílusban is írtok róla. A fülbefogós dolgon kívül mi volt olyan nagyképű, amit tett? Lehet te is csinálnád, ha mindenki baszogatna, még ha jogosan is. CR kapitányos gólöröme is ugyanez. Baszogatták, ő meg visszaszólt egy tiziből szerzett gól után egoból. Akkor ünnepelte a fórum ezért.

Nézzétek meg ezt az interjút, különösen 2:50 után a kérdésre mit válaszol. Konkrétan bevallja, hogy nehéz neki a spanyol, mert nem valami okos :lol: Az egész interjú alatt nagyon szimpatikus és szerintem jól kezeli a médiát összességében.

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2015. március 30., hétfő 13:22

Sajnos elhiszi, hogy ultra nagy hercig, Realban nyomja, süt a nap, Bentley pöcc-röff, mi kell még?
Alázat semmi. Képtelen beállni a sorba, önző, nagyképű, ki ha én nem style. Ez egy csapatsportban soha nem kifizetődő.

Az az igazság, hogy jelen pillanatban egy púp a csapatnak, és ki kell mondani: Bale sz@r. Vagy sár. Kinek hogy tetszik.
Az igazán kétségbeejtő, hogy nála rohadtul nem érzem, hogy ez valaha is megváltozik. Egyszerűen totál idegen, nem hiszem, hogy valaha is képes lenne belesimulni ebbe a csapatba. Más ország. Kár érte.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7384
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. március 30., hétfő 13:06

Úgy van itt ekézve Bale, mintha ő lenne a sikertelenségünk fő oka.
Mert az is.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 30., hétfő 13:03

Mindenkinek jobb lenne, ha nyáron eligazolna, de a savazást ilyen mértékben (minden egyes nyilatkozata után?) hanyagolni kellene, mert amekkora szidalmazást kap az emberünk, annyival messze nem rosszabb a BBC másik két tagjánál már.
Látom továbbra sem álltál le az anyaggal. :)
Bale vállalhatatlan augusztus vége óta, a másik kettőről ez már közel sem mondható el. De tudom, nálad CR egy közepes játékos, aki csak gólokat tud rúgni, Karim meg még azt sem.
Amit itt sokan nem értenek meg az az,
Az a jó, hogy te vagy és fényt hozol a sötét fejekbe.
Tucsokival értek abszolút egyet, szerintem is tisztában van a helyzetével, de ha a sajtó meg a szurkolók állandóan baszogatják, azzal nem tud mit kezdeni.
Aha, ez mind szép és jó. De amikor ekézve lett, hogy miért nem passzolt kiszorított (vagy nevezzük nem túl kedvező) helyzetből a kapuval szemben álló játékoshoz, akkor is felfogta? Csak mert rá egy hétre, aztán újra és újra eljátszotta ezt. Szóval szerintem abszolút nem látja tragikusnak a helyzetét, pedig eddig 9 pont maradt a lábában nagyjából.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 30., hétfő 13:02

Itt? Akkor valószínűleg a világ sajtó is mi vagyunk, Spanyolország is mi vagyunk és a madridizmus is mi vagyunk. Mert megkapja külföldön is a magáét csak szólok. És Benzema is rendre megkapta, megkapja a magáét. Még sem nyilatkozik ilyeneket. Nem fogja be a fülét, nem rúgja szét a szöglet zászlót. De lehet tényleg bennünk a hiba, mert többet várnánk el tőle. Itt van másfél éve és inkább 2-t lépet hátra, mint egyet előre.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. március 30., hétfő 12:57

Előjött a Khedira-syndroma Balenél is. Akármit tesz, akármit csinál, akármit mond kiforgatjátok, hogy mekkora egy köcsög, lúzer nímand.

Tucsokival értek abszolút egyet, szerintem is tisztában van a helyzetével, de ha a sajtó meg a szurkolók állandóan baszogatják, azzal nem tud mit kezdeni.

A Barca ellen hajtott, védekezett, abszolút vállalhatóan játszott addig, amíg a csapat is vállalhatóan futballozott. Kihagyott egy komoly helyzetet, azért lehet szidni, de ennyi erővel Roncit is meg Benzemát is elő lehet venni. Úgy van itt ekézve Bale, mintha ő lenne a sikertelenségünk fő oka. Mindenkinek jobb lenne, ha nyáron eligazolna, de a savazást ilyen mértékben (minden egyes nyilatkozata után?) hanyagolni kellene, mert amekkora szidalmazást kap az emberünk, annyival messze nem rosszabb a BBC másik két tagjánál már. Csak a másik két arcnak nagy fan klubja van itt, pedig az ő háza tájukon is lenne mit söpörni bőven.

Amit itt sokan nem értenek meg az az, hogy a vakegér DM-mel meg az agyonszidott Bale-lel is megnyertük a BL-t, a triplázás is csak a rengeteg sérülésen meg CA bakijain múlott. Vertük meg Özillel, DM-mel, Khedirával a csúcsbarcát. Nem minden posztra a legjobb, legtechnikásabb ember kell, hanem egy jól felépített, jó kohéziójú csapat megfelelően hosszú paddal, egy taktikailag felkészült edzővel és megfelelő motivációval. Ezen feltételekből bizonyos mértékig mindegyik hiányzik. Előbb ezek a dolgok legyenek meg, legyen koncepció, és utána Balet le lehet cserélni egy a koncepcióba jobban illő arcra. De random vásárolgatva, ad hoc módon összerakott csapattal még a legjobb játékosok is kurva gyengén játszhatnak.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 30., hétfő 12:21

eReMA írta:Ha már elemezzük Bale nyilatkozatát:
csak élvezem a labdarúgást a srácokkal.”
Nekem ez a része sem begyere. Komolyan, szóljon már valaki, hogy nem a vidámparkban van a körhintán. Mint aki lemegy pötyögni a grundra a haverokkal. Ilyen fizetésekért olyan elhivatottsággal kéne a munkáját végeznie, hogy kettéhasad az ember. Ez meg élvezkedik... Hát bef0$0k.
Komolyan nem értem. Ennyire nem számít már sehol a címer, hagyomány, tradíció, elhivatottság? Tenné össze a két kezét, hogy beleizzadhat egy Real mezbe.
Miért? Te a pályán láttad eddig, hogy érdekli? Mikor befogja a fülét a saját közönsége előtt? Mikor megaláz egy kis csapatot? Ez az ember már nem vágyik másra, mint arra, hogy úgy kezeljék, mint Ronaldot... LOL.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2015. március 30., hétfő 12:14

Ha már elemezzük Bale nyilatkozatát:
csak élvezem a labdarúgást a srácokkal.”
Nekem ez a része sem begyere. Komolyan, szóljon már valaki, hogy nem a vidámparkban van a körhintán. Mint aki lemegy pötyögni a grundra a haverokkal. Ilyen fizetésekért olyan elhivatottsággal kéne a munkáját végeznie, hogy kettéhasad az ember. Ez meg élvezkedik... Hát bef0$0k.
Komolyan nem értem. Ennyire nem számít már sehol a címer, hagyomány, tradíció, elhivatottság? Tenné össze a két kezét, hogy beleizzadhat egy Real mezbe.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 30., hétfő 11:52

azt, hogy egy nagyképű buta fasz

Jól megmondtad, jutalmad egy warn. R24
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 30., hétfő 11:39

Csabi írta:ha szerinte nem kell bizonyítania napról napra, hogy megérdemelten játszik a real madridba, akkor menjen az interbe. tudás alapján kb oda való.
Mindenkinek kell.Még Ronaldonak is.Nem is értem mit akart ezzel az egésszel mondani...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. március 30., hétfő 8:46

ha szerinte nem kell bizonyítania napról napra, hogy megérdemelten játszik a real madridba, akkor menjen az interbe. tudás alapján kb oda való.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. március 29., vasárnap 20:16

tucsoki írta:Szerinted nincs tisztában azzal hogy nem játszik jól? Ígérje meg hogy a következő meccsen már jó lesz? Mit tegyen?Van edzője, esetleg csapattársai akik leb*szhatják, de már nekem unalmas hogy heti 2x kérdezik meg erről.
Ezek szerint nincs tisztában vele...

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. március 29., vasárnap 20:15

Realista24 írta:
tucsoki írta:Utolsó kommentem a témában, mert a végén még én leszek Bale őrangyala, miközben ugyan úgy elítélem a teljesítményét mint Ti, de ha nem akarjátok észrevenni hogy ez a szöveg a lapoknak szólt, az újságíróknak, akik hetente zaklatják, akkor megette a fene.

Az elmúlt évekből töménytelen mennyiségű ilyen dumát lehetne összeszedni szinte mindenkiről aki akkor nyilatkozott mikor nem ment neki a játék.
Értem, amit írsz. Szerinted ez jó taktika? Utálja a Bernabéu, kikezdi a sajtó, és a teljesítménye is fos. Ez a helyes út? Játszani a fasza csávót, a megmondó embert? Ráadásul a semmire...
Az igazság hogy mondhat bármit, aki bele akar kötni, az bele is fog. Nem értem miért kell kiemelni egy mondatot az egészből. Azzal kezdi, hogy nem fog üzenet-csatázni a kritikusaival, és tudja hogy a pályán kell tennie ez ügyben. Ennyi, nem tartozik egy újságírónak sem bocsánatkéréssel. Megmondom őszintén, engem se érdekel a mentegetőzés, sajnálkozás, mutassa meg a pályán.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 29., vasárnap 20:03

tucsoki írta:Utolsó kommentem a témában, mert a végén még én leszek Bale őrangyala, miközben ugyan úgy elítélem a teljesítményét mint Ti, de ha nem akarjátok észrevenni hogy ez a szöveg a lapoknak szólt, az újságíróknak, akik hetente zaklatják, akkor megette a fene.

Az elmúlt évekből töménytelen mennyiségű ilyen dumát lehetne összeszedni szinte mindenkiről aki akkor nyilatkozott mikor nem ment neki a játék.
Értem, amit írsz. Szerinted ez jó taktika? Utálja a Bernabéu, kikezdi a sajtó, és a teljesítménye is fos. Ez a helyes út? Játszani a fasza csávót, a megmondó embert? Ráadásul a semmire...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. március 29., vasárnap 19:25

Utolsó kommentem a témában, mert a végén még én leszek Bale őrangyala, miközben ugyan úgy elítélem a teljesítményét mint Ti, de ha nem akarjátok észrevenni hogy ez a szöveg a lapoknak szólt, az újságíróknak, akik hetente zaklatják, akkor megette a fene.

Az elmúlt évekből töménytelen mennyiségű ilyen dumát lehetne összeszedni szinte mindenkiről aki akkor nyilatkozott mikor nem ment neki a játék.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 29., vasárnap 19:17

...és az hogy játszani akarja a focit? Akkor játssz
Játssza, amennyire tudja :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 29., vasárnap 19:16

morientes írta:
Szerinted nincs tisztában azzal hogy nem játszik jól? Ígérje meg hogy a következő meccsen már jó lesz? Mit tegyen?
Gyakoroljon önkritikát,és ismerje el,hogy a madridi kaland,nem jött be.
Akkor meg az lenne a gond, hogy miert pofazik ilyeneket, biztos nyaron olcsobban akar lelepni es csak artani akar a Madridnak azzal, hogy kevesebbet kapunk erte.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 348 regisztrált és 0 vendég