Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 20., csütörtök 12:01

ó, mi 2,5 millióért adtuk el Villat, ti 20-ért Moratat.. :fpalm: A mi vezetőink nem ismerik a jó üzlet fogalmát. :D
De 35ért vehetjük csak vissza :-(
A mi vezetőink nem ismerik a jó üzlet fogalmát.
Mi is csak most kezdtünk fejlődni. Eladások terén már expert szinten vannak, a vételi oldalon vannak mellényúlások azért bőven.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 20., csütörtök 11:56

dzsi91 írta:Csak én érzem úgy ,hogy egy hétvégi pontvesztéssel LE alatt igencsak meginoghat a pad? Mondjuk baromság lenne kirugni mert nincs kit a helyére hozni így a szezon közepén...
Nem csak te, ha a mostani kisebb rangadósorozatot nem sikerül jól abszolválnia, akkor komoly gondjai lehetnek szerintem is, már így is eléggé kikezdték..
Realista24 írta:Ellenünk is játszhat mindenki, 1 millióért cserébe. Jó biznisz :mrgreen:
Jó, mi 2,5 millióért adtuk el Villat, ti 20-ért Moratat.. :fpalm: A mi vezetőink nem ismerik a jó üzlet fogalmát. :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 20., csütörtök 11:52

Csak én érzem úgy ,hogy egy hétvégi pontvesztéssel LE alatt igencsak meginoghat a pad? Mondjuk baromság lenne kirugni mert nincs kit a helyére hozni így a szezon közepén...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 20., csütörtök 11:52

Múltkor twitteren azt olvastam, hogy egyikük szerződésében sincs olyan kitétel, hogy ellenünk nem tolhatják, szóval csak az edzőn múlik - tavaly Rafinha is játszhatott ellenünk a Celtaban.
Ellenünk is játszhat mindenki, 1 millióért cserébe. Jó biznisz :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 20., csütörtök 11:50

Santi írta:Nemtudom kérdezte-e már valaki, de a hétvégi meccsen játszhat Denis Suárez és Deulofeu saját csapata ellen vagy nem?
Mert ha nem lehetnek ott, akkor lehet behúzom a barcát hendivel. :hmmm:
Múltkor twitteren azt olvastam, hogy egyikük szerződésében sincs olyan kitétel, hogy ellenünk nem tolhatják, szóval csak az edzőn múlik - tavaly Rafinha is játszhatott ellenünk a Celtaban.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 20., csütörtök 11:47

Santi írta:Nemtudom kérdezte-e már valaki, de a hétvégi meccsen játszhat Denis Suárez és Deulofeu saját csapata ellen vagy nem?
Mert ha nem lehetnek ott, akkor lehet behúzom a barcát hendivel. :hmmm:
Szerintem azért necces ez a hendi. Banega kicsit kivirágzott és mostanában játszott is eleget, hogy Suárez helyére beszálljon, Deulofeu meg nem volt túl nagy formában mostanában, bár a Sevilla is visszaesett. Mondjuk Jól kontráznak az meg a Barca rémálma... Főleg, hogy Bacca piszok jól kezdte az idényt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 20., csütörtök 11:42

Santi írta:Nemtudom kérdezte-e már valaki, de a hétvégi meccsen játszhat Denis Suárez és Deulofeu saját csapata ellen vagy nem?
Mert ha nem lehetnek ott, akkor lehet behúzom a barcát hendivel. :hmmm:
Deulofeu szerintem játszhat:
http://www.marca.com/en/2014/11/19/en/f ... 29071.html
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. november 20., csütörtök 11:38

Nemtudom kérdezte-e már valaki, de a hétvégi meccsen játszhat Denis Suárez és Deulofeu saját csapata ellen vagy nem?
Mert ha nem lehetnek ott, akkor lehet behúzom a barcát hendivel. :hmmm:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 19., szerda 20:51

Realista24 írta:Messi távozásában van egy másik tényező is. Akkor 100%, hogy nem fogják eladni, ha nem igazolhatnak a nyáron. Nem lenne értelme.

az eddigi barca vs messi évenkénti játszmából nekem nem az jön le hogy ezt a barca dönti el. :)
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. november 19., szerda 20:24

GT37 írta:Végre hosszabbítottunk Ádámá Tráorinnyóval, hehe új kedvencével, 2018-ig írt alá. :mrgreen: :salute:
:agree:
GT37 írta:Egyébként Vermaelen ismét a csapattal edzett!!!!!!!
Megint jön majd egy kifogás/sérülés. Aztán majd 1 hónap múlva döntenek, hogy hát mégis kellene az a műtét. Megműtik, aztán 3 hónapot azért hagy majd ki. A szezon legvégén talán pályára is lép...

Ár/érték arányban mindenesetre kemény csatát vív a brazillal az év igazolása címért.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. november 19., szerda 20:19

Végre hosszabbítottunk Ádámá Tráorinnyóval, hehe új kedvencével, 2018-ig írt alá. :mrgreen: :salute: Remélhetőleg már idén is játszhat majd pár meccset a nagyoknál.
morientes írta:Meg ha jól tudom,mostanában választanak elnököt arrafelé,(jövőre?)
2016-ban lesz elnökválasztás.

Egyébként Vermaelen ismét a csapattal edzett!!!!!!!

Más kérdés, hogy utána fájdalmat érzett a combjában. :lol: Kíváncsi leszek, hogy idén vajon neki lesz-e több meccse a Barça színeiben vagy Lord Douglas barátunknak...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 19., szerda 17:09

Realista24 írta:Messi távozásában van egy másik tényező is. Akkor 100%, hogy nem fogják eladni, ha nem igazolhatnak a nyáron. Nem lenne értelme.
Meg ha jól tudom,mostanában választanak elnököt arrafelé,(jövőre?),szal az is befolyásolhatja...na meg milyen hatással lehet a sociosra...az is egy kérdés.Nekik biztos nem tetszene.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 19., szerda 16:14

Realista24 írta:Messi távozásában van egy másik tényező is. Akkor 100%, hogy nem fogják eladni, ha nem igazolhatnak a nyáron. Nem lenne értelme.
Hát igen de én ebben valamiért nem hiszek, a telet kihúzzák, aztán nyárra enyhül a bünti.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 19., szerda 16:06

Messi távozásában van egy másik tényező is. Akkor 100%, hogy nem fogják eladni, ha nem igazolhatnak a nyáron. Nem lenne értelme.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 19., szerda 15:53

Realista24 írta:Jorge Messi:
"Ma nincs semmi. A gondolatok a maradás mellett forognak, az emberek olvasni akarnak a sorok között, és túlzásokba esnek. De nyilvánvaló, ha a klub azt mondja holnap; "van ez az ajánlatunk, és el akarunk adni", akkor gondolnunk kell rá. Azonban ma senki nem gondol erre."
Nyáron menni fog, a kérdés ,hogy hova.Kicsit Pep fíílingem van Messivel kapcsolatban,ha sikeres szezon lesz akkor azért,ha sikertelen akkor meg azért fog távozni.Messinek mindenképp jót tenne a váltás lelkileg(de a legjobban a Barca járna vele),játékban már neccesebb,biztos vagyok benne,hogy ő azt a szintet csak a csodabarcában volt képes lehozni.Ha okosan választana új csapatot akkor akár egy másodvirágzás is jöhetne(persze nem azon a szinten)... Ha kedvelném akkor a Bayern-t ajánlanám neki,de így szurkolok,hogy valami újgazdag csapatban kössön ki (City,Psg)

Ne kérdezzétek miért vagyok ebben ennyire biztos, 2013 nyarán írtam hogy Messi fog még Európai top csapatban játszani(és nem 30 évesen) és ezt a mai napig tartom,a hüllő agyam érzi :mrgreen: :lol:


Kicsit előregondolva,ha Messi távozik CR könnyen itt maradhat akár pályafutása végéig(ami szerintem pozitív,de lehet negatív is),Raul rekordja után rámenne Messi rekordjára...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 19., szerda 15:26

Jorge Messi:
"Ma nincs semmi. A gondolatok a maradás mellett forognak, az emberek olvasni akarnak a sorok között, és túlzásokba esnek. De nyilvánvaló, ha a klub azt mondja holnap; "van ez az ajánlatunk, és el akarunk adni", akkor gondolnunk kell rá. Azonban ma senki nem gondol erre."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 18., kedd 20:15

, én cholo-t hoznám, mert őt nem utálom, és kíváncsi lennék, hogy mihez kezdene egy olyan kerettel, amely játékra is alkalmas, nem csak ketrecharcra.
ennyi volt a lényege, érthetőnek éreztem.
Csoló...lucsó..csicsáritó....brrrr...a fenébe ezekkel a becézésekkel. :D :D de utálom ezt.

Na,szóval "csolót" csak azért nem utálod mert nem ő vágta le a fejetekről a koronát.JM meg ezért utálod,meg mert a képetekbe vágta azt,amit már évekkel korábban valakinek meg kellett volna mondania,csak senki sem vette észre észre,és senki sem merte fel vállalni mert gyökeresen ellentment volna a közízléssel..........Mert az a kamu kéró idill akkora hazugság volt,hogy még ma is tátva marad a szám ha visszagondolok rá,hogyan nyalták be a népek tömegesen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 18., kedd 19:01

Saviola nagy tehetség volt és szerették, de a vezetőség csökkenteni akarta a fizetését amibe nem egyezett bele, akkor kezdték el kölcsönadogatni. Rijkaard-nak alapból nem volt szimpatikus, közben érkezett Eto és Larson...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. november 18., kedd 18:41

Saviola besült? első 3 évében: 21,20,19 gólt lőtt. Akkoriban ez azért nem volt rossz. Aztán elment többször is kölcsönbe, és utána már nem is volt a régi.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. november 18., kedd 18:39

tucsoki írta:És tényleg, ő nem jutott eszembe. 2 évig volt sérült. :lol:
Ráadásul eredetileg hozzánk igazolt volna, de a mi "orvosaink" ezt megvétózták. Néha azért jó munkát végeznek ott a Sanitason is :)
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 337 regisztrált és 0 vendég