Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 17., hétfő 10:04

numberone1 írta:
Gerr90 írta:
Van is egy cikk a Marcan errôl. Ráadásul ott vannak a videók, amik szintén erre engednek következtetni (bár manapság már a védôk kisfilmjeibe is a góljaikat vágják be). Remélem egy sorral hátrább terveznek vele, fiatal még, formálható, plusz ugye Modric is elôrébb kezdte...
Nekem nem igazan tunik olyannak aki labdakat tud szerezni. A valogatottban is Modric es Rakitic elott jatszi,de mindegy ha kis szint tud varazsolni a sablonos jatekunkba mar megerte.
Ezt lesd meg n1.
https://pbs.twimg.com/media/CMkHZiKWcAEgFtw.jpg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. augusztus 17., hétfő 10:03

Gerr90 írta:
Van is egy cikk a Marcan errôl. Ráadásul ott vannak a videók, amik szintén erre engednek következtetni (bár manapság már a védôk kisfilmjeibe is a góljaikat vágják be). Remélem egy sorral hátrább terveznek vele, fiatal még, formálható, plusz ugye Modric is elôrébb kezdte...
Nekem nem igazan tunik olyannak aki labdakat tud szerezni. A valogatottban is Modric es Rakitic elott jatszik(jatszott a VB-n),de mindegy ha kis szint tud varazsolni a sablonos jatekunkba mar megerte.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 17., hétfő 10:01

Mondjuk Casemiro lehúzott 2 évet már egyszer és most kezdi a 3-akat, vagy megszakítással nem számít?

Kovacic meg elég sűrűn váltotta pont Modricot a válogatottban vagy épp a helyén kezdett. Ő is tud előrébb is játszani, de a legtöbb esetben inkább btb volt az Interben is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. augusztus 17., hétfő 9:59

numberone1 írta:Hat nem tudom, nekem a videok alapjan nagyon is tamadonak tunik. A valogatottban es az Interben is a csatar mogot jatszik(jatszott)....persze javitsatok ki ha ez nem igy van. De ha igen, es ez a posztja, akkor ugyanaz mint Iscoe es Jamese eredetileg.
Van is egy cikk a Marcan errôl. Ráadásul ott vannak a videók, amik szintén erre engednek következtetni (bár manapság már a védôk kisfilmjeibe is a góljaikat vágják be). Remélem egy sorral hátrább terveznek vele, fiatal még, formálható, plusz ugye Modric is elôrébb kezdte...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. augusztus 17., hétfő 9:58

Az elmúlt két, három átigazolási időszakot kb 0-ra hoztuk, James és Bale érkezése ide vagy oda. Emelett profitot is termelt a klub, az adóság is lassan, de biztosan csökken, új szponzor is érkezik szép számmal. Szerintem mi a FFP előtt nagyon is jók vagyunk, leszünk az idei nyár után is.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 17., hétfő 9:58

Tényleg, Navasnak megvan, akkor jön Jamesé.
Lucas vagy Casemiro jövőre el lesz adva szerintem. Amelyikből több pénz lesz, de azon sem lennék meglepődve, ha belemenne a vezetőség abba, hogy Lucas már idén dobbantson végleg. Elvileg angolok hívták többen is, azoknak meg van pénzük szarásig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. augusztus 17., hétfő 9:57

numberone1 írta:Hat nem tudom, nekem a videok alapjan nagyon is tamadonak tunik. A valogatottban es az Interben is a csatar mogot jatszik(jatszott)....persze javitsatok ki ha ez nem igy van. De ha igen, es ez a posztja, akkor ugyanaz mint Iscoe es Jamese eredetileg.
Kovacic középső középpályás. Pont. A csatár mögött van, az igaz, de Ramos is ott van, még se konkurenciája Iscoéknak.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 17., hétfő 9:55

Realista24 írta:
ziro4vr írta:Kérdés jövőre lesz-e egyel több eu-n kívüli hely, hogy beférjen, bár szerintem jövőre sem lesz attól függetlenül sem neki sok helye. Mondjuk tény, hogy egy jó kölcsönév után, vagy valami opciós üzlettel többet is kisajtolhatnánk belőle.

Illarra meg azért egy fix 20-25 millió lehet most is.
Navas már nem lesz itt, Danilo szerintem kettős állampolgár lesz, vagy James. (vagy ő már az?)
Navasnak van már spanyol papírja, szerintem Jamesét intézik jövőre. Casemironak nincs még Danilo mellett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bencze » 2015. augusztus 17., hétfő 9:55

Realista24 írta:
ziro4vr írta:Kérdés jövőre lesz-e egyel több eu-n kívüli hely, hogy beférjen, bár szerintem jövőre sem lesz attól függetlenül sem neki sok helye. Mondjuk tény, hogy egy jó kölcsönév után, vagy valami opciós üzlettel többet is kisajtolhatnánk belőle.

Illarra meg azért egy fix 20-25 millió lehet most is.
Navas már nem lesz itt, Danilo szerintem kettős állampolgár lesz, vagy James. (vagy ő már az?)
Navas mintha az elozo szezon soran kapta volna meg a spanyol papirokat, nem? Elvileg 2 ev utan kapnak allampolgarsagot a jatekosok, szoval James is megkapja hamarosan a szukseges eu-s utlevelet.

On 3 December 2014, Navas announced that he had obtained Spanish citizenship. Wiki
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bencze 2015. augusztus 17., hétfő 9:56-kor.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 17., hétfő 9:54

RealMadridFanatic írta:
Alberto Cerruti: “Olaszországban egyszerűen nem értjük azt, hogy a Real Madrid hogyan képes ennyi pénzt kifizetni egy ilyen fiatal játékosért, aki még nem bizonyított semmit.”

Igen, mert Morata, Dybala, de akár Kondogbiát is mondhatnám, egytől egyig befutott sztárként érkeztek hasonló összegekért.
Egyrészt, másrészt pedig ez a nyilatkozat tökéletesen bemutatja a mai olasz bajnokság lemaradását a többi bajnoksághoz képest. Sajnos igen... a pénz hatalom lett a fociban.
akkor ugyanaz mint Iscoe es Jamese eredetileg.
Én Jamest alapból szélen, Bale helyén nyomatnám. Szóval a horvát harcolna az Isco, Kroos, Modric hármassal.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2015. augusztus 17., hétfő 9:55-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. augusztus 17., hétfő 9:53

Hat nem tudom, nekem a videok alapjan nagyon is tamadonak tunik. A valogatottban es az Interben is a csatar mogot jatszik(jatszott)....persze javitsatok ki ha ez nem igy van. De ha igen, es ez a posztja, akkor ugyanaz mint Iscoe es Jamese eredetileg.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. augusztus 17., hétfő 9:52

Alberto Cerruti: “Olaszországban egyszerűen nem értjük azt, hogy a Real Madrid hogyan képes ennyi pénzt kifizetni egy ilyen fiatal játékosért, aki még nem bizonyított semmit.”

Igen, mert Morata, Dybala, de akár Kondogbiát is mondhatnám, egytől egyig befutott sztárként érkeztek hasonló összegekért.

Mindemellett én is sokallom az árát, de manapság sajnos annyira nem kirívó.


Illara mellett meg Cherysevből nyugodtan lehetne pénzt csinálni. Nem tudom mivel győzte meg Benítezt, de 20 millió körül (ha igazak voltak a hírek) azonnal adnám el. Vazquez jó lesz időhúzó cserének, a James/Isco duóból is egyik valószínűleg padon lesz Jesével együtt. Így a cseresor minősége is megfelelő lehet, felesleges az orosz érzésem szerint.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 17., hétfő 9:50

ziro4vr írta:Kérdés jövőre lesz-e egyel több eu-n kívüli hely, hogy beférjen, bár szerintem jövőre sem lesz attól függetlenül sem neki sok helye. Mondjuk tény, hogy egy jó kölcsönév után, vagy valami opciós üzlettel többet is kisajtolhatnánk belőle.

Illarra meg azért egy fix 20-25 millió lehet most is.
Navas már nem lesz itt, Danilo szerintem kettős állampolgár lesz, vagy James. (vagy ő már az?)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 17., hétfő 9:49

Kérdés jövőre lesz-e egyel több eu-n kívüli hely, hogy beférjen, bár szerintem jövőre sem lesz attól függetlenül sem neki sok helye. Mondjuk tény, hogy egy jó kölcsönév után, vagy valami opciós üzlettel többet is kisajtolhatnánk belőle.

Illarra meg azért egy fix 20-25 millió lehet most is.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 17., hétfő 9:49

Jó, persze, hogy 6 évre oszlik le az a pénz, de épp úgy a tavalyi, meg az előtti igazolások is számítanak és akkor is elherdáltunk egy rakat pénzt pl Bale-re meg Illarrara.
De adtunk is el keményen az elmúlt években, én nem aggódok. Szerintem "100 milláig" bőven jók vagyunk eladás nélkül is.

Pérez már 2013-ban tudta
https://pbs.twimg.com/media/CMjlsdrWgAAunft.jpg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13163
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 17., hétfő 9:47

Na most Kovacic vagy beválik vagy nem, ez már a játékosmegfigyelőink képességeit fogja mutatni.
Érzésem szerint a megfigyelőknek ehhez az igazoláshoz semmi közük. Rafa előző idényekben látta játszani, tudta hogy más nagyon nem fog érkezni, az Internek elkell adnia valakit, hát leültette Pérez papát a youtube elé és meg is van :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 17., hétfő 9:47

Realista24 írta:
Kerlon írta:Most már csak Bale-t kéne likvidálni. Amúgy meg tuti, hogy valakit eladunk, mert 80-90 millió van a kiadás oldalunkon, amit nem hiszem, hogy elbír a büdzsé. Remélem nem Benzema vagy Isco, mert akkor Danilot nagyon megutálom főleg, ha ilyen nulla teljesítmény rak le továbbra is az asztalra.
Ahogy azt már annyiszor megbeszéltük, hiába 30 milla mondjuk Kovacic, ha 6 évre ír alá, akkor csak 5 millió számít bele ebbe az évbe. Ugyanígy a többi.
Na most Kovacic vagy beválik vagy nem, ez már a játékosmegfigyelőink képességeit fogja mutatni.
A hírek szerint Rafa kérte, szerintem a megfigyelők a bahamai válogatottat figyelik hazai pályán természetesen.
Jó, persze, hogy 6 évre oszlik le az a pénz, de épp úgy a tavalyi, meg az előtti igazolások is számítanak és akkor is elherdáltunk egy rakat pénzt pl Bale-re meg Illarrara.

Amúgy nagy a valószínűsége, hogy Rafanak a két olasz évében megtetszett a gyerek. A megfigyelőink egyáltalán léteznek? Mert Zidane Varane-ja óta nem igazán sikerült értelmes embert felmutatni a semmiből. Bár majd Asensio. Mondjuk ő meg szem előtt volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 17., hétfő 9:45

Illarra meg Lucas mehet, 40 milla kijöhet belőlük kis ügyeskedéssel, az oroszért is kaphatnánk egy húszast.
A brazil csak kölcsönbe megy, 15 milliót nem dobunk ki félév után az ablakon szerintem. Az oroszból kéne pénzt csinálni Illarra mellett.
Én is ezt mondtam, bár egy kicsit keserű íz azért marad a számban Vidal miatt.
válassz :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 17., hétfő 9:41

Kerlon írta:Most már csak Bale-t kéne likvidálni. Amúgy meg tuti, hogy valakit eladunk, mert 80-90 millió van a kiadás oldalunkon, amit nem hiszem, hogy elbír a büdzsé. Remélem nem Benzema vagy Isco, mert akkor Danilot nagyon megutálom főleg, ha ilyen nulla teljesítmény rak le továbbra is az asztalra.
Illarra meg Lucas mehet, 40 milla kijöhet belőlük kis ügyeskedéssel, az oroszért is kaphatnánk egy húszast.
Anthony írta: Erről beszélek/beszélünk évek óta, hogy nem csak Pogba/Vidal létezik a piacon, kell legyenek hasonló arcok, akiket nem akkor kell megvenni, amikor befutottak, hanem időben fel kell fedezni. Na most Kovacic vagy beválik vagy nem, ez már a játékosmegfigyelőink képességeit fogja mutatni.
Én is ezt mondtam, bár egy kicsit keserű íz azért marad a számban Vidal miatt.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 17., hétfő 9:39

Kerlon írta:Most már csak Bale-t kéne likvidálni. Amúgy meg tuti, hogy valakit eladunk, mert 80-90 millió van a kiadás oldalunkon, amit nem hiszem, hogy elbír a büdzsé. Remélem nem Benzema vagy Isco, mert akkor Danilot nagyon megutálom főleg, ha ilyen nulla teljesítmény rak le továbbra is az asztalra.
Ahogy azt már annyiszor megbeszéltük, hiába 30 milla mondjuk Kovacic, ha 6 évre ír alá, akkor csak 5 millió számít bele ebbe az évbe. Ugyanígy a többi.
Na most Kovacic vagy beválik vagy nem, ez már a játékosmegfigyelőink képességeit fogja mutatni.
A hírek szerint Rafa kérte, szerintem a megfigyelők a bahamai válogatottat figyelik hazai pályán természetesen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég