Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 9., csütörtök 13:22

hehetheoriginal írta:
Yazid írta: Jó ez a BM, megnyerik idén ha a szerencse is picit mellettük lesz.
majd szegyelld el magad, mikor hazi duplaval a dontoben felemeljuk a 15.-et
Ha ez igy lesz, moderator lehetsz helyettem :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. március 9., csütörtök 13:21

hehetheoriginal írta: majd szegyelld el magad, mikor hazi duplaval a dontoben felemeljuk a 15.-et
Hazi max a dupla mcroyalt emelgeti majd. :D

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11474
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 9., csütörtök 13:11

bajorok elmondhatják, hogy messi soha nem lőtt es soha nem is fog gólt lőni nekik odahaza :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. március 9., csütörtök 13:08

Thomas Müller: “Against Messi, things always go well at all levels in terms of results. At club level, Cristiano Ronaldo was our problem when he was at Real Madrid” 🔴 #FCBayern
“I have the greatest respect for Messi's World Cup performance”


Vótmá? :D

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11474
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 9., csütörtök 12:51

Yazid írta: Jó ez a BM, megnyerik idén ha a szerencse is picit mellettük lesz.
majd szegyelld el magad, mikor hazi duplaval a dontoben felemeljuk a 15.-et
thereisonly1ronaldo

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3405
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. március 9., csütörtök 12:41

Jó ez a BM, megnyerik idén ha a szerencse is picit mellettük lesz.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. március 9., csütörtök 12:33

de Ligt nagyon rendben volt tegnap, még van ideje Ramos féle vezérré avanzsálni
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2023. március 9., csütörtök 12:24

halamadrid írta:
kecsu10 írta: Tegnapi meccsen megkockáztatom, hogy Messi volt a leggyengébb. Embertelen lassúság, forgolódás, iszonyatosan nagy fék volt. Persze Verratti is, ugye az első gólt róla kapták. De voltak olyan PSG játékosok, akik harapták a labdát, egy részüket nem ismerem, nem szoktam őket nézni, engem ezek a "sztárocskák" nem hoznak lázba. Amúgy a Bayern se jó annyira, egy jó Benzi pont az ilyen helyzetekben szokott villogni. Nem szabad magunkat leírni, ezek a játékosok nem fognak már bajnokságra pörögni, de a BL az más. Ramos viszont még 40 évesen is kétszer nyeli le keresztbe az ilyen Deligt féléket, tegnap is figyeltem, még most is egy másik szint a többiekhez képest. Sajnálom, hogy ő is és CR is elmentek inkább bohóckodni.
De Ligt sokat fejlődött mióta a Bayernben van. Nem írnék róla ilyeneket.
Az lehet, de Ramos még most is jobb, pedig már nyugdíjas, nem is beszélve arról milyen volt 8 éve. Egy másik szint, ez nem a másikra nézve degradáló, egyszerűen tény. Ahogy a labdához ér, ahogy olvassa a játékot... Igazi klasszis, kár, hogy elment.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. március 9., csütörtök 12:21

kecsu10 írta: Tegnapi meccsen megkockáztatom, hogy Messi volt a leggyengébb. Embertelen lassúság, forgolódás, iszonyatosan nagy fék volt. Persze Verratti is, ugye az első gólt róla kapták. De voltak olyan PSG játékosok, akik harapták a labdát, egy részüket nem ismerem, nem szoktam őket nézni, engem ezek a "sztárocskák" nem hoznak lázba. Amúgy a Bayern se jó annyira, egy jó Benzi pont az ilyen helyzetekben szokott villogni. Nem szabad magunkat leírni, ezek a játékosok nem fognak már bajnokságra pörögni, de a BL az más. Ramos viszont még 40 évesen is kétszer nyeli le keresztbe az ilyen Deligt féléket, tegnap is figyeltem, még most is egy másik szint a többiekhez képest. Sajnálom, hogy ő is és CR is elmentek inkább bohóckodni.
De Ligt sokat fejlődött mióta a Bayernben van. Nem írnék róla ilyeneket.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2023. március 9., csütörtök 12:08

Tegnapi meccsen megkockáztatom, hogy Messi volt a leggyengébb. Embertelen lassúság, forgolódás, iszonyatosan nagy fék volt. Persze Verratti is, ugye az első gólt róla kapták. De voltak olyan PSG játékosok, akik harapták a labdát, egy részüket nem ismerem, nem szoktam őket nézni, engem ezek a "sztárocskák" nem hoznak lázba. Amúgy a Bayern se jó annyira, egy jó Benzi pont az ilyen helyzetekben szokott villogni. Nem szabad magunkat leírni, ezek a játékosok nem fognak már bajnokságra pörögni, de a BL az más. Ramos viszont még 40 évesen is kétszer nyeli le keresztbe az ilyen Deligt féléket, tegnap is figyeltem, még most is egy másik szint a többiekhez képest. Sajnálom, hogy ő is és CR is elmentek inkább bohóckodni.

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. március 9., csütörtök 11:40

Na csak a helyére került a Psg. :lol:
Annyira jó hogy minden évben sz...nak. :mrgreen:

Hol van a kecske...ó aki azt nyilatkozta hogy a francia liga meg csapatok erősebbek lesznek mint a spanyol liga és csapatok? :lol:
Lemerem fogadni hogy nem értik hogy miért nem jön össze. :hmmm:
Hát azért buzikáim mert ti nem egy tradicionális nagycsapat vagytok akiknek a játékosai élnek halnak a klubbért hanem egy mesterségesen felpumpált nagy semmik. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8357
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. március 9., csütörtök 11:21

ziro4vr írta: Nem tudom ki írta ezt a hszt helyetted de végre visszatértél. :lol:
Nincs erre itt igeny, csak a onelinerekre, az meg nem megy. :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. március 9., csütörtök 11:04

Faust írta: Fasszopo szemetdombszar. :lol:

Bocsanat, de ez kikivankozott. Ez a folyamatos psg fail van annyira szanalmas es nevetseges, mint a mi 6-7 kiesesunk a 16 kozott zsinorban, kb annyira lehet edes ez nekem mint a sok gyokernek az a par ev, amikor a BL-ben a beka segge alatt voltunk. Imadom. :mrgreen: Kulon elmeny volt, hogy az altalam egyebkent elegge lenezett Muller jobban tolta a szelen, mint nalunk az elmebajoson kivul barki az elmult evekben. :lol: Amikor lecsereltek, azt az oromot…Nem normalis a csavo, az ilyet nem lehet penzert megvenni, es ezek a tevebaszo kozepkori fergek ezt nem ertik, nem is fogjak soha.

Kulon elmeny mindig, ha egy patinas, sajat erobol felepitett klasszis nagycsapat keni el a szajukat. Sosem szerettem a Münchent, de minden tiszteletem az ovek. Szidtam oket a felidoben, mert nagyon lagymatagok voltak, de a masodikra nagyon osszeszedtek magukat. Bennuk azt latom, ami egyebkent rank is jellemzo, legalabbis a BL-ben: barkit elvernek 20 perc alatt, ha felszivjak magukat. Csak nincsenek akkora rovidzarlataik, mint nekunk. Kivancsi leszek, meddig jutnak, szerintem ebben a higfos mezonyben behuzhatjak iden, kerdes hogy mennyire birjak a terhelest majd, mert iden nem bajnokok mar feltavnal otthon.

Ramos meg…hat en nagyon pofancsapnam. Meg mindig top az ember, brutal nagyot jatszott mindket meccsen. Meg mindig hianyzik a csapatbol, a palyan is, es azon kivul is, ha valaki akkor pl O mar rendberakta volna Vinit, vagy legalabbis megprobalta volna. Beszedes, hogy a vegen o maradt fenn gratulalni a palyan mindenkinek, a nagy peldakep torpekecske meg grimaszolva baktatott rogton zuhanyozni. Eg es fold, kar hogy ezt az egyszeru fotballnezo nem akarja latni.
Nem tudom ki írta ezt a hszt helyetted de végre visszatértél. :lol:

Egy Bayern elleni bl döntő méltó lenne, 2 klub akik széllel szemben pisálnak, de még így is az olyan paprikajancsikra spriccel az anyag mint a psg.
Nem illik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11474
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 9., csütörtök 10:56

KAG írta:
wZoLee7 írta: MBappe meg hazament és a pénzével törölgette a könnyeit gondolom. Aladin fejét csak megnéztem volna amikor találkozik Messivel és megkérdezi tőle, hogy ezért vettük meg neked a vb-t? :lol:
Végét elcsiptem.
Pont az jött at nekem is, hogy mennyire leszarja az összes.

Messitol ez nem lepett meg. Őt sosem láttam igazan szopo helyzetben vezérként.
De ramostol nagyon nagyon furcsa volt ez a közömbös viselkedés.
nem fura, ramos akart, hajtott, jobban, mint barki mas, nem jott ossze, a vegen gratulalt az ellenfelnek, ahogy kell.
szarranyerte magat, a szive nyilvan nem parizsban van, ma bemegy edzesre, felveszi a fizut, just another day.
Fasszopo szemetdombszar. :lol:
ahol az arany lambo a meno, az az izles a szint, ott ne varjal mast :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 9., csütörtök 10:51

Faust írta:
A kecskes :lol:
Fasszopo szemetdombszar. :lol:

Bocsanat, de ez kikivankozott. Ez a folyamatos psg fail van annyira szanalmas es nevetseges, mint a mi 6-7 kiesesunk a 16 kozott zsinorban, kb annyira lehet edes ez nekem mint a sok gyokernek az a par ev, amikor a BL-ben a beka segge alatt voltunk. Imadom. :mrgreen: Kulon elmeny volt, hogy az altalam egyebkent elegge lenezett Muller jobban tolta a szelen, mint nalunk az elmebajoson kivul barki az elmult evekben. :lol: Amikor lecsereltek, azt az oromot…Nem normalis a csavo, az ilyet nem lehet penzert megvenni, es ezek a tevebaszo kozepkori fergek ezt nem ertik, nem is fogjak soha.

Kulon elmeny mindig, ha egy patinas, sajat erobol felepitett klasszis nagycsapat keni el a szajukat. Sosem szerettem a Münchent, de minden tiszteletem az ovek. Szidtam oket a felidoben, mert nagyon lagymatagok voltak, de a masodikra nagyon osszeszedtek magukat. Bennuk azt latom, ami egyebkent rank is jellemzo, legalabbis a BL-ben: barkit elvernek 20 perc alatt, ha felszivjak magukat. Csak nincsenek akkora rovidzarlataik, mint nekunk. Kivancsi leszek, meddig jutnak, szerintem ebben a higfos mezonyben behuzhatjak iden, kerdes hogy mennyire birjak a terhelest majd, mert iden nem bajnokok mar feltavnal otthon.

Ramos meg…hat en nagyon pofancsapnam. Meg mindig top az ember, brutal nagyot jatszott mindket meccsen. Meg mindig hianyzik a csapatbol, a palyan is, es azon kivul is, ha valaki akkor pl O mar rendberakta volna Vinit, vagy legalabbis megprobalta volna. Beszedes, hogy a vegen o maradt fenn gratulalni a palyan mindenkinek, a nagy peldakep torpekecske meg grimaszolva baktatott rogton zuhanyozni. Eg es fold, kar hogy ezt az egyszeru fotballnezo nem akarja latni.
Szorol szora. :salute:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13163
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. március 9., csütörtök 10:46

KAG írta:
wZoLee7 írta: MBappe meg hazament és a pénzével törölgette a könnyeit gondolom. Aladin fejét csak megnéztem volna amikor találkozik Messivel és megkérdezi tőle, hogy ezért vettük meg neked a vb-t? :lol:
Végét elcsiptem.
Pont az jött at nekem is, hogy mennyire leszarja az összes.

Messitol ez nem lepett meg. Őt sosem láttam igazan szopo helyzetben vezérként.
De ramostol nagyon nagyon furcsa volt ez a közömbös viselkedés.
mégis melyikük küzdene őszintén a párizsi címerért? Ramos meg kimaxolta nálunk, Őt már semmi nem motiválja mehet bárhová, nincs ezen semmi meglepő. Vagyis vele kapcsolatban de, meglep, hogy játszik, én tényleg leírtam már és azt hittem sérülésből sérülésbe megy és semmit nem fog játszani, kb tol egy hazard-t csak párizsban

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8357
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. március 9., csütörtök 10:45

A kecskes :lol:
Fasszopo szemetdombszar. :lol:

Bocsanat, de ez kikivankozott. Ez a folyamatos psg fail van annyira szanalmas es nevetseges, mint a mi 6-7 kiesesunk a 16 kozott zsinorban, kb annyira lehet edes ez nekem mint a sok gyokernek az a par ev, amikor a BL-ben a beka segge alatt voltunk. Imadom. :mrgreen: Kulon elmeny volt, hogy az altalam egyebkent elegge lenezett Muller jobban tolta a szelen, mint nalunk az elmebajoson kivul barki az elmult evekben. :lol: Amikor lecsereltek, azt az oromot…Nem normalis a csavo, az ilyet nem lehet penzert megvenni, es ezek a tevebaszo kozepkori fergek ezt nem ertik, nem is fogjak soha.

Kulon elmeny mindig, ha egy patinas, sajat erobol felepitett klasszis nagycsapat keni el a szajukat. Sosem szerettem a Münchent, de minden tiszteletem az ovek. Szidtam oket a felidoben, mert nagyon lagymatagok voltak, de a masodikra nagyon osszeszedtek magukat. Bennuk azt latom, ami egyebkent rank is jellemzo, legalabbis a BL-ben: barkit elvernek 20 perc alatt, ha felszivjak magukat. Csak nincsenek akkora rovidzarlataik, mint nekunk. Kivancsi leszek, meddig jutnak, szerintem ebben a higfos mezonyben behuzhatjak iden, kerdes hogy mennyire birjak a terhelest majd, mert iden nem bajnokok mar feltavnal otthon.

Ramos meg…hat en nagyon pofancsapnam. Meg mindig top az ember, brutal nagyot jatszott mindket meccsen. Meg mindig hianyzik a csapatbol, a palyan is, es azon kivul is, ha valaki akkor pl O mar rendberakta volna Vinit, vagy legalabbis megprobalta volna. Beszedes, hogy a vegen o maradt fenn gratulalni a palyan mindenkinek, a nagy peldakep torpekecske meg grimaszolva baktatott rogton zuhanyozni. Eg es fold, kar hogy ezt az egyszeru fotballnezo nem akarja latni.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Faust 2023. március 9., csütörtök 10:47-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 9., csütörtök 10:20

https://twitter.com/Scream__10/status/1 ... 73538?s=20

A kecskes :lol:

Lehet azért (is) ideges mert mind a két golt korábbi PSG játékos lőtte.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: haszi » 2023. március 9., csütörtök 10:20

Realista24 írta: Igazabol mi nagyon sebezhetoek vagyunk. Hatul sebesseggel, elol pedig zart vedekezessel.

Egy csapatot sem irnek le ellenunk, viszont a BL rutin a mi oldalunkon all. Ha kiesne a City valamilyen csoda folytan a Lipcse ellen, akkor nekem teljesen mindegy lenne hogy ki nyeri, ha nem mi.
Pontosan. Valamint szerintem még a Pool ellen se lefutott a dolog. Ismerve sajnos a hozzáállásunkat az ilyen "eldőlt" párharcokhoz (Juve, Chelsea is berámolt 3-3 gólt a Bernabeuban visszavágón és nyílttá vált a párharc) kicsit tartok a visszavágótól :lol: Remélem a fiúk tényleg szerdára tartogassák a gólokat és azt is, hogy a Pool eldurrogtatta a muníciót a MU ellen :shifty:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 9., csütörtök 9:55

Igazabol mi nagyon sebezhetoek vagyunk. Hatul sebesseggel, elol pedig zart vedekezessel.

Egy csapatot sem irnek le ellenunk, viszont a BL rutin a mi oldalunkon all. Ha kiesne a City valamilyen csoda folytan a Lipcse ellen, akkor nekem teljesen mindegy lenne hogy ki nyeri, ha nem mi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 310 regisztrált és 0 vendég