Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
horesz93
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:42
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, KTE

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: horesz93 » 2014. február 13., csütörtök 19:47

adamzz írta:Hát ja kb... Ide egy labdaszerző kp kell. Alkotni tud Modric meg Isco akár Xabi és Illarra. DM/Khedira helyére kell egy labdaszerző. Ha kell kemény pénzekért is..
Elég lenne Matuidi is.Jó játékos,nyáron jár le a szerződése,remélem megpróbáljuk megszerezni! :)
----------------Courtois/Lunin
Carvajal/Vazquez---Militao/Nacho---Alaba/Rüdiger---Mendy/Miguel
------Casemiro/ Tchouaméni
Valverde/Modric-----Kroos/Camavinga
Rodrigo/Asensio----Vinicius/Hazard
------Benzema/RdT

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. február 13., csütörtök 19:31

GT37 írta:Egyébként szerintem nagyobb szükségetek lenne például Pogbára, mint Gündoganra. De ez itt off.
Hát ja kb... Ide egy labdaszerző kp kell. Alkotni tud Modric meg Isco akár Xabi és Illarra. DM/Khedira helyére kell egy labdaszerző. Ha kell kemény pénzekért is..

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 13., csütörtök 19:27

wZoLee7 írta:GT én a válogatottra értettem a cseréket...ha a barcát vesszük, akkor szerintem is csak Pique mellé kellene egy jó középhátvéd és kész a védelem...lehet nem a legjobb, de megfelelő. a kp...Xavi ki, Fabregas be és kész...Busi és Song megoldják a vkp szerepet, Iniesta ha nem is a legjobb formájában van, de nála a közepes forma is bőven jó...elöl meg, egy Neymar-Messi-Alexis trió mindig veszélyes a kapura...
Gündogant feleslegesnek érzem oda, de lehet azért is mert Madridban szeretném látni.
Igen, azóta már rájöttem én is, hogy benéztem. :D Elnézést.

Egyébként szerintem nagyobb szükségetek lenne például Pogbára, mint Gündoganra. De ez itt off.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 13., csütörtök 19:19

wZoLee7 írta:amúgy miért vagytok olyan biztosak abban, hogy VdB utáni személy lecserélné? szerintem az utána jövő edző ugyan olyan vak lenne mint az öreg...
Nyilván ha VdB lemondana,annak a pontosan az lenne az oka,mert azok a játékosok,azzal a szisztémával nem mennének semmire...
Ezért nyilván az új kapitány vérfrissítést ezközölne ,(márha érdemi változást akar).és ha nem is azonnal,de ennek Pique is,ha ilyen bizonytalanul játszana ujfenn mint évek óta már,az áldozatául esne óhatatlanul.Ha ne Inigo Martinez szorítaná ki,akkor valaki más...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. február 13., csütörtök 19:18

'shutterisland írta:a pique-ramos duót szerintem felesleges lenne megbontani.
pedig ramos sincs élete formájában, de ez a kettős szerintem nagyon jó, tökre kiegészítik egymást.
komolyan mondom, ha valamiről fogalmad sincs, akkor inkább ne írj semmit. nevetséges.

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2014. február 13., csütörtök 19:15

Piqué egy nagyon jó képességű védő, de kell mellé egy komolyabb, vezér típusú játékos. Nálunk sem Mascherano, sem Bartra (egyelőre) nem ilyen. Ezért is volt sokkal jobb, mikor Puyollal volt párban vagy éppen a válogatottban.
Ez a gondom David Luizzal is. Kiváló kh, de ő is iszonyú szertelen néha, nem való igazán párba Piquével. Emiatt örülnék jobban Vertonghen-nek.
Talán olcsóbban is el lehetne hozni Levy lelépésével.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13163
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 13., csütörtök 19:12

amúgy miért vagytok olyan biztosak abban, hogy VdB utáni személy lecserélné? szerintem az utána jövő edző ugyan olyan vak lenne mint az öreg...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 13., csütörtök 19:09

Drake írta:De most komolyan...1 évben 2x látjátok Martinezt,és ez alapján kijelentitek,hogy jobb Piquénél. :lol: És továbbra is várom a neveket...Ramos jelenleg jobb nála.Ezt szerintem minden Barcás elismeri.De ilyen 22 éves gyerekeket egy lapon emlegetni Piquével... :lol:
Nem tudom honnan veszed hogy mindössze kétszer látjuk Martinezt egy évben,mert ez nem igaz...
Az a helyzet hogy Pique a múlt,míg Inigo a jövő...sokkal stabilabb mint Pique,de a neve miatt,meg mert a kapitánynak az ő kedvence,így a barcelonai marad míg nyugdíjba nem megy....vagy VdB vagy ő...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13163
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 13., csütörtök 19:06

GT én a válogatottra értettem a cseréket...ha a barcát vesszük, akkor szerintem is csak Pique mellé kellene egy jó középhátvéd és kész a védelem...lehet nem a legjobb, de megfelelő. a kp...Xavi ki, Fabregas be és kész...Busi és Song megoldják a vkp szerepet, Iniesta ha nem is a legjobb formájában van, de nála a közepes forma is bőven jó...elöl meg, egy Neymar-Messi-Alexis trió mindig veszélyes a kapura...
Gündogant feleslegesnek érzem oda, de lehet azért is mert Madridban szeretném látni.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8526
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. február 13., csütörtök 19:03

a pique-ramos duót szerintem felesleges lenne megbontani.
pedig ramos sincs élete formájában, de ez a kettős szerintem nagyon jó, tökre kiegészítik egymást.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 13., csütörtök 18:55

wZoLee7 írta:nálam azért még mindig Pique a Barca védelem legjobbja, és a válogatottban is hagynám...inkább a két szélen és a kp-n kellene változtatni, vagy írom úgy hogy barcátlanítani
Mondjuk nem ártana mellé egy Vertonghen, mert amit Mascheranóval művelnek néha, az katasztrófa. Piqué, Vertonghen, Bartra, Mascherano (Puyol), ezzel a négyessel (ötössel) kiegyeznék.

A szélsőhátvédekkel sok bajom nekem nincs, Alba világklasszis a maga posztján, talán csak Alaba és Marcelo van előrébb nála, Alves a balfácánkodásai ellenére szerintem még mindig a legjobb jobbhátvédek közé tartozik, Adriano pedig tökéletes csereember, ráadásul a bal és a jobb oldalon is tud játszani. Viszont Montoyával nem vagyok megelégedve egyelőre, valahogy nem látom benne a jövő Barçájának első számú jobbhátvédjét.

A középpályára pedig szintén ráfér a vérfrissítés, kérdés, hogy ezt lerendezzük-e annyival, hogy visszahozzuk Rafinhát, illetve lassan, fokozatosan beépítjük Fabregast a kezdőcsapatba, Xavi helyére, vagy pedig elhozzuk Gündogant is Dortmundból.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. február 13., csütörtök 18:55

Drake írta:De most komolyan...1 évben 2x látjátok Martinezt,és ez alapján kijelentitek,hogy jobb Piquénél. :lol: És továbbra is várom a neveket...Ramos jelenleg jobb nála.Ezt szerintem minden Barcás elismeri.De ilyen 22 éves gyerekeket egy lapon emlegetni Piquével... :lol:
:lol: :lol: mintha 22 évesen valami most felkerülő csupaszseggű lenne..amúgy meg..egy lapon piquével..mégis ki ez a piqué már ne haragudj?
Nem illik.

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Savant » 2014. február 13., csütörtök 18:54

Drake. Oleguer is a csapat tagja volt egykét sikerecske esetén. Inigo Martinez nem nyert semmit, attól még jobb, mint Oleguer. Amúgy Piquénél is. Persze ezt az életben nem lehet felfogni egy barcásnak. Ezért nem is szoktam belemenni érvelésekbe. Csak koptatom a billentyűzetem.

Ha pedig nem csak spanyol középhátvédekben gondolkodunk, mivel a barcelona tudtommal igazolhat bárkit... akkor..... nc. De saját nevelésnek saját nevelés lesz az biztos. Maszkeránó is az és Csigribugri is az volt. :shutup:
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. február 13., csütörtök 18:52

De most komolyan...1 évben 2x látjátok Martinezt,és ez alapján kijelentitek,hogy jobb Piquénél. :lol: És továbbra is várom a neveket...Ramos jelenleg jobb nála.Ezt szerintem minden Barcás elismeri.De ilyen 22 éves gyerekeket egy lapon emlegetni Piquével... :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13163
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 13., csütörtök 18:47

Drake írta:Mondj Ramoson kívül jobb spanyol hátvédet Piquénél.Ilyen Inigo Martinizeket meg egy lapra venni Piquével nevetséges.Ha letesz majd valamit az asztalra a gyerek,akkor azt mondom oké.De Piqué 22 évesen már a történelem legjobb Barcájának volt az alapembere.
lőtéri Boby kutyát nem érdekli hogy ki mit csinált 22 évesen, ha most jobb valaki nála fogadd el...mondjunk példát de ha kapsz példát akkor az senki mert Pique annó nyert már ezt azt? érdekes :hmmm:
nálam azért még mindig Pique a Barca védelem legjobbja, és a válogatottban is hagynám...inkább a két szélen és a kp-n kellene változtatni, vagy írom úgy hogy barcátlanítani

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. február 13., csütörtök 18:44

Drake írta:Mondj Ramoson kívül jobb spanyol hátvédet Piquénél.Ilyen Inigo Martinizeket meg egy lapra venni Piquével nevetséges.Ha letesz majd valamit az asztalra a gyerek,akkor azt mondom oké.De Piqué 22 évesen már a történelem legjobb Barcájának volt az alapembere.
raúl bravo, pavón, mejía, soroljam még? :D

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. február 13., csütörtök 18:42

Drake írta:Mondj Ramoson kívül jobb spanyol hátvédet Piquénél.Ilyen Inigo Martinizeket meg egy lapra venni Piquével nevetséges.Ha letesz majd valamit az asztalra a gyerek,akkor azt mondom oké.Piqué 22 évesen már a történelem legjobb Barcájának volt az alapembere.
érdekes. mintha minket mindig azzal támadnátok, hogy a múltból élünk. Piquénél jelenleg tényleg több jobb spanyol hátvéd van. és igen. Inigo is köztük van.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. február 13., csütörtök 18:39

Mondj Ramoson kívül jobb spanyol hátvédet Piquénél.Ilyen Inigo Martinizeket meg egy lapra venni Piquével nevetséges.Ha letesz majd valamit az asztalra a gyerek,akkor azt mondom oké.De Piqué 22 évesen már a történelem legjobb Barcájának volt az alapembere.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 13., csütörtök 18:32

A válogatottal éppenhogy blődség példálózni. Ahol nincs a keretben Diego Lopez, Arbeloa a jobb bekk fixen egy Carvajal helyett, ahol Xavit nem lehet a kezdőből kirobbantani... és még sorolhatnám. persze Piqué nem rossz védő. DE vannak nála SOKKAL jobb középhátvédek.
Inigo Martinez már most jobb mint Pique,de hát ha valaki mondaná VdB-nek,akkor felvonná a szemőldökét,és elkezdene gondolgodni rajta hogy az meg kicsoda...
Ja,nem VB/EB győztes az igaz.. :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. február 13., csütörtök 18:30

Ha egy igazi védő lenne mellette,akkor az Ő teljesítménye is feljavulna
furcsa , pár éve még csak Piquenbauer néven lehetett megszólítani :coffee:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 327 regisztrált és 0 vendég