Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. szeptember 1., kedd 18:51

Szerintem ez egy jó átigazolási szezon volt. Erősebb lett a keret, szerintem tökéletes (a realitások talaján maradva).

Kapusok: minőségi kapusok, nem lesz velünk gond.

Hátvédsor: Arbeola már nem lesz tényező ebben az évben, hoztuk a pótlására egy Danilo-t, teljesen jó. Coentrao-t kölcsönadtuk, úgy is mindig sérült volt szegény... nem igazán nagy veszteség, bár ha egészséges volt, jó meccseket hozott le. Marcelotól nagyon függ a támadójátékunk, sokat fog játszani, viszont Nacho megbízhatóan le tudja hozni a baloldalt is, ha pihentetni kell a kis brazilt. Így legalább Nachonak is több lehetősége lesz a játékra. Középen csak akkor fog szerephez jutni, ha valami sérüléshullám lesz, mert szerencsére megtartottuk a nagy hármast középen...

Középpálya:"megtisztítva", vannak normális cserék, és egyelőre úgy tűnik, hogy Benítez meri is őket használni. Kovacic-tól én sokat várok, tetszik ahogy teszi a labdákat, bár még lassúnak tűnik egy kicsit, fel kell pörgetni. Fejben gyorsabbnak tűnik, mint Illaramendi. Casemiro remek kiegészítőember lesz, munkabírása van, és néha még szép dolgokat is tud csinálni azzal a bogyóval :)

Támadók: elég sokan vannak egyelőre... Isco-James... szerintem ők képviselik a Real Madrid jövőjét, remélem minél többet lesznek fent a pályán együtt. A szélre jött Cheryshev meg Vasquez... szerintem nem sokat fognak játszani, valahogy van egy olyan érzésem, hogy CR és Bale ki fog maradni a nagy rotálásból... remélem tévedek. És akkor ott van még Benzema és Jesé. Benzema ugyebár alap, Jesé pedig az elsőszámú cseréje lesz a BBC-nek... cserecsatár nem érkezett, ami szerintem nem is probléma. Valószínűleg Jesé és CR is fogja majd pótolni Benzemát, ha nem tud játszani (bár amennyi pozícióváltás van most a támadóink között, teljesen mindegy kit nevezünk csatárnak...), pedig szerintem James tudná a legjobban pótolni Benzemát. Van esze a játékhoz, megjátssza a labdát ha tudja, nem önzőzi el, jól tud érkezni a kapu elé, és ha helyzetbe kerül, akkor be is vágja általában.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. szeptember 1., kedd 18:49

R.M.C.F írta:
Inkább magukat szopatták le. Nekünk vannak jó kapusaink....nekik meg ddg a lelátón....majd buknak pár meccset és megindul a népharag ott.
az már eddig is megvolt lvg felé:

http://i59.tinypic.com/8waw7m.png
http://i57.tinypic.com/2ahhcb8.png

Avatar
mentamas
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:32
Kedvenc játékosaid: Rodrygo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mentamas » 2015. szeptember 1., kedd 18:46

Steve írta:szerintem két opció van:

- mi húztuk az időt, kivártunk az árral a ManU pedig szintén kivárt nem adta olcsóbban és ez lett

-vagy ami szerintem a reálisabb én ezt gondolom, hogy a Real NEM akarta ennyiért semmiképpen, viszont a játékos kell. Úgy mond lefoglaltuk jövőre, akkor jön magas fizuval és idén kap egy kis zsebpénzt ha büntetést kellene fizetni a játékosnak.Ha ez így alakul akkor óriási húzás volt. Jövőre megkapjuk a választ.

1 negatívum van. Navason múlik csak, hogy hogyan fog teljesíteni, ha bele szarna az sem lenne meglepő.De normális figurának tűnik, bízom benne.

Ez egy vicces bakinak tűnik, de az az egy biztos, hogy nem az. Itt valaki, valakit be akart xopatni. A logikus az lenne, hogy mi nem akartunk ennyit fizetni, mintsem a ManU meg akarta volna +1 évre tartani ilyen körülmények között.
Persze :lol: :lol: Megtanítottuk nekik, h. jövőre ne játszák el ezt megint, amikor Depay-t akarjuk majd leigazolni :mrgreen:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. szeptember 1., kedd 18:45

Ha Navas beleszarna akkor mi van? Semmi. Megy a padra, helyére meg Casilla aki semennyire se rosszabb kapus, sőt.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. szeptember 1., kedd 18:42

szerintem két opció van:

- mi húztuk az időt, kivártunk az árral a ManU pedig szintén kivárt nem adta olcsóbban és ez lett

-vagy ami szerintem a reálisabb én ezt gondolom, hogy a Real NEM akarta ennyiért semmiképpen, viszont a játékos kell. Úgy mond lefoglaltuk jövőre, akkor jön magas fizuval és idén kap egy kis zsebpénzt ha büntetést kellene fizetni a játékosnak.Ha ez így alakul akkor óriási húzás volt. Jövőre megkapjuk a választ.

1 negatívum van. Navason múlik csak, hogy hogyan fog teljesíteni, ha bele szarna az sem lenne meglepő.De normális figurának tűnik, bízom benne.

Ez egy vicces bakinak tűnik, de az az egy biztos, hogy nem az. Itt valaki, valakit be akart xopatni. A logikus az lenne, hogy mi nem akartunk ennyit fizetni, mintsem a ManU meg akarta volna +1 évre tartani ilyen körülmények között.

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. szeptember 1., kedd 18:36

Megvehettuk volna Martialt az MU elol, legalabb lett volna csereje Karimnak is. :mrgreen: :mrgreen:
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
mentamas
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:32
Kedvenc játékosaid: Rodrygo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mentamas » 2015. szeptember 1., kedd 18:33

Nagyon örülök neki, h. végül Navas maradt a kapusunk. De annak még jobban,h. de Gea nem jött.
Nagyon jó kapus, de nem ide való.
Az okok:
1. Nem azért akart idejönni, mert ez az álmai csapata, hanem mert Madridban él a barátnője
2. Nem elég profi, főleg ha az utóbbi időt nézzük
3. Az Atletico-ban játszott, sosem fog "megdögleni" a mezért
4. Nincs is rá igazán szükség, inkább Perez-ről szólt ez az egész(főleg Casillas távozása miatt)
5. Jorge Mendes az ügynöke(remélem nem sokáig, ellenszenvesebb játékosügynök talán nincs is manapság)
6. Az árát jobban is ellehetett volna költeni(Benzema-nak ebben a szezonban sincs egz normális cseréje)
7. Navas jó kapus és megérdemel egy esélyt, és az biztos,h. ő mindent belefog adni
8. A fizetéséről meg ne is beszéljünk
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mentamas 2015. szeptember 1., kedd 18:38-kor.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 1., kedd 18:31

ferni írta:Remènykedtem egész nap, de ezek után de Gea már tuti nem jön.... de hogy mi a fészkes fenéért csücsült 8 órát ott a szerződés napközben....
Addig nyugodtan személyes találkozó is lehetett volna....
Meg ha látták hogy kifutnak az időből miért nem hagyták meg mára a Navas transzfert bacca meg?

United direkt leopatott minket, de keményen.... remélem megint lebőgnek a picsába azt küzdhetnek majd a világverő Arsenallal a dobogóért....
Gyökér banda....
Mondják azt hogy nem adjuk el, de ilyen nincs bakker...
Inkább magukat szopatták le. Nekünk vannak jó kapusaink....nekik meg ddg a lelátón....majd buknak pár meccset és megindul a népharag ott.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2015. szeptember 1., kedd 18:28

Ki szopatott minket le? :lol:
Magukat, max. Így is van két jó kapusunk, jövőre meg jön a egy top3-as bagóért. Le lettünk szopatva. :mrgreen:

Ha meg mégse jönne jövő nyáron DDG, akkor is marad két jó korban lévő tehetséges kapusunk. Hosszabb távon Casilla-t látom a kapunkban.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8480
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. szeptember 1., kedd 18:23

Remènykedtem egész nap, de ezek után de Gea már tuti nem jön.... de hogy mi a fészkes fenéért csücsült 8 órát ott a szerződés napközben....
Addig nyugodtan személyes találkozó is lehetett volna....
Meg ha látták hogy kifutnak az időből miért nem hagyták meg mára a Navas transzfert bacca meg?

United direkt leopatott minket, de keményen.... remélem megint lebőgnek a picsába azt küzdhetnek majd a világverő Arsenallal a dobogóért....
Gyökér banda....
Mondják azt hogy nem adjuk el, de ilyen nincs bakker...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. szeptember 1., kedd 18:21

Realista24 írta:
Persze Benzema meg a walesi marad...
Tényleg óriási gond, hogy Karim marad :lol: :lol:
Moratanak biztos jobban örült volna. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. szeptember 1., kedd 18:08

Benzema topikban van egy jo cikk belinkelve, tessek elolvasni es melyen elgondolkozni Karim szuksegessegerol es ertekerol :D :salute:
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 1., kedd 17:57

Persze Benzema meg a walesi marad...
Tényleg óriási gond, hogy Karim marad :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. szeptember 1., kedd 17:56

Navas vegul elutazott ma a valogatott utan, vagy inkabb maradt Madridban es kicsomagolta a borondjeit?
Azt írják, hogy felhívta Rafa-t, hogy edzeni akar, kiment az edzésre hosszasan elbeszélgetett az edzővel, aki támogatásáról biztosította, míg maga a játékos saját bevallása szerint függetleníteni tudja magát az esettől és sorsszerűnek tartja az eseményeket, mely szerint tovább élheti a saját álmát a Real kezdőkapusaként, ennek fényében a lehető legprofibb módon csinálja a dolgát tovább és semmi nem látszik rajta!
Akkor csak fel evig nem fog vedeni?Juheee, ezt a bajnoksagot es BL-t mar nelkule toljuk vegig, a kispadra jo lesz, hogy utolerje magat. :/
Én az érvényes szerződés aláírásáról beszélek (arra kis esélyt látok, hogy januárban átigazolnánk, bár simán kinézem, hogy a MU. a végén még csak látna belőle valami kis pénzt és tartaná a markát), mellesleg angol hírek szerint Van Gaal leckéztetése is csak eddig tartott, szüksége van az elmúlt évek legjobb manchesteri játékosára, ha komolyan akarnak valamit otthon és nemzetközi szinten is, játszatva lesz, állítólag a vezetőség sem hagyná, hogy ne így legyen!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. szeptember 1., kedd 17:56

Akkor értékelem én is a nyarat, ha már mindenki megtette:

Edzőváltás: Carlo menesztése úgy gondolom jó döntés volt. Annyi hibát követett el az elmúlt szezonban, amennyi ilyen szinten nem megengedhető. Taktikailag sosem volt csúcs, az erénye a pszichológiai érzéke. De azért nem szabad egy edzőt megtartani, mert a játékosok szeretik, vagy mert korábban nagy sikert ért el. A 2014/2015-ös szezonban látottak alapján mennie kellett.
Benitez érkése már korántsem jó döntés. Aztán lehet, hogy telitalálat lesz (én CA kinevezését sem éreztem jó döntésnek, de a BL siker mégiscsak rentábilissá tette a leigazolását), de én erre még kevesebb esélyt látok, mint CA esetében. Ha voltak edzők, akiért CA-t nem rúgtam volna ki, akkor Mancini, Van Gaal és Ő lettek volna azok. Taktikailag jobb elődjénél, pszichológiailag viszont gyenge. A Real egy méhkas, és Benitez csak addig uralja ezt a méhkast, amíg nem sül be 1-2x. Úgy érzem, hogy a taktikai felkészültség/pszichológai érzék grafikonján sikerült egymás után a két végletet megfogni. Rövid távon javuláshoz vezet, hosszútávon nagyon rizikós, valószínű bukta. Kicsit hasonló volt a Mou-CA csere, csak a másik oldalról. Középút kellett volna... Ez a rész 3-as.

Igazolások: Csicsa, Iker, Coentrao, Illara, Silva, Khedira elmentek, egyikükért sem kár. Talán Csicsát meg lehetett volna tartani, csak nem azon az áron, amelyiken a MU eladta volna. Helyére középcsatár nem érkezett, így tulajdonképpen ez az egyik lyukas poszt.
Érkezett Casilla, Danilo, Casemiro, Kovacic, meg régi ifisták, akiknek sok szerepük nem lesz. Casilla cserekapusnak kiváló. Kovacic egy nagy lyukat töm be, ami évek óta tátongott. Vele és Casemiroval minőségi kkp-sorral rendelkezünk, nagy a variációs lehetőségünk. Ennél jobbat nem tudtunk volna elképzelni. Danilo a legmegosztóbb. Nem rossz futballista, de nálam 30 millát nem ért, úgy, hogy van egy Carvajalunk. Hosszútávon a spanyolban több lehetőséget látok. Abban viszont biztos vagyok, hogy jövőre, vagy legkésőbb 2 év múlva az egyikük távozik, és ha Danilo lesz a kezdő, akkor Carvajal fog elmenni. Saját nevelés, spanyol... érte kár lenne.
Pozitív Ramos szerződésének meghosszabbítása is. Nélküle nem ugyanaz lenne a csapat.
Ha DDG jött volna, akkor ez 5-öst ért volna, de a center poszton lévő lyuk és top kapus "adminisztrációs hiba" miatti elherdálása miatt csak 4.

Összességében azért nem lett rossz ez a nyár, a keret megfelelően mély és sokrétű, végre nincs lyuk a kp-n, ami talán a legfontosabb eredmény. A keret alkalmas a rotálásra, majdnem minden kulcsember tudunk minőségben pótolni egy esetleges sérülés esetén. Ha az edzőnk pszichológiailag felkészültebb lenne, akkor elég bizakodóan várnám az új szezont, így azért vannak kétségeim az elkövetkező szezon eredményességével kapcsolatban. Ez így most (nyilván a két érdemjegy összegeként) 3/4, de igazából azt mondhatom, hogy soha rosszabb nyarat. Az igazi értékelést amúgy is jövő májusban lehet levonni, amikorra kiderül, hogy Benitez és a keret mennyire tudnak eredményesen együtt dolgozni, és hogy mennyire tudjuk a szembejövő nehézségeket leküzdeni. De tavaly sokkal rosszabb szájízzel vágtam neki a szezonnak. Most kb. annyira érzem jónak magunkat, mint 2013 nyara után. Ha megint összejön egy BL és spanyol kupa, akkor elégedett leszek.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 1., kedd 17:54

Most akkor januárban lépnek életbe a szerződések? Mert addig mi sem nyomathatjuk gondolom Navast a BL-ben és ők sem. Vagy januárban újra tárgyalás lesz?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. szeptember 1., kedd 17:51

Nevetséges, szánalmas, amit ezen a nyáron csináltunk! Nem voltak képesek hozni egy normális védekező középpályást és csatárt, de hoztak egy teljesen felesleges Danilot, egy rakat pénzért egy ígéretet meg egy Lucas Vazquezt, aki a büdös életben nem fog játszani. Danilo helyett a saját nevelésű Carvajalt kéne nyomatni! Az a játékos akit végig üldöztünk szánalmas módon végig a nyáron így csúszunk le róla! Persze Benzema meg a walesi marad...Ráadásként pedig Rafa Benítez az edző. Vicc. Semmi komolyra nem számítok ettől a gárdától erre a szezonra.

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. szeptember 1., kedd 17:46

madridronie írta:
Ha nem a Real Madridról és Madrid városáról (otthona) lenne szó én is ezt mondanám, de a körülményeket figyelembe véve kizártnak tartom, hogy ezt a MU. és Van Gaal felé lenyelné! Ha hosszabbítani is fog, én azt csak egy Real Madrid záradékkal látom valószínűnek Mendes módra, de hajlok afelé, hogy aláírt /polgári/ előszerződésünk van/volt/lesz vele (lsd. anno CR7-Real, Neymar-Barca), így legkésőbb télen a Real Madrid játékosának tekinthető!
Akkor csak fel evig nem fog vedeni?Juheee, ezt a bajnoksagot es BL-t mar nelkule toljuk vegig, a kispadra jo lesz, hogy utolerje magat. :/
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. szeptember 1., kedd 17:44

Navas vegul elutazott ma a valogatott utan, vagy inkabb maradt Madridban es kicsomagolta a borondjeit? :D
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. szeptember 1., kedd 17:39

Egyébként szerintem így De Gea már soha nem lesz a Real játékosa..
Ha nem a Real Madridról és Madrid városáról (otthona) lenne szó én is ezt mondanám, de a körülményeket figyelembe véve kizártnak tartom, hogy ezt a MU. és Van Gaal felé lenyelné! Ha hosszabbítani is fog, én azt csak egy Real Madrid záradékkal látom valószínűnek Mendes módra, de hajlok afelé, hogy aláírt /polgári/ előszerződésünk van/volt/lesz vele (lsd. anno CR7-Real, Neymar-Barca), így legkésőbb télen a Real Madrid játékosának tekinthető!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég