Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1206
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2018. május 31., csütörtök 17:47

hát én gecire félek a kövi idénytől, nehogy az legyen, hogy a játékosok apa nélkül maradnak mert ez már tényleg egy kibaszott család volt.... szomorú vagyok nagyon, értem is ZZ-t, hogy kb nem mer neki menni még egy szezonnak, de nah így ezt a "semmiből".... kurva élet :(
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. május 31., csütörtök 17:47

Wenger viccnek is rossz. Nagyon.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2018. május 31., csütörtök 17:46

Nehez ezt azert leirni de Wenger a legkezenfekvobb es talan legesszerubb opcio. 1-2 evre. Dehat ez is eleg cudar. Sajnos nem sok szabadon szaladgalo top edzo van manapsag.

Szivem szerint Gutit neveznem ki de az o erdekeben inkabb ne...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2018. május 31., csütörtök 17:41

Isten veled Zizou! :'( :salute: Óriási űrt hagy maga után, de tényleg a csúcson van/volt. Egészen elképesztő, amit elért a csapattal. Örökké hálás leszek neki ezekért az élményekért. Nem gondoltam volna rá, hogy ezt meglépi de tiszteletben kell tartani a döntését. Nagyon nehéz lesz pótolni és ezért is nyomtam Wengerre. Talán az átmeneti időszakban jó megoldás lehet. A fiatalítás mindenesetre megy neki. Aztán lehet, hogy megbukna hamar. Most sajnos minden de tényleg minden benne van a pakliban. Az biztos, hogy nem lesz unalmas a nyarunk.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 31., csütörtök 17:37

Perezt se értem amúgy, simán csinálhatott volna már egy pro licencet
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: matador » 2018. május 31., csütörtök 17:35

Perez kezében vagyunk. Ezen a nyáron hihetetlen mennyiségű mély és komoly döntést kell meghoznia. Hiszem, hogy van olyan út, mégha nagyon keskeny is, ami a sikerkorszakunk folytatását hozza magával. Ez alatt azt értem, hogy jövőre is nyerünk címet, és Ramos felemeli még a BL-serleget. Ha valaki, Perez el tud ezen lavírozni. Ez az utolsó nagy feladata ahhoz, hogy Bernabeu polcára végleg felkerüljön. Amikor ennek a projektnek az utolsó nagy alakja is elmegy, akkor Florentino is nyugodtan hátradőlhet, meg fogja érdemelni.

Annak vége van, amivel több voltunk, mint egy focicsapat, hogy valóban egy család volt az egész keret edzőstül. Így hogy újra csak egy focicsapat leszünk, azért abből is a legerősebbek maradunk. Amíg itt van, Ramos tekintélyére, szívére, tapasztalatára, nyernitudására kell építeni az átmeneti időszakot. Higgadtan, fokozatosan kell eljutni a Varane, Mbappe-féle 2023-2027 újabb csúcsidőszakig.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 31., csütörtök 17:32

Faust írta:
dzsi91 írta:
Összességében igazad van. De pochettino vagy wenger??? Nem az a baj,hogy Zz megy.Hanem a helyettes aki egy utolsó percben összekukázott valaki lesz.Gyakorlatilag esélyünk nem volt ezzel,hogy a geeneráció váltást ne káosz közepette vezényeljük le.
Elkepzelem hogy jovore vegre eljutok egy BL meccsre a Bernabeuba, erre ott fog szaladgalni Bale, Kane, Neymar, egy ujabb babu Pochettinoval. :lol: Nemakarom.
Abban azért bízok, hogy Perez tanult Zizoutol nem keveset.

Amúgy, hagyjátok már ezt a generáció váltásos baromságot. 1-2 ember kell maximum a kezdőbe, illetve 2 csere.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2018. május 31., csütörtök 17:19

Realista24 írta:97 naponta nyert egy kupát. Savage.
Az egyetlen edző, aki nem kapott ki a Camp Nouban.
Az egyetlen edző, aki nem esett ki a Bajnokok Ligája egyenes kieséses szakaszában, úgy hogy három döntőt is játszott.
Minden döntőjét megnyerte.
Isten volt a [email protected]átékosként és most edzőként is a kedvencem volt...hihetetlen volt a pali...az utóbbi 3 évet az unokáinknak is mesélhetjük még, hiszen ez egy legándás csapat volt!

Engem most ez teljesen levitt az életről. Nehéz lesz felállni...

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8357
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. május 31., csütörtök 17:19

dzsi91 írta:
ateeemadrid írta:Elhiszem, hogy most mindenkit lehozott az életről ez a hír, de én a szomorúságot félretéve továbbra is racionálisnak tartom a döntést, és abszolút megértem Zidanet. Egyébként itt a fórum is most a BL cím utáni örömünnep miatt kevésbé látja szerintem reálisan a helyzetet.

Már szezon közben sokan voltak, akik panaszkodtak, látható volt, hogy azért nem megy úgy a játék, mint az előző szezonokban. Sőt, sokszor elhangzott az is, hogy egy újabb BL cím tényleg ennek a generációnak a megkoronázása lenne. Sajnos ez is eljött. Én tartom, hogy Zidane-nak lehet túl nagy kihívás lett volna újjá építeni egy csapatot, pláne úgy, hogy jó barátokat kellett volna esetleg elengedni, de minimum padoztatni.

Ha megfelelően pótoljuk, szerintem jól is elsülhet a dolog, ZZ miatt meg ne aggódjatok, ez még csak az 1. fejezet volt nála, mint madridi edző, ebben biztos vagyok.

Addig is reméljük, hogy az új edző megkapja majd a bizalmat, és remélhetőleg minél hamarabb meg tudjuk ki lesz az. Az biztos, hogy az utóbbi évek legizgalmasabb nyara elé nézünk.
Összességében igazad van. De pochettino vagy wenger??? Nem az a baj,hogy Zz megy.Hanem a helyettes aki egy utolsó percben összekukázott valaki lesz.Gyakorlatilag esélyünk nem volt ezzel,hogy a geeneráció váltást ne káosz közepette vezényeljük le.
Elkepzelem hogy jovore vegre eljutok egy BL meccsre a Bernabeuba, erre ott fog szaladgalni Bale, Kane, Neymar, egy ujabb babu Pochettinoval. :lol: Nemakarom.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 31., csütörtök 17:10

97 naponta nyert egy kupát. Savage.
Az egyetlen edző, aki nem kapott ki a Camp Nouban.
Az egyetlen edző, aki nem esett ki a Bajnokok Ligája egyenes kieséses szakaszában, úgy hogy három döntőt is játszott.
Minden döntőjét megnyerte.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. május 31., csütörtök 17:09

Nem akar 1 évet pihenni? Elmegy mindenki magától aki akar aztán ő visszajön. 1 évig edző nélkül is elvagyunk, Ramos majd kiabál. :'( :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. május 31., csütörtök 17:07

ateeemadrid írta:Elhiszem, hogy most mindenkit lehozott az életről ez a hír, de én a szomorúságot félretéve továbbra is racionálisnak tartom a döntést, és abszolút megértem Zidanet. Egyébként itt a fórum is most a BL cím utáni örömünnep miatt kevésbé látja szerintem reálisan a helyzetet.

Már szezon közben sokan voltak, akik panaszkodtak, látható volt, hogy azért nem megy úgy a játék, mint az előző szezonokban. Sőt, sokszor elhangzott az is, hogy egy újabb BL cím tényleg ennek a generációnak a megkoronázása lenne. Sajnos ez is eljött. Én tartom, hogy Zidane-nak lehet túl nagy kihívás lett volna újjá építeni egy csapatot, pláne úgy, hogy jó barátokat kellett volna esetleg elengedni, de minimum padoztatni.

Ha megfelelően pótoljuk, szerintem jól is elsülhet a dolog, ZZ miatt meg ne aggódjatok, ez még csak az 1. fejezet volt nála, mint madridi edző, ebben biztos vagyok.

Addig is reméljük, hogy az új edző megkapja majd a bizalmat, és remélhetőleg minél hamarabb meg tudjuk ki lesz az. Az biztos, hogy az utóbbi évek legizgalmasabb nyara elé nézünk.
Összességében igazad van. De pochettino vagy wenger??? Nem az a baj,hogy Zz megy.Hanem a helyettes aki egy utolsó percben összekukázott valaki lesz.Gyakorlatilag esélyünk nem volt ezzel,hogy a geeneráció váltást ne káosz közepette vezényeljük le.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 31., csütörtök 17:06

Sergio Ramos 3 months ago on Feb 14th after Madrid beat PSG: "Perhaps Zidane will win the #UCL again and then want a break, that is a possibility. Everyone takes for granted that if he wins it then he'll stay but he might want to have a rest for a little bit, you never know."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. május 31., csütörtök 17:05

Az a baj csak hogy nem látjuk ki fog jönni.

Ki lesz majd aki csapatot épít? Nagyon gyenge a felhozatal. Senkiben sem látom ezt a karizmát, rutint és tudást jelenleg a piacon. De amúgy sem nagyon.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. május 31., csütörtök 17:04

Azt a büdös kurva faszba... :| :'( Még délelőtt olvastam a hírt, hogy 1től sajtótájékoztató, de annyira vettem komolyan, hogy ki is ment a fejemből. Az asszony írt, hogy hallottad, hogy Zidane lemondott? Mondom neki, ilyenekkel nem viccelődünk. Feljövök ide és tényleg, bassza meg.... :(

Rohadtul fog hiányozni a sok vamos-ozása tapsolás közben, hogy nem bírt megállbi a technikai zónában, a nadrág szakító pörgései... :lol: szar így a semmiből, na... :/

Talán Wengert hoznám. Itt minden adott lenne neki egy 2003/04-es Arsenal féle csapathoz. Mint kiderült, Londonban a vezetőség volt a bibi az igazolásokban, na itt annyi pénzt kapna, hogy még maradna is belőle. Tudja a foci minden egyes elemét, akárhogyis voltak meg a hülyeségei a végén az Arsenalnál. Nem mellesleg tényleg nagyon hasonló karakter Zidanenal és talán őt fogadnák el legjobban a játékosok. Ráadásul a focijával még mindig nincs gond, az Arsenalnál nem voltak meg hozzá a klasszisok.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. május 31., csütörtök 17:02

Elhiszem, hogy most mindenkit lehozott az életről ez a hír, de én a szomorúságot félretéve továbbra is racionálisnak tartom a döntést, és abszolút megértem Zidanet. Egyébként itt a fórum is most a BL cím utáni örömünnep miatt kevésbé látja szerintem reálisan a helyzetet.

Már szezon közben sokan voltak, akik panaszkodtak, látható volt, hogy azért nem megy úgy a játék, mint az előző szezonokban. Sőt, sokszor elhangzott az is, hogy egy újabb BL cím tényleg ennek a generációnak a megkoronázása lenne. Sajnos ez is eljött. Én tartom, hogy Zidane-nak lehet túl nagy kihívás lett volna újjá építeni egy csapatot, pláne úgy, hogy jó barátokat kellett volna esetleg elengedni, de minimum padoztatni.

Ha megfelelően pótoljuk, szerintem jól is elsülhet a dolog, ZZ miatt meg ne aggódjatok, ez még csak az 1. fejezet volt nála, mint madridi edző, ebben biztos vagyok.

Addig is reméljük, hogy az új edző megkapja majd a bizalmat, és remélhetőleg minél hamarabb meg tudjuk ki lesz az. Az biztos, hogy az utóbbi évek legizgalmasabb nyara elé nézünk.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. május 31., csütörtök 16:54

Kerlon írta:Láttátok már valaha Perezt megtörten és tanácstalanul? Nézzétek a képeket.
Igen.Szép és érthető amit Zizu csinált.De így a semmiből tökönrúgni mindenkit... nem tudom mi lesz,lehet jól is kijövünk az egészből.De akkor inkább jelentett volna be egy utolsó évet ő is meg Cr is.Nekifutott volna a csapat még egy erőnfelüli szezonnak és addig perez 1 évig tervezgethette volna a jövőt.Igazán elbírtunk volna egy bukó szezont ezek után.

Így nem marad más mint a kapkodás.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. május 31., csütörtök 16:52

Kerlon írta:Láttátok már valaha Perezt megtörten és tanácstalanul? Nézzétek a képeket.
Egy szót nem értettem a sajtótájékoztató elejéből, de Perez arcára volt írva minden mikor már bejöttek.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2018. május 31., csütörtök 16:50

Az a durva, ahogy így elnézem, hogy tényleg egy nagy család lett a csapatból. Ez a nem mindegy, valószínűleg ez különböztet meg minket a többi csapattól. Jó csapatot lehet csinálni, leszek meg most is vannak, de olyat, ahol a játékosok ilyen jól elvannak egymással és elfogadja mindenki az edző szavát, na az a ritka és mikor ez összejön egy nagy csapatnál, na azokból születnek az ilyen korszakos csapatok. Ezért nem minden a pénz, vehetnek itt milliárdokért játékosokat, összhangot,összetartást és csapategységet nem lehet pénzért venni. Na ez van itt most és ezek hiányoznak egy Cityból, Psgből.
Szóval a sok idiótának lehet itt szidni Zidane-t, hogy nem egy edző zseni, ő sokkal több annál. Elért egy olyan állapotot, ami nagyon ritka manapság.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 31., csütörtök 16:48

Láttátok már valaha Perezt megtörten és tanácstalanul? Nézzétek a képeket.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 331 regisztrált és 0 vendég