Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 11., péntek 21:27

MesQueUnClub írta:
Realista24 írta:Ennek a fele sem volt azon a szinten a klubváltáskor, mint most De Gea, de lehet három se.

Ennek az az oka, hogy világklasszisokat általában nem úgy szokás venni. :D 2 opció van WC-playák esetében az ingyenes átigazolásra, vagy pályafutása elején, vagy már a vége fele.

Mint figo tőlünk az interbe....szerintem ingyen ment...ott még elkacsázott pár partbedobást.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 11., péntek 21:26

MesQueUnClub írta:
Realista24 írta:Ennek a fele sem volt azon a szinten a klubváltáskor, mint most De Gea, de lehet három se.

Ennek az az oka, hogy világklasszisokat általában nem úgy szokás venni. :D 2 opció van WC-playák esetében az ingyenes átigazolásra, vagy pályafutása elején, vagy már a vége fele.
Ezt én tudom, csak RMCF nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 11., péntek 21:26

Realista24 írta:Ennek a fele sem volt azon a szinten a klubváltáskor, mint most De Gea, de lehet három se.

Ennek az az oka, hogy világklasszisokat általában nem úgy szokás venni. :D 2 opció van WC-playák esetében az ingyenes átigazolásra, vagy pályafutása elején, vagy már a vége fele.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 11., péntek 21:25

ha mcmanaman akart volna hosszabbított volna.... nem akart....ha ddg nem akart volna hosszabbítani akkor nem hosszabbít.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 11., péntek 21:23

Ennek a fele sem volt azon a szinten a klubváltáskor, mint most De Gea, de lehet három se.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 11., péntek 21:21

Segítséggel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :

Brad Friedel (Aston Villa –> Tottenham Hotspur FC, 2011)
Markus Babbel (Bayern München –> Liverpool, 2000)
Sol Campbell (Tottenham Hotspur –> Arsenal, 2001)
Esteban Cambiasso (Real Madrid –> Internazionale, 2004)
Gary McAllister (Coventry City –> Liverpool, 2000)
Michael Ballack (Bayern München –> Chelsea, 2006)
Andrea Pirlo (AC Milan –> Juventus, 2011)
Steve McManaman (Liverpool –> Real Madrid 1999)
Robert Lewandowski (Borussia Dortmund –> Bayern München, 2014)
Miroslav Klose (Bayern München –> Lazio, 2011)
Henrik Larsson (Celtic –> Barcelona, 2004)

Fernando torres, mexes,diego lopez,honda........ac milan
Malouda

De idő kellene megnézni,az meg nekem nem lesz...... :ozil: :ozil:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 11., péntek 21:18

Ezen az oldalon van 20 free agent szerintük top20 de én se nagyon tartom számon hogy kik voltak még ilyen státuszban

Az UEFA hivatalos honlapján pedig ők (11 játékos)

Szerk: Davids pl azzal a szabállyal élt, hogy hány játékosnak kell lenni hivatalosan az adott országból, ugye ezen módosítottak és ezután indult a hullám.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MesQueUnClub 2015. szeptember 11., péntek 21:22-kor.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 11., péntek 21:14

kelemen.istvan írta:
Realista24 írta:Ki az a raklap minőségi focista aki ingyen váltott csapatot? Nekem egy sem ugrik be.
Khedira :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 11., péntek 21:14


Mind a kettő játszott egy tucat csapatban, kicsit szűkíthetnéd. Nem szeretem az ilyen bemondott dolgokat, azt hittem ha bedobod, van konkrétumod is.
Mert például ha valamelyik klasszis a karrierje elején ingyen megy egyik helyről a másikba, az nem illik bele a képbe.
Konkrétumom soha sincsen,nem "dolgozom" papírból,netről.....emlékből,az meg nem a legjobb. Gondolkodnom kell,az meg nincsen ínyemre. De voltak,nem csak nevenincsen emberek mentek ingyé......a bosman szabállyal sokan éltek.


ja....fuck....khedira. :lol: :lol: végülis világbajnok,bl győztes. :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. szeptember 11., péntek 21:12

Realista24 írta:Ki az a raklap minőségi focista aki ingyen váltott csapatot? Nekem egy sem ugrik be.
Khedira :mrgreen:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. szeptember 11., péntek 21:10

Messze még a tavasz, addigra bármi lehet, koncepció nélküli real és szárnyaló city egyaránt. Kár előre tippelgetni. Egy éve a barcát senki nem tartotta sokra aztán rendesen mutatták a fukkot.. :wtf: :x
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 11., péntek 21:10

R.M.C.F írta:
Realista24 írta:Ki az a raklap minőségi focista aki ingyen váltott csapatot? Nekem egy sem ugrik be.

Az nem baj. :lol: :lol: Utána kell nézni,a tököm tudja hirtelen,pl seedorf és davids is ha jól emlékszem.De vannak jópáran
Mind a kettő játszott egy tucat csapatban, kicsit szűkíthetnéd. Nem szeretem az ilyen bemondott dolgokat, azt hittem ha bedobod, van konkrétumod is.
Mert például ha valamelyik klasszis a karrierje elején ingyen megy egyik helyről a másikba, az nem illik bele a képbe.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 11., péntek 21:08

PSG,Chelsea, MU, City, Arsenal,Pool ,Atma, Juve ....ezeket soroltad....a juve annak ellenére hogy a kerete gyengébb a city,psg kereténél,sokkal szervezettebb,szenvedélyesebb,eredményesebb csapat,főleg egy nagy nyomás alatti tétmeccsen....senkinek se legyen kétsége hogyha a juve 11esekkel juthat be egy 4be,pl a psg ellen,akkor azt behúzza.....szerintem.

A legjobb 4? barca,bm,real,chelsea(ezen persze majd sokan nevetnek) de a pl más mint a bl.ott meg jm megoldja. Ő egyel több ember mindig.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 11., péntek 20:59

R.M.C.F írta: Bár lehet hogy meglepibe odakúszik,minden évben vagy meglepetés csapat,aki jóval továbbdöcög mint várnánk,igy a 4ik egy meglepi lesz.
A city-t nem tartom nagyra,lehet tévedek,de az igazán nagyok ellen minden meccsen totál esélytelenek voltak.
A psg továbblépett náluk,ők jobb koncepciót követnek,pedig állományra nem jobbak,de a csapat jobban felépített és taktikailag kiforrottabb,van stilusuk,ha nem is lesznek világverők,de mindenképpen dicséretes a felépítésük.
Én most nem a meglepi csapatokra gondolok mint pl a bundásban a Wolfsburg. Hanem aki jelenleg.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 11., péntek 20:57

Realista24 írta:Ki az a raklap minőségi focista aki ingyen váltott csapatot? Nekem egy sem ugrik be.
1 aki beugrik az Lewa (így a közelmúltból)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 11., péntek 20:53

MesQueUnClub írta:
R.M.C.F írta:A city a nagyok ellen bukni fog...kevés hozzájuk,se taktika,se arculat és stilus,csak nevek. A psg odaférhet,de a legjobb 4be én még kétlem.
Ha már top 4, akkor te melyik 4 csapatot neveznéd ide? Gondolom Real,Barca,Bayern. De ki volna a 4.? Mert szerintem ez alatt a 3 csapat alatt a többi viszonylag egészen egy szinten mozog akik az elitbe tartoznak ezért számomra is pl a PSG lehet az aki beférhet oda, de ugye ott a Chelsea, MU, City, Arsenal (ha épp nem szerencsétlenek), Pool (Ha végre nem Balotellik lennének a gólfelelősök), ott az Atma is aki igenis 3 éve ott van. Ráadásul a Juve is ott van.

Bár lehet hogy meglepibe odakúszik,minden évben vagy meglepetés csapat,aki jóval továbbdöcög mint várnánk,igy a 4ik egy meglepi lesz.
A city-t nem tartom nagyra,lehet tévedek,de az igazán nagyok ellen minden meccsen totál esélytelenek voltak.
A psg továbblépett náluk,ők jobb koncepciót követnek,pedig állományra nem jobbak,de a csapat jobban felépített és taktikailag kiforrottabb,van stilusuk,ha nem is lesznek világverők,de mindenképpen dicséretes a felépítésük.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 11., péntek 20:48

Realista24 írta:Ki az a raklap minőségi focista aki ingyen váltott csapatot? Nekem egy sem ugrik be.

Az nem baj. :lol: :lol: Utána kell nézni,a tököm tudja hirtelen,pl seedorf és davids is ha jól emlékszem.De vannak jópáran
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 11., péntek 20:47

R.M.C.F írta:A city a nagyok ellen bukni fog...kevés hozzájuk,se taktika,se arculat és stilus,csak nevek. A psg odaférhet,de a legjobb 4be én még kétlem.
Ha már top 4, akkor te melyik 4 csapatot neveznéd ide? Gondolom Real,Barca,Bayern. De ki volna a 4.? Mert szerintem ez alatt a 3 csapat alatt a többi viszonylag egészen egy szinten mozog akik az elitbe tartoznak ezért számomra is pl a PSG lehet az aki beférhet oda, de ugye ott a Chelsea, MU, City, Arsenal (ha épp nem szerencsétlenek), Pool (Ha végre nem Balotellik lennének a gólfelelősök), ott az Atma is aki igenis 3 éve ott van. Ráadásul a Juve is ott van.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 11., péntek 20:43

Ki az a raklap minőségi focista aki ingyen váltott csapatot? Nekem egy sem ugrik be.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 11., péntek 20:40

RMCF meg a többiek akik hangoztatták hogy hülyék vagyunk jövőre ingyen jöhet hol vagytok?
Itt vagyok......és válaszolok is.
Ha lejár a szerződése akkor nem ingyen jött volna? Ugye hogy igen. Ahhoz természetesen meg kellett volna vele tudni állapodnunk. Arról talán nem én tehetek hogy ezt nem tudták megtenni.

Vagy arra gondolsz ilyenkor,hogy annyi eszem volna,hogy a real majd vár 6 hónapot ölbe tett kézzel és majd ha január 1 lesz akkor felhívja....és átveszi? Meg kellett volna vele nyáron állapodni.

Azt hiszed ő lett volna az első aki ingyen megy tovább és jegyzett focista? Egy raklap ment úgy tovább.....
Ez évek óta igaz, szerintem. PSG szerintem idén felérhet a Bayern,Barca és Real mellé mint legesélyesebb. Chelsea idén szerintem nem lesz tényező. City még megszorongathatja a nagyokat, az is biztos.
A city a nagyok ellen bukni fog...kevés hozzájuk,se taktika,se arculat és stilus,csak nevek. A psg odaférhet,de a legjobb 4be én még kétlem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 340 regisztrált és 0 vendég