Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 28., szombat 17:48

Csukd be a szemed és gobdolj xavi legemlékezetesebb pillanatára pályafutása során.Ha azt mondod bármi eszedbe jut az arcán kívül hazudsz. :D
erről beszélek iniestánál is.
egy vébédöntő gól, egy cselszi elleni béellgól, meg néhány szép labdamegtartás. aztán ennyi volt a pályafutás.
neymar 1 meccsében több szórakoztatás és látnivaló van, mint az állítólag a valaha volt legjobb kp-s egész pályafutásában összesen.
meg ugye a szöveg, hogy jobb, mint zidane.

pff bitch please.
teljesen érdektelen számomra - mint ahogy eddig is - hogy ott van-e a barcában vagy nem.
mint ahogy xavit, őt sem fogja észrevenni vagy hiányolni senki, ugyanígy megy tovább a szekér jövőre is.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 28., szombat 17:45

giuseppemeazza írta:Minden tiszteletem a Real szurkolóké,de megérdezném,hogy ezt teljesen komolyan írta valaki,hogy Iniesta,Xavi középszer,Messi pedig csel nélküli,szabadrúgásgólokkal adós focista? Az eszem megáll...Értem én,hogy a nagy riválist erősítik,de azért Uraim...Egyik csapatnak sem vagyok szurkolója,én a jó,látványos focit szeretem,és mindkét klub elkényeztetett az elmúlt 10 évben.Inter hívőként eszemben nem jutna becsmérelni Van Bastent,Kakát,Maldinit,és még sorolhatnám.Az elmúlt években kattintásszámot generál az NSO azzal,hogy minden második hír Messi,vagy CR tartalmú.Ami ott folyik,az már szinte becsületsértés kategória,de azért hihetetlen,hogy az előbbi véleménnyel kapcsolatban,még volt aki helyeselt is...Egyedül Pipita emelte fel a szavát...Még egyszer,minden tiszteletem a tiétek,remélem este nem a Liverpool-Stoke meccshez hasonlító találkozót látok...Üdv...
A vélemény azert jo mert általában mindenkinek van sajátja. Amit nem kell elfogadni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 28., szombat 17:44

Csukd be a szemed és gobdolj xavi legemlékezetesebb pillanatára pályafutása során.Ha azt mondod bármi eszedbe jut az arcán kívül hazudsz. :D

Messi meg nyilván alltime top10-15.ezt nem vitatja itt senki. Iniesta is az egyik legjobb spanyol valaha,ez is le lett írva.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8357
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. április 28., szombat 17:42

En Xavit soha nem fogom elismerni, egyreszt az undorito pokhendi stilusa es odaszologatasai miatt, masreszt mert egy szurke kiseger volt vilag eleteben, akit Guardiola elott meg a barcasok is el akartak mar kergetni a csapatbol - aztan hirtelen ket ev alatt a vilag valaha volt legjobb kozeppalyasa lett, hogyne. :lol:

Messit aki nem ismeri el azt el kell engedni, en gyulolom a tagot de na, a hulyesegnek is legyen valami hatara...

Iniestat en viszont mindig nagyon csiptem, a szemelyet es a jatekat is, kulon orulve annak, hogy elobbit meg tudta orizni a sikerkorszak kellos kozepen is. Szerintem meltan lehet ra buszke Barcelona es Spanyolorszag, ha brazil lenne meg hehe is kirantana ra parszor. Viszont ez az omlenges az elmaradt aranylabdaval kapcsolatban, barokkos tulzas. Egy bogyot megerdemelne Messi gyujtemenyebol, de most na, mit mondjon Raul, aki helyett egy max. ketszezonos brit balfasz nyert, akirol utana azt se tudtak, hogy eszik-e vagy isszak...es meg lehetne sorolni a neveket egy jo ideig. Ilyen az elet. Fasz kivan ezzel a vergodessel.

giuseppemeazza
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2016. szeptember 24., szombat 21:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: giuseppemeazza » 2018. április 28., szombat 17:29

Minden tiszteletem a Real szurkolóké,de megérdezném,hogy ezt teljesen komolyan írta valaki,hogy Iniesta,Xavi középszer,Messi pedig csel nélküli,szabadrúgásgólokkal adós focista? Az eszem megáll...Értem én,hogy a nagy riválist erősítik,de azért Uraim...Egyik csapatnak sem vagyok szurkolója,én a jó,látványos focit szeretem,és mindkét klub elkényeztetett az elmúlt 10 évben.Inter hívőként eszemben nem jutna becsmérelni Van Bastent,Kakát,Maldinit,és még sorolhatnám.Az elmúlt években kattintásszámot generál az NSO azzal,hogy minden második hír Messi,vagy CR tartalmú.Ami ott folyik,az már szinte becsületsértés kategória,de azért hihetetlen,hogy az előbbi véleménnyel kapcsolatban,még volt aki helyeselt is...Egyedül Pipita emelte fel a szavát...Még egyszer,minden tiszteletem a tiétek,remélem este nem a Liverpool-Stoke meccshez hasonlító találkozót látok...Üdv...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 28., szombat 17:25

En sem ajnarozom őket, de ami tény az tény. Messit ruhellem, de attól meg nem mondom ra hogy nincs a legjobbak között.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. április 28., szombat 16:11

Realista24 írta:
lestat írta:


Biztos nagy klasszisok mindketten stb. De na hat csak nem ulok mar le Barca meccset nezni es nemtudom ugy ajnarozni őket.

Ez azert kőkemény kapufa Messit illetően. Odaát mennek ilyenek Cevel kapcsolatban.

Klasszisok. De nem nekem. Nalam biztosan leszenk elottuk a sorban.
Plusz Szerintem eleg ertheto miert is nem fogom őket ajnározni soha.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 28., szombat 15:15

Pipita írta:Amúgy tök jó lenne ha nem mennénk le jurobarszába. Hogy kutyázzátok az ellenfelet. Értem én, hogy nem szeretitek őket, én sem, de évekig meghatározta a világ futballját az a három ember, akikről már-már nevetséges dolgokat olvasok itt. Xavi középszer, Iniesta oké de nem klasszis, Messi nem legenda, nem cselez, nem lő szabadrúgásgólt. Mivan? Nemár. Egy szintet tartsunk már azért, könyörgöm.
Jo. Xavi középszer. Ezzel nem lehet vitatkozni. Iniesta a valaha élt egyik legjobb spanyol, ezzel együtt szűk elit. Messi meg az egyik legjobb a világon, mindent figyelembe véve.

De Xavi sehol sincs hozzájuk képest.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. április 28., szombat 14:47

Amúgy tök jó lenne ha nem mennénk le jurobarszába. Hogy kutyázzátok az ellenfelet. Értem én, hogy nem szeretitek őket, én sem, de évekig meghatározta a világ futballját az a három ember, akikről már-már nevetséges dolgokat olvasok itt. Xavi középszer, Iniesta oké de nem klasszis, Messi nem legenda, nem cselez, nem lő szabadrúgásgólt. Mivan? Nemár. Egy szintet tartsunk már azért, könyörgöm.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. április 28., szombat 14:30

Lehet ebben az esetben nem sok tanakodás lenne a sorfalat illetően...részükről. :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 28., szombat 14:25

Búcsúztatjuk sorfallal, csak melle adjunk nekik harom gombócot melle.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 28., szombat 14:23

mocsok írta:Szerintem iniesta baszott nagy játékos, emellett szimpatikus figura is, igazi sportember, de ez mi hogy miatta összeáll a real es a barca es sorfalat áll neki?

Ilyen eddig sose volt, pont o lenne az a korszakalkotó játékos akinél elkezdjük ezt a hagyományt?
Ezt adom ezzel a közös sorfallal várjuk meg Cr visszavonulását :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 28., szombat 14:22

lestat írta:
Mickey írta:Való igaz, Ronaldinho fele annyi trófeát nem nyert mint Iniesta...

Ini talán minden idők legjobbja, ha így nézzük. Spanyol berkeken belül.

Lehet, hogy minden idők, legjobb Spanyol játékosa, is ? :hmmm: :ike:

Nem mert az Pique.
Neki is sok szep trofea van mar.


Barcelonban legenda lehet felolem. Ők biztosan többet lattak jatszani mint en.

Bar en Messirol sem fogok sokat tudni meselni az utokornak. Azt elmondom h sok labdaba belebotlott ellenunk mikor a legrosszabb real voltunk kb evekig. Aztan ahogy jottunk fel ő ugy tunt el ezeken a meccseken. Talan tavaly tort meg valami hosszu szeriat h golt lott ellenunk. De amugy semmi. Nekem ez a fű alatt rohangaszos törpe lesz mindig. Csak a bal lab. No csel. No fejes. No 30m es szabadrugas.

Biztos nagy klasszisok mindketten stb. De na hat csak nem ulok mar le Barca meccset nezni es nemtudom ugy ajnarozni őket.

Ez azert kőkemény kapufa Messit illetően. Odaát mennek ilyenek Cevel kapcsolatban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 28., szombat 14:21

lestat írta:
Mickey írta:Való igaz, Ronaldinho fele annyi trófeát nem nyert mint Iniesta...

Ini talán minden idők legjobbja, ha így nézzük. Spanyol berkeken belül.

Lehet, hogy minden idők, legjobb Spanyol játékosa, is ? :hmmm: :ike:

Nem mert az Pique.
Neki is sok szep trofea van mar.


Barcelonban legenda lehet felolem. Ők biztosan többet lattak jatszani mint en.

Bar en Messirol sem fogok sokat tudni meselni az utokornak. Azt elmondom h sok labdaba belebotlott ellenunk mikor a legrosszabb real voltunk kb evekig. Aztan ahogy jottunk fel ő ugy tunt el ezeken a meccseken. Talan tavaly tort meg valami hosszu szeriat h golt lott ellenunk. De amugy semmi. Nekem ez a fű alatt rohangaszos törpe lesz mindig. Csak a bal lab. No csel. No fejes. No 30m es szabadrugas.

Biztos nagy klasszisok mindketten stb. De na hat csak nem ulok mar le Barca meccset nezni es nemtudom ugy ajnarozni őket.

Én azért azt mindenképpen elmesélem majd az utókornak,hogy volt egy válogatott csapatkapitány aki visszavonult miután földkörüli pályára állított egy tizit , aztán a vihar elültével visszatért, ez szerintem egyedül álló :mrgreen: Nem amúgy iniestával tényleg nincs gond, egy olyan közegben meg régióban végig ember tudott maradni, emellett tényleg jó focista volt. Na nem arányosan a nyáladzással amit kap de ettől függetlenül ő tényleg az a fajta ellenfél akibe nem lehet és nem is nagyon akar belekötni az ember :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. április 28., szombat 14:20

Szerintem iniesta baszott nagy játékos, emellett szimpatikus figura is, igazi sportember, de ez mi hogy miatta összeáll a real es a barca es sorfalat áll neki?

Ilyen eddig sose volt, pont o lenne az a korszakalkotó játékos akinél elkezdjük ezt a hagyományt?

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. április 28., szombat 14:06

Mickey írta:Való igaz, Ronaldinho fele annyi trófeát nem nyert mint Iniesta...

Ini talán minden idők legjobbja, ha így nézzük. Spanyol berkeken belül.

Lehet, hogy minden idők, legjobb Spanyol játékosa, is ? :hmmm: :ike:

Nem mert az Pique.
Neki is sok szep trofea van mar.


Barcelonban legenda lehet felolem. Ők biztosan többet lattak jatszani mint en.

Bar en Messirol sem fogok sokat tudni meselni az utokornak. Azt elmondom h sok labdaba belebotlott ellenunk mikor a legrosszabb real voltunk kb evekig. Aztan ahogy jottunk fel ő ugy tunt el ezeken a meccseken. Talan tavaly tort meg valami hosszu szeriat h golt lott ellenunk. De amugy semmi. Nekem ez a fű alatt rohangaszos törpe lesz mindig. Csak a bal lab. No csel. No fejes. No 30m es szabadrugas.

Biztos nagy klasszisok mindketten stb. De na hat csak nem ulok mar le Barca meccset nezni es nemtudom ugy ajnarozni őket.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 28., szombat 14:04

Iniesta klasszis és amellett sem mennék el,hogy egy olyan nívótlan klubnak mint a barszelóna nem sok értéke volt gyötrelmes 120 évükben.Iniesta viszont egyike ezeknek az értékeknek. Aranylabdát meg ilyen alltime hülyeségeket nem vágnék hozzá, de ha ilyen figurákból mint ő és puyol több lett volna a barszának, nem a sugárban hányás lenne az első ami eszembe jutna róluk.Sok sikert neki bármit is fog csinálni.

Ugyanakkor ott maradnak olyan emberekkel akik szerintem képtelenek összefogni az öltözőt, ennek örülök.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. április 28., szombat 14:02

Mickey írta:Való igaz, Ronaldinho fele annyi trófeát nem nyert mint Iniesta...

Ini talán minden idők legjobbja, ha így nézzük. Spanyol berkeken belül.

Lehet, hogy minden idők, legjobb Spanyol játékosa, is ? :hmmm: :ike:
Az biztos, hogy Xavival nem venném egy kalap alá, de....másokkal sem.
Kegyetlen ez a kozhely generator. :|

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. április 28., szombat 13:58

Való igaz, Ronaldinho fele annyi trófeát nem nyert mint Iniesta...

Ini talán minden idők legjobbja, ha így nézzük. Spanyol berkeken belül.

Lehet, hogy minden idők, legjobb Spanyol játékosa, is ? :hmmm: :ike:
Az biztos, hogy Xavival nem venném egy kalap alá, de....másokkal sem.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. április 28., szombat 12:09

Világbajnok, 2x Európa bajnok, 4x BL győztes, 8x Spanyol bajnok, 5x Spanyol kupagyőztes, stb stb stb.
Szerintem legalább annyira meghatározó játékosa volt ennek a sikeres Barcelona időszaknak, mint Messi, sőt... Ha Xavi esetén menne ez, simán megérteném, ő tényleg nem volt több mint egy oda passzoló építőkocka, önmagában sótlan középszer, de Iniesta ne legyen már ilyen szinten emlegetve.
Kevés olyan játékosuk van, aki tiszteletet érdemel, annak a kevésnek szerintem adjuk meg.
Nem csak az lesz korszakos játékos aki a fülén pörgeti a labdát, Ronaldinhonak fele ilyen karrierje nem volt, és legendaként emlegetik. :ike:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 327 regisztrált és 0 vendég