Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. szeptember 14., vasárnap 12:04

dzsi91 írta:Egyébként a gyengébb idegrendszerűeknek nem árt majd belekalkulálni ,hogy akár korán ponthátrányba is kerülhetünk a bajnokságban ugyanis a 2ik fordulóban Sociedadba látogatunk utána pedig az Atletico-t fogadjuk... Ezek kemény meccsek simán bennevan a pontvesztés.De gondolom már a 3ik forduló után is világvége hangulat lesz ha nem lesz meg a 9 pont.
Ezt írtam augusztus 23ikán, időőőőő időőőő időőő...Nem kell pánikolni, az egyetlen dolog ami bánt engem,hogy ha nem variáljuk át ennyire a keretet akkor megléphettünk volna ősszel amíg a barca épülget, mert nehogy azt gomdolja valaki,hogy ők nem fognak botlani... tavaszra összefog állni minden, kérdés mennyire lesz késő, de ezért a kezdésért az egyetlen hibás az elnökünk senki más.Ancelotti sem tudja mit csináljon annyira szétbarmolták a győztes keretét.A Barcával meg nem kell foglalkozni, minden év elején megy a hurrá hangulat náluk(gondolom most LE egy edzőzseni), ősszel mindig jól tolják aztán tavasszal amikor jönnek a kemény időszakok meg bambulnak, csak magunkkal kell törődni.

A Basel ellen egy vígasz gálát várok,ha már végig kínlódtam az elmúlt 2 meccset.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Zorro
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014. július 6., vasárnap 17:29
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Zorro » 2014. szeptember 14., vasárnap 11:29

Remy írta:
petiamadridista írta: A végén pedig csak a 3. hely jutott.
most is erre számítok.
Ha megvédjük a címünket a BL-ben, akkor telibe szarom, hogy hányadikak leszünk a bajnokságban. 3.-nál rosszabbak semmiképp nem lehetünk.
Pesszimizmus melyet patimadridista is...? Talan... De inkabb egy szornyu tendencia kezd megmutatkozni az elmult ket bajnoki alapjan. A kozeppalyan van egy krva nagy lyuk, amit csak nagyobb ha Carlo behoz meg egy olyan jatekost aki keptelen visszazarni ha kell (es nem azert mert lusta diszno lenne, hanem mert nem az a posztja). Es miert is nem Illarat hozta be (aki lathattuk melegitett) ? Mert akart egy ujabb golt, amit Benzi elszorakozott. De Carlonak ugye nem kellet csatar (a PR szerint)...

Botlanak meg a tobbiek is? Igen. De ugyfest mi nem fogunk megallni ennel a kettonel.

Irtatok tobben, hogy majd a BL... Hogyan is...? Ha kijutunk a csoportkorbol es jon egy izmosabb ellenfel, kb ugyan az lesz mint lathattuk az ATMA ellen.

Nem az a gond (szerintem), hogy a jatekosok fejeben zavar van meg egyeb blabla, hanem hogy rovid a pad, es egyaltalan nincs variacios lehetoseg. Varom, hogy Jese felepuljon, meg talan jon vki a kozppalyara telen is, de akkor mar talan keso lesz.

Csodara varok? Igen. De a csodahoz melyet pl Ramos villantott a BL donton, kell egy olyan "jatekosok-edzo-elnok" csomag, amely kepes...

Megertem a pesszimista hangokat, es nem bantanam oket mert, nem a csapatot hagytak el es altak pl katalannak, hanem csak tele van nekik...
https://www.youtube.com/watch?v=qhX06B58O7M
Így kell történelmet írni. Rajongóknak a szívébe, gyűlőködöknek az agyába égett bele.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 14., vasárnap 10:58

Én azért nem tudom Őket annyira utálni, mint a barcát, mert tudom, hogy néhány év, Simeone távozása után ismét mennek vissza az örök vesztes szerepbe és örülnek majd, ha elérik a 4. 5. helyet. Egy fellángolás, egy klubszinten mérve elismerésre méltó sikerkorszak, de kétlem, hogy ezt még évekig tudnák csinálni. Simeone se ott fog megöregedni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. szeptember 14., vasárnap 10:47

a tegnapi bíró
a legszánalmasabb akkor is az volt, hogy 1. félidőben nem hosszabbított (2 gól, ráadásul 1ik 11es, sok falt) 2. félidőben meg szaros 2 perc. 6 cserével, sárgákkal, szabálytalanságokkal, meg góllal.

atleticorol meg ugyanez a véleményem, mocskos senkiházi az összes, teljes szívemből gyűlölöm őket. de leszarom, szerencsére örökre beleégett a memóriámba, ahogy 92.48 után a sok ízlésferdüléses patkány sír és zokog. pfhejj. lehet eljutottam odáig, hogy jobban utálom ezeket a korcsokat, mint katalán cimboráinkat. :)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. szeptember 14., vasárnap 10:25

egyébként én egyszerűen nem tudok gratulálni ennek az atleticonak.

most nem arról van szó, h keserű a szőlő, vagy ilyesmi..

de ilyen pokróc stílusú, lófasz bandát én még nem láttam. ehhez képest mourinho csapatai gálaelőadásban tolják. gusztustalan ez az egész atletico úgy ahogy van. a szaros szögleteikkel egyetemben. ebből élnek. szögletekkel nyertek bajnokságot. ilyen volt valaha? ah, szarok bele.

a tegnapi bíró (mielőtt nekemesnétek nem a bíró miatt kaptunk ki, csak megütötte a szemem) is.. hát az mi volt.. nemtudom hány olyan eset volt, mikor ott röhögött velük meg fogdosta őket. arda mellédurrantott a gól előtt pár perccel egy helyzetet azt ott simogatta a hátát, h jolvan pajtás.. de ténylen nemtudom, hány ilyen eset volt tegnap a meccsen. mintha világi spanja lett volna az összesnek.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

DJ96
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014. augusztus 23., szombat 22:55

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: DJ96 » 2014. szeptember 14., vasárnap 9:59

Remy írta:
petiamadridista írta: A végén pedig csak a 3. hely jutott.
most is erre számítok.
Ha megvédjük a címünket a BL-ben, akkor telibe szarom, hogy hányadikak leszünk a bajnokságban. 3.-nál rosszabbak semmiképp nem lehetünk.
Remélem a játékosok nem így állnak hozzá :roll: Elég nagy a gáz ha egy Real szintű csapatnál csak egy frontom való helytállás a cél .....

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. szeptember 13., szombat 22:59

a BL meg mindig lutri.
Tök mindegy, hogy milyen csapatod van.
lehet messze a legerősebb játékoskereted a világon, lehet a legjobb forma is.
Akkor is lutri.
Most pedig nem vagyok biztos benne, hogy a fenti kettőből legalább 1 megvan..

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 13., szombat 22:58

petiamadridista írta: A végén pedig csak a 3. hely jutott.
most is erre számítok.
Ha megvédjük a címünket a BL-ben, akkor telibe szarom, hogy hányadikak leszünk a bajnokságban. 3.-nál rosszabbak semmiképp nem lehetünk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. szeptember 13., szombat 22:54

persze, fog még bukni a Barca meg az Atletico is,
de még mi is.
és ez a nagyobb baj.
a spanyol ligában nincs annyi körbeverés.
Itt 6 pont rengeteg...
ez a baj, ez az amit látni kéne. (persze, ja ja.. tudom farokság, hülye vagyok.. az elmúlt 10 évben csak kétszer előzött 6 pontról az első helyért egy csapat... Ennek a mostani kezdésnek nagyon 2 évvel ezelőtti szaga van... sőt, még rosszabb..)
lehet hogy feljövünk rájuk, mondjuk ehhez kéne egy laza 10 meccses győzelmi széria, de utána meg minden bizonnyal botlana a csapat 1-2őt, mivel ez törvényszerű.
tavaly is így volt. Hiába hoztuk be a lemaradást, egyszerűen zsinórban 15 meccset már nem lehetett megnyerni, így ők visszaelőztek.
A végén pedig csak a 3. hely jutott.
most is erre számítok.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. szeptember 13., szombat 22:19

dannen írta:én se szeretem petipesszimista ilyen jellegű hozzászólásait, de sajnos most tényleg van benne valami. a barca nagyon egyben látszik jelenleg, mi meg pont az ellenkezője, ti is tudjátok. nagyon sokat kell javulnunk és minél hamarabb.
Miben kell javulni?? az Atletico nyomozta a labdát az első félidőben , a szokásos fejesükkel vezettek , helyzetkihasználást kell gyakorolni! ez van! nem kell temetni a csapatot 3 forduló után, az meg hogy a Barca egyben van csak egy dolog , jobban megy most nekik, jobban kapták el a fonalat.. de hát van még 30 akárhány meccs még :) ilyen időszak van most , védekezésben is sokat kell javulni .. de ilyen játékosokat leírni butaság lenne .. majd lesznek jó szériák is! a labdarúgás már csak ilyen! ez van!

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. szeptember 13., szombat 22:18

Nagyon nem örülök neki, hogy már a szezon elején üldözőkké váltunk...a 6 pont soknak tűnik...innentől kezdve valamilyen módon el kellene kezdeni pontokat gyűjtögetni...mindegy milyen játékkal, de kellenek a pontok...idén még nehezebb lehet a bajnokság számunkra...rövid a pad és nagyon maga alatt van a csapat...az Atleti és a Barca is jónak tűnik egyelőre...idén is szoros lehet a befutó...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 13., szombat 22:14

szóval változott az atma..már nem fix a szétkapomakisköcsögöket/valahogymegnyeremmagamsemtudomhogy mentalitásuk, viszont bármi előhozhatja bármikor. hasonló pontmennyiségük lesz mint tavaly, talán valamennyivel kevesebb. hogy mire lesz elég? nem tudom
Nem illik.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. szeptember 13., szombat 22:13

petiamadridista írta:a bajnokság ezzel számunkra véget ért.
kurvára lehet röhögni, de innen nem tudom elképzelni, hogy visszahozzunk 6 pontot..
lehetetlen..
beszoptuk gyorsan ezt a ligát.
de hát legalább már nem kell többet izgulni.
ha a forma marad akkor a világkupán kívül több trófeát szerintem ne reméljünk idén.
3 forduló után ilyet kijelenteni eléggé felelőtlenség már bocs! nem repdesek én sem az örömtől.. de vannak ilyenek a fociban hogy valaki beragad a rajtnál.. hol van még a vége? van még javításra lehetőség.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 13., szombat 22:09

DavieS írta:dobjátok már ki a p*csába.
petipesszimista újra lecsap és ha nem nyerjük meg a bajnokságot, akkor ő megmondta már szeptemberben. ha meg igen, akkor bujkál :lol:
Szokjatok hozzá
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: DavieS » 2014. szeptember 13., szombat 21:59

dobjátok már ki a p*csába.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Ewr
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2013. július 20., szombat 19:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ewr » 2014. szeptember 13., szombat 21:57

petiamadridista írta:a bajnokság ezzel számunkra véget ért.
kurvára lehet röhögni, de innen nem tudom elképzelni, hogy visszahozzunk 6 pontot..
lehetetlen..
beszoptuk gyorsan ezt a ligát.
de hát legalább már nem kell többet izgulni.
ha a forma marad akkor a világkupán kívül több trófeát szerintem ne reméljünk idén.
Nevetséges. Ha oda-vissza verjük a Barcát máris behozzuk azt a 6 pontot. Nem mondom, hogy reális elvárás, de hogy lehetetlen... 3 forduló alatt túl vagyunk 2 nehéz csapaton, innen már csak könnyebb lesz.
A játék egyáltalán nem bíztató, de 3!!! forduló után ilyet írni... nem igaz, hogy nem lehet pár percet gondolkodni egy hsz megírása előtt.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 13., szombat 21:55

petiamadridista írta:a bajnokság ezzel számunkra véget ért.
kurvára lehet röhögni, de innen nem tudom elképzelni, hogy visszahozzunk 6 pontot..
lehetetlen..
beszoptuk gyorsan ezt a ligát.
de hát legalább már nem kell többet izgulni.
ha a forma marad akkor a világkupán kívül több trófeát szerintem ne reméljünk idén.
Hallod... te látod, hogy mit írsz? Ezek a hozzászólások mire jók? Ezek jobban tudnak idegesíteni, mint egy bukott meccs. Szánalmas pesszimizmus a 3. forduló után :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. szeptember 13., szombat 21:51

a bajnokság ezzel számunkra véget ért.
kurvára lehet röhögni, de innen nem tudom elképzelni, hogy visszahozzunk 6 pontot..
lehetetlen..
beszoptuk gyorsan ezt a ligát.
de hát legalább már nem kell többet izgulni.
ha a forma marad akkor a világkupán kívül több trófeát szerintem ne reméljünk idén.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 11., csütörtök 16:57

wxyz írta:
CS0ki írta:Munainnak hiába van ennyi meccse, nagyjából meg is rekedt a Bilbao szintjén...Egyébként tényleg szép, hogy ennyi meccse van. :)
Most akartam én is leírni ezt :lol:

Ugyanazon a szinten ragadt, mint amikor bejátszotta magát a kezdőbe
Azt azért tegyük hozzá, hogy még csak 21 éves (Jesé) is, bőven berobbanhat még. Egyébként ő a liga legfiatalabb gólszerzője, 16 évesen talált be.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8526
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. szeptember 11., csütörtök 16:52

szerintem sem fogja beváltani azokat a reményeket, amiket régebben fűztek a pályafutásához, de inkább arra céloztam ezzel az érdekességgel, hogy ha maranda spanyolországban pályafutása végéig, akár zubi-t és raúlt is befoghatná az első két helyen.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 345 regisztrált és 0 vendég