Alvaro Morata - 21

Archívum
Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2014. május 26., hétfő 10:24

Köszi, jó voltál! Viszlát, Wenger papa már vár deresedő.....öö kézfogással. :mrgreen: :mrgreen:
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8480
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. május 20., kedd 2:03

Sokan piszkálnak, nem kedvelnek de idén mégis lőttél 9 gólt! Én gratulálok neki!:)
Alvaro Morata All Goals Season 2013 - 2014 || Real Madrid
lehet gyönyörködni.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 20., kedd 1:44

KAG írta:
MorataMartin írta:Sokan piszkálnak, nem kedvelnek de idén mégis lőttél 9 gólt! Én gratulálok neki!:)
Abból a 9 gólból 7 kb olyan volt, hogy, ha nem rúgja meg akkor sem történik semmi....
Amikor kellett volna tőle egy hangyafaszni bármi is mindig nulla volt :agree:
Assistok:
02-10-2013 Real Madrid 4 : 0 FC Copenhagen (4. gol elott)( perc jatek)

Golok:
05-10-2013 Levante 2 : 3 Real Madrid (2-1-es allasnal rugta a 90.perc utan)(15 perc jatek)
23-11-2013 Almeria 0 : 5 Real Madrid (5. gol 81.perc)(28 perc jatek)
18-01-2014 Real Betis 0 : 5 Real Madrid (5. gol 90. perc)(13 perc jatek)
8-03-2014 Real Madrid *3 : 1 Schalke 04 (3. gol, 75. perc, odavagon 6-1-re nyertunk)(90 perc jatek)
29-03-2014 Real Madrid 5 : 0 Rayo Vallecano (5. gol 78.perc)(17 perc jatek)
05-04-2014 Real Sociedad 0 : 4 Real Madrid (4. gol, 88. perc)(4 perc jatek)
12-04-2014 Real Madrid 4 : 0 Almeria (4. gol, 85. perc)(20 perc jatek)
17-05-2014 Real Madrid 3 : 1 Espanyol (1-0-nal a 86. percben, majd 2-1nel a 91.percben)(23 perc jatek)

Valoban, a 9bol 2 golja volt ami szamitott is valamit az eredmeny szempontjabol.
Egyreszrol amikor lehetoseget kapott a meccsek vegen, azt kihasznalta, mivel tobbszor is golt lott. Egy kicsit csaloka lehet mert mar megnyert meccseken jatszhatott friss jatekoskent, az ellenfel is inkabb a lefujasra vart. Ennek ellenere jar a gratulacio.

VISZONT a Valladolid es Celta elleni meccseken (81 es 90 perc), amikor tenyleg szukseg lett volna ra, nagy volt neki a nyomas es csodot mondott. (tudom, masok is gyengek voltak, viszont most rola van szo)

En meg mindig tartom magam a regi tervhez, adjuk el visszavasarlasi opcioval es ha 2-3 ev mulva eleget fejlodik, akkor johet vissza masodik szamunak. Viszont jelenleg nagyon keves ide.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. május 20., kedd 1:18

MorataMartin írta:Sokan piszkálnak, nem kedvelnek de idén mégis lőttél 9 gólt! Én gratulálok neki!:)


Abból a 9 gólból 7 kb olyan volt, hogy, ha nem rúgja meg akkor sem történik semmi....
Amikor kellett volna tőle egy hangyafaszni bármi is mindig nulla volt :agree:


Remélem nyár végén viszi Conte és kihozza belőle a World Class Strikert :lol: :lol: :lol:
ZIDANE

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. május 18., vasárnap 10:58

Sokan piszkálnak, nem kedvelnek de idén mégis lőttél 9 gólt! Én gratulálok neki!:)

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 13., kedd 22:27

Conte: "Morata could be world class"
:ozil: :shifty: Max. egy alternatív világban/univerzumban, vagy egy másik életben drága barátom! :lol: :lol: :lol: De no problem, vidd csak el! :iszunk: :kacsint:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 11., vasárnap 21:29

R.M.C.F írta:Ilyenkor arra gondolok,hogy egy cityben ha cserélni kell,akkor egy aguero áll be......nálunk morata. :shutup: :shutup: :shutup:
na igen, ez a gyerek ha brazíliából jött volna mondjuk, már fel lenne lógatva..kevés mint iván hajhagymája, de szép árat founk érte kapni azt érzem
Nem illik.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 11., vasárnap 21:26

nyáron itt lesz az esély, hogy a padot megerősítsük. a kezdőnk elég jó, ott csak minimális változtatás kell, a padon már több.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 11., vasárnap 21:16

Ilyenkor arra gondolok,hogy egy cityben ha cserélni kell,akkor egy aguero áll be......nálunk morata. :shutup: :shutup: :shutup:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. május 11., vasárnap 21:12

ezért az emberért hajlandó vki pénzt fizetni?
én képtelen vagyok elhinni. mármint, h juve, inter szintű csapatok..pláne nem értem.

de még egy zaragozat sem értenék..
nagyon nagy bajok vanak.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 9., péntek 0:54

Nemtudom, én nem tudom antikrisztusként kezelni a tagot, meg egy beképzelt akárminek..Egyszerűen édes kevés ide, béna de nagyon akar,ebből születnek az önző megoldások.Isco is Ugyanez volt csak ő nem béna, sőt jesé is sokat vállalt csak ők beverik mert ide valók, megütik a szintet és ha bemegy senki nem szidja le őket.

Ez a srác egyszerűen béna, hozzá jön a nagy akarása aminek tudjuk,hogy ilyen esetekben szarás a vége... A személyisége ennyiből nem derül ki, legjobb példa erre a kétszeres aranylabdásunk...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 9., péntek 0:29

Eszre szoktam venni az ilyen dolgokat gyorsan,de rajta nem vettem eszre hogy nagy az arca. Erdekes. :)
Nyilván nem ismerjük személyesen és nem lehet tisztán, kizárólag a pályán mutatott teljesítménye és az ott tanúsított gesztusai alapján e tekintetben teljesen megítélni egy játékost (legjobb példa rá a Cristiano-Messi féle butítás); de amit néhány meccse lenyom a pályán az valami hihetetlen mód bicskanyitogató (és elsősorban nem az ügyetlensége miatt)! :ozil: Nem mondom, hogy nem küzd, hajt a címerért, mert rakkol ő rendesen; ugyanakkor olyanokat is megtesz már-már baromi flegmán, amire a képességei és a csapaton belüli reputációja nem feltétlen jogosítaná fel, ezzel szemben ő mit csinál -->
nem arról van szó, húzza meg a cselt, de mikor már olyan nagypofával húzogat, mint egy aranylabdás, majd simán belecselezi magát az emberbe....na ott felment a vérnyomásom
arról nem is beszélve, hogy technikailag nulla és még kurva önző is
és ezt leginkább azóta látni rajta, mióta Jesé sérülése után ismét visszakerült a tűz közelébe, illetve mióta lecsúszott neki egy lövés a 80+x.-ik percben 3 vagy 4-0-nál, előtte meg ősszel ha lehetőséget kapott MINDENT kihagyott, elbénázott és fülét-farkát behúzva vonult le a pályáról, miközben a fiatalabb társa rendre alázott --> irigy is lett a kicsi sikerére, hát görcsölt ezután rendesen, majd kétségbeesésében ki is fakadt az edzőnek és kiutat keresve elkezdett apucin keresztül részinfokat kiszivárogtatni, hogy ha nem változik a csapaton belüli helyzete akkor ő bizony távozik (hát ne hülyéskedjünk már, egy Wenger vinne a csapatába :ike: )! Aztán persze tavasszal, társa kiesése után mást sem olvas a spanyol sajtóban, csak hogy a Liga legjobb gól/perc mutatójával bír, a közönség saját nevelésként minden meccsen alapból skandálja a nevét, ugyanaz a fehér mez virít rajta, mint Cristianon és Bale-en --> jó hogy megnő a mellény, ha ezek alapján tényleg elhiszi magáról, hogy ő itt valaki; arról nem is beszélve, hogy vélhetően már a következő csapatával is egyezségre juthatott, így még lazább a lelkem, hisz fél Európa őt akarja!

Nemrég volt egy (foci)cipőbemutató nagyrészt a fiatal játékosokkal (Morata, Isco, Illarra, Nacho), meg talán Arbeloa, Xabi kettőssel a fedélzeten; ott az eseményről készült videóban Isco valami vicceset beszólt neki (egy kötővel kapcsolatban azt hiszem), hát olyan sértődött, bamba pofit vágott, hogy az mindent elárult az emberről! Pici kisebbségi komplexus, baromi laza, nagy mellény mögé bújtatva --> aztán a nyelvet nem beszélő, még be sem illeszkedett walesi is simán leordítja (nem tudom, hogy Gareth rajta kívül másnak is nyomott-e ilyet mióta itt van (?) :hmmm: , én nem emlékszem ilyenre, viszont az ő esetében ez la. 2X-szer is megmaradt nekem), hogy abban a helyzetben miért nem passzolt inkább neki, ha már nem volt képes megoldani), na most ezek után Cristiano hétvégi kifakadása már csak hab a tortán és egyáltalán nem meglepő, hisz az emberünk felnőtt szinten még semmit nem bizonyított és az ég egy adta világon semmit nem tett le itt az asztalra, persze ha CR-nek szabad, akkor ő miért ne durranthatná rá egy abszolút nem tiszta helyzetből és természetesen hátrányban, mikor a legnagyobb csillag meg üresen várja, hogy végre letegye neki --> de hát miért is tenné, hisz ő Morata, aki bizonyos szempontból Messit és Cristianot is veri. :coffee: Persze tegnap, amikor meg nagyon kellett volna és megengedetten játszhatta volna az ügyeletes kis herceget megint egy nagy 0 volt (mellény, lazaság, önbizalom igen volt, teljesítmény meg semmi) ............
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. május 8., csütörtök 23:27

Nem lattam az utolso 2 meccsunket (kitudja,lehet hogy jol jartam? najo,engem nem erdekel ha kikap a csapatom),de ennyire nagy a pofaja Moratanak? Eszre szoktam venni az ilyen dolgokat gyorsan,de rajta nem vettem eszre hogy nagy az arca. Erdekes. :)
Pedig nem is vagyok a tamogatoja.
Remelem felszall a villamosra aztan atkoltozik a Getafeba vagy messzebbre.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 8., csütörtök 23:12

A palyan mutatott teljesitmenye viszont bizonyitek, hogy nincs itt helye.
Na ebben tökéletesen egyetértünk.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 8., csütörtök 22:57

madridronie írta:
Jó ezek a történetek... Nem hiszek az ilyenekben amíg nincs bizonyítva. Egyébként fizikai fájdalom a tag, mennie kell nyáron.
Végül is igazad van és egyetlen egy ilyen városi legendáról sem bizonyosodott be az ellenkezője; persze aztán valahogy a végén mindig kiderült, hogy az összesnek volt valóságalapja, sőt ... :roll: Kérdezték a fiúk, én meg leírtam, hogy honnan vettem, miért írtam; aztán, hogy ki hisz benne, vagy ki nem, mindenki döntse el szépen magában; személy szerint én kinézem a gyerekből (bár tudom, én túlságosan is elfogult vagyok vele kapcsolatban negatív irányban).
En is rosszul vagyok tole, csak ezek a story-k altalaban ilyen blikk szaguak, akar meg is tortenhetett, de amig nincs bizonyitva addig nem fogom ezert elitelni. A palyan mutatott teljesitmenye viszont bizonyitek, hogy nincs itt helye.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 8., csütörtök 22:34

Jó ezek a történetek... Nem hiszek az ilyenekben amíg nincs bizonyítva. Egyébként fizikai fájdalom a tag, mennie kell nyáron.
Végül is igazad van és egyetlen egy ilyen városi legendáról sem bizonyosodott be az ellenkezője; persze aztán valahogy a végén mindig kiderült, hogy az összesnek volt valóságalapja, sőt ... :roll: Kérdezték a fiúk, én meg leírtam, hogy honnan vettem, miért írtam; aztán, hogy ki hisz benne, vagy ki nem, mindenki döntse el szépen magában; személy szerint én kinézem a gyerekből (bár tudom, én túlságosan is elfogult vagyok vele kapcsolatban negatív irányban).
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. május 8., csütörtök 22:10

Jó ezek a történetek... Nem hiszek az ilyenekben amíg nincs bizonyítva. Egyébként fizikai fájdalom a tag, mennie kell nyáron.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 8., csütörtök 21:58

___Samy___ írta:
És akkor még Jesé egyértelmű berobbanásakor kikéri magának és az öltözőben kifakadva, üvöltve számon kéri Carlot, hogy miért mellőzi, jegeli őt a mester
ez mi? kajak megtörtént?
remélem a don a rá jellemző nyugalommal leültette, berakott egy kazettát, morata best of hd amazing skill címmel, majd mind a 3 másodperc után kiment a szobából és lekapcsolta a villanyt
Nem illik.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 8., csütörtök 21:50

ez mi? kajak megtörtént?
Ez kérlek szépen egy téli történet (állítólag a srácoknak kellett csendre inteni, meg leültetni a kis kakast), amit nem egy alkalommal visszautalás gyanánt több spanyol, külföldi portálon is olvasni lehetett akkoriban és mondom nem 1X-szer hozták le --> utána jöttek a már a télen is eligazolna pletykák stb.-k is! A hírek szerint akkoriban már csak ezért is esett Alvaro ázsiója Carlo mester szemében /Jesé képessége, illetve teljesítménye mellett/ és abszolút nem volt véletlen, hogy ha éppen nem kellett és nem volt égető, akkor nem igen nyúlt hozzá Ancelotti! Aztán a sérülések, meg gondolom egy elnézéskérés után változott valamelyest a helyzet, de nem hiszem, hogy ettől most már ő lenne az olasz mester legnagyobb kedvence és a számára legkedvesebb játékos!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 8., csütörtök 18:31

___Samy___ írta:
És akkor még Jesé egyértelmű berobbanásakor kikéri magának és az öltözőben kifakadva, üvöltve számon kéri Carlot, hogy miért mellőzi, jegeli őt a mester
ez mi? kajak megtörtént?
En is most hallom eloszor :ozil:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 134 regisztrált és 0 vendég