Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 24., vasárnap 14:12

tubatibi írta:
egy csapat szintű védekezést, ami masszív, precíz, dominánssá tesz minket a legtöbb csapat felett, és amelyben Carvajal a bhv.

wtf? :kivagyhe:


egyébként leszólod casemirot, de a második bekezdésedben meg ajnározod jesé-t,hogy milyen jólment neki, vagy ő egy másik almeria ellen játszott?
valóban van nagy potenciál jesében,de néha nem kéne ennyire elfogult legyél,hogy bizonygasd az állításaid, amik néha elég ferdék. :coffee:
Carvajalnál jhv-t akartam írni, de a lényeg nem változott.

A védekezés pedig egy ember ki/berakásától nem fog számottevően javulni, ezért kell csapatszintű védekezést összerakni.

Jeséről meg feljebb is leírtam, hogy nem először mutat jó teljesítményt, megérdemelné a perceket. De nagy különbség van a kettejük között. Casemirot itt mindenki a kezdőbe várja, a kezdő szintről nem győzött meg Casemiro. Jesé sincs még Real kezdő szinten. De az a tény, hogy a beállásával képes volt az ellenfél védelmét többször is látványosan megbontani, mindezt úgy, hogy még nincs 10 felnőtt meccse, a másik meg már 5x volt brazil válogatott... Nagyon nagy a prioritások közötti különbség. Jesének először azt kell bebizonyítani, hogy helye van az első csapatban. Ezt bizonyítja és jó játékkal. Olyan játékelemekben villogott, akik a posztjának követelményei. Ellenben Casemiro a posztjának nem a legfőbb elemiben csillogott. De azt hiszem nem húztam le Casemirot, csak azt írtam, hogy a meggyőzésemhez több meccs kell. Mármint ahhoz a meggyőzésemhez, hogy befér a kezdőbe. Jesénél meg alapkezdőségről szót sem ejtettem, a jelenlegi szezont nézve. De azért bocsássatok már meg, hogy nem fogom minden mondatomat a szátokba rágni.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. november 24., vasárnap 13:43

egy csapat szintű védekezést, ami masszív, precíz, dominánssá tesz minket a legtöbb csapat felett, és amelyben Carvajal a bhv.

wtf? :kivagyhe:


egyébként leszólod casemirot, de a második bekezdésedben meg ajnározod jesé-t,hogy milyen jólment neki, vagy ő egy másik almeria ellen játszott?
valóban van nagy potenciál jesében,de néha nem kéne ennyire elfogult legyél,hogy bizonygasd az állításaid, amik néha elég ferdék. :coffee:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 24., vasárnap 13:37

Rám célzott morientes, szerintem. Most mit mondjak? Aki egy 18. helyezett addigra megtört csapat ellen 20 percre beálló játékosról kimondja azt, hogy kezdőnek kell lennie, és meggyőző volt... Hát az azért meredek. Mert az elején nem nagyon találta a ritmust. Arról, hogy védekezésben elég, engem még nem győzött meg. Ahhoz kell 7-8 konstans jó meccs. Az előre játéka az viszont valóban szép teljesítmény volt, ilyen megmozdulásokra ki vagyunk éhezve egy vkp részéről, jó lenne, ha mondjuk egy Sevilla, vagy erősebb csapatok ellen is tudna ilyet. Addig viszont én nem fogom azt mondani, hogy engem meggyőzött. Őszintén remélem, hogy folytatja a jó sorozatát, és védekezésben tud kellő stabilitást adni.

Akit én tegnap kiemelnék, az Jesé. Úgy szopatta a szétesőben lévő Almeriát, hogy öröm volt nézni. Simán alapember lehet hosszú évekre. Ezt bátran leírom, mert Jesének volt már 1-2 jó meccse a Realban, a Barcának is kefélt már gólt ugye, és több csapat ellen beállva az erősségünk volt.

Továbbá még Isco az, akit én kiemelnék. Nem volt kifejezetten jó, egy átlag meccsnek ez elment tőle, de hosszútávon én egy kicsit jobb teljesítményt várnék el. De az látszott, hogy előrébb játszva, középen, kötetlenül ő nagyon él. 4-2-3-1 közepén jó teljesítményre lehet képes, ott kellene erőltetni, mert 4-3-3ban nincs helye sajnos.

Végül még egy gondolat. A tegnapi meccs legnagyobb érdeme a simasága volt. Válogatott szünet után mindig szenvedni szoktunk, az első félidő második fele most is kicsit szenvedős lett, de végül csak behúztuk meccset alapemberek hiányában is, és a végére sima lett. Sok ilyen meccsünk volt az elmúlt hetekben, amelyek közül 1-t, 2-t meg ehet indokolni azzal, hogy az ellenfél eltaktikázta magát, szar napot fogott ki, vagy nem is hajtott igazán, de 4-5-6 ilyen meccs nincs egy szezonon belül. A nyögvenyelős szenvedés, ami a pl.: Levante ellen megvolt, az úgy néz ki a múlté. Rendkívül erős ez a csapat, pont ezért vagyok összességében elégedetlen Ancelottival, mert egy szuperfegyvert tart a kezében, csak nem merte eddig meghúzni a ravaszt. Véleményem szerint a csapatunk képességeit eddig alulbecsülte, de az alapanyag megvan. Ha szabadjára leszünk engedve, akkor nagyon jók lehetünk. De 2 fontos dolgot meg kell oldani: a vkp poszt kérdését és ezt követően összerakni egy csapat szintű védekezést, ami masszív, precíz, dominánssá tesz minket a legtöbb csapat felett, és amelyben Carvajal a bhv.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13163
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. november 24., vasárnap 13:13

mindenki? szerintem csak én írtam, hogy tegnap kevés volt...de ha bánt benneteket akkor hazudok, tegnap űber fasza játékot mutatott :D na de most komolyan, gyenge volt tegnap, igen...ezzel még nem azt írtam hogy jajj adjuk el meg ilyenek, ahogy a többség általában Benzemaról vélekedne. Csak leírtam a tényt, tegnap gyenge volt. Hoz ő majd még nagy meccseket a csapatnak. Olyan lesz mint CR, közepes vagy talán még rossz meccsén is rúg egy gólt...az meg azért jó dolog lesz

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: attareal » 2013. november 24., vasárnap 11:58

morientes írta:
Casemiro beállt 15 percre, forintos labdák, egy-két szerelés és egy baszatott egy kapufát is. Ez igen. Reméljük Ancelotti mostmár több lehetőséget ad neki. Klasszisokkal jobb képességű játékos, mint Sami.
Tegnap mindent bemutatott amit egy modern középpályásnak tudnia kell.Labdaszerzés,keresztlabda,ütempassz(abból gól lett),na meg az a kapufa...mert néha lőni se árt...
Mindezeken túl lesznek akinek így sem lesz meggyőző,(egyvalakit biztosan tudok),de ami legfontosabb,remélem Ancelottit meggyőzte.
Jesé 2 assist,Morata 1 gól....jóvan az.Illarra meg Xabi együtt játszatása nem valami nagy ötlet,erre mondják hogy néha a kevesebb több.Isco sokszor tekeredett rá a labdára,de ettől függetlenül magasan képzett fztballista,nagy hasznára lesz ő még a csapatnak.Carvajal egyre jobban elkapta a fonalat,simán be fog,ha egyáltalán nem épült be reljesen már...Arbeloa megoldotta,a kötelezőt,de semmi extra szok.szerint,Diego meg nagyon jól védett,szokás szerint.Balet meg nem kell oltani,lehet hogy nem játszott jól,de rúgott egy gólt.Majd ha tavasszal is azt hozza mint a tegnapi meccsen akkor el lehet gondolkodni hogy kellett e egyáltalán.És végül,minden jó ha vége jó,"El Colonel" sérülése nem sulyos egyáltalán,tehát R24-et idézve,"nincs vezér áldozat" :D
Adom.
Még hozzátenném, hogy jelenleg van5 olyan kp-nk aki sima kezdö.
Van lehetőség rotációra rendesen.
Jah, és Bale.
Nem értem mi bajotok van vele. Ugyanúgy elrontotta a helyezeteit, mint CR.
Persze ettől jobb kell, és lesz is, láthattuk, de hoz egy közepes meccset, és má mki mondja...
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 24., vasárnap 11:38

Casemiro beállt 15 percre, forintos labdák, egy-két szerelés és egy baszatott egy kapufát is. Ez igen. Reméljük Ancelotti mostmár több lehetőséget ad neki. Klasszisokkal jobb képességű játékos, mint Sami.
Tegnap mindent bemutatott amit egy modern középpályásnak tudnia kell.Labdaszerzés,keresztlabda,ütempassz(abból gól lett),na meg az a kapufa...mert néha lőni se árt...
Mindezeken túl lesznek akinek így sem lesz meggyőző,(egyvalakit biztosan tudok),de ami legfontosabb,remélem Ancelottit meggyőzte.
Jesé 2 assist,Morata 1 gól....jóvan az.Illarra meg Xabi együtt játszatása nem valami nagy ötlet,erre mondják hogy néha a kevesebb több.Isco sokszor tekeredett rá a labdára,de ettől függetlenül magasan képzett fztballista,nagy hasznára lesz ő még a csapatnak.Carvajal egyre jobban elkapta a fonalat,simán be fog,ha egyáltalán nem épült be reljesen már...Arbeloa megoldotta,a kötelezőt,de semmi extra szok.szerint,Diego meg nagyon jól védett,szokás szerint.Balet meg nem kell oltani,lehet hogy nem játszott jól,de rúgott egy gólt.Majd ha tavasszal is azt hozza mint a tegnapi meccsen akkor el lehet gondolkodni hogy kellett e egyáltalán.És végül,minden jó ha vége jó,"El Colonel" sérülése nem sulyos egyáltalán,tehát R24-et idézve,"nincs vezér áldozat" :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. november 23., szombat 22:46

Ez már tetszett :D Gyakorlatilag az összes kedvenc újoncom betalált :D Jó lesz ez így. Nehezen indult de gondoltam, hogy összeszedik magukat a második félidőben magukat és megtették :D
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. november 23., szombat 22:12

illarra - xabi páros szinte emberhátrány, annyira elveszik a levegőt egymástól, baromság egyszerre a pályán tartani őket, főleg, hogy casemiro egész jól mozgott - ahhoz képest hogy legalább 2 hónapja nem játszik.. :roll:

iscot baromira szeretem, élmény nézni a játékát, néha kicsit még önző, de majd alakul...folyamatos játéklehetőség, és baromi jó játékos lehet a srácból pár év múlva, tud ő még fejlödni.

carvajal, jesé pirospont.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
terry76
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:59
Kedvenc csapatod: RM
Tartózkodási hely: Nyugat Magyarország

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: terry76 » 2013. november 23., szombat 22:12

Azé Bale jó volt....és ne a gólját nézzétek.Hasznos a pali.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. november 23., szombat 22:06

mivel eléggé próbára volt téve a védelmünk a 25. perctől kezdve, ezért szerintem bátran lehet állítani, hogy a csapat védekezése sokkal jobb volt khedira nélkül, xabi és illarra nagyon szépen lehozta
viszont ez meg már a ló túlsó oldala, egy az, hogy totál ütik egymást, a másik meg az, hogy így fentebb nem tudjuk uralni a pályát, és támadásban ez így kevés
egy köztes állapotot kell megtalálni, és az biztos, hogy nem khedirával fog megvalósulni, egyszerűen ő minden aspektusból kevés

a fiatalok nagyon jól mozogtak, biztató teljesítményt nyújtottak, jesé két gólpassz, plusz nagyon agilis játék, technikailag nagyon képzett
bár morata eléggé darabos volt, de azért jó látni, hogy nem tojt maga alá a kapussal szemben, és egy elég pazar gólt hozott össze
casemiro meg a kezdeti bizonytalanságok után nagyon meggyőző játékot mutatott, a lövés nem idegen számára, ahogy a mélységi passzok és a keresztlabdák sem, az előszezonból tudjuk, hogy a fejjátékára nem lehet panasz, viszont hiányzik belőle a robbanékonyság, az erőnlét és a rutin, bár az utolsó kettő könnyen orvosolható
szóval én összességében elégedett vagyok vele, bár ebből a meccsből messzemenő következtetéseket nem szabad levonni

mikor cr bevonult az öltözőbe kicsit fostam, de jött karim és eldöntötte :salute:
ezt várom tőle, még ha nem is megy annyira a játék
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13163
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. november 23., szombat 22:01

nem volt valami erős az ellenfél, ennek ellenére pár észrevétel...Carvajal most már bőven kinyomja Arbeolát a kezdőből. Bale-nek ma nagyon nem ment, szinte minden alkalommal megtolta és megpróbált futni...kicsit kevés lesz az. Isco még mindig sokat vár a passzokkal, inkább cselezne, de ma nem szórt el egy csomó labdát. Jesé és Morata nagy tehetségek, Jesének sajnos nem jött össze a gól, remélem a kupában kezdők lesznek. És a csodagyerek, Casemiro...Khedira helyében lábadozás alatt keresném is az új csapatot...ezekkel a passzokkal Case zsebre vágta őt is meg Illarrat is, mert hogy Illarratol várnék ilyeneket. Az a kapufa meg... :salute:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. november 23., szombat 21:54

Fasza ez a tudat, hogy hosszú évek után ilyen bő és minőségi keretünk van. Pl. Modric, Marcelo és CR (szvsz. a 3 legjobb játékosunk) nélkül is tudtunk jól játszani, habár ehhez kellett egy ilyen szerencsétlen banda, mint az Alméria.

Casemiro beállt 15 percre, forintos labdák, egy-két szerelés és egy baszatott egy kapufát is. Ez igen. Reméljük Ancelotti mostmár több lehetőséget ad neki. Klasszisokkal jobb képességű játékos, mint Sami.

Jesé meg... Hihetetlen. Nem szabad őt kölcsönbe sem adni, felesleges, játszatni kell, mert már most látszik, hogy simán az elitben lesz már 1-2 éven belül.

2. félidőben még Isco játéka tetszett nagyon, keményen alázta az ellenfeleket.

Ja, és Lopeznek is jár a pacsi.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 10., vasárnap 11:12

Khedira és Arbeola nem játszott rosszul ma.
Önmagához képest valóban nem,de egyébként sokkal gyengébb volt ma is,mint a másik két középpályás.A góljáig semmi,csak a szokásos,utánna néhány jó meglátás,aztán megint csak a szokásos.És lehet hogy ez valakiknek elég,meg sok nagy csapat elvitt ilyen Khedira féle ballasztot,de nekem ő kevés.Egy komolyabb csapat ellen megint ott a lyuk a kp-n.És lehet mondani hogy divat fikázni,meg hogy mindig ugyan az a mantra,de kevés...
Ahogy Arbeloa is,mert egy modern szélsőhátvédnek támadásba is jónak kell lennie,nem csak védekezésben.És még abva se hajde tökéletes...
Tegnap jó volt a meccs,Lopez nagyokat fogott,a védelem hellyel-közzel rendbe volt,Peperől gólt kaptunk,de ez nem osztott-szorzott már akkor...bár xsunya amatőr hiba volt.
A kp...Khedirat emlitettem,Alonso nélkül úgylátszik nincs real kp,Modric meg nálam a MOM,hiába Ronaldo három gólja...ő egy másik szint,azt kell mondjam.Tőle egy mesterhármas már-már megszokott...Benzema tetszett,az a meglátás az nagyon komoly volt Ronaldo gólja előtt.Bale kicsit halványabb volt tegnap,a játékot nem nagyon érezte,ebbe biztos fog fejlődni még,de ha továbbra is rugdossa a gólokat,meg adja a gólpasszokat,akkor engem nem fog érdekelni milyen játékban...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 10., vasárnap 10:36

de talán még soha nem negativkodtam vele szemben,
Te lehet, hogy nem. Mások meg agyba főbe szidják. Mi ez, ha nem divat. Lehet nem neked kellett volna írnom, de volt itt még 1-2 Arbeloát lehúzó hsz.
Ma ritka gyenge volt.
Ebben Pavellel értek egyet. Nem volt gyengébb, mint máskor. Alap passzokat mindig szokott rontani, de még Coentrao és Marcelo is, ez benne van. Én nem várom el tőle azt, hogy labdazsonglőrködjön. Magához képest szerintem egy közepes meccset hozott le, védekezést megoldotta, előrefelé lófütyi, nagyjából ez a standard tőle.

Az, hogy ez kevés Real szinten azt adom. De jelenleg kevés a minőségi szélső védő, és ez is ugyanaz, mint a Khedira szindróma, hogy kevés, kevés, de aki jobb, az hozhatatlan. Reménykedjünk, hogy Carvajal szépen fejlődik, és kiszorítja őt a csapatból. Bár, ha Arbeloától lesi el a szakmát, én már előre sajnálom a gyereket.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. november 10., vasárnap 10:30

pavel írta:Zalkrisz: Na most Coentrao nem mérce? Emberek! Az egyik eb és vb győztes, a másik portugál alapember...ha nem ez a mérce, akkor mi?? Persze egyik sem egy nagy labdazsonglőr, de hát kérem mégis csak balbunkóról beszélünk!
Mert nekem egy Real Madrid szélső hátvédje ott kezdődik, hogy Roberto Carlos, Lahm, D. Alves, Marcelo és kb ilyen lehet majd Carvajal... Ramos is sokatt szokott segíteni támadásban függetlenül attól, hogy buta egy kicsit a feladathoz. Én alapból nem szeretem az olyan hátvédeket, akik arra rúgják a labdát amerre épp látnak. Nálam ezért nem mérce Coentrao, de ez egyéni vélemény... Arbeloáról meg elmondtam a véleményemet, én szeretem az olyan játékosokat akiknek van érzéke a labdához...

Jah és nem tudom, igazából spanyol meccseket annyit nézek, hogy amikor ellenünk játszik valaki, akkor látom őket, szóval mai napig nem tudom elképzelni, hogy ne lenne nála jobb játékos, aki a válogatottban is megállná a helyét. De lehet így van, akkor viszont elég gyér a felhozatal.

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. november 10., vasárnap 10:23

Ne haragudj, Te írtad hogy a mezőny legrosszabbja...ha úgy gondoltad hogy a mieink közül, akkor azt adom.
Zalkrisz: Na most Coentrao nem mérce? Emberek! Az egyik eb és vb győztes, a másik portugál alapember...ha nem ez a mérce, akkor mi?? Persze egyik sem egy nagy labdazsonglőr, de hát kérem mégis csak balbunkóról beszélünk!

S mostanában Arbeloa szerintem nem arcoskodik annyit mint mondjuk tavasszal, erre értettem a hozzáállás változást.
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 9., szombat 21:35

ez pedig nagyon tulzó, az ellenfélnél legalább 5-6 játékos gyengébben tolta nála!
A realnál értettem,az ellenfél játéka nem volt mérvadó. de bocs ha elégedetlen vagyok egy válogatott védővel,aki többször alap passzokat téveszt vagy felesleges szabálytalanságokat követ el.

Nálunk ő volt ma a leggyengébb szerintem,ezzel nem fontos egyetérteni,megszoktam már....nem probléma.
Divat Arbeloát ekézni ennyi.
Lehet tévedek,de talán még soha nem negativkodtam vele szemben,ennyit a divatról(ami nem az én asztalom szerintem).....jómunkás védőnek tartom. Ma ritka gyenge volt.

De bocs a véleményem miatt.Én vagyok a hülye hogy leírtam.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. november 9., szombat 21:00

Matt009 írta:Divat Arbeloát ekézni ennyi.
Lassú, csak az alibi, támadásnál semmivel nem vagyunk előrébb vele.

Ezenfelül ami engem kikészít, az a flegma feje, mikor állandóan szabálytalankodik, milliószor tök feleslegesen, persze ha nála van a labda és az ellenfél ott a közelében, akkor eszébe nem jut megjátszani a labdát, eljátssza, hogy őt lerántják, megrúgják, lényeg, hogy a földön fetreng utána. Figyeljétek csak meg... De a szája az jár, ha kell, ha nem.
pavel írta:egy pöttyet sem játszott rosszabbul mint mondjuk Coentrao szokott.
Hát mondjuk Coentrao sem nagyon mérce :) Egyébként nála tényleg nem játszott rosszabbul.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. november 9., szombat 20:54

Nem igazán vágom a mai Arbeloa ekézését...
Divat Arbeloát ekézni ennyi.

A meccsről annyit, hogy meglátszott a Sociedadon, hogy hétközben kemény meccsük volt, mi ezt kihasználtuk, ráadásul még szerencsénk is volt. Biztató a csatártriónk, ha van helyük, akkor büntetnek. És ez még közel sem a csúcs. Bale még nem az igazi, Benz is lehet még jobb is. Modric is nagyon korrekt mecset hozott le, nagy passzok, sok meló, tetszetős megoldások. Nálam Motm.
Sok mindent persze nem mutatott meg a mai meccs, csak azt, hogy milyenek lehetnénk, ha minden flottul menne. De az, hogy ez menjen fitt csapat ellen is, az még messze van. Valahogy úgy érzem, hogy nem hiányzik nekünk a válogatott szünet.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. november 9., szombat 20:01

Varane,mintha lassabb lenne a műtét óta,de lehet ezt csak beképzelem.
volt egy eset a második félidőben, mikor pepével futottak egy labdára, csak a portugál jóval közelebb volt
na, ott varane nagy tempót nyomott le, már hasonlított a tavalyira
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 126 regisztrált és 0 vendég