Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. augusztus 23., vasárnap 15:22

Na mivel eljött a nagy nap írok én is egy pár sort.

Az Ancelotti Benítez csere nálam totál homály, de Beníteznek megadom az esélyt így kritizálni csak akkor fogom ha okot ad rá. Most tegyük félre azt,hogy a játékosok hogyan fogadják az ő stílusát és,hogy egy olyan edzőt rúgtak ki miatta akiért foggal körömmel ragaszkodtak. Benítezt jó edzőnek tartom, ha a taktikai felkészültséget nézem, csak,hogy ez ide madridba önmagában édes kevés. Szükség van egy apafigurára ezeknek a celebeknek, akire felnéznek és követik bármit mond, Carlo ilyen volt ezért tartottam a hibái ellenére is a lehető legjobb választásnak a Real Madrid padjára. Beniteznek szerintem sok problémája lesz az öltözőben,főleg Cristiano-val akire majd külön kitérek. Benitez-t inkább egy megújúló Madridba tudtam volna elképzelni, egy fiatalos spanyolos Madridba, ide ő nem illik nem fog bírni a sztárokkal, de Lucho sem bírt még is sikeresek voltak, mert a játékosok akarták a sikert.

Az igazolásainkat felemásra értékelem.Az mindenképpen jó,hogy nagy mozgolódás nem volt, így mondhatjuk,hogy a csapat magja már minimum 3 éve de vannak akik 5-6 éve együtt vannak ez mindenképpen jó.A padot megerősítettük így a keret mélyebb lesz, idén valószínűleg nem fogunk kifulladni tavaszra, kérdés hogy mellé tudjuk-e azt a minőséget hozni mint tavaly ősszel.Szerintem nem de nem is baj, ha benítez ráfekszik arra amitől Ancelotti hibásan eltávolodott tavaly, a gyilkos kontráinkra, bőven bucira verhetjük a világot.Ha De Gea érkezik akkor a kapusposztot megoldottuk 10 évre, Kovacic nagyon jó igazolás, nem galaktikus,tűri a padot és később Modric örökébe léphet, ez tetszik.De nem hiszem,hogy ő idén túl nagyot alakítana, beugróként biztos jó lesz, de ha Modric kidől a csapat mondjuk egy bl elődöntőben ugyanúgy meg lesz lőve.Mindenesetre a keret erős, és régóta egyben van, a karszalag jó helyre került, a kapus probléma megoldódik, a kispad rendben van.Ancelotti miatt viszont csak egy 3ast kap tőlem Perez.

Az elvárásaim erre az évre: Tripla :mrgreen:
Nem érdekel az edző, nem izgatnak a csapat gondjai.Tavaly végigasszisztálták ahogy a félvak LE triplázik egy olyan barcával ami bár erős volt, de közel sem a verhetetlen kategória, éltek a lehetőségekkel amiket kaptak a futballtól tőlünk és természetesen maguktól mert tettek azért a sikerért. Szóval leszarok mindent, triplázást akarok látni mert miért ne, végső esetben beérem egy duplával vagy egy bajnoki cím/bl-el.Nincs mese ez ennek a generációnak (CR-Pepe-Modric-Ramos stb) az utolsó éve amikor így egyben vannak és még nem nyugdíjasok.Az utolsó lehetőség odaszabni mindenkinek,hogy ez egy korszakos csapat, mert szerintem az, csak ahhoz szükség van a 11ikre, meg a 33ikra.

És akkor Cé: Szerintem neki ez az utolsó éve amikor itt meghatározó játékos lesz, nem vagyok elégedett az idei teljesítményével és a hozzáállásával.De nem temetem, kivárok,hogy teljesít egy olyan őszt amikor semmi esélye az aranylabdára.Én robbantást várok tőle erre a szezonra, egy extra teljesítményt, és akkor nyáron nyugodt szívvel engedném el.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. augusztus 23., vasárnap 12:24

rojiblanco írta:„Ne szépítsük, borzasztó állapotban van a gyep. Legközelebb, a harmadik fordulóban már a Barcelona látogat hozzánk, de jó, ha tudják, nem miattuk tettük tönkre a gyepet!" – mondta mosolyogva a sajtótájékoztatón Simeone. :lol:
A legnagyobb fűmániás (Xavi) nincs már ott, szóval a többiek talán kibírják, hogy az ellenfélnek is ugyan olyan a gyep. :)

Kezdődhetne már a meccs :mrgreen:
Nem várok jó meccset, szezon eleje, sok pontatlanság lesz, meg még nem ismerik a fiúk a rendszert, meg ugye 10 emberrel megyünk ki a pályára.

Nyögve nyelős 0-2

Avatar
rojiblanco
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2015. július 16., csütörtök 10:29
Kedvenc játékosaid: Godín, Giménez, Koke, Óliver, Saúl
Kedvenc csapatod: Atleti

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: rojiblanco » 2015. augusztus 23., vasárnap 12:16

„Ne szépítsük, borzasztó állapotban van a gyep. Legközelebb, a harmadik fordulóban már a Barcelona látogat hozzánk, de jó, ha tudják, nem miattuk tettük tönkre a gyepet!" – mondta mosolyogva a sajtótájékoztatón Simeone. :lol:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2015. augusztus 23., vasárnap 11:43

Remy írta:
Kerlon írta:Ezt akkor is tudjuk, ha nem írod le. :smile:
Csak megerősítettem, nehogy elfelejtse valaki. :mrgreen:

Kicsit sajnálom, hogy a Bilbao csütörtökön is játszott. Esélytelen, hogy heti 3 meccset kibírjanak. Már csütörtökön is 0-2-ről kaptak ki 3-2-re. Ergo, ma legalább kettő lesz közte, a Barca javára. :kivagyhe:
nem feltétlen :D pihentettek pár kulcsembert :)
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 23., vasárnap 11:43

Jójó, csak tedd meg a Barcát lécci :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 23., vasárnap 11:42

Kerlon írta:Ezt akkor is tudjuk, ha nem írod le. :smile:
Csak megerősítettem, nehogy elfelejtse valaki. :mrgreen:

Kicsit sajnálom, hogy a Bilbao csütörtökön is játszott. Esélytelen, hogy heti 3 meccset kibírjanak. Már csütörtökön is 0-2-ről kaptak ki 3-2-re. Ergo, ma legalább kettő lesz közte, a Barca javára. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 23., vasárnap 11:39

Ezt akkor is tudjuk, ha nem írod le. :smile:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 23., vasárnap 11:36

Én a franciát a Realban tudnám elképzelni, Bale helyén... :mrgreen: Viccen kívül. Én simán egy az egyben elcserélném rá. Rosszabbul nem járnánk, az tuti.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. augusztus 23., vasárnap 11:34

rojiblanco írta: Ráadásul mindkettő szabadrúgás. Ennyire defenzívek lennének a kisebb csapatok?
Én néztem kb. 60 percet az Espanyol-Getafe meccsből. Én ennyi hibát, mint amit ez a két csapat csinált egy meccsen még nem láttam profi szinten. Az Espanyol védelme folyamatosan eladta a labdát, de a Getafe nem tudott élni velük. Asensio se állt be, szóval nagyon megérte megnézni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 23., vasárnap 11:13

palesz77 írta:
alexoxladjackoxi írta: de a franciát nagyon eltudnám képzelni a Chelsea-ben. Hazard a balon, ő a jobboson... ott azért lenne zsuga.
Szerintem nem kéne megint szélre száműzni, még ha sokszor ki is mozog oda. Ez a majdhogynem középcsatár poszt jobban fekszik neki - nekem legalábbis úgy tűnt -, ilyen Benzema, Suárez féle, "mindenhol ott van" támadót játszik, nekem nagyon átjön..:D
+1, de én hozzáteszem, hogy elé kell egy csatár is, úgy a tuti.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. augusztus 23., vasárnap 11:12

alexoxladjackoxi írta: de a franciát nagyon eltudnám képzelni a Chelsea-ben. Hazard a balon, ő a jobboson... ott azért lenne zsuga.
Szerintem nem kéne megint szélre száműzni, még ha sokszor ki is mozog oda. Ez a majdhogynem középcsatár poszt jobban fekszik neki - nekem legalábbis úgy tűnt -, ilyen Benzema, Suárez féle, "mindenhol ott van" támadót játszik, nekem nagyon átjön..:D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 23., vasárnap 10:48

Szerintem jó lesz ez az Atletico csak sok az új ember és még rá kell éreznie Simeonenak a focira is, mert ezzel a kerettel már játszani is kell. Correa, Griezmann jól játszottak a többiek kicsit tompák voltak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
rojiblanco
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2015. július 16., csütörtök 10:29
Kedvenc játékosaid: Godín, Giménez, Koke, Óliver, Saúl
Kedvenc csapatod: Atleti

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: rojiblanco » 2015. augusztus 23., vasárnap 9:04

alexoxladjackoxi írta:Picit OFF, de a franciát nagyon eltudnám képzelni a Chelsea-ben. Hazard a balon, ő a jobboson... ott azért lenne zsuga.
Ha lehet hinni a híreknek, eléggé rá is van izgulva Mourinho. Most viszont már 80 M € a kivásárlási ára, ezt nem tudom ki tenné le érte, mert ennyit szvsz nem ér.
András93 írta:Az egész spanyol bajnokság jól bekezdett, 5 meccs 2 gól. :lol:
Ráadásul mindkettő szabadrúgás. Ennyire defenzívek lennének a kisebb csapatok?

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. augusztus 23., vasárnap 0:45

ziro4vr írta:Atma jól bekezdett egy 1-0ás izomkombóval.
Az egész spanyol bajnokság jól bekezdett, 5 meccs 2 gól. :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13163
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 22., szombat 23:30

Mi van ezzel a Paco gyerekkel?

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2015. augusztus 22., szombat 23:27

rojiblanco írta:Hát, ez egy eléggé álmoskás produkció volt. Jackson még idegen test, Torresnek továbbra is alapvető technikai hiányosságai vannak, Koke úgy gondolta, hogy a 150. bajnokiján megteheti, hogy lazázik. Furcsa, de most a rögzített helyzeteknél is nagyon gyenge volt a csapat, a Las Palmas szinte összes szögletéből kapura tudott fejelni és a támadó szögletek is veszélytelenek voltak. Correa beállása lendített egy kicsit a csapaton, de túl sokat ő sem tudott hozzátenni. "Megszereztük a 3 pontot és ez nagyon nagy lényeg." :D
Koke nekem tetszett, no meg persze Griezmann. Martinez meg majd belejön, picit több támogatás kéne neki. Picit OFF, de a franciát nagyon eltudnám képzelni a Chelsea-ben. Hazard a balon, ő a jobboson... ott azért lenne zsuga.

Avatar
rojiblanco
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2015. július 16., csütörtök 10:29
Kedvenc játékosaid: Godín, Giménez, Koke, Óliver, Saúl
Kedvenc csapatod: Atleti

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: rojiblanco » 2015. augusztus 22., szombat 22:49

Hát, ez egy eléggé álmoskás produkció volt. Jackson még idegen test, Torresnek továbbra is alapvető technikai hiányosságai vannak, Koke úgy gondolta, hogy a 150. bajnokiján megteheti, hogy lazázik. Furcsa, de most a rögzített helyzeteknél is nagyon gyenge volt a csapat, a Las Palmas szinte összes szögletéből kapura tudott fejelni és a támadó szögletek is veszélytelenek voltak. Correa beállása lendített egy kicsit a csapaton, de túl sokat ő sem tudott hozzátenni. "Megszereztük a 3 pontot és ez nagyon nagy lényeg." :D

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: cart » 2015. augusztus 22., szombat 22:40

Egy megpattanó szabadrúgásból lett a gól
:D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 22., szombat 22:39

Atma jól bekezdett egy 1-0ás izomkombóval.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 22., szombat 19:21

Ha az eredmenyek.com nem hazudik, akkor Asensio ott van az Espanyol padján. (+ Burgui)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 334 regisztrált és 0 vendég