Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. május 25., szombat 9:25

azért lehet reménykedni h minket választ. Valószinüleg a Santos vezetése tisztában van azzal h Neymar hova szeretne menni, többször leültek vele ezt megvitatni, biztos vagyok benne. Márpedig ha csak a barcán jár a kölyök agya, akkor miért vártak annyira a mi ajánlatunkra is, amit végül el is fogadtak? Neymar is lenyilatkozza hogy ha Cé marad akkor szivesen jönne ide. A legfőbb probléma is távozik Mou személyében, Zidane és Carlo személye is vonzó lehet a számára. Ahogy említették Riberio is inkább velünk szimpatizál. Nem mellékesen a fizetése is több lenne. Illetve Perezről sem hiszem h egy veszett ügyet kergetne, biztos elbeszégetett vki a vezetőségből Neymarral, hogy akkor most mi a szitu. Ha nagyon a katalánok felé hajlott volna inkább hagyjuk ezt és minden erőnket Bale igazolásába fektetjük. Az meg egy ideje már nemnagyon van terítéken.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. május 25., szombat 9:19

Na mi lesz Neymarral? Akármilyen unszimpatikus is, nem bánnám ha itt kötne ki.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. május 25., szombat 9:15

Mi 35 mlliót ajánlottunk. 11 milliós fizetést kapna, de a reklámbevételeit meg kell osztania a klubbal.

A Barca 28 milliót ajánlott + két barátságos meccs teljes bevételét. Egy brazíliában, egy Barcelonában. Ott 7 milliót kapna, de megtarthatná teljesen a reklám bevételeit.
Egyébként Perez papa minden tőle telhetőt megtesz rutinos öreg rókaként; állítólag az utolsó percig kivártunk megvárva a Barca ajánlatát (és azt, hogy mi lenne elég a Santosnak), majd mikor a katalánok végre hátradőltek volna és nyugtával dicsérték volna a többnapos tárgyalássorozatot és már éppen elkezdték volna a pezsgőt bontani, locsolni, na akkor jött Perez és a Real Madrid ajánlata, ami minden tekintetben kedvezőbb, mint a Barcaé! :lol: :mrgreen: :lol:
Remelehetoleg, Ancelotti szemelye vonzo lesz a szamara....remelem Kaka es szepeket mond neki az olaszrol.... De ami a legfontosabb, h a Real es a bayern is megmutatta, h ez a messi-barca mar nem olyan mint regen.
Ebben, illetve Ronaldoban és Wagner Ribeiroban bízhatunk, akik erőteljesen és egyértelműen a Real Madrid felé terelnék; ami pedig a katalán féle előszerződést illeti, egy percig ne gondolja itt senki, hogy ha kell és csak ezen múlik, akkor Perez, illetve a Real Madrid nem adja meg ugyanúgy azt a 40 milla kenőpénzt apucinak, vagy akár egy picit többet is (ez a szerződés nagyobb gyomros lenne a Barcának és Rosellnek, mint anno a Figo sztori)! :coffee: Egyébként a fejlemények is arra utalnak, hogy nem teljesen egyértelmű még itt a dolog és komoly gondolkodóba esett mind a tarajos, mind apuka!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. május 25., szombat 9:19-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 25., szombat 8:59

Remelehetoleg, Ancelotti szemelye vonzo lesz a szamara....remelem Kaka es szepeket mond neki az olaszrol.... De ami a legfontosabb, h a Real es a bayern is megmutatta, h ez a messi-barca mar nem olyan mint regen.

Ha mar gondolkodik, akkor lehet eselyunk. :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 25., szombat 8:39

Na ez érdekes lesz :D
De ha azt nézi, hogy majd hol játszhat szabadabban akkor a Realt választja! Remélem igy teszi. Barcában nem fogja egy évnél tovább nyalni Messi seggét.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8526
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 25., szombat 7:04

az komoly.
most már biztos jön neymar, csak vagy ide, vagy oda. :lol:
legfrissebbként azt olvastam, hogy neymar papa szerint még nincs meg a döntés, neymar pedig azt mondta, hogy otthon leülnek, és malmoznak egyet a családdal, hogy mi legyen.
de nem kell sietni, lehet 5 perc, fél óra és 3 nap alatt is döntést hozni.

11 milliós fizetést kapna, de a reklámbevételeit meg kell osztania a klubbal.
Ott 7 milliót kapna, de megtarthatná teljesen a reklám bevételeit.
nem vagyok marketingszakember, de szinte biztos vagyok benne, hogy annyira népszerű és erős marketingértékkel bíró arc lesz itt, hogy véleményem szerint a barca ajánlatával (hosszútávon mindenképpen) jobban járna.
már ha a pénzt nézik.

Avatar
szurkolo
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 19:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Socrates
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szurkolo » 2013. május 25., szombat 6:52

mohaola írta:A Santos elfogadta a Barcelona és a Real Madrid ajánlatát, hírek szerint a katalánok 28 millió eurót és 2 barátságos meccset ajánlottak, míg a mienkről nem esett szó de a brazil média szerint jóval nagyobb több a 28 millió euró,
ha létezik a Barcelona és Neymar között megállapodás amiről szó van lassan 1 éve akkor oda igazol, az lenne a meglepő ha minket választana.

Mi 35 mlliót ajánlottunk. 11 milliós fizetést kapna, de a reklámbevételeit meg kell osztania a klubbal.

A Barca 28 milliót ajánlott + két barátságos meccs teljes bevételét. Egy brazíliában, egy Barcelonában. Ott 7 milliót kapna, de megtarthatná teljesen a reklám bevételeit.
"Sosem akartam jobb lenni másoknál.
Csak egyszerűen jó akartam lenni." by Ronaldo

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2013. május 25., szombat 6:40

No para. A legjobb hir hogy Zizu lesz a sportigazgató. Nincs semmi bajom Valdanoval de szerintem Zizu sokkal hatékonyabb lesz. Egyrészt úgy tűnik hogy jó szeme van a fiatal tehetségekhez másrészt rá tényleg fel tudnak nézni a játékosok mert kb. mindenik látta saját szemével hogyan is játszott és mit is ért el. Továbbá úgy tűnik Perez is többet ad Zizu véleményére --> lásd Varane volt talán az egyetlen igazolás akit nem Mou akart. Nem hiszem el hogy Zizu ne követelne valakit a középpályára...már csak saját galaktikus korszakának tanulsága alapján sem. Viszont ne lepődjünk meg ha nem Vidal/Gündogan stb. "top" játékos fog érkezni, egyrészt mert ezek nehezen és drágán mozdíthatóak másrészt ha sz. Zizu van annyira tökös hogy meghúzzon váratlan lépéseket.

Carlo jön ez tuti, már a sejk sem hisztizik. A Carlo+Zizu pakk szintén jól fog működni, mert ismerik egymást szakmailag és kölcsönösen tisztelik egymást. Ez rengeteget számít a munka hatékonyságát nézve...aki volt hasonló helyzetben az tudja miről beszélek. Érzem hogy ránk süt a nap :D . Egyébként Carlo is szorgalmazza a melos kp leigazolását szóval jön valaki...persze jobb szélre és csatárnak is kell valaki + Carvajal. Nagyon az az érzésem hogy Carlo papa 4-3-3 fogja nyomatni a dolgot. Szóval szerintem így fogunk jövőre festeni:
-------------Casillas---------------
--------------------------------------
Carvajal--Ramos---Varane--Marci
---------------------------------------
Modric-----Xabi/új fiu-----új fiu
-------------------------------------
CR----------------------------Bale
--------Cavani/Aguero-----------

Benz, Ozil, Isco, a herceg csere...és sajnos valószínű Kaka is marad

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. május 25., szombat 5:08

A Santos elfogadta a Barcelona és a Real Madrid ajánlatát, hírek szerint a katalánok 28 millió eurót és 2 barátságos meccset ajánlottak, míg a mienkről nem esett szó de a brazil média szerint jóval nagyobb több a 28 millió euró,
ha létezik a Barcelona és Neymar között megállapodás amiről szó van lassan 1 éve akkor oda igazol, az lenne a meglepő ha minket választana.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. május 25., szombat 3:40

Ezt nem hiszem el! :/ Miért nem utasította vissza a Barca ajánlatát a Santos? Mi lehettünk volna a befutók... Így most Neymaré a döntés... Szerintem a katalánokat fogja választani...

Bár Neymar azt is mondta,hogy csak akkor jön Madridba,ha Ronaldo folytatja... márpedig folytatja.
:goat:

Avatar
kupak17
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 9:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kupak17 » 2013. május 25., szombat 2:11

Drámai végkifejlet! A Santos percekkel ezelőtt világgá kürtölte, hogy két klub ajánlatát is elfogadta Neymarért! A maratoni tárgyalássorozat végén már csak a játékos döntésére várnak. Neymar éppen a klubszékházba tart a Santos Twitter-oldala szerint.
hoppá hoppá na mi lesz ebből reggelre? :-)
hala madrid!
Javi Garcia, Isco válogatott csapattársa: “A képességei, és a csapat ahol szerepel mint nagyon sokat segítenek neki. Egy hozzá hasonló játékos ott játszik és azt csinál, ahol és amit csak akar.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2013. május 25., szombat 1:51

sassdibandi írta: Amint kijöttek a mieink, azonnal ráálltak a " Pepe,Carvalho,Ronaldo,Coentrao,Mourinho portugál gecik, mennyetek haza a kurva portugál anyátokba" éneklésbe.
Itt csak annyit hozzátennék ,h Coentrao akkor még nem is volt a csapat tagja. :mrgreen:
schranzer írta:Bárki jojjon, csak Suarez ne. Egy patkánynak tartja majdnem mindenki a PLben, nemcsak a harapas miatt, amugyis, szineszi tehetsegek adottak, rasszista megnyilvanulasok
Suarez egy nagyon jó csatár, TOP3-as szerintem. De viselkedése miatt én sem hoznám. Én aguerot látnám itt legszívesebben.

Avatar
sassdibandi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 23:49
Kedvenc játékosaid: Varga Zoltán, Törőcsik András, Ronaldo, Ronaldinho, Guti
Kedvenc csapatod: FRADI, DABAS FC, RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sassdibandi » 2013. május 25., szombat 1:33

A kedvedért: még a bemelegítés el sem kezdődött, de a NC már tele volt. Folyamatosan gyalázták énekekkel a csapatunkat játékosonként és csapatként is. ./Madridban ez nem így működik, kezdésre, 5-10 perc alatt telik meg a stadion. Bemelegítés alatt még nagyon néző hiányos./ Casillas mindig az első kiérkező a mieink közül,utána 5-6 perc mire kijönnek a többiek. A túloldalon Casillassal egyidőben jött VV. Mou akkor ült először ott a padon. Amint kijöttek a mieink, azonnal ráálltak a " Pepe,Carvalho,Ronaldo,Coentrao,Mourinho portugál gecik, mennyetek haza a kurva portugál anyátokba" éneklésbe.
Ezt szervezettten énekelték folyamatosan, szektorról szektorra. A gyűlölet szikrázott a stadionban. Ilyet soha, sehol nem éltem meg.Szakadt az eső az elején. Ehhez a VIP páholyban kaptunk egy esőköpenyt. Az első gól szerintem tisztán les volt. Akkor látszott a mieink arcán, amit már előtte láttam egyszer, még előző évben az IBRA 1:0-ás lesgóljánál, hogy itt NINCS pártatlan elbírálás. És látszott rajtuk a BÉNULTSÁG, A HITETLENSÉG,HOGY ILYEN ELŐFORDULHAT a világ nyilvánossága előtt. Üdv.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 25., szombat 1:04

Azt a gyűlöletet, amit ott átéltem a fiammal, soha nem fogom elfelejteni. Ebben az egyik főszereplő Pep volt, a közönség és a bírók.
Ezt fejts ki bővebben légyszives......szeretném.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
sassdibandi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 23:49
Kedvenc játékosaid: Varga Zoltán, Törőcsik András, Ronaldo, Ronaldinho, Guti
Kedvenc csapatod: FRADI, DABAS FC, RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sassdibandi » 2013. május 25., szombat 0:59

Kedves RMCF!
A barátaimnak hála, ott voltam az 5:0-án. VIP páholyban. Ez 1 külön történet. Előtte már voltam a NC-ban/ Barca-Inter BL csoportmeccs./A barátom igazi Barca szurkoló. A semleges barátom ingyen látta a meccset. Nekünk egy vagyonba került a fiammal és a barcás barátommal. De nagyon bíztam a csapatunkban. ÉS NEM CSALÓDTAM,AZ 5:0 ELLENÉRE SEM. Azt a gyűlöletet, amit ott átéltem a fiammal, soha nem fogom elfelejteni. Ebben az egyik főszereplő Pep volt, a közönség és a bírók. De a mi elnökségünk miért hallgatott utána? Miért nem állt ki igazán a csapat és az edzőstáb mögött? Miért nem nyomatták a sajtónak?
És ez így van a mai napig. Nem érzem, hogy teljes súllyal a csapat mögé állnának. Csak a nagy sablon dumát eresztik mindig.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 25., szombat 0:29

Akkor Pep Guardiola most gyenge kezdő, vagy tud valamit
ezt hagyjuk....ha JM helyett lett volna edző,akkor a Bl is veszélyben lenne.....de komolyan.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
sassdibandi
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 23:49
Kedvenc játékosaid: Varga Zoltán, Törőcsik András, Ronaldo, Ronaldinho, Guti
Kedvenc csapatod: FRADI, DABAS FC, RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sassdibandi » 2013. május 25., szombat 0:26

Valaki írta,hogy életem a foci. Ennél jobb nincs is a földön. +2
Nekem a sors megadta, hogy a barátom jóvoltából a 90-es évek közepétől minden nagy ligát élőben láthassak. Köszönöm neki, aki azóta, 1 éve már, a csillagösvényen nézi az imádott Fradi és RM meccseket. A kedvenc Gutimat, 14 éves kora óta követtem edzésről, meccsre, stb. Ezért írom, hogy csak Varga Zoltán zseniével mérhető.!!! A másik nagy kedvencemet, R9-t többször láttam élőben is/ Madrid,München,Milano/, ezért mondom Nektek, hogy az elmúlt szezon sikertelensége mögött az elnök gyengesége áll, aki nem tudja, a mai napig sem, hogy mi a legjobb a csapatának. A Galaktikusok itt voltak Pesten,megcsodálhattuk itthon is Őket, és hány titulus fűződik a nevükhöz?? A befektetett pénzhez képest, KEVÉS!! Hány edzőt fogyasztottak el? Akkor Pep Guardiola most gyenge kezdő, vagy tud valamit? Az öreg Jupp tud valamit? Ancelotti a sok titulussal tud valamit? Mou a 3 év alatt elért eredményeivel tudott valamit? Az elnökség igazán akar valamit?? Capello egyenlő 1 év, egy bajnoki cím. Újabb 1 év, újra bajnoki cím. Akkor még Ausztriába is kimentem az edző táborozásukra.Sportorvosként láttam közelről a nagy Újpesti Dózsát,hétköznap és meccsnapon is. Ahhoz képest, valami egészen mást tapasztaltam meg Ausztriában.Bocs, de egy kicsit bepálinkáztam, és félek, hogy megint kisiklik a csapatunk.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 25., szombat 0:24

Zidane csak egy van.....volt.....ilyen 3 volt a labdarúgás egyetemes történelmében SZZERINTEM.....ronaldo és maradona.....
Bármilyen utód,vagy hasonmás puszta vicc csak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. május 25., szombat 0:20

Most nézem, hogy Zidanénak Enzón fián kivűl még másik két fiai a Real Madrid utánpótlásában. Játszik. Theo a 3. fia még csak 11 éves, de Luca már 16 éves lesz. Ő kapus. Szerintetek lesz valami Enzo Zidanéból? Sokan azt mondják h megrekedt a fejlődésben...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 25., szombat 0:17

Azzal a faluval(Gógánfa) jó kapcsolata van az én falumnak(Adásztevel)
ezek mik? Ne már hogy ezek helység nevek? Én még nem is hallottam ezekről.......

Huszti nyilatkozata nekem őszinte volt......sajnos nem szabadott volna.....mezey és a bandája ezt nem fogadja el.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 326 regisztrált és 0 vendég