Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 5., kedd 16:49

Realista24 írta:https://www.youtube.com/watch?v=de8LkWReDA4
Ezek jobb videók, mint a hivatalos oldalak által megosztottak :mrgreen:
THHHONI, THOOOONI, THOOONI :lol:

Bakker, ilyenkor jövök rá, hogy én nem vagyok ilyen elvetemült fanatikus.

Pápán, mikor itt játszott még a Bárányos Zsolti, akkor volt egy faszi, aki mindig izomból üvöltötte, hogy Bárányos Zsolti a legnagyobb király és mindig kiintett. Nagyon nagy jelenet volt. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. május 5., kedd 16:41

Realista24 írta:https://www.youtube.com/watch?v=de8LkWReDA4
Ezek jobb videók, mint a hivatalos oldalak által megosztottak :mrgreen:
Csak nem kint vagy a helyszinen? :mrgreen:

Amugy az miert jo az embereknek hogy ott allnak, es mikor meglatnak egy jatekost elkezdik neki kiabalni a nevet? Nem ertem... :hmmm:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 5., kedd 16:27

https://www.youtube.com/watch?v=de8LkWReDA4
Ezek jobb videók, mint a hivatalos oldalak által megosztottak :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. május 5., kedd 16:24

Galacticos írta:talán jobb formában voltunk akkor, viszont én úgy látom hogy a motiváció, a bl megszállottsága a csapatnak nem csökkent, és méginkább egy csapatot alkotnak mint egy éve.
Szerintem tavaly sem voltunk jobb formaban. A bajnoksagban akkor nagyon szenvedtunk, a tamadosorunk teljesen le volt epulve ev vegere. El is uszott a liga. Ha akkor sikerult megnyerni a BL-t most is sikerulhet, foleg hogy azert ez a Juve nem az a jatekero mint a tavalyi Bayern... A donto mondjuk kemeny lesz ha bejutunk. Nem is fogom kibirni jozanul az tuti.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. május 5., kedd 16:24

raul0791 írta:a juventusnál kik a hiányzók?
Cáceres és Pogba

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sanko. » 2015. május 5., kedd 16:21

a juventusnál kik a hiányzók?

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 5., kedd 16:06

hát én most ha nagyképű leszek ha nem, kurvára idegbeteg leszek ha kiesünk.
ez egy nagyon jó lehetőség hogy karnyújtásnyira legyen a címvédés, és egy újabb nagy fejezet kerüljön a történelemkönyvbe.
benzema de főleg modric hiányában tartanék a másik két csapattól, de szerintem egy meccsen megverjük majd mind a kettőt ha eljutunk odáig, mou mondta anno hogy nem a döntőt nehéz megnyerni, hanem eljutni odáig.
tavaly ilyenkor úgy mentünk ki hogy úristen jön a bayern aki szétvert mindenkit, már le voltunk írva az első meccs előtt is, aztán kapott gól nélkül rendkívül taktikusan lehoztuk, ancelotti simán lemeccselte guardiolát. a visszavágón, ahol mindenki hogy háát igen de ha az elejét megnyomja a bayern és betalálnak akkor sima. ennek ellenére szanaszét vertük a legnagyobb esélyest és ezt tettük a saját pályájukon úgy hogy egy másodpercig nem volt esélyük. és amikor nagyon kellett ramos, pepe nagyon helyén volt, és cr bár ekkor ugye már sérülten játszott, fegyelmezetten védekezett és nagyon durván egy csapatot alkottunk.
talán jobb formában voltunk akkor, viszont én úgy látom hogy a motiváció, a bl megszállottsága a csapatnak nem csökkent, és méginkább egy csapatot alkotnak mint egy éve. és még egy dolog ami miatt szerintem idén mi nyerünk, mert nem egyszer jöttünk vissza vert helyzetből, és éltük túl azokat a meleg helyzeteket.

a liga az más, nagyon meglepődnék ha nem vinné a barca. :)

u.i.: és most megint lehet nagyképű leszek, de egy olyan csapat szurkolói ahol kroos, isco, ronaldo, james, bale áll az edző rendelkezésére ne hogy már egy carlos teveztől fossanak. ügyes meg minden, de ha mi félünk teveztől, akkor ők mit csinálnak ha az elöl lévő mittomén 5emberünk valamelyiké kapuközelbe kerül?
minőségbeli különbség van a két csapat közt, nem is kicsi. ha nem jön ki azt csak saját magunknak köszönhetjük.
persze ha el lesz csalva mint mou első évébe a barca elleni párharc akkor nem szóltam. :D

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 5., kedd 15:48

Ne becsüljük le nagyon azért a Juvét...olasz csapatról beszélünk...ráadásul a szívósabbik fajtából...szerintem szorosabb lesz a párharc, mint azt sokan remélik...
Nagyon fontos lenne egy idegenbeli gól és jó lenne azért nem kikapni...ennek ellenére azért bízom a csapatban, hogy a két meccs alapján jobbak leszünk...

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. május 5., kedd 15:43

Huu gyerekek nagyon varom már az esti kezdő sipszot.
Azert remélem jobbak leszunk mint egy egy fogadó irodanal ahol 3.20 3.10 a szorzonk az x-re illetve a győzelemre.
En amolyan fekete lonak erzem a Juventust akinek ha minden bejon nekunk meg semmi akkor egy szenzációs eredményt erhetnek el. De remélem nálunk is mindenki meg akar pusztulni a palyan, es maradt erő a sevillai kiruccanas után.
En pl nem hinnem hogy Morata akkora szenzációs játékos hogy ő eldonteheti a meccset, persze benne van a faktor de azert nem egy Morientes játékosként ment el tőlünk. Morientes amikor a Monacóban kiejtett sokkal komplettebb erosebb tapasztaltabb játékos volt.
Bizom benne hogy mi szerezzuk az elso golt aztan johet egy adok kapok meccs...ha nalunk ronaldo bale james isco jol játszik bizom benne mi lövünk tobb golt.
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7384
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 5., kedd 15:24

Tavaly meg a Bayern volt a legesélyesebb
Így van, de nem is lenne érdekes ha mindig az esélyes nyerné. :)
De azért általában mindig komoly csapatok emelik fel végül a serleget. Mondjuk most az utóbbi években volt néhány meglepetés az elődöntőkben, mint pl. a Dortmund, Atma vagy az Inter, de azért jó ideje a Real, Barca, Bayern hármas állandó résztvevő lett, és maradt egy hely kiadó.
Egyébként én meg azzal nem értek egyet, hogy a döntőben nincs esélyes. Én 2003 óta nézek BL-t, ha csakis szigorúan a döntőket nézem akkor a Liverpool és a Chelsea győzelme volt számomra meglepetés 12 év alatt.
Love football, hate antifa.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. május 5., kedd 15:20

Az utóbbi 10-15 évben sosem jöttünk ki jól ellenük, sosem.
Legutóbb amikor egy csoportban voltunk, egy győzelem, egy döntetlen. :)

Én egyértelmű esélyeseknek tartom magunkat, kb 70-30 százalékra a párharcot nézve. (ha lenne Modric,Benzema, menne a 85-15 is...)

Láttam jó pár juve meccset, nem igazán voltak meggyőzőek kb. egyszer sem. Főleg Varane miatt vagyok nyugodt, mert Tevez párszor szétfutotta az ellenfelek védelmét, és kontrákban jók lehetnek, de nekik van a leggyrsabb középső védőnk.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 5., kedd 15:18

petiamadridista írta: De a maga idejében, jelenleg, 2015-ben a Juventus szerintem egy brutálisan erős csapat. Azért valahogy csak eljutottak idáig simán behúzták a bajnokságukat, most hogy az mennyire erős..
Akkor a Vidi is kurva erős, hiszen simán nyerte az MB1-et. Amúgy meg egy ezer sebből vérző Dortmundot vertek meg, illetve egy Monacot... akik ellen lazán kieshettek volna, mert nem sok közük volt a 2. meccshez, és biztos vagyok benne, ha a bíró kiállítja a pirosat érdemlő Chiellinit, akkor ki is esnek. Az olasz bajnokságot meg évek óta uralják, a BL-ben mégse tudtak semmi értékelhetőt felmutatni. Idén a sorsolásnak sokat köszönhetnek.

Persze ettől függetlenül okozhatnak meglepetést, de 70-30 a mi javunkra. Szerintem.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 5., kedd 15:16

realistahuni írta:
ha nyerünk,az óriási siker lesz, hiába sajnálják le sokan a juvét.....és sztárolják fel a pics***romokat 6-8 ra verő barcát.
Szerinted nem a barca a legesélyesebb a BL-re amúgy? Tőlem mondjuk a barca sztárolás messze áll, de a mutatott formájuk alapján nálam is ők a legesélyesebbek.

A mutatott forma az pár liga meccs után pár gyenge csapat után emelkedett meg annyira. A 4 kezdőjét hiányoló psg meccs meg no comment. Azt még mi is nehezen bírnánk el.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. május 5., kedd 15:16

Peti: ha ez a juve a brutálisan erős csapat, akkor mi volt mondjuk a 70-es brazil? :mrgreen:
Jó hát nyilván nem egy szint a kettő. :D
De a maga idejében, jelenleg, 2015-ben a Juventus szerintem egy brutálisan erős csapat. Azért valahogy csak eljutottak idáig simán behúzták a bajnokságukat, most hogy az mennyire erős.. hát erről nem feltétlenül ők tehetnek, hogy a többiek sz.rok, és ha jól tudom küzdenek még az olasz kupáért is, szóval.. van 1-2 nagy játékosuk is, otthon játszanak... sokminden szólhat mellettük..
Én tartok tőlük. Ilyenkor szokott előjönni valami nagy pofára esés.... Így hogy az angolok nincsenek tényleg ők férnek oda a Barca -Bayern -Real 3as mellé, szóval, igen a jelenlegi körülményeket figyelembe véve szerintem nagyon erős csapatról van szó.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 5., kedd 15:11

ziro4vr írta: Amúgy természetes az izgatottság, a közhelyek hogy figyelni kell, nehéz lesz..stb..de ezek inkább szólnak a BL elődöntőnek, mint a Juventusnak.
Inkább a csapatunknak szól ez, mint a Juvénak. Tavaly sok év után lehoztunk egy jó odavágót a bl elődöntőben, aztán döntőztünk is rögtön, de bennem még élnek a Barca-Bayern-Dortmund elleni odavágók, amiket rendesen elszabtuk. Egyértelmű,hogy mi vagyunk a jobb csapat de biztos vagyok benne,hogy ha ezt nem akarjuk 180 percen át bizonyítani akkor aJuventus élni fog a lehetőséggel.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. május 5., kedd 15:08

azt ne felejtsük el, hogy csak onnantól tudtuk érvényesíteni a fölényt az atma ellen, amikor már csak 10-en voltak.

kib.kemény lesz a juve ellen, vhogy kéne az idegenbeli gólocska, mert az atma lófaszjóska egy olasz csapathoz képest, ha madridban véletlenül betalálnak és beállnak védekezni.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. május 5., kedd 15:07

R.M.C.F írta:Azért hátrébb az agarakkal, ez a "gyenge juve" azért igen kellemetlen ellenfél, és annyira nem is gyenge mint gondolják páran.
Nagyon masszívak, fegyelmezettek,keveset hibáznak.

ha nyerünk,az óriási siker lesz, hiába sajnálják le sokan a juvét.....és sztárolják fel a pics***romokat 6-8 ra verő barcát.
Szerintem az Atletico M egy picit erősebb csapat mint a mostani Juve , ettől még kellemetlen ellenfél az igaz és lebecsülni sem szabad , de illene továbbmenni.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 5., kedd 15:06

dzsi91 írta: Egyébként, 2013ban a bayern 12 év után nyert bl-t, 2014-ben mi 12év után nyertünk bl-t, a juve bár nem 12 éve nyert bl-t utóljára 12 éve döntőzött.Csak egy kis érdekesség :mrgreen:
Kinek az excel táblájából túrtad ezt elő...? :lol:

Amúgy természetes az izgatottság, a közhelyek hogy figyelni kell, nehéz lesz..stb..de ezek inkább szólnak a BL elődöntőnek, mint a Juventusnak. Én nem tartom őket akkora ellenfélnek. Védekezésben, szervezettségben, akaratban az atma jobb náluk, fociban sokan jobbak náluk, az edzőjük sem egy géniusz. A csapat magát megverheti és kiejtheti, de hogy ez a juve nem fog fölénk nőni az biztos, egy szorulásos párharcot meg már kipipáltunk, annál szerintem nem lehet ez keményebb. Aztán max koppanok.

Peti: ha ez a juve a brutálisan erős csapat, akkor mi volt mondjuk a 70-es brazil? :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ziro4vr 2015. május 5., kedd 15:07-kor.
Nem illik.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. május 5., kedd 15:05

egyelőre / egyenlőre










csak már bacta a csőröm.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. május 5., kedd 15:03

realistahuni írta:
ha nyerünk,az óriási siker lesz, hiába sajnálják le sokan a juvét.....és sztárolják fel a pics***romokat 6-8 ra verő barcát.
Szerinted nem a barca a legesélyesebb a BL-re amúgy? Tőlem mondjuk a barca sztárolás messze áll, de a mutatott formájuk alapján nálam is ők a legesélyesebbek.
Ha támadófutball létezne csak, akkor ők nyernének kérdés nélkül, mert jelenleg ott van a három legjobb formában lévő csatár. (bár inkább 2.5, Neymar most gyenge) A többi csapatnál meg hiányos, nincs formában, stb. A kapusposztjuk is rendben van.
Ezenkívül:
Védekezésben akadnak gondok, és egy döntőn már elég egyetlen baki. Lassú is, hiába próbálnak mindent megoldani jó helyezkedéssel, nem mindig jön be.
Középpálya egyenlőre kétesélyes, ha Iniesta tartja az új formáját, akkor jelentősen nőhet az esély mindenre.
A Bayern-t pedig az első meccsen kell megütni, a második már nehezebb lesz.

Egyelőre pedig nagy rejtély, hogy LE milyen jó egy meccsen, a döntőben. Mivel eddig ilyennel nem találkozott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anyaka 2015. május 5., kedd 15:06-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 347 regisztrált és 0 vendég