Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Tjacks
Hozzászólások: 2723
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. május 20., csütörtök 23:06

csababarca írta:
Tjacks írta:

Én arra emlékszem hogy az OKC-ben volt olyan szezon ahol kb tilos volt másnak lehúzni a lepattanókat vedekezéskor, Adams folyton azt leste hogy westbrook hol van. :lol:

James meg egyértelmű, jobban dob, jobb baskettball IQ, fizikailag se összehasonlíthatóak.
Ezeket továbbra sem vitatta senki, James a játék minden elemében jobb szvsz, de ebben a statban Westbrook a király. Hogy ez mennyit is ér, arról ugyanazt gondoljuk.
De 180+ td-t nem egyszerű összeszedni, ezért rámondani valakire hogy ennèl jóval többet is csinált volna, ha…szerintem nem igaz, és nem is lehet kijelenteni.
Szerinted nem, elfogadom. Neki legalább ennyi jutott.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4278
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. május 20., csütörtök 22:59

Tjacks írta:
csababarca írta:

De nem is ezen van a vita, hogy mit ér ez vagy mit nem.
De megint bezzeg Jamesezni, hogy ő már 300nál járna ha ez érdekelné, persze.
Westbrook ebben teljesedett ki, ebben lett a legjobb, kár ezt elvenni tőle ilyen félmondatokkal, hogy kis megerőltetéssel James jóval többet csinált volna.
Én arra emlékszem hogy az OKC-ben volt olyan szezon ahol kb tilos volt másnak lehúzni a lepattanókat vedekezéskor, Adams folyton azt leste hogy westbrook hol van. :lol:

James meg egyértelmű, jobban dob, jobb baskettball IQ, fizikailag se összehasonlíthatóak.
Ezeket továbbra sem vitatta senki, James a játék minden elemében jobb szvsz, de ebben a statban Westbrook a király. Hogy ez mennyit is ér, arról ugyanazt gondoljuk.
De 180+ td-t nem egyszerű összeszedni, ezért rámondani valakire hogy ennèl jóval többet is csinált volna, ha…szerintem nem igaz, és nem is lehet kijelenteni.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Tjacks
Hozzászólások: 2723
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. május 20., csütörtök 22:52

csababarca írta:
Tjacks írta:
A kettőnek semmi köze egymáshoz. Szép stat Westbrooktól, de ez a tripla dupla hajszolás semmit nem ér önmagában.
De nem is ezen van a vita, hogy mit ér ez vagy mit nem.
De megint bezzeg Jamesezni, hogy ő már 300nál járna ha ez érdekelné, persze.
Westbrook ebben teljesedett ki, ebben lett a legjobb, kár ezt elvenni tőle ilyen félmondatokkal, hogy kis megerőltetéssel James jóval többet csinált volna.
Én arra emlékszem hogy az OKC-ben volt olyan szezon ahol kb tilos volt másnak lehúzni a lepattanókat vedekezéskor, Adams folyton azt leste hogy westbrook hol van. :lol:

James meg egyértelmű, jobban dob, jobb baskettball IQ, fizikailag se összehasonlíthatóak.

Bazdki vissza kell vennem magamból, mert én egyébként a Heat óta nem csipázom az embert :lol:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4278
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. május 20., csütörtök 22:44

Tjacks írta:
A kettőnek semmi köze egymáshoz. Szép stat Westbrooktól, de ez a tripla dupla hajszolás semmit nem ér önmagában.
De nem is ezen van a vita, hogy mit ér ez vagy mit nem.
De megint bezzeg Jamesezni, hogy ő már 300nál járna ha ez érdekelné, persze.
Westbrook ebben teljesedett ki, ebben lett a legjobb, kár ezt elvenni tőle ilyen félmondatokkal, hogy kis megerőltetéssel James jóval többet csinált volna.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Tjacks
Hozzászólások: 2723
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. május 20., csütörtök 22:39

csababarca írta:
Galacticos írta: Szep az a rekord de allitom legalabb a fele iszonyatosan eroltetve jott ki. Persze igyis nagy dolog, de o nagyon nagy hangsulyt fektetett erre, nem egyszer volt h az okcba amikor csak pattano kellett akkor a konnyueket a tarsai is ott hagytak neki. Persze ettol meg szep, de ha lebron is ekkora hangsulyt fektetett volna erre kb 300td-je lenne.
Persze, meg ha nagyobb hangsúlyt fektetett volna Lebron a finalsekre, akkor meg 10 gyűrűje lenne.
Nyilván ez így működik.

A kettőnek semmi köze egymáshoz. Szép stat Westbrooktól, de ez a tripla dupla hajszolás semmit nem ér önmagában.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4278
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. május 20., csütörtök 20:39

Galacticos írta:
Majdnem ugyanaz a ketto, nem? :lol:
Ha lattad az okc-s westbrook korszak kb masodik felet akkor tudod vagy tudnad hogy ennek egy resze(!!) semmi mas nem volt csak stat hajszolas ahol o is erre ment, es a csapattarsai is egyertelmu partnerek voltak ebben.
Jah, de nem kell degradálni ettől a teljesítményt, azzal hogy bezzeg James már 300 ilyet csinált volna.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. május 20., csütörtök 20:30

csababarca írta: Persze, meg ha nagyobb hangsúlyt fektetett volna Lebron a finalsekre, akkor meg 10 gyűrűje lenne.
Nyilván ez így működik.
Majdnem ugyanaz a ketto, nem? :lol:
Ha lattad az okc-s westbrook korszak kb masodik felet akkor tudod vagy tudnad hogy ennek egy resze(!!) semmi mas nem volt csak stat hajszolas ahol o is erre ment, es a csapattarsai is egyertelmu partnerek voltak ebben.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4278
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. május 20., csütörtök 20:19

Galacticos írta: Szep az a rekord de allitom legalabb a fele iszonyatosan eroltetve jott ki. Persze igyis nagy dolog, de o nagyon nagy hangsulyt fektetett erre, nem egyszer volt h az okcba amikor csak pattano kellett akkor a konnyueket a tarsai is ott hagytak neki. Persze ettol meg szep, de ha lebron is ekkora hangsulyt fektetett volna erre kb 300td-je lenne.
Persze, meg ha nagyobb hangsúlyt fektetett volna Lebron a finalsekre, akkor meg 10 gyűrűje lenne.
Nyilván ez így működik.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. május 20., csütörtök 20:01

_Bushido_ írta: Korábban volt említve Westbrook rekordja.
Épp szembejött velem az egyik újságban is egy róla szóló cikk.
182 triplával beelőzte az eddigi csúcstartót. Viszont amin ledöbbentem, hogy a még aktívak közül rettentően le vannak maradva a többiek. LeBron jön a második helyen 99 tripla-duplával, majd újabb hatalmas szakadék Harden 58-al.
Szep az a rekord de allitom legalabb a fele iszonyatosan eroltetve jott ki. Persze igyis nagy dolog, de o nagyon nagy hangsulyt fektetett erre, nem egyszer volt h az okcba amikor csak pattano kellett akkor a konnyueket a tarsai is ott hagytak neki. Persze ettol meg szep, de ha lebron is ekkora hangsulyt fektetett volna erre kb 300td-je lenne.

Tjacks
Hozzászólások: 2723
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. május 20., csütörtök 19:54

_Bushido_ írta: Korábban volt említve Westbrook rekordja.
Épp szembejött velem az egyik újságban is egy róla szóló cikk.
182 triplával beelőzte az eddigi csúcstartót. Viszont amin ledöbbentem, hogy a még aktívak közül rettentően le vannak maradva a többiek. LeBron jön a második helyen 99 tripla-duplával, majd újabb hatalmas szakadék Harden 58-al.
Csak azért nincs Lebronnak 500 tripla duplája, mert rohadtul nem érdekli. Ettől függetlenül szép teljesítmény Westbrooktól.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. május 20., csütörtök 17:57

Hagyjuk már a bírózást. :lol: Ha pl befújták volna Greenre a flagrantet (ami egyébként szerintem simán benne volt), akkor talán lehetett volna erről beszélni, de még akkor is neccesen. A jobb csapat ment tovább, ilyen egyszerű.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2021. május 20., csütörtök 17:31

[NBARefStats] Golden State is 1-14 in their last 15 games officiated by either John Goble or Tre Maddox including 4 playoff losses with Goble, Lakers is 10-0. Both are reffing tonight's game...
Na ebből lett 1-15, 11-0. Nincs itt semmi látnivaló, már másnap is csak a végeredmény számít, Lebron meg nem hiányozhat a playoffból.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2006
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. május 20., csütörtök 17:07

Korábban volt említve Westbrook rekordja.
Épp szembejött velem az egyik újságban is egy róla szóló cikk.
182 triplával beelőzte az eddigi csúcstartót. Viszont amin ledöbbentem, hogy a még aktívak közül rettentően le vannak maradva a többiek. LeBron jön a második helyen 99 tripla-duplával, majd újabb hatalmas szakadék Harden 58-al.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. május 20., csütörtök 9:22

Jazz idén lépett szintet, de nem ez az első szezonjuk ebben a formában, a Sunsnál csak azt remélem, hogy esetleges korai kiesés esetén nem dőlnek a kardjukba.

Ma még az Indiana nyer, holnap Curryék és rajzolhatjuk a playoff bracketet :D

Egyébként erős tipp lehet a Nets - Phili / Lakers - Clippers négyes. Nets - Clippers döntő és legalább nem lesz kedvem fennmaradni hajnalig :lol:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. május 20., csütörtök 8:58

Bennük jóval többet mint a Sunsban, de én Lakers-Flippers nyugati döntőt várok.
Lakers nagyon alá van becsülve, ha nincsenek a sérülések simán top2 helyen végeztek volna nyugaton.

Tjacks
Hozzászólások: 2723
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. május 20., csütörtök 8:55

Zsombor írta: Szerintem nem optimizmus, realizmus. :D Lakers liga első védelme nagyon beteg tud lenni, Caruso, Matthews, Schröder és KCP fogják folyamat hajtani a Booker-CP duót, szerintem THT-t is be lehet dobni pár percre.
Davisre semmilyen megoldásuk nincs, múlt heti Lakers-Suns ízelítő volt abból, hogy mi vár rájuk, ráadásul Lebron nem is játszott akkor. Drummond is biztosan kevesebb percet kap, előtérbe kerül Gasol, stb.
Persze benne van, hogy bőven alulbecsülöm a Sunst, de szerintem egy jó kis alapszakasz csapat voltak, semmi több és a Lakers a lehető legrosszabb matchup számukra.
Simán benne van hogy ennyi van bennük. Jazzről ugyanezt gondolod?

Ők azért perimeterről(3ptm+3pt %) idén elég komoly számokat produkáltak.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. május 20., csütörtök 8:45

Szerintem nem optimizmus, realizmus. :D Lakers liga első védelme nagyon beteg tud lenni, Caruso, Matthews, Schröder és KCP fogják folyamat hajtani a Booker-CP duót, szerintem THT-t is be lehet dobni pár percre.
Davisre semmilyen megoldásuk nincs, múlt heti Lakers-Suns ízelítő volt abból, hogy mi vár rájuk, ráadásul Lebron nem is játszott akkor. Drummond is biztosan kevesebb percet kap, előtérbe kerül Gasol, stb.
Persze benne van, hogy bőven alulbecsülöm a Sunst, de szerintem egy jó kis alapszakasz csapat voltak, semmi több és a Lakers a lehető legrosszabb matchup számukra.

Tjacks
Hozzászólások: 2723
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. május 20., csütörtök 8:33

Zsombor írta:4-1 Lakers. :D
Irigylem az optimizmusodat :kalapos:

nmate: ugyanez elmondható Lillardra is(god mód), +nagyon csípem hogy Portlandbe akar maradni kb mindenáron. Meg ha elolvassa az ember a nyilatkozatait, bazdki csak felnézni tudok az ilyen emberekre.

Cp3 karrierje gyűrűert kiállt, ahogy Melo-é is Portlandbe.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. május 20., csütörtök 8:08

4-1 Lakers. :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. május 20., csütörtök 7:27

Amúgy én nagyon szorítok a Sunsnak, CP3 egy god idén is, kb. nekik köszönhetik a második helyet. Szerintem ez 7 meccses lesz, senkinek nem lesz sima, de a Lakers PO tapasztalat sokat számít, míg a Sunsnál egyedül CP3 aki volt már valaha ilyen meccsen.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 127 regisztrált és 0 vendég