Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 26., péntek 11:18

80M GBP --> 85,5M - 87,5M €
Ezt hogy matekoztad össze?
Durván 1,156 a váltószám, 93 millió körül van euróban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 26., péntek 11:12

mrazo írta:Legjobb tudomásom szerint 2009-ben 80 millió fontért vettük. :kivagyhe:
Ha beváltanánk akkor így nézne ki:

80M GBP --> 85,5M - 87,5M €

Szóval nem kerülne többe mint CR.
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. július 26., péntek 11:06

cart írta:Ez a 120 millió marhaság, szerintem földhöz vágná magát Levy örömében, ha meglátná a pénzes bőröndöt a 80 millióval. Csak megy a szöveg meg a keménykedés...
Igazából próbálkozik, hátha bejön... A Napoli elnöke sem gondolta, hogy lesz valaki olyan marha, hogy leteszi a 63 millát Cavaniért, aztán mégis megtörtént. Bale esetében Levy-nek az lehet a gond, hogy a wales-i bárd csak hozzánk akar jönni.A PSG vagy a Monaco lehet kiszurkolná még a 120 millát is.

mrazo
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ramos, Varane, Guti, Casillas, Carlos, Raúl, Makelele, CR7, Persie, Ronaldinho, Iniesta, ...
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mrazo » 2013. július 26., péntek 11:01

Galacticos írta:
mrazo írta:Bale ára jelen állás szerint 80 millió és 1 font - csak, hogy több legyen, mint anno Ronaldoé... Nevetséges! :)
így sem több mint ronaldoé volt.
Legjobb tudomásom szerint 2009-ben 80 millió fontért vettük. :kivagyhe:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. július 26., péntek 10:57

ne jöjjünk morataákkal? akkor milyen választ szeretnél?
a képlet egyszerű. moratának és jesének meg akarják adni az esélyt, mert a vezetőség és ancelotti szerint megérdemlik. jesében egyébként tényleg van valami extra, őt nem nevezném moratával egy lapon.
Az a baj Jesével is,hogy mihelyst jött egy olyan ellenfél velük szemben a VB aki keményen szorosan védekezik és odalép nekik megállt a tudomány.Figyeljétek meg,hogy kevés lesz ő is.A BL ellenfelekről meg ne is beszéljünk...
Simán úgy csinálnám mint Carvajallal.Küldeném Némezországba kölcsönbe egy évre olyan csathoz ahol folyamatosan játszana.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. július 26., péntek 10:51

Ez a 120 millió marhaság, szerintem földhöz vágná magát Levy örömében, ha meglátná a pénzes bőröndöt a 80 millióval. Csak megy a szöveg meg a keménykedés...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 26., péntek 10:50

mrazo írta:Bale ára jelen állás szerint 80 millió és 1 font - csak, hogy több legyen, mint anno Ronaldoé... Nevetséges! :)
így sem több mint ronaldoé volt.

mrazo
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ramos, Varane, Guti, Casillas, Carlos, Raúl, Makelele, CR7, Persie, Ronaldinho, Iniesta, ...
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mrazo » 2013. július 26., péntek 10:47

Bale ára jelen állás szerint 80 millió és 1 font - csak, hogy több legyen, mint anno Ronaldoé... Nevetséges! :)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 26., péntek 10:47

csabi87 írta:Na akkor hagyni kellene Angliában Balet és hozni valami normális csatárt.Amikor tegnap olvastam,hogy nem akarnak csatárt igazolni,majdnem ledőltem a székről.
Hát miért nem akarnak mégis?Miért?
Ne gyertek Moratáékkal ,mert nagyon gyengék...
ne jöjjünk morataákkal? akkor milyen választ szeretnél?
a képlet egyszerű. moratának és jesének meg akarják adni az esélyt, mert a vezetőség és ancelotti szerint megérdemlik. jesében egyébként tényleg van valami extra, őt nem nevezném moratával egy lapon.

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 26., péntek 10:45

csabi87 írta:Na akkor hagyni kellene Angliában Balet és hozni valami normális csatárt.Amikor tegnap olvastam,hogy nem akarnak csatárt igazolni,majdnem ledőltem a székről. :'(
Hát miért nem akarnak mégis?Miért?
Ne gyertek Moratáékkal ,mert nagyon gyengék...
Ha jönne Bale,akkor csatár nélkül is tudnánk játszani. Kérdés az,hogy Benzema hogyan fog muzsikálni elől.
Ja és ott van Morata/Jesé( :mrgreen: )
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 26., péntek 10:44

Két kérdésem lenne és egyik sem a kötekedés céljából ...
Az első szerinted ezek az igazolások megérték?
A második Bale-nek mennyi a kivásárlási ára ?
Hogy megérték-e? Majd kiderül 2-3 éven belül.
Balenek nincs kivásárlási ára.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 26., péntek 10:43

+1 millió Sahin jóvoltából, de az még lehet csak jövőre lép életbe... Esetleg, ha Coentraot is lepasszoljuk valakinek, ami szerintem jó ötlet lenne, mivel úgy is Marcelo fog kezdeni, ergo Coentrao értéke zuhanni fog, még hisztisebb lesz jövőre aztán majd tényleg passzolhatjuk le a 30 milliós balbunkónkat 7 millióért a spursnek... Coentraoért most kéne kicsikarni egy 20-25 milliós üzletet aztán hozni egy Siquera féle embert vagy kit.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2013. július 26., péntek 10:43

Azért az nemsemmi lenne,ha pluszba jönnénk ki az átigazolási időszakba.... :ozil:
Igen illetve, ha tényleg befolyik a Nuri után kapott lóvé az is egyértelmű, hogy az idei átigazolásokra szánt összeg még rendelkezésre áll. Úgy értem, gondolom van egy összeg, amit megszabtak, hogy ebből lehet gazdálkodni és az így megvan egy az egybe. Ha az elmúlt évek gazdasági adatait nézzük kiderül, hogy van lóvé! Mehet Messire a kivásárlási ár!!! :shifty: Na jó csak viccelek, inkább Neymar. :lol:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. július 26., péntek 10:43

Na akkor hagyni kellene Angliában Balet és hozni valami normális csatárt.Amikor tegnap olvastam,hogy nem akarnak csatárt igazolni,majdnem ledőltem a székről. :'(
Hát miért nem akarnak mégis?Miért?
Ne gyertek Moratáékkal ,mert nagyon gyengék...
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2013. július 26., péntek 10:40

Realista24 írta:
most kellene szépen a katalán mintát lemásolni, szépen megkötni egy előszerződést Bale-el, és amikor 2015-ben lejár a szerződése beleröhögni Levy arcába és elhozni a srácot ingyen
A Barca kifizetett előre 10 milliót, majd még most 47 vagy 57 milliót egy olyan játékosért, akinek lejárt volna a szerződése jövőre. Nem nevezném hatalmas biznisznek. :hmmm:

1; Edinson Cavani---- €64.5 - kivásárlási ár
2;Radamel Falcao -----€60 - kivásárlási ár
3;Neymar--------------- €57
4;James Rodríguez---- €45 - kivásárlási ár
5;Fernandinho--------- €40 - ebben nem vagyok biztos, de itt is ekörül volt a kivásárlási ár
6;Asier Illarramendi-- €39 - kivásárlási ár
7;Mario Götze--------- €37 - kivásárlási ár
8;Gonzalo Higuain ----€37 - év legjobb üzlete
9;Marquinhos---------- €35 - 31,4 millió + opciók volt, ha jól tudom, 30 körül volt a kivásárlási ár

Ergó elmondható, hogy egyik játékost sem minősítette a klubja eladónak, csak akarták őket.

Két kérdésem lenne és egyik sem a kötekedés céljából ...
Az első szerinted ezek az igazolások megérték?
A második Bale-nek mennyi a kivásárlási ára ?

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. július 26., péntek 10:39

Azért az nemsemmi lenne,ha pluszba jönnénk ki az átigazolási időszakba.... :ozil:

márpedig nagyon úgynézki,hogy azlesz,hacsak nemjön Bale/Suárez
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. július 26., péntek 10:35

Az AS szerint a Borussia Dortmund érvényesíti vásárlási opcióját, és 8,5 millió euróért végleg megvásárolja Nuri Sahint.
A végén még tényleg kijön Bale ára :mrgreen:

Ezt a Sahin gyereket sajnálom,hogy nem tudott maradandót alkotni nálunk. Szerintem ha megkapta volna a lehetőséget,egész jó kis játékos lehetett volna.. azóta viszont teljesen leépült.
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

mrazo
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ramos, Varane, Guti, Casillas, Carlos, Raúl, Makelele, CR7, Persie, Ronaldinho, Iniesta, ...
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mrazo » 2013. július 26., péntek 10:34

Bale a Tottenham-nek olyan, mint nekünk Cristiano. CR-nek egy milliárd euró a kivásárlási ára, és jött érte bőven száz millió euró feletti ajánlat is. Perez majd minden nap elmondja, hogy Ronaldo innen fog visszavonulni, mindenki imádja, s ő a csapat lelke. Etalon a többiek számára.

A különbség talán annyi, hogy Bale jönne ("You made me a promise. You promised me if we didn't qualify for the Champions League and a good offer turned up you'd listen to it. Well that offer has arrived and I want to play for Real Madrid. So keep your word and negotiate".), míg Ronaldo nem valószínű, hogy távozni akarna a Madridból. Az sem véletlen, hogy a Tottenham 9 milliós gázsit ajánlott Bale-nek.

Szerintem ez egyáltalán nem a Madridról, és a Madrid vételi szándékáról szól. A sajtónak meg éppen ebben az átmeneti időszakban nincs jobb témája.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mrazo 2013. július 26., péntek 10:38-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62894
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 26., péntek 10:33

most kellene szépen a katalán mintát lemásolni, szépen megkötni egy előszerződést Bale-el, és amikor 2015-ben lejár a szerződése beleröhögni Levy arcába és elhozni a srácot ingyen
A Barca kifizetett előre 10 milliót, majd még most 47 vagy 57 milliót egy olyan játékosért, akinek lejárt volna a szerződése jövőre. Nem nevezném hatalmas biznisznek. :hmmm:

1; Edinson Cavani---- €64.5 - kivásárlási ár
2;Radamel Falcao -----€60 - kivásárlási ár
3;Neymar--------------- €57
4;James Rodríguez---- €45 - kivásárlási ár
5;Fernandinho--------- €40 - ebben nem vagyok biztos, de itt is ekörül volt a kivásárlási ár
6;Asier Illarramendi-- €39 - kivásárlási ár
7;Mario Götze--------- €37 - kivásárlási ár
8;Gonzalo Higuain ----€37 - év legjobb üzlete
9;Marquinhos---------- €35 - 31,4 millió + opciók volt, ha jól tudom, 30 körül volt a kivásárlási ár

Ergó elmondható, hogy egyik játékost sem minősítette a klubja eladónak, csak akarták őket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. július 26., péntek 10:33

Kerlon írta:Van a gyereknek egy kiemelkedő szezonja és már világ rekord áron akarja eladni.
Pont az van, hogy a Tottenham NEM akarja eladni Bale-t. Nekik NINCS szukseguk a penzre.
Mi se adjuk el Ronaldot vagy Ramost, barmennyire is kene mondjuk a Citynek. Megkerdezik mennyibe kerul a spanyol: 100 millio. Egy csapat se fog erte ilyen irrealis osszeget kifizetni. Ugyan ez a helyzet a brittel is. Ha jol tudom, akkor 2016-ig van szerzodese, amit a kovetkezo 1 evben minden fele keppen meg akar ujitani a klubbja.
Ha meg valaha akar bajnoksagot nyerni vagy a BL-ben jatszani esetleg meg is nyerni azt, akkor ket dolgot tehet.
- nem ir ala semmilyen uj szerzodest es ha Lewy meg akar belole jo penzt latni, akkor 2014 nyaran el kell adja
- alair egy uj szerzodest jobb fizetessel, viszont egy normalis (60-80 millio euro kozotti) kivasarlasi arral.
Szerintem az utobbira van nagyobb esely, marcsak a nagyobb fizetes miatt is, meg hat Bale is egy korrekt jatekosnak tunik


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 317 regisztrált és 0 vendég