Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. január 7., szerda 12:10

Realista24 írta:
BBeno írta:előbb legyen itt aztán majd kiderül hova jön. hülyeségnek tartom még mindig a castillát. ott nem fejlődik semmit. nem veszik körül nagyágyúk, nem lát senkitől semmi okosságot.
Jah, Zidane meg egy nímand, akit nem tanul semmit az ember :)
az tök jó ha zidane elmondja a frankót de ott vége is mert a fél castilla harmadosztályba sem való... lesz nagy kihívás ott...
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 7., szerda 12:04

Amúgy azt a forgatókönyvet is el tudom képzelni, hogy csak nyárig lenne a kicsiknél, aztán továbbadnánk valami elsőosztályú csapatnak a kövi évre.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 7., szerda 12:02

BBeno írta:előbb legyen itt aztán majd kiderül hova jön. hülyeségnek tartom még mindig a castillát. ott nem fejlődik semmit. nem veszik körül nagyágyúk, nem lát senkitől semmi okosságot.
Jah, Zidane meg egy nímand, akit nem tanul semmit az ember :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 7., szerda 12:00

Sastre írta:Zidane meg jövőre dobbant valami elsőosztályú csapathoz 1-2 évre, és viszi magával kölcsönbe a fiatal Real tehetségeket. Lesz egy jó kis fiokcsapatunk, akikkel remélhetőleg később együtt dolgozhat a Real első csapatánál is B-)
Ez amúgy mekkora forgatókönyv lenne.. :lol: Bár nem tudom melyik klub egyezne ebbe bele, de ti rohadt jól járnátok vele az biztos.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. január 7., szerda 11:59

előbb legyen itt aztán majd kiderül hova jön. hülyeségnek tartom még mindig a castillát. ott nem fejlődik semmit. nem veszik körül nagyágyúk, nem lát senkitől semmi okosságot.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. január 7., szerda 11:57

Zidane meg jövőre dobbant valami elsőosztályú csapathoz 1-2 évre, és viszi magával kölcsönbe a fiatal Real tehetségeket. Lesz egy jó kis fiokcsapatunk, akikkel remélhetőleg később együtt dolgozhat a Real első csapatánál is B-)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. január 7., szerda 11:55

ennyit az okoskodásotoknak. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 7., szerda 11:54

AS szerint Zidanehoz megy az újfiú. :hmmm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. január 7., szerda 10:46

MorataMartin írta:
Annak idején ha jól emlékszem a Mu is úgy adta kölcsön a Zaragozának Piquét, hogy 30 meccset játszania kell a ligába minimum, ha nem sérült.
sőt Ronci is anno így írt alá a MU-hoz. a meccsek 50-%-án vagy pályára kellett lépjen vagy KEZDŐnek kellett lennie már nem emlékszem pontosan.

csak így van értelme kölcsönadni játékosokat. ha van ilyen kitétel.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. január 7., szerda 10:45

tubatibi írta:Mondjuk én úgy csinálnám a norvég sráccal(bár előbb legyen hivatalos, volt már így pár játékos a miénk) meg a másik két tehetséges szerzeménnyel, hogy elküldeném egy Leverkusen féle csapatba, vagy olyanba amelyik játszik a BL-ben és a bajnoksága is viszonylag erős.

Kölcsönadnám őket, állnánk a fizetését, szülőknek munka, plusz valamennyi cash-t adnánk, de lenne egy kitétel a szerződésben, hogy a minimum meccsszámnak megkell, hogy legyen. Valahogy így gondolnám ezt az egészet, persze lehet, hogy full faszság amit írok. :lol:
Annak idején ha jól emlékszem a Mu is úgy adta kölcsön a Zaragozának Piquét, hogy 30 meccset játszania kell a ligába minimum, ha nem sérült.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 7., szerda 10:42

na ezt már szeretem. semmi vesztenivalónk nem volt belőle. bukunk max 3 millió eurót ha nem jön be. szép fokozatosan beépíteni. én 1 évig sem küldeném a castillába. jövőre már egy holland 1-be küldeném de min. spanyol 2. de inkább spanyol 1 friss feljutóhoz passzolnám kölcsönbe.
Eleve nem írna alá, ha a Castillába kéne mennie, ez alapfeltétel volt náluk. Csak első osztályú klub jöhet szóba, legyen az bármelyik ország.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. január 7., szerda 10:41

Norvég információk szerint Odegaard privát repülőgéppel Madridba utazott, hogy aláírja szerződését. A 16 éves játékost, akit korosztálya egyik legnagyobb tehetségének tartanak számos klub, köztük a Barcelona, Liverpool és Manchester United is le akarta igazolni. Forrás: Madridom.hu
na ezt már szeretem. semmi vesztenivalónk nem volt belőle. bukunk max 3 millió eurót ha nem jön be. szép fokozatosan beépíteni. én 1 évig sem küldeném a castillába. jövőre már egy holland 1-be küldeném vagy min. olyan spanyol 1-be ami EL helyezést ér el. a gyereknek kell az EL-BL tapasztalat.
az sem lenne hátrány ha Asensioval egy csapatba tudnának játszani jövőre. szokják egymást.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2015. január 7., szerda 10:45-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. január 7., szerda 10:24

Mondjuk én úgy csinálnám a norvég sráccal(bár előbb legyen hivatalos, volt már így pár játékos a miénk) meg a másik két tehetséges szerzeménnyel, hogy elküldeném egy Leverkusen féle csapatba, vagy olyanba amelyik játszik a BL-ben és a bajnoksága is viszonylag erős.

Kölcsönadnám őket, állnánk a fizetését, szülőknek munka, plusz valamennyi cash-t adnánk, de lenne egy kitétel a szerződésben, hogy a minimum meccsszámnak megkell, hogy legyen. Valahogy így gondolnám ezt az egészet, persze lehet, hogy full faszság amit írok. :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 7., szerda 10:16

Azt gondoltam, csak a többiek meg írták, hogy ki is nézik Perezből. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 7., szerda 10:16

Gyerek kap egy jó szerződést, talán még pénzért sem írhat alá nem? Így szokták az angolok elvinni a spanyol tehetségeket, mert ott már 16 évesen profi lehet.
Szóval apuka/anyuka kap egy jó állást, a srác meg megy valami első osztályú csapathoz belföldön vagy marad jelenlegi klubjában. Szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. január 7., szerda 10:13

Géci írta:Neymárért szivesebben letette volna az öreg a 150-et mint Bale-ért a 100-at. A baj az volt, hogy apuci jobban meg lett kenve + ugyebár Perez ragaszkodik a marketing feléhez tudomásom szerint, a barca meg tudtommal nem kap vagy csak alig... Ezért is mondtam azt, hogy játékban jobb lett volna a brazil, de apuci minden évben ment volna Perezhez sírni a plusz fizuért...

Odegaardért meg tuti nem fizettünk nagy lóvét. Egy 16 éves gyerekért nem kérhetnek 50 millákat. Nem rémlik, hogy a barca mennyiért vette Hailovicot, de valami hasonlóra gondolok.
Félre ne értsd, azt az 50est csak poénból írtam, hogy ezzel kezdő kényszerbe lenne kit kéne kiszorítania :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 7., szerda 10:09

Neymárért szivesebben letette volna az öreg a 150-et mint Bale-ért a 100-at. A baj az volt, hogy apuci jobban meg lett kenve + ugyebár Perez ragaszkodik a marketing feléhez tudomásom szerint, a barca meg tudtommal nem kap vagy csak alig... Ezért is mondtam azt, hogy játékban jobb lett volna a brazil, de apuci minden évben ment volna Perezhez sírni a plusz fizuért...

Odegaardért meg tuti nem fizettünk nagy lóvét. Egy 16 éves gyerekért nem kérhetnek 50 millákat. Nem rémlik, hogy a barca mennyiért vette Hailovicot, de valami hasonlóra gondolok.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. január 7., szerda 1:20

nmate írta:Há' elvileg úgy volt vele, hogy inkább Baleért 100, mint Neymarért 150. Látok benne logikát, de abban is hogy év végén a United elvihetné akár 80-ért is a vadlovat. Azok lassan olyanok, mint a szerencsejáték függők. Ha buknak megy az allin minden szarra.
Egyben egyet érhetünk mint Barcás és Realos szimpatizánsok, amit az ManUtd csinál az nem épp a fifa fair playnek tesz eleget, és még abban is hogy ez vagy szólni fog egyet a PLben vagy vicc kategória lesznek. :D

* Jut eszembe, ha már MU, kivánságlista megvan?! :D sírtam (Cé, Bale, Pogba)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 7., szerda 1:09

Há' elvileg úgy volt vele, hogy inkább Baleért 100, mint Neymarért 150. Látok benne logikát, de abban is hogy év végén a United elvihetné akár 80-ért is a vadlovat. Azok lassan olyanok, mint a szerencsejáték függők. Ha buknak megy az allin minden szarra.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. január 7., szerda 1:02

nmate írta:Modric már öreg... :mrgreen:

Amúgy ez azért elég durva lenne, nagyjából FIFA 15-ben nem léped ezt meg, nemhogy a való életben. Lásd Neymar, pár tíz millával több lett volna, nem is kellett Pereznek.
Ne jelentsd ki, hogy nem kellett neki, mert ez egyedül ő tudhatja max nem ugy jöttek össze a dolgok Baleért is 90+ba jött ki a lépés :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 329 regisztrált és 0 vendég