OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. december 26., csütörtök 9:58

Becksy23 írta:Facebook-hoz: Szerintem Realistának sem azzal van gondja hogy van annyi ismerősöd, de ha mondjuk van egy ilyen kis majomgyerek, elmegy focizni, találkozik 5 új emberrel, és hazaérve első dolga mindegyiket bejelölni. Shutter-nál is itt a gond, értem én hogy akkor lettek bejelölve amikor pont "kapcsolatban álltatok", de tényleg kell ez? Persze semmi közöm hozzá, csak irritál az egész, a fiatalok gondolkozása...
Megint visszatértek ugyanoda, ahol kezdtétek. Ismerős sok lehet, barát kevesebb. Mit fáj nektek, hogy kinek hány ismerőse van? Ha megint kell focira pár ember, milyen jó, hogy ott a facebook és össze lehet hívni őket. Egyedül azt tartom szánalmasnak, mikor valaki lájkokat gyűjt, kitesznek olyanokat, hogy lájkoljátok a képem és megy vissza, vagy kiírom arc x, külső: x, meg jelenés: x, esély: x... de ezekre van megoldás, ezért jó a facebook. Hírfolyamról letiltani, csoportokba beletenni.. kész. És már nem is idegesít. Most megnéztem, van 788 ismerősöm.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2013. december 26., csütörtök 4:37

Facebook-hoz: Szerintem Realistának sem azzal van gondja hogy van annyi ismerősöd, de ha mondjuk van egy ilyen kis majomgyerek, elmegy focizni, találkozik 5 új emberrel, és hazaérve első dolga mindegyiket bejelölni. Shutter-nál is itt a gond, értem én hogy akkor lettek bejelölve amikor pont "kapcsolatban álltatok", de tényleg kell ez? Persze semmi közöm hozzá, csak irritál az egész, a fiatalok gondolkozása...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. december 26., csütörtök 2:29

Csak 8 darab lánykérést számoltam össze eddig, pedig napi 10-15 percet ha fent voltam, akkor is telóról...



Lánykérés...lánykérés mindenhol. :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: OFF

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. december 26., csütörtök 1:18

Szerintem kicsit gáz összeolvasztani a karácsonyt a lánykéréssel. Az legyen mindentől független, és csak az övék. Persze kevés szebb karácsonyi ajándék van ennél, de azért na...
Ez persze csak az én véleményem.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: OFF

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. december 26., csütörtök 1:07

d.gergo írta:Az istenért sem akarom tovább ragozni a témát, de attól is lehet értelmezésbeli különbség, hogy az illető milyen nyelven használja a Facebook-ot. Mert a 'Friends' és az 'Ismerősök' (szerintem) nem ugyanaz.

(Más kérdés, hogy lehet hülyén nézne ki, ha az ' Acquaintances' szót használnák.)
Van egy kozeli baratom, aki mar par eve kint dolgozik Amerikaban es vele beszeltunk regebben errol. Hogy a fb-nal alapbol 'Friends'-et hasznal, ami szorol szora leforditva baratot jelent, de ok ezt nem csak a baratokra ertik, hanem akivel valamilyen szinten joban vagy, az mar Friend. Meg hat alapbol van olyan lehetoseg, hogy berakj valakit az 'Acquaintances' (ismerosok) kategoriaba vagy van a Close Friends, ahova tenyleg a legjobb baratokat rakod. Meg hat amugy is be lehet allitani, hogy kirol milyen tipusu frissiteseket kapj.

Egy kicsit mas tema: A napokban tobb 21 es 24 ev kozotti lany ismerosom kezet is megkertek. Regebben is divat volt a gyuru karacsonyi ajandeknak es eddig nekem nem tunt fel vagy ez egy uj szokas?

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: csabi* » 2013. december 25., szerda 23:58

huhh gyerekek.. nemrég értem haza. rgyütt ünnepelt a rokonság... ez a tiikus "igyál velem is egy kis házit" buli volt
kezdek tisztulni
Kép

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8357
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. december 25., szerda 23:04

Én konkrétan minden szenteste szabályosan menekültem át a barátnőmhöz, hogy végre vele legyek, mert vele nem kellett tettetni a jókedvet, erőltetni a jópofit, hanem őszintén örülhettünk egymásnak. Most már sajna nem volt meg ez a lehetőségem, majdnem agyérgörcsöt is kaptam, mire mindenki elment végre aludni.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. december 25., szerda 23:01

peti_madrid írta:Illetve még azt néztem, hogy mennyien vannak együtt szenteste is a párjukkal (nem menyasszony-vőlegény szinten, hanem sima "járós" szinten), amit szintén nem értek. Nekem valahogy a szenteste az olyan, hogy senki más, csak a legszorosabb családi kör, eszünk-iszunk, röhögünk, a barát/barátnő csak másnap. Én nagyon szeretem barátnőmet, de valahogy fel sem merült egyikőnkben sem, hogy szenteste átmenjek hozzájuk vagy ő átjöjjön hozzám. Elég majd akkor, ha már a gyűrű az ujján lesz, de akkor meg kompletten a két család együtt ünnepel majd.
Ez is amolyan, kinek a pap kinek a papné. Szebben kifejezve, Ízlések és Pofonok. Szíve joga minden embernek, hogy kivel tölti a karácsonyt vagy bármi mást. Nincs jogunk beleszólni vagy megszólni. Ő így, te úgy én meg amúgy. Nem vagyunk egyformák. Ahány ember, annyi szokás. Tudod, a sok bla- bla szöveg.

HA neki, nekik úgy jó, akkor Áldja Isten. Az a lényeg!
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: OFF

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. december 25., szerda 22:48

Még a facebookos-képfeltöltős dologhoz annyit, hogy ma felkeltem hajnalban valamiért és nem bírtam visszaaludni, ezért kicsit átpörgettem a telefonomon a facebookot és kajak mindenki pakolta fel az ajándékos meg karácsonyfás képeket...

Illetve még azt néztem, hogy mennyien vannak együtt szenteste is a párjukkal (nem menyasszony-vőlegény szinten, hanem sima "járós" szinten), amit szintén nem értek. Nekem valahogy a szenteste az olyan, hogy senki más, csak a legszorosabb családi kör, eszünk-iszunk, röhögünk, a barát/barátnő csak másnap. Én nagyon szeretem barátnőmet, de valahogy fel sem merült egyikőnkben sem, hogy szenteste átmenjek hozzájuk vagy ő átjöjjön hozzám. Elég majd akkor, ha már a gyűrű az ujján lesz, de akkor meg kompletten a két család együtt ünnepel majd.

Na mindegy, ezt valahova le kellett írnom. Boldog karácsonyt fiúk-lányok, egyetek-igyatok sokat és finomakat! :agree:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. december 25., szerda 20:01

Ha problémát jelent, hogy ezen lovagolok, nem kell ra reagálni. Ilyen egyszerű. ;)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8526
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. december 25., szerda 19:56

jó, de ha meg a szó szoros értelmében vesszük a "friend"-et, mint barát ugye, akkor meg mindenkinek csak néhány lenne.
de semmiképpen sem százas nagyságrend.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2013. december 25., szerda 19:42

Az istenért sem akarom tovább ragozni a témát, de attól is lehet értelmezésbeli különbség, hogy az illető milyen nyelven használja a Facebook-ot. Mert a 'Friends' és az 'Ismerősök' (szerintem) nem ugyanaz.

(Más kérdés, hogy lehet hülyén nézne ki, ha az ' Acquaintances' szót használnák.) Én az angol megfelelő szellemében "barátkozok" a Facebook-on, van is nagyjából 300 ismerősöm, és akkor sokat mondtam :)

(Mondjuk nálam antiszociálisabb embert nehéz találni :D )

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. december 25., szerda 19:27

Realista24 írta:Egyszer csináltam egy kamuprofilt. Random jelölgettem embereket, tízből kilenc visszajelölt. Aztán el is felejtettem a profilt, erre jönnek az email hegyek, hát mi történt? Elkezdtek boldog szülinapot kívánni :lol: :lol:
Ilyen tapasztalatom nekem is van. Bárkit jelöltem, abból a legtöbb ember megerősítette az "ismeretséget". :D Vicc. :D
Nekem nincs sok ismerősöm bejelölve, alig 600, de nekem ennyi is elég. Nem kell több, csak akiket tényleg ismerek, személyesen, akár közelről, akár nem.


Máskülönben nagyon tetszenek ezek a dekorációk, meg ez a hóesés. Szuper! :)
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8526
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. december 25., szerda 19:23

Realista24 írta:Mar ertem, mi a baj. Az ismerőst, mint szo értelmezzük teljesen másképpen.
Ha azt vesszük, akkor mindenkinek nagyjából 1,5-5k ismerőse van ezen gondolatmenetet használva.
van hát.
nagyanyámnak is lehetne 5.000, az más kérdés, hogy abból már 2000 halott, a maradékból meg 500 lenne fenn facebookon.
pont nem erről szólt ez az egész, hogy júj, nekem több van, csak arról, hogy ez egy normális szám, amit géci írt.

az ismerős szó meg relatív, az én szótáramban magába foglalja a rokonságot,barátokat,barátnőket,haverokat,osztálytársakat,csapattársakat,utcabélieket,stb, tehát akiket ismerek.
persze önmagában anyára vagy a barátnőmre nem az ismerős jelzőt használom, de ilyen gyűjtőnévnek tökéletes.

mikor elég gyakran előjön az a kérdés, hogy : "nincs valami ismerősöd, aki.." akkor is összességében nézem.

egyébként kajak karácsonykor ilyen hülyeségen vagytok képesek lovagolni?
én sem értem, miért volt ez ekkora dolog.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 'shutterisland 2013. december 25., szerda 19:27-kor.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. december 25., szerda 18:58

Jók ezek a cuccok, a dekoráció + a generátor. :agree: :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. december 25., szerda 18:49

Mar ertem, mi a baj. Az ismerőst, mint szo értelmezzük teljesen másképpen.
Ha azt vesszük, akkor mindenkinek nagyjából 1,5-5k ismerőse van ezen gondolatmenetet használva.
elvileg facebookon is úgy van írva, hogy: "Megjelölés ismerősként"

tehát... :)

egyébként kajak karácsonykor ilyen hülyeségen vagytok képesek lovagolni? kár volt felnézni.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. december 25., szerda 18:34

d.gergo írta:Boldog karácsonyt!
Ez zseniális. :lol: :lol:

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2013. december 25., szerda 18:33

Boldog karácsonyt!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 25., szerda 17:50

h3x0r írta:fos tarsasag
Ha ilyen rossz a társaság, akkor miért tarto(tta)d velük a kapcsolatot? :hmmm:
Jót tett az ebéd utáni cseresznyepálinka :lol:

Az ismerősös témához inkább nem szólok hozzá, lévén nincs facebookom, legyen elég annyi, hogy jobban belegondolva én szerintem 500 embert is alig tudnék összehozni, ha ismerősökről van szó. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. december 25., szerda 17:12

Mar ertem, mi a baj. Az ismerőst, mint szo értelmezzük teljesen másképpen.
Ha azt vesszük, akkor mindenkinek nagyjából 1,5-5k ismerőse van ezen gondolatmenetet használva.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 215 regisztrált és 0 vendég