Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 6., kedd 16:23

De aki már 21 évesen haknizgat téli szünetben ilyen kemény időszak előtt,úgy hogy a csapata egy gyenge éven van túl abból nem biztos,hogy lesz valami...mondjuk aki hagyja neki az még butább.Celebség eredmények nélkül az élsportban veszélyes nagyon egy tehetségre szerintem.
Ő egy befektetés, biztos, hogy szívesebben pihent volna, de a Barca belepumpált több, mint 100 millát, nyomatni kell, mert ki tudja mi lesz vele pár év múlva.
Azért ezzel vitatkoznék,inkább úgymondanám,hogy hosszútávon a Neymarban rejlő potenciállal jobban jár a Barca mint Messivel.De amíg Messi ottvan addig nem tudjuk meg Neymar mire képes.
Ugyanezt írtam nagyjából, a hosszútáv lemaradt, mert szerintem már most is többet nyernének vele.
Neymar hozott tavaly egy gyenge évet idén meg feljavult de még közel sem az a játékos aki eldöntsön egy Bl párharcot vagy hasonlót.Messi erre bármikor képes a rosszab napjain is.
Ezzel azért erősen vitába szállnék az idén mutatott játékot tekintve, kezdve a vb-től. Mármint, hogy Messi erre képes bármikor.
Rosszul döntött a brazil,messziről kerülnie kellet volna a Barcat,de még a Realt is.Mert nálunk lehet,hogy élne mint hal a vízben,de Cr és Messi mellet lehetetlen érvényesülni,legalábbis nem olyan szinten amennyire Neymarnak húzóembernek kéne lennie a saját klubjában.Egy City vagy bármilyen csapat ahol nincs konkrétan ügyeletes Megasztár,az kellett volna neki...
Ezzel is vitába szállnék. :Đ Bale helyett tökéletes lett volna, és ez is volt a terv. Kiindulva abból, hogy Bale-nek ennyi minden meg van itt adva/engedve, és egészen az idei szezonig a BBC egymás pöcsét rángatta oda-vissza, illetve abból, hogy Neymar igenis be tud állni a sorba szerintem nagyon jó dolog sülhetett volna ki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 6., kedd 16:19

Realista24 írta:
Esetleg meg Neymar az, aki kepes lenne erre, de o meg nagyon nincs Messi szintjen ...
A mostani Neymar jobb, mint a mostani Messi. Legalábbis szerintem. Illetve szerencsére ebből nem látunk sokat, mert LE eddig remekül megoldotta.
Azért ezzel vitatkoznék,inkább úgymondanám,hogy hosszútávon a Neymarban rejlő potenciállal jobban jár a Barca mint Messivel.De amíg Messi ottvan addig nem tudjuk meg Neymar mire képes.

Neymar hozott tavaly egy gyenge évet idén meg feljavult de még közel sem az a játékos aki eldöntsön egy Bl párharcot vagy hasonlót.Messi erre bármikor képes a rosszab napjain is.

Ha Messi távozik Neymarra kéne építeni a csapatot,de ahhoz teljesen más filozófia kell,Messi erőssége a labdairtoklós foci,Neymar akkor él ha van területe,sebességre tud kapcsolni,1v1ezhet,a Barca játéka leredukálja az erősségeit.

Szval jelenleg Messi mindenképpen hasznosabb a Barcának mint Neymar,de ha újra csúcsra akarnak jutni Neymarra és az ő erősségeire kell alapozzon a Barca.Elnézve a mostani helyzetet lehet,hogy ezt Neynar már nem várja meg...

Rosszul döntött a brazil,messziről kerülnie kellet volna a Barcat,de még a Realt is.Mert nálunk lehet,hogy élne mint hal a vízben,de Cr és Messi mellet lehetetlen érvényesülni,legalábbis nem olyan szinten amennyire Neymarnak húzóembernek kéne lennie a saját klubjában.Egy City vagy bármilyen csapat ahol nincs konkrétan ügyeletes Megasztár,az kellett volna neki...

De aki már 21 évesen haknizgat téli szünetben ilyen kemény időszak előtt,úgy hogy a csapata egy gyenge éven van túl abból nem biztos,hogy lesz valami...mondjuk aki hagyja neki az még butább.Celebség eredmények nélkül az élsportban veszélyes nagyon egy tehetségre szerintem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 6., kedd 16:14

Realista24 írta:
Esetleg meg Neymar az, aki kepes lenne erre, de o meg nagyon nincs Messi szintjen ...
A mostani Neymar jobb, mint a mostani Messi. Legalábbis szerintem. Illetve szerencsére ebből nem látunk sokat, mert LE eddig remekül megoldotta.
Így igaz. Azért ne feledjük, Neymar idővel képes lehet betölteni a Messi után hagyott űrt, megvan benne a potenciál, attól függetlenül, hogy most válságban vannak. Nálunk nem igazán van olyan játékos aki CR nyomdokaiba léphet. Mondanám hogy majd Bale megtáltosodik, de én sem hiszek benne. Viszont más szemszögből közelítve egyáltalán nem biztos hogy mindig szükségünk van egy hősre, CR nélkül, csapatként is lehetünk sikeresek, lesz élet utána is, bár ő mindig is hiányozni fog.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. január 6., kedd 16:13

Ritkán reménykedik az ember abban, hogy a szeretett csapata körül, főleg a vezetőségben, legyen minél nagyobb balhé, a csapat szerepeljen le amennyire csak tud, de hosszú távon nekünk most ez jönne jól.
Bukjon az elnökség, legyen egy tisztújítás és kezdjük tiszta lappal.
Ebből a káoszból, amit Rosell és hagyatéka okozott nincs más kiút.
Hála az égnek elindult a lavina, csak söpörjön el minden nem odavaló embert, legyen bárki az. Elég volt a mellébeszélésekből, a másikra mutogatásból. Szándékosan nem írok neveket, mert aki ebben a forgatagban kiigazodik, hogy kik a felelősök, az varázsló. A balhék szépen eltakarítják maguktól a nem odavalókat.
Gaspart éra volt legutóbb ilyen, csak akkor a gyengébb keret miatt ennyire se voltunk "eredményesek".
Bár kétség nincs affelől, tavaszra a csapat teljesen szét fog esni, ami nem is baj. Ilyen balhék mellett egy top formában lévő keret se tud eredményeket lerakni, a mi játékosaink meg nincsenek is formában.
A csillogás után nekünk most ez jutott, várható volt. Anno a Dream Team utáni éveket is megéreztük, de volt visszaút. Reméljük most nem tart olyan sokáig.
A CAS döntésének külön örülök, mert ha nyáron marad ez a semmirekellő vezetés, nem tudják elverni a pénzt hülyeségekre. Lesz 1 évünk, hogy kiderüljön, kik alkalmasak az ifiből hosszú távon. Utána jöhetnek a kiegészítő igazolások már az új vezetéssel. Kell legalább 2 év mire talpra állunk, de megerősödve jöhetünk ki belőle.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 6., kedd 16:08

schranzer írta:Messi tavozasaval vege lenne ott mindennek, addig amig ujra nem tudnak epitkezni. Az meg az igazolas lehetosege nelkul csak mégjobban eltolodik. Egyedul benne erzem azt ebben a csapatban, akiben mindig benne van egy (vagy tobb) gol, megindulas, kiugratas, vagy eleve a veszely az ellenfelre, nelkule ez a csapat csak X-eket fog hozni a betomorulo kisebb spanyol csapatok ellen. Esetleg meg Neymar az, aki kepes lenne erre, de o meg nagyon nincs Messi szintjen ...
Adom.Az a kérdés,hogy hosszútávon,avagy rövidtávon gondolkodnak,hogy mi a jó a csapatnak.Ha rövidtávon,akkor Messit mindenképp meg kellene tartani még jövőre is,ha hosszúra,akkor szabadulni kellene tőle,mert idővel ez a helyzet csak rosszabb lesz.
De sztm onnan megy nyugdíjba.Europabol mindenképp.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 6., kedd 16:04

Esetleg meg Neymar az, aki kepes lenne erre, de o meg nagyon nincs Messi szintjen ...
A mostani Neymar jobb, mint a mostani Messi. Legalábbis szerintem. Illetve szerencsére ebből nem látunk sokat, mert LE eddig remekül megoldotta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. január 6., kedd 15:02

Messi tavozasaval vege lenne ott mindennek, addig amig ujra nem tudnak epitkezni. Az meg az igazolas lehetosege nelkul csak mégjobban eltolodik. Egyedul benne erzem azt ebben a csapatban, akiben mindig benne van egy (vagy tobb) gol, megindulas, kiugratas, vagy eleve a veszely az ellenfelre, nelkule ez a csapat csak X-eket fog hozni a betomorulo kisebb spanyol csapatok ellen. Esetleg meg Neymar az, aki kepes lenne erre, de o meg nagyon nincs Messi szintjen ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 6., kedd 14:41

az a játékos aki nagyobbnak hiszi magát a csapatnál annak mennie kell /lehet nem szó szerint idéztem/
Nálunk ez volt Mourinho. Ő is azt hitte, a Real fölött áll.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 6., kedd 14:40

"De nem csak a vezetőség kezd kissé egészségtelen stílust felvenni, hanem a játékosok, és maga Lionel Messi is. Hiba lenne persze őt mindjárt Ronaldo szinten emlegetni, de tény, hogy Messi sem az már, aki volt. A sikerek, az dicsfény, a díjak megváltoztatták őt is, sajnos nem jó irányban. "

"Amit azonban nem szabad megtennie sem a mostani, regnáló vezetőségnek, sem majdan a leendő elnökségnek, hogy teljesen szabad kezet kap Messi - csak hogy ne igazoljon el máshová - mert ez lenne a legrosszabb, ami történhet ezzel a kedves, aranyos, és világklasszis focistával....az, hogy Ronaldo lesz belőle. Mert nincs rosszabb annál a személyiség fejlődésre nézve, mintha valaki érinthetetlennek hiszi magát, és azzá is teszik..."

:lol: :lol: :lol: tán hegyi iván az admin ott ? :lol: :lol: jézusom...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BH710 » 2015. január 6., kedd 14:39

dzsi91 írta:Messi túlnőtt a Barcán
legalább két éve mondom ezt folyamatosan.
Lehet rajtam nevetni a kollegáknak és meg is lehet magyarázni miért nincs igazam,de sajnos ezek tények.akkor lehet újra szűk elit a csapat ha a magot /XIM/ kicseréljük,sikeréhes játékosok kellenek,vezér pedig van /Neymar/ akire lehet építeni. 4-5 új igazolással ( :mrgreen: ) rendbe lehetne tenni a csapatot,plusz egy EDZŐvel.

nem felejtem el,Messi mi mindent tett a csapatért de egyértelműen a csapatra nőtt.
az a játékos aki nagyobbnak hiszi magát a csapatnál annak mennie kell /lehet nem szó szerint idéztem/

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 6., kedd 14:39

:D Nem tudom, hogy beleillene az ottani szisztémába. Mondjuk mostanában a Chelsea próbál ésszerűen igazolni, szóval lehet egy nagy ágyú távozik. Pl. Hazard PSG vagy Real.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 6., kedd 14:32

Géci írta:Az a Reus cikk kimondottan tetszik :D
Hát igen, ha minket nem kaphat meg, beéri veletek is.. :D Tiszta Kroos. :Đ

Stoichkovos cikket amúgy érdemes elolvasni, a szokásos stílusával megmondja a tutit.. :D

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 6., kedd 14:31

palesz77 írta:
Sastre írta:Egyébként nincs valamilyen Barca szurkolói oldal (az NSO-n kívül :D ), ahol gyakrabban jönnek hírek/kis hírek? Úgy vettem észre, hogy az eurobarca-n kb csak interjúk vannak, meccsfelvezetések meg a klub által kiadott hivatalos cuccok. Kéne egy kis pletyka :D Szóval van valami ilyesmi oldal, vagy továbbra is erre a topicra tudok "csak" hagyatkozni? :mrgreen:
http://barcanoticias.blog.hu/

Ilyenre gondoltál? :hmmm: Itt eszmecsere nemigen folyik - bár a kommenteket érdemes olvasni sokszor :lol: -, de nagyjából minden nagyobb hírt lefordítanak magyarra - cikkenként 10-15 nyelvtani hibával.
Az a Reus cikk kimondottan tetszik :D

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. január 6., kedd 14:27

Igen, köszönöm szépen! Bár nem szeretem nézni a Barca meccseket, nagy unalmamban szívesen olvasgatok híreket róluk is, mégis csak az ősi riválisról van szó :)

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 6., kedd 14:23

Sastre írta:Egyébként nincs valamilyen Barca szurkolói oldal (az NSO-n kívül :D ), ahol gyakrabban jönnek hírek/kis hírek? Úgy vettem észre, hogy az eurobarca-n kb csak interjúk vannak, meccsfelvezetések meg a klub által kiadott hivatalos cuccok. Kéne egy kis pletyka :D Szóval van valami ilyesmi oldal, vagy továbbra is erre a topicra tudok "csak" hagyatkozni? :mrgreen:
http://barcanoticias.blog.hu/

Ilyenre gondoltál? :hmmm: Itt eszmecsere nemigen folyik - bár a kommenteket érdemes olvasni sokszor :lol: -, de nagyjából minden nagyobb hírt lefordítanak magyarra - cikkenként 10-15 nyelvtani hibával.

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. január 6., kedd 14:21

Egyébként nincs valamilyen Barca szurkolói oldal (az NSO-n kívül :D ), ahol gyakrabban jönnek hírek/kis hírek? Úgy vettem észre, hogy az eurobarca-n kb csak interjúk vannak, meccsfelvezetések meg a klub által kiadott hivatalos cuccok. Kéne egy kis pletyka :D Szóval van valami ilyesmi oldal, vagy továbbra is erre a topicra tudok "csak" hagyatkozni? :mrgreen:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 6., kedd 14:15

Géci írta:
Realista24 írta:Nézd palesz, a doppingnak súlyos mellékhatásai lehetnek, azt alaposan ki kell vizsgálni, hogy attól volt-e vagy csak a karácsonyi menü mocorog a pocakban.
De kis vicces valaki! :D A végén kiderül, hogy van humorérzéked. :mrgreen:
Pedig nem viccelt. :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 6., kedd 14:13

Realista24 írta:Nézd palesz, a doppingnak súlyos mellékhatásai lehetnek, azt alaposan ki kell vizsgálni, hogy attól volt-e vagy csak a karácsonyi menü mocorog a pocakban.
De kis vicces valaki! :D A végén kiderül, hogy van humorérzéked. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 6., kedd 14:09

Nézd palesz, a doppingnak súlyos mellékhatásai lehetnek, azt alaposan ki kell vizsgálni, hogy attól volt-e vagy csak a karácsonyi menü mocorog a pocakban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 6., kedd 14:06

Realista24 írta:Igen. Tegnap meg úgy döntött, hogy nincs kedve edzeni. :Đ
Elvileg gyomorbajai voltak - kérdéses, hogy igaz-e -, de volt egy cikk róla.. :lol: Mutatom a kedvenc részem:
Ma azzal állt "bosszút" a tegnapi miatt, hogy emésztési problémákra hivatkozva kihagyta a nyílt edzést a Mini Estadiban. Hogy igaz-e vagy sem ez a betegség, azt nem tudni, mivel ugyan a klub hivatalos közleményben tudatta ezt a problémát a közvéleménnyel, maga a játékos nem ment kórházba a mai napon ezzel.
Gondolom ti is kórházba szoktatok menni, ha hasmenésetek van. :lol: Nem tudom ki írta ezt a cikket, de ezen a részen konkrétan felröhögtem.. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 323 regisztrált és 0 vendég