PES

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
filatáska
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: PES

HozzászólásSzerző: filatáska » 2022. április 14., csütörtök 10:15

A katasztrofális őszi megjelenés után, ma megérkezett az Efootball 2022 nagy tavaszi javítása, ha valakit érdekel.
Egyébként ingyenes a játék, egy próbát megér! :)

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: PES

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2021. október 1., péntek 18:52

wZoLee7 írta: Annyi ev munka, fejlodes, csapatok neveit szereztek meg... Most le is nullaztak, gg :lol:
Egyébként rohadtul szomorú… én az elmúlt 15 évben amikor konzolon fociztam a Pes szériáját nyúztam.
Véleményen szerint annyival jobb volt a játék menet és a fizika, hogy nem is volt kérdés, hogy élvezetesebb volt a játék mint a fifaban.
Bár én ezt az újat nem próbáltam még, de ha ennyire pocsék lett tényleg akkor tényleg iszonyat szomorú

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: PES

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. október 1., péntek 18:41

Annyi ev munka, fejlodes, csapatok neveit szereztek meg... Most le is nullaztak, gg :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: PES

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. október 1., péntek 17:31

kipróbáltam a nextgen verziót :lol: gec kb visszamentek a ps2hőz grafikaban a gameplay meg borzalom. Rip

Remélem elveszítik az összes licenszüket és jövőre már nem piemonte calciokat kell nézni a fifában. Ezért a fosért teljesen felesleges náluk legyen barmilyen exkluzív licensz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: PES

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2021. október 1., péntek 17:07

Varane felakadt szemei se semmik :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: PES

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. október 1., péntek 16:55

Halfkey írta: Ronaldo feje kikészít benne :D
Szerintem a szobrarol készítették :lol: bár lehet még az sem ilyen ronda.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: PES

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. október 1., péntek 16:51

Ronaldo feje kikészít benne :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: PES

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. október 1., péntek 16:41

Zseniális megoldások az új Pesben :lol: visitok a képek láttán.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Marky
Hozzászólások: 1896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: PES

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. július 21., szerda 19:09

realistahuni írta: És ez miért hányinger, kifejtenéd?
Valoszinuleg a gameplay nagyon hasonlo lesz a halozati tesztelesre kiadott verziohoz, ami nagyjabol egy evtizedes visszalepes a 2021-hez kepest. A HUD elementekbol es az iranyitasbol itelve egy mobilos portot adtak ki konzolokra.
Az offline modot, ami a PES sava-borsa, teljesen legyaluljak, nem is esett szo rola azon kivul, hogy kulon DLC-ben lesz kaphato mondjuk a Master League.
Azt mar meg sem emlitem, hogy a grafika is korulbelul 2013-as szintu, ezen dolgozott a Konami 2 evet…. nem hogy a tavalyi teaser videot , de a 2021-et sem tudja megkozeliteni.
Az egesz jatekbol csinalnak egy hulladek online only vackot, P2W grindolos jatekmodokkal, “battle passal” es meg tobb lootboxal.

Mindig volt kifogasolhato resze a jateknak, de offline meg mindig le tudott kotni, online pedig nem buntetett annyira a jatek, hogy ne lehessen pusztan skillbol es esszel ervenyesulni. Ez most mind elveszik, mert egy tokeletes FIFA copyt kapunk.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: PES

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. július 21., szerda 18:55

És ez miért hányinger, kifejtenéd?
Love football, hate antifa.

Marky
Hozzászólások: 1896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: PES

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. július 21., szerda 13:45

eFootball. Launch augusztus vege korul, F2P, offline modokert kulon fizetni kell, kezdetben 9 klub lesz es konzoloktol kezdve PC-n at a mobilokig full crossplay lesz.
A gameplay a kiadott tesztpeldanyhoz hasonlo lesz.

Hanyinger. :cens:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: PES

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. április 15., csütörtök 19:54

Berti írta:
Elég a 2021es
Köszi :)

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3400
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: PES

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. április 15., csütörtök 19:29

TheBull6 írta: Valami PES guru tudna segíteni?

3500 Ft ps storeban most ez a pes 2021 season update. Tudom h nincs új játék idén, csak ilyen szezon frissítés. Ha ezt megveszem akkor is meglesz a játék? Vagy meg kell lennie pes 2020nak hozzá?

Köszi :)
Elég a 2021es

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: PES

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. április 15., csütörtök 19:27

Valami PES guru tudna segíteni?

3500 Ft ps storeban most ez a pes 2021 season update. Tudom h nincs új játék idén, csak ilyen szezon frissítés. Ha ezt megveszem akkor is meglesz a játék? Vagy meg kell lennie pes 2020nak hozzá?

Köszi :)

Marky
Hozzászólások: 1896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: PES

HozzászólásSzerző: Marky » 2019. december 29., vasárnap 12:39

a pes igazan az online division modban elvezheto. a myclub itt is egy scriptelt szar, a jatekosok formajaval kepes a legjobb nyero szeriadat is lenullazni.
nem reg volt az eeuro2020 hazai selejtezoje, amin 3. lettem, mert az utolso meccsrol lekestem, pedig azt a fickot addigra mar megvertem 4x egymas utan :mrgreen: keves online jatekot elveztem annyira, mint azt a nagy taktikai harcot, amit a magyar valogatottal kellett tolni. mindenkinek egyseges csapat es forma, gyozzon a jobb.

dennson
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2019. szeptember 19., csütörtök 0:01

Re: PES

HozzászólásSzerző: dennson » 2019. december 29., vasárnap 10:42

dzsi91 írta: Én pes 3-tól kb 2010ig szinte csak azt nyomattam, úgy kb a pes 2007ig igaz volt rá ez a szimulátoros dolog de azóta ez már csak ilyen erőltetett duma. Ők is elmentek az arcade felé és ugyanolyan bughalmaz a egész mint a rivális játéka, cserébe iszonyat ízléstelen és igénytelen az egész megjelenése a játéknak számomra a menütől egészen a játékos arcokig( amik szemből a menüben kurvajól néznek ki, rongyosra verik a fifát abban az 1 másodpercben amíg az edit modeban szemből meglesem Céronaldot) csak aztán amikor mozgásba indulnak ingame valami borzalmas mimikával gyakorlatilag felismerhetetlenné torzul bárki. Azok a szájmozgások bmeg. :mrgreen: A világítás az ami pöpec és az a 2-3 stadion is sokkal részletesebb mint a fifában de ugye nekik van 2-3 stadionjuk amivel ráérnek a legapróbb részletekig baszakodni az ea-nek meg 100+ licenszelt stadionja van.

Én nem vagyok elvakult fifas szimplán átálltam(vagy inkább visszatértem mert 2003 előtt csak fifaztam) mert offline jobban élveztem, online egy élvezhetetlen szétscriptelt szar mindkettő, ettől függetlenül volt pár dolog amit szívesen átemeltem volna a pesből az évek során.Mára ez kb a világításra csökkent.

Szimulátor volt a 2000es évek közepén mára már csak a múltja tartja életben ezt a szimulátorozást, a fifat meg ugyanúgy divat lett már köpködni bármit csinálnak. Évekig ment a sírás a fifa street után, most megcsinálták és megy a sírás,hogy miez nincs benne chucknorris pörgőforgó rúgás ugyanaz a gameplay van mint a nagypályás fociban 1-2 extra csellel (hátmér a valóságban nem ilyen az utcai foci?).

Persze nem védeni akarom az ea-t a legnagyobb mocsok cég az egész ultimate teamjükkel de szerintem offline a tavalyi meg az idei rész is erős lett, karriermódban vannak hiányosságok de pc-n ez leküzdhető 1-2 moddal.
Ízlések és pofonok, szerintem idén visszatért a PES a jó útra. A fifával sincs gond, évről évre kiadják egzakt ugyanazt, és annyira arcade az egész, hogy van 4 billentyűkombó offline, amit lenyomsz és fix gól a dolog vége, mert minden játékos mindig tök ugyanúgy helyezkedik és ugyanúgy reagál. Semmi valóságalapja nincs. De mondom, nincs ezzel gond, kinek ez, kinek az jön be.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PES

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. december 29., vasárnap 9:17

Boxon kipróbáltam mindkettőt, nem volt kérdés hogy fifa lesz. A Pes olyan mint egy kurva az út szélén, jól kivilágítva azt mondom faszán néz ki, aztán ha közelebbről meglátom mozgásban, megijedek és elfutok.

Fifaval egy bajom van, mikor online a sok hülye telepakolja a kezdőjét a PL op négerjeivel én meg csak pislogok.
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: PES

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. december 29., vasárnap 1:52

Én pes 3-tól kb 2010ig szinte csak azt nyomattam, úgy kb a pes 2007ig igaz volt rá ez a szimulátoros dolog de azóta ez már csak ilyen erőltetett duma. Ők is elmentek az arcade felé és ugyanolyan bughalmaz a egész mint a rivális játéka, cserébe iszonyat ízléstelen és igénytelen az egész megjelenése a játéknak számomra a menütől egészen a játékos arcokig( amik szemből a menüben kurvajól néznek ki, rongyosra verik a fifát abban az 1 másodpercben amíg az edit modeban szemből meglesem Céronaldot) csak aztán amikor mozgásba indulnak ingame valami borzalmas mimikával gyakorlatilag felismerhetetlenné torzul bárki. Azok a szájmozgások bmeg. :mrgreen: A világítás az ami pöpec és az a 2-3 stadion is sokkal részletesebb mint a fifában de ugye nekik van 2-3 stadionjuk amivel ráérnek a legapróbb részletekig baszakodni az ea-nek meg 100+ licenszelt stadionja van.

Én nem vagyok elvakult fifas szimplán átálltam(vagy inkább visszatértem mert 2003 előtt csak fifaztam) mert offline jobban élveztem, online egy élvezhetetlen szétscriptelt szar mindkettő, ettől függetlenül volt pár dolog amit szívesen átemeltem volna a pesből az évek során.Mára ez kb a világításra csökkent.

Szimulátor volt a 2000es évek közepén mára már csak a múltja tartja életben ezt a szimulátorozást, a fifat meg ugyanúgy divat lett már köpködni bármit csinálnak. Évekig ment a sírás a fifa street után, most megcsinálták és megy a sírás,hogy miez nincs benne chucknorris pörgőforgó rúgás ugyanaz a gameplay van mint a nagypályás fociban 1-2 extra csellel (hátmér a valóságban nem ilyen az utcai foci?).

Persze nem védeni akarom az ea-t a legnagyobb mocsok cég az egész ultimate teamjükkel de szerintem offline a tavalyi meg az idei rész is erős lett, karriermódban vannak hiányosságok de pc-n ez leküzdhető 1-2 moddal.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3776
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: PES

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. december 23., hétfő 14:21

kiserik írta:
dennson írta:
Várható, hogy sokaknak nem fog tetszeni, ez egy szimulátor lett. Végre nem az van, hogy bárhogy is passzolsz, a másik lábára rajzolja a lasztit...olyan lett, mint a futball. Remélem, megtartják ezt az irányt és nem a játéktermi focit erőltetik majd, mint a FIFA. Szerintem idén először teljesen összehasonlíthatatlan a két játék, mintha a Need for speedet hasonlítaná az ember egy valódi szimulátorhoz.
Na itt a poén. Én pont nem egy szimulátort kaptam. Ugyan olyan szénné scriptelt foshalom, mint a Fifa. Persze gép ellen egész jó, de az a Fifában is élvezhető.
Nem, nem ugyan olyan mint a Fifa, nagyon nem az a játékélmény.
Az egésznek több köze van a valós dolgokhoz.

De sajnos online elég meredek dolgok előfordulnak, de nem mindig.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: PES

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. december 23., hétfő 14:17

Persze gép ellen egész jó, de az a Fifában is élvezhető.
Meh...
Word classon játszok karriert de undorító mennyire bekkelős szart nyom a gép.
És persze az is scriptelt mint a pitsa.
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 6 regisztrált és 0 vendég