Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. szeptember 27., vasárnap 0:06

A magam részéről csak egyet tudok érteni istimesterrel.

Azt hozzá téve, hogy az ilyen nyöszörgős meccsekre kellene egy más típusú csatár és kp-ok.

Erre lehetne reagálni, ha lenne csere.Nincs mert Pereznek fontosabb volt ismét az álmai kergetése és odáig nem jutottunk el, hogy a világ egyik élcsapatában legyen csatár alternatíva és egy erőszakos befejező csatárral bepaszírozni egyet majd megnyitni utána a gólcsapot...

A helyzet csak rosszabb lehet ha jönnek a sérülések így reméljük azt megússzuk idén.

Továbbra is tartom a pad ki lett cserélve jobb lett, de taktikailag idén sem vagyunk előrébb ha a keret variálhatóságát nézzük.

Sok hasonló stílusú játékos, jobb még jobb über kivitelben, de bizonyos szituációkboz más stílusú emberek hiányoznak.

Nem baj így is bajnokok leszünk bl-ben toppon idén remélem.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. szeptember 26., szombat 23:20

Realista24 írta:Karim négyszer próbálkozott, Cé meg hozta a frusztrált, nem én vezettem a góllövőlistát, nem én döntöm el a meccseket ezért nem passzolok és lövök mindenhonnan formáját és 14szer meg is próbálta, csak hát rájöhetett volna, hogy hetek óta nem megy neki.
Tudom. Nézd meg az online utolsó mondatát. De ettől még igaz, amit írtam.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. szeptember 26., szombat 23:08

Én nem szeretnék senkit elzavarni.

Viszont azt ne felejtsük el, hogy Ancelotti azért lett elzavarva mert majd Benitezzel akkora szigor és kaszálás lesz, hogy csak na.

Azért ehhez képest rendesen bukdácsolgatunk már most, úgy hogy igazán nagy csapattal nem volt dolgunk és még a rotálás hiányára, fáradtságra sem lehet fogni.

Reméljük nem lesz később a szokásos téli sérülés hullám, fáradtság után mégrosszabb.

Na de most jön a Malmö.Lehet emberkedni 5-0-al nyerni "idegenben bl meccsen" fantasztikusat alkotni.

Ez szép és jó.De remélem nem lepődünk meg többször idén egy szervezettebb csapat ellen, mert akkor egy Bayern féle szervezett gárda nagyobb meglepetés lehet mint a Malaga..

Benitez bukását meg az őt nem szeretők se akarják, mert az lehet sokba kerülne..

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: chronic » 2015. szeptember 26., szombat 22:30

Na megérkeztek a takarodj Benítez vélemények. :lol:
Ez egy ilyen meccs volt, nem jött be semmi. Az viszont elgondolkodtató,hogy múlthéten és ma is az első félidőre csak a mezt vitték fel a srácok, persze megértem,hogy nehéz felpörögni egy Granada-Malaga páros ellen, még nekem is az a Fifában. :mrgreen:

Ezen kívűl minden oké. Egy ponttal vagyunk lemaradva a Barca mögött,ahonnan kiesett egy bő hónapra Messi. A csapat 7 db meccs után 1 bekapott góllal áll, sosem láttam ilyet a Real Madridnál. Gólok azok meg mindig jönni fognak. Jesé-t sajnálom, jobbról nem tud játszani, amikor néha balra keveredett rögtön veszélyesebb volt, jobb szélre Lucas is jobb megoldás, Jesé-t egy az egyben Benz cseréjének tudom elképzelni. Szokni kell még az új rendszert, visszatér James és Bale utána meg ismét kinyílnak a gólcsapok. CR dupla nulla, de ezt már megszokhattuk,tőle már csak a kíméletlen helyzetkihasználást kell/lehet várni. Ha Rafa okosan csinálja, lesz két szisztémánk amit váltogathatunk, egyelőre persze a 4-2-3-1-et kellene megtanulni, miután felépülnek a játékosok hozzá, de bármikor ugrásra kész a 4-3-3 Kova-Kroos-Modric kp-val. Tetszik.

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. szeptember 26., szombat 21:05

Isco nem ezzel a meccsel játszotta be magát a kezdőbe,ő is, ahogy Jesé is, kicsit távolodtak a gálacsapattól. Nálam elsőszámú csere már egyértelműen Kovacic. Ha Jesé nem sérül le, akkor is lecseréli Benitez. A csapat támadójátéka akkor gyorsult fel mikor a fiatal horvát pályára lépett.
CR és Karim sajnos nem tudták hozni a gólokat. Karim védelmére max annyit, hogy ő legalább harcolt, megkűzdött az elrontott helyzeteiért.Legközelebb majd nyerünk
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 26., szombat 21:04

Annyiban hiányzott Bale, hogy ő is veszélyes a kapura, bármennyire is gyatra a helyzet kihasználása, de több zavart tudott volna kelteni, mint Jesé vagy ma Isco.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 26., szombat 21:02

miro írta:
Kerlon írta:Igazából 3-4 is lehetett volna közte, ha nem vagyunk ennyire dekoncentráltak a kapu előtt.
Vagy ha Bale játszik.







:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Egyebkent hiányzott.

Nem csak nálunk Buitre. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Buitre » 2015. szeptember 26., szombat 21:01

engem leginkább a fél stadionnyi köcsög idegesített fel, akik egy ilyen meccsen is képesek hazaindulni a 85. percben. Csak nálunk van ilyen, az ész megáll :angry:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. szeptember 26., szombat 21:00

Kerlon írta:Igazából 3-4 is lehetett volna közte, ha nem vagyunk ennyire dekoncentráltak a kapu előtt.
Vagy ha Bale játszik.







:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 26., szombat 20:58

31 lövés volt, 9-szer találtunk kaput, "lesgól" ide vagy oda, nem azon kellett volna múlnia. C szinte akadék, Benzema egy-egy remek megoldás után rendre produkál egy gyengébbet, erre a legjobb példa, amikor tökéletes elküldi egy lövő csellel a védőjét majd odapasszol a kapushoz, ahelyett, hogy beverné, mint ló a lónak. Isco hasonlóan teljesített. Modric-Kroos meg nem értem, hogy miért nem vállalkozik többet távoli bombákkal.

Az meg, hogy senki nem tud beadni normálisan... Igazából 3-4 is lehetett volna közte, ha nem vagyunk ennyire dekoncentráltak a kapu előtt.

Pozitívum, hogy még mindig csak 1 gólt kaptunk és olyan hú, de sok tennivalója Navasnak sincs, ha van, akkor meg remekel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. szeptember 26., szombat 20:53

Torquemada írta:Tőlünk elveszik a szabályos gólt, ahogy hallom a riválisnak meg megadják a szabálytalant is
Melyik gólunk nem volt szabályos? Komolyan kíváncsi lennék, a második gólnál Munir hátrébbről indult, Suárez meg max egy vonal, de a passz pillanatában még hátrébb is volt kicsit szerintem. Első meg full szabályos volt, ott még kötözködni se lehet.

Amúgy vannak ilyen meccsek, nekünk tavaly a Celta elleni volt otthon ilyen, mint ez most nektek, csak mi ki is kaptunk 1-0-ra, pedig volt vagy 10 tiszta ziccerünk, és csomó jó lövés. Ebben a bajnokságban is lesz még ilyen meccs, amikor nem akar semmi bemenni, emiatt én se temetném a csapatot a helyetekben. Legalább betömörülő ellenfél ellen is volt vagy 20 helyzetetek, egy átlagos napon ez gála lett volna, most így jött össze.. Mi is botlunk még, nem ezen múlt a bajnokság.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 26., szombat 20:51

Torquemada írta:Meskéunklubnak: Én meg a kettős mércét utálom, mert az említett Granada meccsen valóban elvették a szabályos gólt, viszont két tizit nem kaptunk meg. Ezt nem szokták ilyenkor említeni. Nézd vissza légyszi, azt is írd be. Amúgy nem az Iscosról beszélek, hanem a végén a Modric féle beadásról.
Mert amit te írtál az nem ugyan úgy kettős mérce volt? De ezt itt zárjuk is le mert ennek se eleje nem lesz se vége.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. szeptember 26., szombat 20:50

Meskéunklubnak: Én meg a kettős mércét utálom, mert az említett Granada meccsen valóban elvették a szabályos gólt, viszont két tizit nem kaptunk meg. Ezt nem szokták ilyenkor említeni. Nézd vissza légyszi, azt is írd be. Amúgy nem az Iscosról beszélek, hanem a végén a Modric féle beadásról.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. szeptember 26., szombat 20:46

Ennyire hosszú lett volna a pünkösdi királyság? :lol: Ezt a meccset se kell legalább pótolnom.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 26., szombat 20:44

Torquemada írta:Nehogy Benitezt vegyük már elő. Tőlünk elveszik a szabályos gólt, ahogy hallom a riválisnak meg megadják a szabálytalant is,
Itt félbe is szakítanálak, és jelenteném, hogy Isco Lesről adott be és elvették a Granada érvényes gólját, felejtsük már el ezt a másiknak bezzeg mindent megadnak, hozzáállást, mert ezt EB-n is utálom.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. szeptember 26., szombat 20:39

Nehogy Benitezt vegyük már elő. Tőlünk elveszik a szabályos gólt, ahogy hallom a riválisnak meg megadják a szabálytalant is, és persze szokás szerint egy góllal mákolják a meccset, nekünk meg még a gólvonalról is visszapattan a labda. Plusz van egy ilyen Ronaldonk, aki 10ből egyet sem tud berúgni, ha kell. (Mondjuk Benzema sem volt semmi, de legalább mostanában meccseket dönt el.) Isco kb. 3 nagyságrenddel gyengébb futballista, mint James. Aki válogatott meccsen sérül meg. Ezek közül melyikről tehet Benitez ? Felküld egy tisztességesen felkészített csapatot, van rotáció, akarás is, csak szerencse nincs. Kb. 6-1nek kellett volna lennie, viszont volt egy hülye bíró, meg egy öntelt játékos, aki azt hiszi, hogy 30 évesen ugyanolyan jó játékos még mindig, mint 5 éve, meg a csapat van érte. Nem érdekel, ki a következő ellenfél, ha a sérültekből jön vissza valaki, padra kell vágni.
Lehet Kamenizni, tényleg jó kapus, de ezeket Navas is fogta volna mindet, sőt, szerintem a meccs védését is neki kellett bemutatnia. A csapatból Navast, Marcelot, talán Carvajalt és a második félidei Modricot lehetne kiemelni. Amrabat a 2 belső védőnkkel azt csinált amit akart, főleg Nachoval. A mezőny leggyengébbje CR volt, hiszen két pont ment el rajta, de nagyon kutya volt Benzema, Jesé és Isco is.
Megint rossz a a sorsolásunk is, mert a nehéz sorozatot (Bilbao, Malaga, ATMA) BL meccsekkel tűzdelve kapjuk.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. szeptember 26., szombat 20:39

Csak azt nem tudom megérteni miért nem tud Benitez 4-3-3 vagy 4-4-2-t játszatni. Meg jó lenne, ha a köv meccsen azért Kova kezdene és nem Jesét vagy egy ifit rakna be bohóckodni. Nem Benitezen ment el a meccs, de azért ezeken változtathatna.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7384
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. szeptember 26., szombat 20:38

Nem csak a kp volt gyenge amúgy, engem pl. Marcelo és Carvajal is kikészített, bár a brazilnak az utolsó beadása gólpassz lehetett volna, de azonkívűl kettejüknek alig volt értelmes beadása.
Nacho nem kezdőszint, és Isco sem.
Szögleteink is lófaszok, pedig 10nél több va mindig egy meccsen.
Love football, hate antifa.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8480
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. szeptember 26., szombat 20:36

Kroos a meccs végére olyan volt mint egy nyugdíjas, lépni nem bírt már, nyugodtan bejöhetett volna Casemiro.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. szeptember 26., szombat 20:33

hehe írta:amúgy sztem a modrics-krósz duó volt a leggyengébb, fullalibi, krósz már lépni nem bírt a végére.
Modric is sokat ment föl,de igen,Kroos alibi,csak az oldalra passz,se több,se kevesebb.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 325 regisztrált és 0 vendég