OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 26., péntek 9:25

miért jelez 404-es hibát a weblap a kezdőoldal helyett? rendesen feltöltöttem az index.html-t, mégis ezt írja:
Not Found

The requested URL / was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
:roll: :vivo:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. július 25., csütörtök 15:01

Egyébként nagyon durva, hogy 240 pontok kellenek csak sok szakhoz. Pl nekem bgf külkerre annyi volt tavaly, de idén sem lett több. Én sem voltam középsuliban az a nagy tanuló, napi 3 percet tanultam kb, ami magába foglalta a matek meg az angol lecke írást, mert a tanárok ott szívattak, de a többiből max tz előtti napon tanultam 20percet. De viszont fősulin meg nagyon parán sokat kell tanulni, akár már egy kettesért is és az alacsony ponthatárral nagyon sok olyan ember bejut, akik valljuk be nem egy IQ betyárok és így 1-1,5 év után kibuknak. Amúgy félelmetes a középsulik és a fősulik közti szintkülönbség, ezen valahogy javíthatnának.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. július 25., csütörtök 14:48

Keblemre pajti :cheers: :agree:

Engem sem vettek fel tavaly, én is lusta voltam, meg most is az vagyok. :lol: Mondjuk én a Corvinusra azt a 483 pontot, ami kellett volna nekem...hát azt valószínűleg napi 23 óra tanulással sem értem volna el soha. :lol:
Mondjuk én egy percig nem bánkódtam miatta. :mrgreen:

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: OFF

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. július 25., csütörtök 14:23

Gratulálok mindenkinek,akit felvettek! Aki még előtte áll annak meg jön egy kis jó tanács. :)
Engem sajnos nem vettek fel,egyetlen egy tervem volt és az nem jött össze. Viszont így tegnap este óta már érlelődött bennem a dolog,hogy megérdemelten és jókor jött ez a pofon. Az igazság az,hogy 4 évet elp*csöltem középiskolában, az egy dolog,hogy órákon nem figyel az ember,de itthon sem voltam hajlandó foglalkozni bármivel egy percet is. A szerencsém az jó elég jó eszem van,és még így is 4-5 jegyekkel végeztem minden évben. Az érettségim is viszonylag jól sikerült,ha az aktivitásom,amit produkáltam figyelembe vesszük. Sok helyre még így is simán felvettek volna,de ez most mindegy. Azt hittem,hogy még ezzel a nemtörődömséggel meg lustasággal és révbe érek és úgyis sikerül,amit elterveztem,de rá kellett jönnöm,hogy bizony,ahol viszonylag magas a ponthatár az nem lehet elérni csak úgy kisujjból kirázva,ide már plusz dolgok kellenek,aminek a feltétele ott kezdődik,hogy minimális szorgalom. Egy nyelvvizsgára felkészülés vagy emelt érettségire felkészülés,én ezeket mind nem tartottam fontosnak aztán most tessék pofára estem,pedig csak egy kicsit kellett volna megerőltetni magam és akkor elérem,amit akarok. Szóval,aki még a felvételi előtt áll az elkövetkezendő években és hozzám hasonlóan ténykedik az iskolában az kicsit fontolja meg,amit mondtam.Ha komoly terved van az életben azért tenni is kell,igaz ez közhelynek hangzik és ha mástól hallja az ember lehet csak legyint rá,de én már megtapasztaltam saját bőrön és rájöttem,hogy így van.
Elnézést,ha hosszú voltam,de úgy döntöttem,hogy a fórum lesz most a pszichológusom és kiírom magamból a dolgot,mielőtt még idebent valamilyen kárt okozna,így már azt hiszem rendben is leszek. :D :mrgreen:

termek
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. július 21., vasárnap 23:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: termek » 2013. július 25., csütörtök 13:18

LosMerengues írta:
termek írta:Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogyha jelentkezek pótfelvételin akkor csak egyet jelölhetek meg. De ha annak a szaknak meghirdetik a állami és önköltséges formáját akkor megjelölhetem mindkettőt?
Pótfelvételin tudtommal csak fizetősre lehet menni.
Értem, köszönöm!

Avatar
chosenone46
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: chosenone46 » 2013. július 25., csütörtök 8:47

Dupla D írta:
chosenone46 írta:csak egy olyan kérdés, felvettek első helyre gépészmérnöknek, de bőven elég műszaki menedzserre is a pontom, mondhatom azt, hogy inkább a másodikra mennék? vagy hanyagoljam a műszaki menedzsert amúgyis?
Szerintem ezt már nem tudod megváltoztatni. Júli 6-ig lehetett talán. De javítsatok ki, ha tévedek.
nem is gond végülis, okkal pakoltam az első helyre, ez csak talán annak szólt, hogy nem tudtam feldolgozni, hogy felvettek oda is amiről már le is mondtam..
'shutterisland írta:pedig az a típus voltam mindig is...
ha megvan az esze az embernek szerintem így is sok mindent el lehet érni. :mrgreen:
'shutterisland írta:fészen is nézem, boldog-boldogtalant felvettek ahova jelentkezett.
jó, tudom, hogy nem mindegy, hogy hova.
de ennyire "könnyű" lenne bejutni az egyetemekre ?
én is néztem nagyokat, egyik srác 4 éven keresztül bukdácsolt és most meg felvették. jópersze lehet jó lett az érettségije meg minden, csak fura volt látni, hogy ő írta ki elsőként fészre..de amúgymeg nem ítélünk el senkit.
Sok sikert a továbbiakban is mindekinek! :)
"...csak a kedvesség, az öröm,
a pardon, meg a köszönöm,
a gyöngédség, a figyelem,
csak az az igaz idelenn..."

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. július 25., csütörtök 1:15

Az előző években műszakin osztatlan állami építész szakon 400 körüli pontok kellettek most meg 347-tel be lehetett kerülni. :ozil:
Vagy nagyon szigorúan értékelték a rajztudást vagy nagyon megcsappant a létszám. Nekem 427 pontom lett.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: flori » 2013. július 25., csütörtök 1:05

kedvencem még mindig a corvinus gtk a 460nal :lol: :lol:

azt integrálni nem tudnak baszki.(lehet általánositás,de amiket én láttam onnan...)
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
bla255
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:10
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Luka Modric, Gareth Bale, Lahm
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Stockport County

Re: OFF

HozzászólásSzerző: bla255 » 2013. július 25., csütörtök 1:02

'shutterisland írta:gratulálok. :)

de azért fura, hogy nekem tavaly 320-340 közötti pontom lett, gondolom elég sok helyre be lehetett volna jutni ennyivel.

pedig az a típus voltam mindig is, aki egész órán mást csinál (psp,rejtvény,teló,tökmindegy), ha kettőt köhög, már lóg egy hetet, akinek egy, amolyan "mindenes" füzete volt egész évre, aki csütörtök este 11-kor írt rá az osztálytársára, hogy A vagy B hét van e, aki mindig akkor jött rá, hogy dolgozat lesz ma, mikor osztották ki a papírokat, aki csak akkor tanult, mikor már nagyon rezgett a léc, akinek az érettségi tételei is legutoljára lettek meg, vagy aki elnézi egy nappal a nyelvvizsga időpontját, és puma pólóban esik be éppen kezdésre.

fészen is nézem, boldog-boldogtalant felvettek ahova jelentkezett.
jó, tudom, hogy nem mindegy, hogy hova.
de ennyire "könnyű" lenne bejutni az egyetemekre ?
Kevés a jelentkező az elmúlt évekhez képest, van 10-15 "divatszak" amire mindenki akar menni, a többi meg elkallódik a semmibe.
Rengeteg ismerősöm is rendőrire ment, hogy hú de jó meg áhh egyszerű bejutni. Gondolom ez országosan elterjedt hiedelem lett, és 10ből 8fő koppant mikor megkapták ByeAlexet..

Másik hunyó a matek, Gazdaságinformatikára jelentkeztem 350ponntal Debrecenbe, 251pont kellett. Tavaly 314, rengetegen feladják ha meglátják, hogy ühh mennyi "matek".

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8526
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 25., csütörtök 0:58

gratulálok. :)

de azért fura, hogy nekem tavaly 320-340 közötti pontom lett, gondolom elég sok helyre be lehetett volna jutni ennyivel.

pedig az a típus voltam mindig is, aki egész órán mást csinál (psp,rejtvény,teló,tökmindegy), ha kettőt köhög, már lóg egy hetet, akinek egy, amolyan "mindenes" füzete volt egész évre, aki csütörtök este 11-kor írt rá az osztálytársára, hogy A vagy B hét van e, aki mindig akkor jött rá, hogy dolgozat lesz ma, mikor osztották ki a papírokat, aki csak akkor tanult, mikor már nagyon rezgett a léc, akinek az érettségi tételei is legutoljára lettek meg, vagy aki elnézi egy nappal a nyelvvizsga időpontját, és puma pólóban esik be éppen kezdésre.

fészen is nézem, boldog-boldogtalant felvettek ahova jelentkezett.
jó, tudom, hogy nem mindegy, hogy hova.
de ennyire "könnyű" lenne bejutni az egyetemekre ?

LosMerengues
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. június 11., kedd 11:20
Kedvenc játékosaid: Raúl, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: OFF

HozzászólásSzerző: LosMerengues » 2013. július 24., szerda 23:15

termek írta:Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogyha jelentkezek pótfelvételin akkor csak egyet jelölhetek meg. De ha annak a szaknak meghirdetik a állami és önköltséges formáját akkor megjelölhetem mindkettőt?
Pótfelvételin tudtommal csak fizetősre lehet menni.

termek
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. július 21., vasárnap 23:04

Re: OFF

HozzászólásSzerző: termek » 2013. július 24., szerda 22:45

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogyha jelentkezek pótfelvételin akkor csak egyet jelölhetek meg. De ha annak a szaknak meghirdetik a állami és önköltséges formáját akkor megjelölhetem mindkettőt?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. július 24., szerda 22:13

Nekem 0 pontot írnak, így még semmi sem biztos. :D Pedig minden rendben volt a jelentkezésemmel, feldolgozták, lezárták, és 3 szakból 2-re meg is van a pontom, mégis itt geciznek. De ahogy olvastam felvin rengeteg embernek felmerül ez a probléma.

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 24., szerda 22:08

Egy erre szakosodott kollegát kérdeznék,hogy mi az isten van az oldallal? kb 20 percig elérhetetlen volt, és ha 200-nál több felhasználó van fent alig lehet kommenttet írni! Úgy lassítja be a 40 megás netem mintha bekorlátozták volna. :hmmm:
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. július 24., szerda 22:04

chosenone46 írta:csak egy olyan kérdés, felvettek első helyre gépészmérnöknek, de bőven elég műszaki menedzserre is a pontom, mondhatom azt, hogy inkább a másodikra mennék? vagy hanyagoljam a műszaki menedzsert amúgyis?
Szerintem ezt már nem tudod megváltoztatni. Júli 6-ig lehetett talán. De javítsatok ki, ha tévedek.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
chosenone46
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: chosenone46 » 2013. július 24., szerda 21:15

csak egy olyan kérdés, felvettek első helyre gépészmérnöknek, de bőven elég műszaki menedzserre is a pontom, mondhatom azt, hogy inkább a másodikra mennék? vagy hanyagoljam a műszaki menedzsert amúgyis?

"...csak a kedvesség, az öröm,
a pardon, meg a köszönöm,
a gyöngédség, a figyelem,
csak az az igaz idelenn..."

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. július 24., szerda 21:13

Dupla D írta:Felvétel? :mrgreen:
Nekem sikerült, szeptembertől BME-ÉSZK. :D
Grat!
Nekem is megvan, szeptembertől ELTE-BTK, skandinavisztika. :)
438 volt a ponthatár, nekem 442 lett, úgyhogy necces volt... :D

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. július 24., szerda 20:26

Felvétel? :mrgreen:
Nekem sikerült, szeptembertől BME-ÉSZK. :D
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. július 24., szerda 16:57

át a videó topicba légyszives. viewtopic.php?f=12&t=87

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: OFF

HozzászólásSzerző: sanko. » 2013. július 24., szerda 16:57

ferni írta:
R.M.C.F írta:Micsoda video... :ozil: :ozil: :ozil: :ozil: és hány és hány ilyen simli volt bazzeg.....és felálltunk...és mentünk....és győztünk.

egy óriási edző és egy óriási cenyó diadala....meg az akaraté és a hité. :salute:
azt én el nem hiszem, hogy nem ismerted ezt a videót (vagyis hát ez csak egy részlet)...
Gazooly's Real Madrid 30th Liga Title movie
itt az egész, a Real-Barca 3-3 és onnantól a nem tudom hány meccs van benne, 38 perc, én már rengetegszer végignéztem, zseniális :)
isten vagy, ezt kerestem! köszi


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 226 regisztrált és 0 vendég