Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. szeptember 15., hétfő 11:02

VanillaSky írta:
Jelenleg az a nagy büdös helyzet,hogy amíg mi itt egymás vérét szívjük José Papa egy olyan brutál csapatot rak össze ,hogy majd csak lesünk.
Éveket volt itt, esélye volt brutál csapatot összerakni mégsem sikerült neki. Miért Altintopot, kiöregedett Essient, Callejónt, Özilt, Khedirát hozott? Pénzt kapott szarásig. Másrészről az meg nyilvánvaló, hogy Anglia az ő közege, ott "kiélvezheti" a fociját.
hát sokkal előrébb jár a matic meg hasonlókkal cselsziben :lol:

murinnyó csinálhat amit akar, amíg nem tud megújulni, hanem több, mint 10 éve ugyanazt a nézhetetlen célfocit játssza, addig felesleges szót fecsérelni rá.
Kép
Kép
Kép

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. szeptember 15., hétfő 10:55

Jelenleg az a nagy büdös helyzet,hogy amíg mi itt egymás vérét szívjük José Papa egy olyan brutál csapatot rak össze ,hogy majd csak lesünk.
Éveket volt itt, esélye volt brutál csapatot összerakni mégsem sikerült neki. Miért Altintopot, kiöregedett Essient, Callejónt, Özilt, Khedirát hozott? Pénzt kapott szarásig. Másrészről az meg nyilvánvaló, hogy Anglia az ő közege, ott "kiélvezheti" a fociját.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 15., hétfő 10:16

chronic írta:off: érdekes,hogy a Bayern-t senki nem mondja toronymagas esélyesnek a BL-ben [.....].
Miért lennének toronymagas esélyesek? Pep óta látványosan visszaesett a teljesítményük, előtte mindenkinél ők voltak a favoritok - érthető módon.

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2014. szeptember 15., hétfő 10:12

Müller világklasszis??? big joke... :lol:
halálomig madridista leszek

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. szeptember 15., hétfő 9:14

off: érdekes,hogy a Bayern-t senki nem mondja toronymagas esélyesnek a BL-ben. Pedig. A kp-juk (ha mindenki egészséges) még mindig a legerősebb. Előre érkezett egy Lewandowski, eközben Müller is világklasszissá nőtte ki magát. A két szélről nem is beszélnék. Ribery óriási labdaéhséggel érkezhetett vissza, Robben amilyen Vb-t hozott, nem hiszem,hogy kieresztene. A Chelsea is baromi erős. Jelenleg Bayern-Chelsea-Barca-Real(talán) nálam az erősorrend. Szeptember van, tavasszal osztják a díjakat, akkor kell erősnek lenni, de simán a Bayern szintjén lehetnénk ha nem úgy alakul a nyár.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8526
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. szeptember 14., vasárnap 23:29

Off: az az igazság, hogy nagyon megkedveltem Rakiticet, és öröm nézni, hogy milyen hasznos a játéka... Ennek ellenére nekem hiányzik Cesc, ahogyan hiányzik Thiago is, azóta, hogy elhagyott minket.
mascherano, busquets, rakitic, iniesta, cesc, rafinha... :shutup:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. szeptember 14., vasárnap 23:25

dzsi91 írta:Jelenleg az a nagy büdös helyzet,hogy amíg mi itt egymás vérét szívjük José Papa egy olyan brutál csapatot rak össze ,hogy majd csak lesünk.
Viszonylag gyakran előfordul, hogy nem értek egyet veled, de ezt most adom. Bármennyire is nem bírom Mourinhót, és nem szimpatikus számomra az a stílus, amit képvisel, be kell vallani, hogy az egyik legjobb edző jelenleg Európában, és úgy tűnik, hogy egy brutál erős Chelsea-t rakott össze erre a szezonra, minőségi, mély keretük van, több olyan játékossal, aki képes egyedül is eldönteni egy meccset, taktikailag fegyelmezettek, mégis kreatívak... Nehéz lesz legyőzni őket, akár nekünk, akár nektek, ha valamelyikünk összekerül velük.
Matt009 írta:Hiába ennyit jelent, ha valaki tudja, hogy hol van egy Fabregasnak a helye a pályán. Nálam eddig ő az év igazolása.
Azért ezzel még megvárnám a tavaszt. Cesc nálunk is hagyományosan jól kezdett, a legjobb periódusai szinte kivétel nélkül az idény első felében voltak, aztán tavaszra mindig visszaesett. (Mondjuk van egy olyan érzésem, hogy most, hogy már a Chelsea játékosa, ez nem lesz így, de azért várjuk ki a végét.)

Off: az az igazság, hogy nagyon megkedveltem Rakiticet, és öröm nézni, hogy milyen hasznos a játéka... Ennek ellenére nekem hiányzik Cesc, ahogyan hiányzik Thiago is, azóta, hogy elhagyott minket.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. szeptember 14., vasárnap 23:17

'shutterisland írta:még így is elmehetett volna minden a nüanszokon.
De nem ment.Labdarúgásban általában a nüanszok döntenek (ha csak nem dávid játszik góliáttal), nem azokon megy el... (Iniesta 93ik perc a Stamford Bridgen?)
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. szeptember 14., vasárnap 23:02

ziro4vr írta:
Matt009 írta: Ezt viszont adom. Érdemes megtenni a Chelsea PL győzelmét, az tuti, de a BL-re is a legnagyobb esélyesek lesznek. Hiába ennyit jelent, ha valaki tudja, hogy hol van egy Fabregasnak a helye a pályán. Nálam eddig ő az év igazolása.
szerintem korai ezt még kijelenteni, legalábbis a bl-re. bajnokság nagy esélyesei az tény, de a bl más, mourinho egy ideje elakad ott, még a megfelelő posztokon történő erősítések se garantálnak semmit. a védelmük meg a földön verhető szerintem.
Persze szeptemberben nehéz előrejósolni az ilyet,de ismerjük Mourinho-t kicsit megőszült meg felszedett pár kilót, de még mindig nagyon érti a szakmát és most egy nagyon jó csapatot hozott össze tele sikeréhes játékosokkal (Fabregas pl még nem nyert bl-t)...José is kapott egy jónagy pofont májusban amikor nélküle ünnepeltük a 10iket pedig egy 50%ban minimum bennevolt az ő munkája is csak elbarmolta a saját makacssága miatt... A Chelseaben az a jó,hogy mindenki számára kellemetlen ellenfél legyen az Barca Real Psg City vagy Bayern, tudnak focizni is meg buszozni is, olyan mintha az Atletico-t összegyúrnád a Real Madriddal és kedvedre váltogatnád(jó ez kicsit morbid hasonlat :mrgreen: )...

Na mind1 nem szartam össze magam tőlük,csak úgy gondolom ha őket képesek lennénk ütni akkor reális esély van a címvédésre.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8526
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. szeptember 14., vasárnap 23:00

matt, kedvelem az írásaid a témában, igen csak próbálod objektíven nézni a barcát. :)

egyébként még annyit fűznék hozzá, hogy tavaly is mi volt ?
a király kupa döntő pár centi híján majdnem hosszabbításra ment, a bl döntőt pedig az utolsó percekben sikerült megmentenetek.
úgy, hogy a real tavaly érezhetően jobb és motiváltabb volt, mint a barca, a bl-ben is tietek volt a legjobb teljesítmény, és még így is elmehetett volna minden a nüanszokon.

én épp ezért próbálom nem leírni a csapatokat.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 14., vasárnap 22:31

Matt009 írta: Ezt viszont adom. Érdemes megtenni a Chelsea PL győzelmét, az tuti, de a BL-re is a legnagyobb esélyesek lesznek. Hiába ennyit jelent, ha valaki tudja, hogy hol van egy Fabregasnak a helye a pályán. Nálam eddig ő az év igazolása.
szerintem korai ezt még kijelenteni, legalábbis a bl-re. bajnokság nagy esélyesei az tény, de a bl más, mourinho egy ideje elakad ott, még a megfelelő posztokon történő erősítések se garantálnak semmit. a védelmük meg a földön verhető szerintem.
Nem illik.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. szeptember 14., vasárnap 22:27

Én nem tudom,hogy hogy ti sokan mind barcások mind madridisták évek óta figyelitek a két csapatot, mindig lemegy ugyanaz a műsor a barca bekezd mi beragadunk aztán tavaszra a Barca legyengül mi meg addigra formába kerülünk...szinte minden évben ez van de mennek 3 forduló után az arcoskodások vagy a világvége hangulat.
Igen csak valahogy a rangadókat elbukjuk és vele a bajnokságot is tavasszal. Az elmúlt 6 évben 1 bajnoki címet nyertünk, a Barca 4-et... Érzékeld a különbséget.
A Barcelona egy épülő csapat lesz egész szezonban
A fő probléma náluk egész szezonban Messi lesz erre fogadni mernék
Ezeket meg annyira hangoztatod, és süt az írásaidból, hogy jelenleg lenézed a Barcát, és várod a bukásukat. Várjuk már meg, hogy mi lesz ott a szitu egyáltalán, nincs már VB, Messi csak a Barcára koncentrálhat, és új edző van, új elképzelésekkel. Ne legyünk már annyira biztosak, hogy LE elkúrja, vagy rámegy a szezon az építkezésre. Az csak a Real sajátja, hogy az első szezonban az új edzővel nem érünk el eredményt. De Carlo is megcáfolta már nálunk. Új edzővel bizony működhet minden az első szezonban. Ráadásul ott van egy Suarez is. A Barca gondja nem Messi lesz, hanem a kp stabilizálása. Ha összejön, akkor top esélyesek lesznek mindenhol. Mert Messi mégiscsak Messi.
Jelenleg az a nagy büdös helyzet,hogy amíg mi itt egymás vérét szívjük José Papa egy olyan brutál csapatot rak össze ,hogy majd csak lesünk.
Ezt viszont adom. Érdemes megtenni a Chelsea PL győzelmét, az tuti, de a BL-re is a legnagyobb esélyesek lesznek. Hiába ennyit jelent, ha valaki tudja, hogy hol van egy Fabregasnak a helye a pályán. Nálam eddig ő az év igazolása.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. szeptember 14., vasárnap 21:20

Mourinhot a jelenleg aktív edzők közül a legnagyobbra tartom, az az ember, nagyon sokat tett azért, hogy most meglegyen a 10. BL győzelmünk +, hogy kihúzzon minket a gödörből. Gárdiola így meg Gárdiola úgy, nem lehet egy lapon említeni a két edzőt. A Chelsea meg nagyon jól járt vele, na de ez már off. :mrgreen:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. szeptember 14., vasárnap 21:15

nmate írta:Igen, ezt már most biztosan tudhatjuk. 100%, hogy így lesz.
A Barcelona egy épülő csapat lesz egész szezonban, persze most minden happy mert mi elbénáztuk de ugyanez vár rájuk is az Atma ellen és az idegenbeli meccseiken,nekünk a ligában spanyolországban csak magunkra kell koncentrálni(mert a Real Madridot csak a Real Madrid verheti meg :mrgreen: ), európában meg a főként a Chelsea-re.A fő probléma náluk egész szezonban Messi lesz erre fogadni mernék, egyszerűen ez a Suarez-Neymar-Messi trio nem fog működni (hosszútávon).Messi jó lenne szervezőnek, tényleg ért hozzá DE ma már nem engedheti meg magának,hogy ne termeljen 40 gól fölött amíg CR életben van.Hiába lenne jó Messi szervezőnek,ha veszít a góljaiból veszíteni fog CR ellen is, veszíteni fog a Presztízséből(ismerjük a médiát) és ez neki nem fog tetszeni, akkor sem ha közben a Barcának jól megy.Ha meg Messi középre megy és emiatt Suarez ki szélre az megint csak nem jó.

Én nem tudom,hogy hogy ti sokan mind barcások mind madridisták évek óta figyelitek a két csapatot, mindig lemegy ugyanaz a műsor a barca bekezd mi beragadunk aztán tavaszra a Barca legyengül mi meg addigra formába kerülünk...szinte minden évben ez van de mennek 3 forduló után az arcoskodások vagy a világvége hangulat.Jelenleg az a nagy büdös helyzet,hogy amíg mi itt egymás vérét szívjük José Papa egy olyan brutál csapatot rak össze ,hogy majd csak lesünk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8526
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. szeptember 14., vasárnap 21:15

én legbelül szeretem, mikor leírják a barcát, mert ezek az emberek nem csalódhatnak pozitívat, csak negatívat, ha ne adj isten mégis jól játszana a csapat.

van pár pozitív/reményteljes dolog :
- hajtanak, jobban harapnak a játékosok
- a védelem stabilabb, még ha így sem áll azért erős lábakon
- xavi nem lesz alapkezdő
- van még egy be nem vetett game changer és egy olyan középhátvéd, akiben benne van, hogy javít a védelmünkön majd.

...csak óvatosnak kell lenni, mert az első 3 pont könnyen lehet időszakos, a negyedik pedig kérdőjeles.

pár hét múlva megyünk párizsba, aztán madridba, ott azért sok minden kiderül azzal kapcsolatban, hogy hol is tart a csapat.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. szeptember 14., vasárnap 19:22

Igen, ezt már most biztosan tudhatjuk. 100%, hogy így lesz.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. szeptember 14., vasárnap 19:17

hagyjuk már a Barcát, majd kiváncsi leszek a PSG, Atletico,Real ellen mit fognak produkálni.

lefognak bőgni.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Gleany
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2014. szeptember 14., vasárnap 18:57
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Neymar
Kedvenc csapatod: FC Barcelona
Tartózkodási hely: Nagyalföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Gleany » 2014. szeptember 14., vasárnap 19:04

'shutterisland írta:mathieu...
a gond az, hogy 31 éves és 20 millió euróba került...ha elhozzuk 8 milláért, vagy mondjuk 3-4 évvel fiatalabb lenne, és úgy adunk egy 20-ast, szerintem senki nem akad fenn rajta.
ugyanis egyébként jól jönnek néha az ilyen arcok, akik űzik-hajtják, odaállnak, kereszteznek, hason csúszva mentenek, csak hát ugye a körülmények...


te pénzed? nem...akkor meg? személy szerint nekem tök mindegy, hogy 20 vagy 8 misi, vagy, hogy hány éves. most itt van, legyen hasznos, és kész. nekem 1 ft-om/ euróm nincs az üzletbe. sose értem az ilyen HSZ-ket akik azon akadnak le, hogy mennyibe kerül egy játékos... a többi korrekt amit írtál.

nem szabad elszállni agyilag, se nekünk, se a madridistáknak. 3. fordulón vagyunk túl. elég merész itt már év végi helyezésekről beszélni :D persze nem lehet szívderítő 3 forduló után 3 ponttal álldogálni, de azért én még nem temetném el a habfehéreket. és magunkat se ültetném rá a spanyol trónra, mert tavaly is nagyon fasza volt minden,... tavaszig. :-( Viscal el Barca.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 14., vasárnap 18:56

hunmadridista írta:Közben amúgy Luis Enrique rögtön beírta magát a Barcelona történelmébe...korábban mindössze két olyan edzője volt a Barcelonának, aki hozzá hasonlón kapott gól nélkül és maximális pontszámmal állt az első három kör után...kíváncsi vagyok, hogy Vermaelen-el és Suarezzel kiegészülve mire lesznek még képesek...
most ez kicsit úgy hangzott mintha valami bődületes extra lenne :lol:

jobban kezdtek, előnyük is van, de még nem volt igazi próbatételük, főleg a védelmüknek. ja és az utóbbi években általában az őszt mindig patentül kezdik.
Nem illik.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. szeptember 14., vasárnap 18:51

Közben amúgy Luis Enrique rögtön beírta magát a Barcelona történelmébe...korábban mindössze két olyan edzője volt a Barcelonának, aki hozzá hasonlón kapott gól nélkül és maximális pontszámmal állt az első három kör után...kíváncsi vagyok, hogy Vermaelen-el és Suarezzel kiegészülve mire lesznek még képesek...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 347 regisztrált és 0 vendég