Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. október 27., hétfő 11:26

Toti írta:vagy csak egyszerűen gyenge volt és nem ment neki nem?
szerintem csak tartalékolt a vb-re.
azt még nem nyert.

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2014. október 27., hétfő 10:59

A Barcelona a hivatalos honlapján nem számolt be róla, hogy Messit bármilyen sérülés hátráltatta volna a játékban.
Amúgy meg szánalmas,hogy megpróbálják ÍGY megmagyarázni a vereséget....
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Corleone » 2014. október 27., hétfő 10:55

NS oldalán szörnyű milyen kommentek vannak.. De legalább új becenevet kaptunk: #halamakik :mrgreen:
#happyshitting

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 27., hétfő 10:36

Realista24 írta:
Toti írta:az állítólagos ok, illetve magyarázat messi gyenge teljesítményére

vagy csak egyszerűen gyenge volt és nem ment neki nem?
NEM
VOLT
KEDVE.
itt a két ok, amiért gyenge volt Messi:
B-)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13163
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. október 27., hétfő 10:29

Előbb kérdeztem barcás szobatársamat mit szól a hétvégi meccshez, ez a válasz jött: A 2. félidőben jobb volt a madrid, de az elsőben volt legalább 5 kihagyott helyzete a barcának, a bíró elhúzta az 1. félidőt és még egy jogos 11-est sem adott meg a barcának.

:lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 27., hétfő 10:20

Toti írta:az állítólagos ok, illetve magyarázat messi gyenge teljesítményére

vagy csak egyszerűen gyenge volt és nem ment neki nem?
NEM
VOLT
KEDVE.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. október 27., hétfő 10:19

az állítólagos ok, illetve magyarázat messi gyenge teljesítményére

vagy csak egyszerűen gyenge volt és nem ment neki nem?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2014. október 26., vasárnap 23:09

hunmadridista írta:Amúgy nem olyan rossz ez a Barca, mint ahogy sokan beállítják...még nagyon az elején vagyunk a szezonnak, bármi lehet...még bajnokok is simán lehetnek...mondjuk akkor tarolást nyilván már nem fognak rendezni, mint 2009-2011-ben...de jók...temetni semmiképpen sem temetném még őket...
Dehogy rosszak, elbuktak egy rangadót ami 3 esélyes mindig, tehát a vereség is benne volt.. ettől még egy erős jó csapat maradtak.. hiba lenne leírni őket .. ugyanúgy csapkodni fogják a többi csapatot a bajnokságban .. földön kell maradni..

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. október 26., vasárnap 22:58

Amúgy nem olyan rossz ez a Barca, mint ahogy sokan beállítják...még nagyon az elején vagyunk a szezonnak, bármi lehet...még bajnokok is simán lehetnek...mondjuk akkor tarolást nyilván már nem fognak rendezni, mint 2009-2011-ben...de jók...temetni semmiképpen sem temetném még őket...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 26., vasárnap 15:48

dannen írta:ez mekkora kép :mrgreen:
548x605







Szívesen :Đ :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 26., vasárnap 15:33

Enrique írta: Ne értsd félre, én nagyon kedvelem ezt a fórumot, gondolom az elég bizonyíték, hogy nem kötődöm kifejezetten a csapathoz, mégis itt szeretek olvasgatni, írni, mert a focidrukkereknél tapasztalt buta, köpködő stílus itt van meg legkevésbé.
De ez a topic a kivétel, itt rendszeresen túlzásokba estek szerintem, és ezeknek a megcáfolására tett kísérleteim lehet hogy hangsúlyosabbak, mint az egyéb témájú hozzászólásaim.
De közben látom dzsi már megjegyezte, hogy tegnap más volt a kommentátori felfogás, ennyit vártam csak, hogy lássátok azt is, ha valami nem ellenetek irányul, így már rendben van.
Igazad van nagyjából, de most érted, egy Madriddal kapcsolatos fórum Barca alrésze kényes hely, ezen nem lehet változtatni, ennyi elfogultság a legnagyobb riválissal szemben mindig lesz. Van aki félre tudja ezt tenni, mint pl Csoki (vagy a másik oldalról GT, Palesz) és van aki nem (pl én :mrgreen: )

A kommentátori felfogás meg egy tendencia, vannak kilengések mindkét irányba, de azért frusztráló, mikor évek óta egy irányba húz a szívük és ezt ki is mutatják.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 26., vasárnap 15:30

Ti sem vagytok a klub, vagy a média belső emberei, nem kell ahhoz semmi extra hogy valaki reálisan, szélsőségektől mentesen lássa a dolgokat, néha úgy érzem ez egy kis szekta itt, akik egyedül a világon tisztán látják az eseményeket, a többi ember pedig tudattalan megvezetett barom, akik ezeknek a semmi embereknek a véleményén csüngenek.
Nem először írod, burkolt formában, hogy idióták vagyunk. Én viszont utoljára, kívül tágasabb. Vagy tartsd magadban ezeket a gondolatokat, vagy oszd meg olyanokkal, akik vevők rá, mondjuk az nso-n vagy eurobarcán. Vagy kerüld ezt a topicot, több Barcás is így csinál.
Aki rendszeresen követi a focit, annak van önnálló véleménye, és nagy valószínűséggel meg sem nézi az ilyen stúdiós beszélgetéseket, meg az nso cikkeit, szerintem amellett hogy jogosan bíráljátok ezeket, baromira túl is dimenzionáljátok a hatásukat. A világ legnépszerűbb csapatáról beszélünk, valahogy akkor ez a kisebbítés nem nagyon jön be.
Most is, szuper játékkal nyertetek, a világ tetején vagytok, de a legfontosabb kiemelni, hogy a vicc tárgya Hegyi Iván miket mondott. Higgyétek már el, hogy a kutyát nem érdekli.
Minket érdekel, jobb lesz, ha beletörődsz és elfogadod.

Norbi tegnap mindkét csapat megoldásainál sikított, nem volt semmi gond.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. október 26., vasárnap 15:28

ziro4vr írta:Miért lett volna a legfontosabb kiemelni? Megemlítettük, ne legyen már tilos. Néha úgy érzem te egy hibakereső android vagy aki felülről felülvizsgálja a fórumot. Nyilván szubjektív vélemények vannak itt, ahogy máshol is. Oda lehet képzelni a szerintemet minden hozzászólás elejére.
Ne értsd félre, én nagyon kedvelem ezt a fórumot, gondolom az elég bizonyíték, hogy nem kötődöm kifejezetten a csapathoz, mégis itt szeretek olvasgatni, írni, mert a focidrukkereknél tapasztalt buta, köpködő stílus itt van meg legkevésbé.
De ez a topic a kivétel, itt rendszeresen túlzásokba estek szerintem, és ezeknek a megcáfolására tett kísérleteim lehet hogy hangsúlyosabbak, mint az egyéb témájú hozzászólásaim.
De közben látom dzsi már megjegyezte, hogy tegnap más volt a kommentátori felfogás, ennyit vártam csak, hogy lássátok azt is, ha valami nem ellenetek irányul, így már rendben van.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. október 26., vasárnap 15:28

Amúgy nem kell annyira kiakadni rajtuk, mert valószínűleg nem szakérthetnek már sokáig

Jövőre jön az MTVA sportcsatornája, akik mindent megfognak tenni, hogy elszedjék a digitől, sporttvtől a legértékesebb közvetítési jogokat
Akkor pedig élvezhetjük majd Bánfit, ahogy megállapítja Messi minden meccsen megdönti az egyéni gólrekordját
Farkas Norbi helyett pedig hallgathatjuk majd a pocokhangú Menczert vagy a fogalmatlan Mezeit

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 26., vasárnap 15:14

Miért lett volna a legfontosabb kiemelni? Megemlítettük, ne legyen már tilos. Néha úgy érzem te egy hibakereső android vagy aki felülről felülvizsgálja a fórumot. Nyilván szubjektív vélemények vannak itt, ahogy máshol is. Oda lehet képzelni a szerintemet minden hozzászólás elejére.
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. október 26., vasárnap 15:12

Norbi tegnap tényleg igyekezett,visított a góljainknál...kicsit szánalmas volt az előzmények ismeretében amikor Pepé-t ordítva dicséri de legalább próbálkozik,ennél többet ne várjunk egy barcás kommentátortól :D A stúdiót meg imádtam, Ottó valami olyan szintű tudathasadásban vagy skizofréniában szenved,hogy öröm nézni a kis tenyérbemászó képét.Hegyi meg lassan Úgyis kefordul a székről nem sokáig bír már ott görnyedni.A digisekkel semmi baj nincs fiatalos pártatlan jóhunorú brigád.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. október 26., vasárnap 15:08

Géci írta:Ezzel az a baj, hogy nagyon sok valaki simán hisz nekik... Farkas meg tudni illik, hogy barca fan. Lehet most igyekezett, bár nekem ez nem jött le.
Ti sem vagytok a klub, vagy a média belső emberei, nem kell ahhoz semmi extra hogy valaki reálisan, szélsőségektől mentesen lássa a dolgokat, néha úgy érzem ez egy kis szekta itt, akik egyedül a világon tisztán látják az eseményeket, a többi ember pedig tudattalan megvezetett barom, akik ezeknek a semmi embereknek a véleményén csüngenek.
Aki rendszeresen követi a focit, annak van önnálló véleménye, és nagy valószínűséggel meg sem nézi az ilyen stúdiós beszélgetéseket, meg az nso cikkeit, szerintem amellett hogy jogosan bíráljátok ezeket, baromira túl is dimenzionáljátok a hatásukat. A világ legnépszerűbb csapatáról beszélünk, valahogy akkor ez a kisebbítés nem nagyon jön be.
Most is, szuper játékkal nyertetek, a világ tetején vagytok, de a legfontosabb kiemelni, hogy a vicc tárgya Hegyi Iván miket mondott. Higgyétek már el, hogy a kutyát nem érdekli.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 26., vasárnap 15:05

Salec a legkorrektebb, jól átlátja a focit és nem véresen elfogult, pluszba még beszélni is tud, az is ritka. Csak az Özil mániája idegesítő.
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. október 26., vasárnap 15:02

adamzz írta:Hány éve nem nézek már a sport tv-n felvezető ill. félidei műsort.. :lol:
Full felesleges.
A digi sporton mindig nézem akármelyik PL műsort vagy éppen a BL meccsek előtti felvezetőket, vajon miért?
mert kevés Real meccset adnak
Ha ők adták volna a tegnapi meccset Dodóval a stúdióban nem így vélekednél. Ő bizony kiélvezkedte volna a fiatal, sajátnevelés mániáját a Barcelonával

Jobbak ők amúgy, de náluk is van néhány buta és elfogult szakértő

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. október 26., vasárnap 15:02

ziro4vr írta:mert bejön salec hajstílusa és dodó alkoholizmusa?
Salec jó dolgokat mond mindig, emellett nem utálja zsigerből a Realt ami persze,h szimpatikus. :D

Dodó az meg a legnagyobb az old school történeteivel meg a rossz vicceivel. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 337 regisztrált és 0 vendég