Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. július 23., kedd 20:43

S szerinted Bale a gyorsaságát kisterületen fogja kamatoztatni? Mert szerintem nem.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Gaius
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. július 23., kedd 19:30
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl, Redondo, R. Carlos, Ronaldo, CR, Özil, Varane ÉS del Piero, Baggio, Totti, Dinho, Maradona, Matthaeus, Zico, Eder, Caniggia stbstb
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaius » 2013. július 23., kedd 20:27

szilamer írta:Egyértelmű, hogy idén enm jön Bale és nincs is rá szükségünk. Hogy miért? Elsősorban már 80 milliót költöttünk, Jött Isco is, Kaká nem fog menni, a Castillából jött még Jesé is. Egyszerűen arra a posztra már nincs hely.
Másodsorban nem kontrás játékot fogunk játszani. Ez igazolja Isco igazolása is, meg valamilyen mértékben Carvajalé is.
Na meg Bale nem igazán kivánkozik Madridba, mint tavaly Modric. Ő itt nem olyan robot lesz aki a csapatér is játszik, mint ROnaldo, ő önmagáért fog játszani. Csak Perez be vette ezt a hülyeséget a fejébe, hogy ő kell, pedig közbe nem is kell. Ha elmegy Ronaldo, márpedig nem fog, akkor azt mondom oké, vegyük meg kerül amennyibe kerül, de így nincs értelme.
Meg ha már olyan közel lenne Madridhoz, akkor Jes már el lenne adva, mert akkor kb 0 lehetősége lenne, mert elől a Ronaldo-Benzema-Bale hármas kirobbanthatatlan lenne. Itt idén már csak távozók lesznek, ebben biztos vagyok. Mégpedig Higuain és Coentrao. De Arbeloa is a "hamarosan találkozunk" üzenetével Albiolnak, valami olyant tud amit mi nem.
szilamer: asszem ideje lesz majd indulnod a RM elnöki székéért legközelebb, ha Perezt quasi lehülyézed.. :mrgreen: Higu és Coentrao távozása nem csoda....Higu régi téma, Coentrao meg szvsz itt kissé alulértékelt...ő spec sztem pont az a játékos, aki gyengébb Marcinál, de túl erős a padozásra....epic fail Mou-nál...bízott a sokoldalúságában, ami meg is van, de azért ő balbekként igazi. Bájdövéj: abban igazad van, hogy NEM kontrát fogunk játszani, de olvasd el újra, plíz: pont erről beszéltem, banyeg.....hogy Bale olyan dinamikát, határozottságot hoz a középpályás-, ill. támadójátékba, amit most csak CR-től tapasztalhatunk....szerinted kitől szarja jobban össze magát egy BL-döntőbe jutott ellenfél? CR-Bale-Benz-Özil-Isco, vagy egy CR-Benz-Jesé, Özil-Isco? optimális esetben......amikor CR, Özil, Benz levételére már megvan a recept.....

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. július 23., kedd 20:22

Igen azt mondta az Instagrammján.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. július 23., kedd 20:13

tényleg arbeloa azt mondta hogy hamarosan találkozunk? :lol: :lol: hát az valami fenomenális lenne.bár így hogy carvajal jött igy telibefo.om arbeloat mert csak másodhegedűs lesz.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 23., kedd 20:11

Ez oké, de még mindig nem beszéltem a Realról. Általánosságban mondtam, hogy egy csatárnak fontos, hogy illeszkedjen az adott csapatba, mert akkor tudja kihozni magából a maxot.
Na én meg felhoztam példának erre a realt,Gomez meg Pipita viszonylatában.Na de abbahagyom mer kezd off szaga lenni a dolognak... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. július 23., kedd 20:10

Egyértelmű, hogy idén enm jön Bale és nincs is rá szükségünk. Hogy miért? Elsősorban már 80 milliót költöttünk, Jött Isco is, Kaká nem fog menni, a Castillából jött még Jesé is. Egyszerűen arra a posztra már nincs hely.
Másodsorban nem kontrás játékot fogunk játszani. Ez igazolja Isco igazolása is, meg valamilyen mértékben Carvajalé is.

Na meg Bale nem igazán kivánkozik Madridba, mint tavaly Modric. Ő itt nem olyan robot lesz aki a csapatér is játszik, mint ROnaldo, ő önmagáért fog játszani.

Csak Perez be vette ezt a hülyeséget a fejébe, hogy ő kell, pedig közbe nem is kell. Ha elmegy Ronaldo, márpedig nem fog, akkor azt mondom oké, vegyük meg kerül amennyibe kerül, de így nincs értelme.

Meg ha már olyan közel lenne Madridhoz, akkor Jes már el lenne adva, mert akkor kb 0 lehetősége lenne, mert elől a Ronaldo-Benzema-Bale hármas kirobbanthatatlan lenne.


Itt idén már csak távozók lesznek, ebben biztos vagyok. Mégpedig Higuain és Coentrao. De Arbeloa is a "hamarosan találkozunk" üzenetével Albiolnak, valami olyant tud amit mi nem.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 23., kedd 20:06

morientes írta:[quote én mondtam ilyet, hogy Gomez itt jobb lenne, mint Higu? ]
Nem Remy,te azt írtad hogy Gomez van olyan jó mint Higu.Aztán írtad,hogy az a fontos hogy belepsszoljon a csapat arculatába xy csatár...
Én meg erre azt írtam,hogy ha Higu nem illik a real arculatához(mert nem),akkor Gomez még úgysem.[/quote]

Ez oké, de még mindig nem beszéltem a Realról. Általánosságban mondtam, hogy egy csatárnak fontos, hogy illeszkedjen az adott csapatba, mert akkor tudja kihozni magából a maxot.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 23., kedd 20:02

Túl van fújva ez a "ki mennyit ér?" téma. Senkinek sincs valós ára. Játékosok átigazolási árát rengeteg tényező határozza meg
ziro4vr írta:Amúgy meg kb annyit ér mezőnybe mint Szalai, vagy a star warsból a lépegető.
Az a vicces, hogy Szalainak pont a mezőnymunkája a nagy erőssége. Gondolom ezt a következtetést az elmúlt válogatott meccsek alapján vontad le, ahol a hülye Egervári erőcsatárként erőltette

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 23., kedd 19:58

[quote én mondtam ilyet, hogy Gomez itt jobb lenne, mint Higu? ][/quote]
Nem Remy,te azt írtad hogy Gomez van olyan jó mint Higu.Aztán írtad,hogy az a fontos hogy belepsszoljon a csapat arculatába xy csatár...
Én meg erre azt írtam,hogy ha Higu nem illik a real arculatához(mert nem),akkor Gomez még úgysem.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Gaius
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. július 23., kedd 19:30
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl, Redondo, R. Carlos, Ronaldo, CR, Özil, Varane ÉS del Piero, Baggio, Totti, Dinho, Maradona, Matthaeus, Zico, Eder, Caniggia stbstb
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gaius » 2013. július 23., kedd 19:49

üdv mindenkinek!


szvsz Bale leigazolása kapcsán egy fontos kérdés van: meg akarjuk-e nyerni idén a BL-t? Ha igen, akkor kell Bale MOST...:) nem jövőre, vagy bármikor....minden elismerésem Jesének, meg a többi fiatalnak, de ha nagy trófea kell, márpedig a Realnak az kell, akkor kell Bale. Pont.

Egyszerűen a faszi egy vadállat, olyan dinamikát, határozottságot visz a középpályára, illetve a támadó harmadba, hogy nem igaz. Ha 90+ milla, s Perezék úgy látják, hogy szükség van rá, az ára kigazdálkodható, akkor kell. Számomra nem a gólerőssége a meggyőző, hanem az a dinamika, ami a spanyoltól jóval gyorsabb focit játszó angol bajnokságban Bale jelent. A Madrid legnagyobb gondja az utóbbi években a középpálya lassúsága jelentette. A Mou-féle kiszabott gyors kontrák (6-7 másodperc alatt a labda emberrel a saját 16-ostól az ellenfél 16-osánál, majd a hálóban) ezt leplezte, mert a támadóink kiszabott gyorsak, CR-rel az élen....Bale-CR kettős kiszabott vaddisznó, Iscon már vasárnap is látszott, hogy fejben is gyors, Illarra egyértelműen Xabi JR.

Most, ahogy hirtelen átfutott, hogy a védelmünk Marci-Varane-Sergio-Carvajal detto nagyon fiatal,VKP: Illarra, Khedira, Modric TKP: Isco, Özil, CR, DM? csatár Benz, Suarez(?) nagyon nagyon vaddisznó kezdő csapatot jelenthet ez az elkövetkező évekre...a váz eleve adott....:))

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 23., kedd 19:26

h3x0r írta:
Remy írta:Kérdezd meg a Bayerneseket, hogy érdekli-e őket, hogy hol áll Gomez a gólja előtt.
Gondolom az se veletlen, hogy mast jatszattak helyette. Ha olyan jo lenne, nem adtak volna el.. foleg egy 20-asert
Vagy jött egy új edző, akinek más tervei voltak, és az ő rendszerébe nem illett volna Gomez.

Amúgy attól, hogy valaki nem Dinho szinten űzi a focit, attól még lehet jó játékos. Falábú Gomez meg hasonló jelzők, hát nem tudom. Tény, hogy nem játszik lélegzetelállítóan, de eredményes, ennyi.

Hányszor örültünk volna, ha valamelyik csatárunk véletlenül belebotlik a labdába és gólt szerez, hányszor... :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 23., kedd 19:18

Remy írta:Kérdezd meg a Bayerneseket, hogy érdekli-e őket, hogy hol áll Gomez a gólja előtt.
Gondolom az se veletlen, hogy mast jatszattak helyette. Ha olyan jo lenne, nem adtak volna el.. foleg egy 20-asert

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. július 23., kedd 19:16

Remy írta: Kérdezd meg a Bayerneseket, hogy érdekli-e őket, hogy hol áll Gomez a gólja előtt.
Most már biztos nem. :D

Te meg azt, hogy hány akciójuk ment el azon, hogy az a faláb nem tudott visszaadni egy sima kényszerítőt.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 23., kedd 19:10

ziro4vr írta:Gomez :D annak az embernek a statisztikái érnek max valamit, de úgy azért nem nehéz gólt lőni, hogy állsz az ötösnél és várod hogy az elfutó Ribery/Robben pöcsön lőjjön aztán bepattan valahogy. Amúgy meg kb annyit ér mezőnybe mint Szalai, vagy a star warsból a lépegető.
Kérdezd meg a Bayerneseket, hogy érdekli-e őket, hogy hol áll Gomez a gólja előtt.
morientes írta:Az meg,hogy ki mennyire passzol bele a csapat arculatába,sztd Gomez jobban belepasszolna mint Higu?Ne már...
én mondtam ilyet, hogy Gomez itt jobb lenne, mint Higu?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. július 23., kedd 19:06

Gomez :D annak az embernek a statisztikái érnek max valamit, de úgy azért nem nehéz gólt lőni, hogy állsz az ötösnél és várod hogy az elfutó Ribery/Robben pöcsön lőjjön aztán bepattan valahogy. Amúgy meg kb annyit ér mezőnybe mint Szalai, vagy a star warsból a lépegető.
Nem illik.

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2013. július 23., kedd 19:03

Na már rég röhögtem ilyen jót! :lol:

Story: Haverral(Madridos állítólag..) most dumáltam egy 20perce ,elkezdi: Ez a Real madrid meg se fogja közelíteni a Barcát és a Bayern-t , mivel a Barca leigazolta Neymart mi meg csak szarokat igazolunk.. Szerinte kellene jobb oldalra egy hátvéd mert Carvajal noname :lol:.. Iscot és Illarrát is feleslegesnek tartja , neki az a lényeg h Bale jöjjön már mert majd ő fogja megváltani a világot... De arra nem volt képes h mengézte volna a Bournemuth elleni meccsünket , hogy mengézze az új igazolásokat akikről semmit se tud, de megvan győződve,hogy :cens: k.. :slap: :-@ Bírom az ilyen embereket..

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8526
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 23., kedd 19:02

jó, most én sem úgy gondoltam, hogy ez a pakk ilyen 30 millát ér, de a 60 szerintem igen is jó ár.
na persze a sejkek által uralt világ miatt feljebb kúsztak az árak, de ha egy monaco vagy anzsi viszi őket 60-ért, nem egy napoli, akkor is jó biznisz, nem gondoltam volna, hogy higuain ennyiért megy el, és a calle-albiol duót sem saccoltam volna 15-nél többre a nyár elején.

egyébiránt a napolinak sem lenne rossz üzlet, hiszen akár mind a 3 kezdő lehet.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. július 23., kedd 18:59

Szerintem meg simán van Gomez olyan jó, mint a legtöbb, manapság sokra tartott csatár. Csatár és csatár között is van különbség. A lényeg az, hogy a csapat taktikájához, arculatához illeszkedjen, és onnantól kezdve csak a gólokat kell számolni. Ezért is van az, hogy valaki az egyik csapatban remekel, a másikban meg nem.
Igen.Csatár és csatár közt is van különbség.Higu jobb.Sztm.De es szubjektív.
Az meg,hogy ki mennyire passzol bele a csapat arculatába,sztd Gomez jobban belepasszolna mint Higu?Ne már... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 23., kedd 18:51

kovacspeter írta:Hogy érne Higany 40-et, emberek :D Gomez kelt el 20 körül, kb Higany is ennyit ér.

Miért ? A többi piacon lévő annyit ér amennyit mondnak? Bale? Cavani? Suarez,Negredo....stb....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27407
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 23., kedd 18:47

morientes írta:
kovacspeter írta:Hogy érne Higany 40-et, emberek :D Gomez kelt el 20 körül, kb Higany is ennyit ér.
Naaa...nem egy szint a kettő,bármilyen hihetetlennek hangzik.
Szerintem meg simán van Gomez olyan jó, mint a legtöbb, manapság sokra tartott csatár. Csatár és csatár között is van különbség. A lényeg az, hogy a csapat taktikájához, arculatához illeszkedjen, és onnantól kezdve csak a gólokat kell számolni. Ezért is van az, hogy valaki az egyik csapatban remekel, a másikban meg nem.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 343 regisztrált és 0 vendég