Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. június 30., vasárnap 20:07

Mike írta: Ha viszont Modric játszott ott akkor simán kinézett az 4-3-3nak is.
Kinézett biza',csak akkor sírt legjobban a fórum Khedira falábúságán,illetve Xabi lassúságán.. :roll:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 30., vasárnap 19:53

pedig nemsok különbség van a 4-2-3-1 és a 4-3-3 között, csak abban h egyes csapatok hogy alakítják a saját keretüknek megfelelőre. Például nálunk végig 4-2-3-1 volt, és játékban is annak látszott ha Özil v Kaká kapott szerepet középen. Ha viszont Modric játszott ott akkor simán kinézett az 4-3-3nak is.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. június 30., vasárnap 19:50

Gerr90 írta:Most akkor tegyünk különbséget középpályás és középpályás közt.
Mindegy az,darab darab :lol:

Amúgy itt van a dolog nyitja:
Gerr90 írta:Eleve más típusú játékosokat küldesz pályára
Szerintem. :coffee:
Ezért nincs helye Özilnek 4-3-3 ban mert ott a 3 középpályásnak univerzálisabbnak kell lennie,mint amilyen Özil,aki 0-át hoz védekezésben kb évek óta,
A 4-3-3 letámad,uralja a meccset gyakorlatilag 90 percig,míg a 4-2-3-1 reagál,kontrázik ha egymással találkozik a két játékrendszer,lásd Barca-Real meccsek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ikelemen5 2013. június 30., vasárnap 19:53-kor.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 30., vasárnap 19:47

Wertz írta:
Gerr90 írta:Eleve más típusú játékosokat küldesz pályára, ha 4-2-3-1-ben állítod fel a csapatod, és megint másakat, ha 4-3-3-ban.
Törvényszerűségből kevés van, viszont 4-3-3-ban stabilabb a középpálya, könnyebb a labdakihozatal, de általában nem olyan erős a széljáték. Nem engedi meg két klasszikus szélső használatát, míg 4-2-3-1-ben ez simán működhet.
4-3-3-ban nincs Özil poszt és így tovább és így tovább.
Mindkettőnél ugyanúgy 3 KP van középen, 2 szélebben. Tehát nagy különbség nincs köztük. Az idei Real felállását is lehetne 4-3-3nak nevezni. Az egész felállás dolog a mai fociban túl van fújva

Igazi különbség csak a 4 védős és például az olaszok által játszott 3 védős játék között van
Most akkor tegyünk különbséget középpályás és középpályás közt.
TKP: Özil tökéletes példa rá;
KKP: Összekötő láncszem, fazonszabász. Alapvetően pálya közepén található, a támadó középpályás hátánál, de előrébb, mint a
VKP: Legfontosabb feladata a labdaszerzés és a bogyó gyors lepasszolása a közelben lévő kreatívabb társak egyikének.
De még ez a rendszer sem kielégítő, mivel vannak még mélységi irányítók (Xabi, Pirlo, Verratti), Box-to-boxok (Vidal) és amolyan szélső középpályások is, akik nem összekeverendőek a szélsőkkel vagy szélső támadókkal.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. június 30., vasárnap 19:39

Gerr90 írta:Eleve más típusú játékosokat küldesz pályára, ha 4-2-3-1-ben állítod fel a csapatod, és megint másakat, ha 4-3-3-ban.
Törvényszerűségből kevés van, viszont 4-3-3-ban stabilabb a középpálya, könnyebb a labdakihozatal, de általában nem olyan erős a széljáték. Nem engedi meg két klasszikus szélső használatát, míg 4-2-3-1-ben ez simán működhet.
4-3-3-ban nincs Özil poszt és így tovább és így tovább.
Mindkettőnél ugyanúgy 3 KP van középen, 2 szélebben. Tehát nagy különbség nincs köztük. Az idei Real felállását is lehetne 4-3-3nak nevezni. Az egész felállás dolog a mai fociban túl van fújva

Igazi különbség csak a 4 védős és például az olaszok által játszott 3 védős játék között van

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 30., vasárnap 19:21

Wertz írta:
kelemen.istvan írta: Innentől nem érdemes vitatkozni veled :) ,csodálom,hogy másnak nem szúrta a szemét ez a hsz :hmmm:
Ellenérv?
Eleve más típusú játékosokat küldesz pályára, ha 4-2-3-1-ben állítod fel a csapatod, és megint másakat, ha 4-3-3-ban.
Törvényszerűségből kevés van, viszont 4-3-3-ban stabilabb a középpálya, könnyebb a labdakihozatal, de általában nem olyan erős a széljáték. Nem engedi meg két klasszikus szélső használatát, míg 4-2-3-1-ben ez simán működhet.
4-3-3-ban nincs Özil poszt és így tovább és így tovább.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. június 30., vasárnap 19:15

kelemen.istvan írta: Innentől nem érdemes vitatkozni veled :) ,csodálom,hogy másnak nem szúrta a szemét ez a hsz :hmmm:
Ellenérv?
de most akkor inkább hozol egy 30 éves embert a kp-ra kiegészítőnek, drágábban, nagyobb fizuval, mint egy 10 évvel fiatalabbat, olcsóbban, kevesebb fizuval, aki talán még be is válhat? ha meg nem válik be, akkor helyette is ugyanúgy embert kell hozni egy év múlva, de legalább nem bukunk vele sokat
Ez azért elég jó érv
Nálam De Rossi szerződtetése az árán múlna. Ha 15 millióért már megvehető lenne, akkor én hoznám

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. június 30., vasárnap 19:02

Wertz írta:
miró írta:valaki magyarázza el nekem hogy mi az ilyen óriási különbség a 4-3-3 és a 4-2-3-1 között,mert mindenkinél ezt olvasom hogy majd váltunk erről arra blablabla.
Semmi. Ezek csak a meccs előtti összeállításokban léteznek
Innentől nem érdemes vitatkozni veled :) ,csodálom,hogy másnak nem szúrta a szemét ez a hsz :hmmm:

De Rossit 4 éve kellett volna hozni kb,most már a rómát sem hagyná el,illetve lassú lenne szerintem ide :/
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 30., vasárnap 18:57

de most akkor inkább hozol egy 30 éves embert a kp-ra kiegészítőnek, drágábban, nagyobb fizuval, mint egy 10 évvel fiatalabbat, olcsóbban, kevesebb fizuval, aki talán még be is válhat? ha meg nem válik be, akkor helyette is ugyanúgy embert kell hozni egy év múlva, de legalább nem bukunk vele sokat
ha meg kondogbiával együtt hoznád, az megint nem jó, mert akkor már túlságosan is fel lenne forgatva a középpálya, legalábbis szerintem
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 30., vasárnap 18:49

___Samy___ írta:és arra mi a garancia, hogy jövőre hozunk egy vidalt vagy egy pogbát? de rossira építeni szerintem felesleges, már van egy hasonló korú és szerepű játékos a keretben, mégpedig alonso, és már rá sem szabad építeni
az olasz is csak egy félmegoldás, ahogy az összes más név, aki hozható, meg aki itt van (modric kivételével), csak míg ő már nem fog fejlődni, addig egy fiatalabb fejlődőképesebb, és lehet jobb lesz
az árról meg a fizetésekről meg akkor már nem is beszélek
Nem De Rossira epitenem, de egy fiatalra sem lehet epiteni. Az aszok jelenleg nem elerhetok, jovore ujra megprobalhatoak, de egy Gundogan elerheto lesz jovore. Ez miatt inkabb erzek egy Fernandot, Fernandinhot v Paulinhot tuzoltasnak. Van mar egy Casemironk és Kondogbia is erkezhet. Jo egyvelege lehet par rutinos és fiatal jatekos cserelgetese a kp-n. igy is eleg fiatal a keret egy rutinos arc elfer benne.
Egyebkent De Rossi nem melysegi iranyito, hanem inkabb olyan boxtobox jatekos, és hol irtam, h De Rossira kellene epiteni a Realt v a kp-t. A rutinja meg sokat erhet.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. június 30., vasárnap 18:31

Casso írta:ez egy fórum. Itt mindenki valamilyen szinten menedzser, szurkoló egyben. Mindenki leírja a véleményét, hogy ki kellene, ki nem kellene és később a többieknek, ha van véleménye az adott gondolatmenetről akkor reflektál rá.
Nem tud itt az emberek nagy része olvasni vagy mi? :hmmm: :lol:
Egy szóval nem írtam olyat, hogy ne írjon senki véleményt
Casso írta:Wertz mielőtt még tovább folytatnád az ámokfutásodat
Ámokfutás? :lol: szakadok a röhögéstől :lol:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 30., vasárnap 18:26

és arra mi a garancia, hogy jövőre hozunk egy vidalt vagy egy pogbát? de rossira építeni szerintem felesleges, már van egy hasonló korú és szerepű játékos a keretben, mégpedig alonso, és már rá sem szabad építeni
az olasz is csak egy félmegoldás, ahogy az összes más név, aki hozható, meg aki itt van (modric kivételével), csak míg ő már nem fog fejlődni, addig egy fiatalabb fejlődőképesebb, és lehet jobb lesz
az árról meg a fizetésekről meg akkor már nem is beszélek
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 30., vasárnap 18:18

Los Blancos írta:egyébként, ha már a nagy nevek kilőve, bepróbálkozhatnánk a Portonál, Fernando-ért. :kivagyhe:
Csak tudod, De Rossi jo lesz 1-2 evre( a masodikban mar inkabb kiegeszitonek) aztan johet Veratti, Pogba v Vidal. Annak meg nincs ertelme hogy leigazoljunk egy ilyen gyerekek a portobol, ha jovore hozunk nala jobbat...foleg, h mar Casemiro mar itt van ilyen szerepre...és hat a Porto sem adna olcson szerintem
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 30., vasárnap 18:16

Sokan menedzsernek képzelik itt magukat és teljes magabiztossággal jelentik ki folyamatosan, kit és kit nem kell leigazolni. Az ilyeneket hanyagolni kellene
Én se vagyok mindig oda érte,de ez egy ilyen fórum.Még olyan topic is van hogy "Legyél te is..." :) én úgy vagyok vele,hogy ha futjàk ugyanazokat a köröket,nem olvasom el,aztán annyi...na off end.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. június 30., vasárnap 17:56

egyébként, ha már a nagy nevek kilőve, bepróbálkozhatnánk a Portonál, Fernando-ért. :kivagyhe:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 30., vasárnap 17:21

Csak ne hogy egyszerre mindketto jojjon. De meg mindig De Rossi mint Khedira. Jatszon egy evet kezdokent( Kondogbiaval és Xabival is lehetne rotalni) jovore meg hozzuk az egyik aszt...remelhetoleg jovore tobb szerencsenk lesz.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

arni26
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013. június 30., vasárnap 16:35

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: arni26 » 2013. június 30., vasárnap 16:54

hidd el nekem még mindig van benne annyi,hogy hozzáadjon a csapathoz, pár külföldi portál már szóbahozta a csapattal, s mindenki tudja hogy Carlo egyik álma,ha a 34 éves pirlo képbe kerül akkor De rossi is.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. június 30., vasárnap 16:45

Wertz mielőtt még tovább folytatnád az ámokfutásodat ez egy fórum. Itt mindenki valamilyen szinten menedzser, szurkoló egyben. Mindenki leírja a véleményét, hogy ki kellene, ki nem kellene és később a többieknek, ha van véleménye az adott gondolatmenetről akkor reflektál rá.

Fifázásnak azt nevezném amikor a komplett Real Madrid kezdőcsapatához 9 embert igazolna a delikvens.
arni26 írta:De rossi eladó ,na őt még szivesen látnám ebbeb a csapatban...remélem Carlo már intézkedik,mert ha jol emléxem ö mindig le akarta igazolni hol a chealseba-hol aPSG-be
Egy álom lett volna kb 4-5 évvel ezelőtt. 30 évesen már nem hoznám őt ide semmiképp.

arni26
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013. június 30., vasárnap 16:35

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: arni26 » 2013. június 30., vasárnap 16:38

De rossi eladó :) ,na őt még szivesen látnám ebbeb a csapatban...remélem Carlo már intézkedik,mert ha jol emléxem ö mindig le akarta igazolni hol a chealseba-hol aPSG-be

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 30., vasárnap 15:45

Wertz írta:
Galacticos írta:ha ez a véleménye valakinek akkor miért ne írhatná le?
Erre egy igen egyszerű kérdés a válasz
Honnan tudnád te, hogy pontosan kire van szüksége a Real Madrid csapatának?
van két szemem. ami a csapat körül nem mindenkinél mondható el. és ez nem önfényezés inkább a sok nyomorult kritikája aki felveszi a nagy lóvét a semmire.
látszik az hogy egy dimáriánál van jobb opció ugye? látszik az is a nyilatkozatokból hogy ancelotti inkább focit akar nyomatni velük. láttam iscot, van játékintelligenciája, kisterületen gyorsan teszi-veszi a labdát, nem egy cselgép inkább olyan iniestás, gyors testcselekkel meg húzogatásokkal szopatja a népet. látszik SZERINTEM hogy jobban beleillik mondjuk ő az elképzelésekbe mint dimaria mondjuk. aki ehhez a valaki előreíveli a többi fusson érte játékstílusba tökéletesen illett. pluszba szerintem pont azért is nem kéne engem betámadnod ezekkel mert majdnem minden mondatomban benne van hogy szerintem, ami már engem idegesít a szóismétlés miatt. :)
azokból akiket hozni szeretne ancelotti a hírek szerint (thiago, illarramendi de állítólag az eredeti elképzelése vidal volt és verratti) azt mutatja hogy inkább uralni akarja majd a meccset, az hogy mi diktáljunk, hogy mi irányítsunk. engem annyira nem érdekel a labdabirtoklás de nem akarom azt látni hogy van olyan hogy még kis csapatoknál többet van a labda a bernabeuban mint nálunk. ez nonszensz. szerintem ebbe a stílusba nem illik bale. angliában mindenki győzelemre játszik, ott az erőnlét dominál 90percig végig fut mindenki, végig hajt akármi az eredmény, nem adják fel ebből adódik hogy több terület van, sokszor nincs középpálya és balenek van területe sprintelni, lefutni bárkit mert erre képes. persze voltak gyönyörű átlövései is felállt védelmek ellen ezt ne vegyük el tőle. de szerintem ő nem illene ide.

és végezetül én azt írom le akire szerintem szüksége van a csapatnak, akire szerintem szüksége lehet és ahogy én látom. ahogy ÉN látom. ezt írom le ami szerintem van. felőlem írhatod hogy nem értesz egyet, de inkább szerintem azokat támadd akiknek annyi saját véleménye van mint egy pohár kólának, akik csak meglátnak egy hsz-t átfogalmazzák és már írják is, mindenféle saját meglátást mellőzve.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 340 regisztrált és 0 vendég