Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. augusztus 15., kedd 12:20

dzsi91 írta:Azért nem akármilyen gólt/gólörömöt láthattál élőben, élvezd ki :mrgreen:
Hál istennek a szembe oldalon ültem a kapu mögött, Messi gólját közelről láttam, a Madrid találatokat meg majdnem sehogy.. :D

Ajánlom mindenkinek amúgy, hogy egy CR meccset nézzen meg élőben a kapu mögül, baromi kemény a pali helyezkedése. Nyilván ez nem újdonság, de ilyen szögből jobban látszanak a védelemben keletkező lyukak, és ahogy ő már szinte előre lecsap rájuk, brutál. Meg ahogy EB-n is írtam, még Iscot érdemes megnézni mindenképp, a helyezkedése is nagyon kemény, és még szebbben kezeli a bogyót élőbe. Marcelo, Kroos és Kovacic se voltak roasszak, de én Isco labdaérintéseinél féltem leginkább. Barca játékosok gondolom itt senkit nem érdekelnek, úgyhogy róluk nem zengek ódákat. :D

CR-nek viszont külön pacsi, még ha a bíró is kellett hozzá. A csüggedő hangulatot sikeresen feldobta pár percig a pirossal. :D Legalább ennyi örömünk volt a helyszínen. Amúgy a vereség ellenére is hatalmas élmény volt, aki teheti szerintem mindenképp próbáljon ki egy Clásicot élőben, TV-n keresztül alig jön át a stadion hangulat, pedig most az ultrák elvileg nem is voltak bent.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13163
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. augusztus 15., kedd 11:30

p.csabi1 írta:El Classicocba
R24 majd lecsapja ezt a magas labdát, amúgy ha nem megy, írd hogy klasszikus, még mindig jobb
p.csabi1 írta:Engem nagyon zavar,hogy ilyen szinten belenyúlnak sorozatosan
Nézőpont kérdése, tévedtek nem egyszer meg nem kétszer a mi javunkra is. Most tényleg undorító volt látni mennyire tolják a barcát, de dühítőbb inkább az, hogy semmi sem fog történni. Nincs felelősségre vonás, nincs semmi. A szövetség védi a bírókat, nem lehet róluk beszélni mert büntetnek, nem állhatsz ki és mondhatod el, igen baszki, az a sárga kanári az ellenfélnek fújt, mindenki látta. A foci világa kezdi felismerni, hogy tenni kell a színészkedés ellen, utólag is lehet eltiltani patkányságokért játékosokat, akkor mi a büdös retkes francért nem vizsgálnak ki ilyen eseteket rendesen? Elhiszem, leülnek, megnézik, értékelik a bíró teljesítményét, de nem történik semmi előrelépés

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2017. augusztus 15., kedd 10:56

Engem nagyon zavar,hogy ilyen szinten belenyúlnak sorozatosan az El Classicocba és rendre a Real Madrid kárára sajnos.
Én azt gondolom,hogy ez nem lehet véletlen és ez nagyon nagy baj. :roll:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. augusztus 15., kedd 10:40

BBeno írta:https://giphy.com/gifs/2kVHJqjzWvzPi

ezt meg igy a meccs margojara. utanrugas. egybol piros.

Nevetséges volt a bíró.
Azt se tudta mi merre hány méter.
Próbálta adni a kemény csávót és minden szarra szórt sárgát....

Suarez tizijénél konkrétan kontakt sem volt.
Luis dobta magát előre a kontakt pillanat előtt és úgy ért bele Navas keze.... Undorító tényleg...
ZIDANE

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. augusztus 15., kedd 10:21

https://giphy.com/gifs/2kVHJqjzWvzPi

ezt meg igy a meccs margojara. utanrugas. egybol piros.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. augusztus 15., kedd 10:12

palesz77 írta:
Ez az elmúlt 24 óra kegyetlenül felcseszett, maradjunk ennyiben.. :roll:
Azért nem akármilyen gólt/gólörömöt láthattál élőben, élvezd ki :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13163
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. augusztus 15., kedd 10:02

Barcáék bedurvultak :lol:

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2017. augusztus 14., hétfő 20:05

Most a Barcánál eljött a Paulinhok kora? :mrgreen: Bocs de ez durva. Mondjuk nekünk jó. Nálunk is voltak Gagók, Faubertek, Gravesenek, Heinzék annó :cens: :vivo: :vivo: :ike: , most fordult a kocka.
Mindenesetre sok sikert!

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. augusztus 14., hétfő 19:42

Realista24 írta:After the signing of Paulinho, the club has informed Samper that there is no place for him in the team.
Ez se kutyus, La Masia leárazás van.
Engem az egész nyár történései közül ez csesz fel leginkább.. 6 éves kora óta a klubnál, a kisujjában a Barca stílus, baromi okos játékos, labdabiztos, nyomás alatt jó, vannak hibái nyilván, de Thiago óta szerintem a legígéretesebb középpályás, csak 3 korosztállyal lejjebb látok hasonló kategóriát most. Erre ez van.. Jön egy brazil sose bizonyított játékos kínából, és akkor szevasz. Miközben a csapat tele középszerű középpályásokkal, és egyre több és több lesz csak belőlük. A tehetségeknek meg nincs helye.

Ez az elmúlt 24 óra kegyetlenül felcseszett, maradjunk ennyiben.. :roll:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2017. augusztus 14., hétfő 19:26

A 40 millás Paulinhót én akkor is megértem valamilyen szinten, leírtam, hogy miért. Élete lehetősége, ha nem Faubertes a felfogása, akkor már nyertek vele.
Szerintem hülye ötlet volt....Semmi sem magyarázza. A szövegek alapján az a nice-es gyerek közelebb áll a stílusukhoz, ha meg romboló kell, ott van Nzonzi, ha minden igaz ennyiért ki lehet őt is vásárolni, és már bizonyított a spanyol első osztályban.

Mindentől függetlenül amíg ott van Messi, találhatnak kellő minőségű embert köré. Neymart nyilván nem fogják pótolni egy az egyben, de augusztus 30-ig sok pénzt elköltve még lehet ebből a csapatból valami. Védelmük nem rossz, van pár használható kiegészítő emberük. Viszont kéne még legalább kettő ember az első csapatba.
Olyan tükörsima is inkább az eredményekben volt ez a meccs, volt már, hogy szarabb eredményt értünk el, pedig akkor látványosan jobbak voltunk náluk. Persze ez nem sokkal volt több egy edző meccsnél.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. augusztus 14., hétfő 18:49

'Több Barcelona szurkolói fórumon és oldalon közölték azt, hogy a Paulinho-transzferbol egyetlen ember profitál a klubnál, Josep Maria Bartomeu. Mint ismert, Bartomeu az ADELTE csoport partnere és vezérigazgatója (építo és logisztikai cég többnyire), ez a cég pedig Kínában szeretne tovább terjeszkedni. Az ADELTE pedig felajánlotta az Evergrande-csoportnak - aki Paulinho klubjának a névadó szponzora, micsoda furcsaság -, hogy elvállalják például az Ocean Flower Island projekt építését.
Erre a pályázatra Florentino Pérez cégének, az ACS-csoportnak is fájt a foga, ám Bartomeu és az ADELTE nagyon úgy néz ki, hogy a Paulinho igazolásnak is köszönhetoen megkaparintja ezt a projektet és elnyeri a pályázatot. Így ez közönséges pénzmosásnak minosül.
Ezek továbbra is csak pletykák, de amennyiben ez igaz, és valljuk be, van rá nem kevés esély, úgy ismét egy ékes bizonyítékot láthatunk arra, hogy Bartomeu miért is nem méltó az FC Barcelona elnöki székére.
Az már csak hab a tortán, hogy Paulinhót Angliában megválasztották a Tottenham történetének legrosszabb igazolásának, aki kijelentette, mikor távozott a londoni klubtól, hogy pénzszerzés és levezetés céljából távozik a távol keletre. Paulinho ekkor 27 éves volt, most 29 és a Barcelona le fogja igazolni 40 millió euróért. Érezzük milyen szinten képtelenség az, hogy ezt a transzfert valaki erosítés címszóval tegye meg."
fbn talaltam. erdekes mindenesetre.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2017. augusztus 14., hétfő 18:02

Vicc ami most nálunk megy. Én a csapattól, a húzóemberektől vártam azt, hogy lepukkannak és végünk lesz annyi jó év után, de úgy látszik a vezetésben bukkant fel a lejtmenet, amit viszont könnyebb megállítani, ha még nem késő. Messi még nem írta alá új szerződését, indok nincs, csak kivár sztem. Pedig Barto nyár elején azt hazudta már aláírta. Iniesta-t Valverde könyörögte vissza a csapatba, már nyáron eladták volna vhova, lassan lejár a szerződése, hosszabbítás napirenden sincs. Még egy évet tevékenykedik ez a korrupt pénzmániás banda és jövőre Messi-t kivásárolja tőlünk a City.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. augusztus 14., hétfő 17:58

szerintem megérte. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2017. augusztus 14., hétfő 17:56

...és a vicc az, hogy a Barca is figyelte Asensio-t, de Zubi és Rosell lemondtak róla mert Douglas-ra köllött 12 millió...

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. augusztus 14., hétfő 17:54

Csabi írta:asensio három és fél millió euró volt. én nem birom a mai napig felfogni. :lol:
Perez maffia egyik legnagyobb rablása :mrgreen: :salute:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. augusztus 14., hétfő 17:54

asensio három és fél millió euró volt. én nem birom a mai napig felfogni. :lol:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2017. augusztus 14., hétfő 17:54

Mondjuk az árakat szerintem nem kell összehasonlítani, mert múlnak az évek. Én is olcsóbban vettem mindent pár évvel ezelőtt... :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 14., hétfő 17:53

Galacticos írta:Modric, isco, kroos, casemiro.
A kp-nk amit talan mindenki elismer... Mind olxsobb volt mint paulinho. :mrgreen:
Ha tovább fokozzuk, akkor az Asensio, Kroos és Casemiro hármas együtt olcsóbb volt. :mrgreen:

Fizetésére leszek még kíváncsi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. augusztus 14., hétfő 17:51

Modric, isco, kroos, casemiro.
A kp-nk amit talan mindenki elismer... Mind olxsobb volt mint paulinho. :mrgreen:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2017. augusztus 14., hétfő 17:50

Laporta jelezte, hogy érdekli a dolog de semmit nem mond addíg míg választások nem lesznek. Egyébként neki néz ki a dolog, nem Benedito-nak. Aztán Puyol-t sportigazgatónak, Xavi-t az ifikhez és jöhetünk fel mellétek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 332 regisztrált és 0 vendég