Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 30., vasárnap 19:39

ateeemadrid írta:
Plusz cserélni Lopi sajna nem nagyon tud.
Pont ezen gondolkodtam, hogy amúgy miért van, hogy bármilyen edző van itt, teljesen retardált módon cserél meccsközben? Carlonál is meg lehett mondani, hogy ki kinek a helyére jön hanyadik percben, ZZ úgyszintén botrány volt, most meg Lopi is ezzel a nyilatkozattal ráadásul. :lol: :lol:
ZZ amúgy fejlődött benne. Es nagyon jol ráérzett hkgy ki az ideális 12. es 13. ember. Mondjuk a többinek esélyük nem volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. szeptember 30., vasárnap 19:27

Plusz cserélni Lopi sajna nem nagyon tud.
Pont ezen gondolkodtam, hogy amúgy miért van, hogy bármilyen edző van itt, teljesen retardált módon cserél meccsközben? Carlonál is meg lehett mondani, hogy ki kinek a helyére jön hanyadik percben, ZZ úgyszintén botrány volt, most meg Lopi is ezzel a nyilatkozattal ráadásul. :lol: :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. szeptember 30., vasárnap 19:24

Lehet ZZ meg Carlo a sablonokat tolta, de ez meg netto hülyeség. :lol:

Plusz cserélni Lopi sajna nem nagyon tud.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 30., vasárnap 19:23

ziro4vr írta:Tetszik vagy sem, ha egészséges, nálam Bale elöl a legkevésbé kihagyható. Persze elég szomorú, hogy ide jutottunk. De benne érzem leginkább a gólt. Mellé viszont kell Benzema, mert csak úgy van elöl játék. A harmadik helyért meg mehet a harc, vagy taktikai variáció, de Marianot illene játszatni, vagy az a bűne, hogy ő szeretne gólt lőni? -2% labdabirtoklásra lehet azt elcserélném.
Lopetegui: “Lendületre volt szükségünk a meccs végén, ezért nem Mariano állt be.
Azért ez nálam a nap mondása :lol: :lol: persze Peti után.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. szeptember 30., vasárnap 19:20

Tetszik vagy sem, ha egészséges, nálam Bale elöl a legkevésbé kihagyható. Persze elég szomorú, hogy ide jutottunk. De benne érzem leginkább a gólt. Mellé viszont kell Benzema, mert csak úgy van elöl játék. A harmadik helyért meg mehet a harc, vagy taktikai variáció, de Marianot illene játszatni, vagy az a bűne, hogy ő szeretne gólt lőni? -2% labdabirtoklásra lehet azt elcserélném.
Nem illik.

tcskhun
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2018. szeptember 30., vasárnap 19:18

Realista24 írta:
tcskhun írta:akkor moszkvában ő lesz a csk? :hmmm: :hmmm:
Igen.
Remélem egy jo teljesitmény párosul mellé :agree: :salute: :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 30., vasárnap 19:11

tcskhun írta:akkor moszkvában ő lesz a csk? :hmmm: :hmmm:
Igen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

tcskhun
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2018. szeptember 30., vasárnap 18:49

akkor moszkvában ő lesz a csk? :hmmm: :hmmm:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. szeptember 30., vasárnap 16:45

Kerlon írta: Ja mert a többiek ezt meg teremtik. Meghúzzák, megverik a szélen az emberük, építő passzokkal, jó kiugratásokkal tömik, gyors kispasszos játék aktív elemei........ ó jajj, a nagy lófaszt. Csúnya Benzema nem csinál semmit, a semmiből. Nem is tudom, hogy miből fordult le, amikor se Bale, se Asensionak nem volt építőjellegű passza, a középső 3asból meg szinte egyik sem mer fellépni támadni.
Ja fogjuk a többiekre, amiért a többieknek jár is a fika. Csak neki nem. Jöttek beadások, inkább fetrengett, kapott labdákat a 16-os előtt, eszébe nem jutott hogy leforduljon. Mindenki szégyellje magát, kivéve Benzema, mert ő csak nem kapott labdát. Hagyjuk már. Mikor villant utoljára? Atleti ellen az alapvonal mellett. Mariano vert 16-oson kívülről Roma ellen. Próbálkozik, dolgozik, küzd a helyéért legalább. Benzema ugyanakkora 0 volt mint elől bármelyik másik.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. szeptember 30., vasárnap 16:13

Csak az a baj Kerlon, hogy peldaul te is lehuzol es kritizalsz barkit. Aset is “visszakuldened a Mallorcahoz”. Benzt meg mindenaron veded, amikor az elmult 5 evben nem volt kiemelkedoen jo szezonja. Csak kiemelkedo idoszakok. Idei elso par meccse utan is jottel, hogy te megmondtad. De sajna ugy nez ki, hogy megint mi “haterek” mondtuk meg...
Tenyleg nincs meg egy ilyen jatekos, aki a Realban ennyi eselyt kapott. Mostani keretbol talan Isco es Bale kezdi megkozeliteni. De a 15 ev alatt miota Realos vagyok nincs meg egy ennyire kivetelezett ember. Csak eddig Ronaldo miatt el lett nezve a gyenge statisztika, iden nem hiszem, hogy el lesz nezve.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 30., vasárnap 15:55

Süti írta:Benznek meg még ennyi se. Lépjen vissza hasznosan labdáért, mert mikor visszalépett, rendszeresen eladta. Ne dobálja magát a semmire a 16-oson belül, akkor lenne esélye elfejelni az indokolatlan beadások egyikét. Lépjen ki szélre és segítsen a szélsőknek építkezni. (Ez még az az elem amiben a leghasznosabb volt tegnap is, de azért ez még így is kevés). Életében egyszer forduljon már le a védőfalról befelé, csináljon meg 2 neadjisten 3 cselt, csináljon váratlant, mint a Real Madrid támadója. Ebből SEMMIT nem láttunk tőle.
Ja mert a többiek ezt meg teremtik. Meghúzzák, megverik a szélen az emberük, építő passzokkal, jó kiugratásokkal tömik, gyors kispasszos játék aktív elemei........ ó jajj, a nagy lófaszt. Csúnya Benzema nem csinál semmit, a semmiből. Nem is tudom, hogy miből fordult le, amikor se Bale, se Asensionak nem volt építőjellegű passza, a középső 3asból meg szinte egyik sem mer fellépni támadni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. szeptember 30., vasárnap 15:40

Ezt amúgy nem értem Benzemát miért nem próbálták ki soha egy sorral hátrébb. Csatárnak sose volt elég határozott viszont elég kombinatív, szóval kell oda előre. Szerintem a mezőnymunkájával se lenne probléma, szóval tényleg nem értem. A legjobban az zavar benne, hogy ívelik be, de esze ágában sincs támadni azt a rohadt labdát, álom meló Benzemát levédekezni a levegőben.
Én meg azt nem értem hogy miért nem próbáljuk ki a padon. :D Vagy mondjuk egy másik csapatban. Szerintem ez a legfaszább ötlet. :lol:
2016 tavaszán még működött a BBC, a 2016/17es szezontól már abszolút nulla az ember. Korábban is voltak szürke hónapok, félévek, bőségesen, de miután Cronaldo középcsatár lett, és az egész támadójáték átvariálódott így már nem volt értelme Benzemának. Ezekért az évi 5-10 max 15 gólokért kár, úgy hogy már nincs meg az a fajta játék sem ami korábban. Én már évek óta eladtam volna. Nincs értelme ennek szerintem.
Azért szurkolok neki, hogy verdesse a gólokat és vhogy nagy nehezen, olyan 2007es stílusban behúzzuk a ligát mert ez most iszonyatosan fontos lenne. Aztán bejelenthetné hogy nem érez már több motivációt és odaadhatnánk mondjuk az Arsenalnak 60 miskáért. :D

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2018. szeptember 30., vasárnap 15:25

Ezt amúgy nem értem Benzemát miért nem próbálták ki soha egy sorral hátrébb. Csatárnak sose volt elég határozott viszont elég kombinatív, szóval kell oda előre. Szerintem a mezőnymunkájával se lenne probléma, szóval tényleg nem értem. A legjobban az zavar benne, hogy ívelik be, de esze ágában sincs támadni azt a rohadt labdát, álom meló Benzemát levédekezni a levegőben.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. szeptember 30., vasárnap 14:44

a jelenlegi allapotban benzemanak jatszania kell, de nem csatárban, mert annak nem való. gyenge, lassú, nem elég kemény. viszont visszavonva vagy kicsit szélen, egy megbízható bekkel jó lenne. a baj hogy marceloban nem lehet bízni, mert több kárt csinál mint hasznot, nacho meg nem elég erős előre.

sakkmatt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62895
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 30., vasárnap 14:36

petiamadridista írta: Őt kell eladni először, Asensio meg pad. 2 arc kell, ahogy írtam is nyáron. Hazard-Cavani kettőssel most a tripláért mennénk, ennyi a történet.
Már most kiestünk valamelyik sorozatból? Vagy leszakadtunk a milliárdot költő Barcától, ahol még ott van Messi, Dembele, Coutinho, Suarez? Vagy most akkor hogyan van ez?

Menjetek, aztán szurkoljatok más csapatnak, örök elégedetlenek :lol: :lol: Minden évben ezt nyomjátok, hogy ezzel meg azzal az lenne, aztán májusban meg egymásnak veritek ki a BL győzelem után. :smile:

Az első négy jó meccse után padra kellett volna tenni. Egyszer ugyanezt eljátszotta vele Carlo. Ment neki ősszel, jobbára végig, majd januártól annyit ért, mint fosi a fórumon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. szeptember 30., vasárnap 12:35

Benznek meg még ennyi se. Lépjen vissza hasznosan labdáért, mert mikor visszalépett, rendszeresen eladta. Ne dobálja magát a semmire a 16-oson belül, akkor lenne esélye elfejelni az indokolatlan beadások egyikét. Lépjen ki szélre és segítsen a szélsőknek építkezni. (Ez még az az elem amiben a leghasznosabb volt tegnap is, de azért ez még így is kevés). Életében egyszer forduljon már le a védőfalról befelé, csináljon meg 2 neadjisten 3 cselt, csináljon váratlant, mint a Real Madrid támadója. Ebből SEMMIT nem láttunk tőle.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. szeptember 30., vasárnap 12:35

A meccs elején a szélen kezdett.
Ennyit a középről. A 2. félidőben ledomináltuk a Matracot, vhogy eleshetett volna a labdába, csak hogy legalább 1 helyzete legyen.
De ugyanez van a válogatott szünet óta. Még momentuma sincs. Az elmúlt 4-5 meccsen Bale-nek volt gólja, kapufája, gólpassza, aktív volt, voltak helyzetei, Asensio is a maga módján próbálkozott, helyzetbe került, kihagyta.
Benzema az abszolút 0. Nem a játékkal, nem edzőbával van itt a gond. Sevillában ki lehet kapni, még Bilbaóban is előfordul az x, de 1-2 gólratörő fasza csatárral már egyedül állnánk a tabella élén.
Benzema a legszarabb. A másik kettő simán előzni fogja majd a kisebb csapatok ellen gólok számában is.

Őt kell eladni először, Asensio meg pad. 2 arc kell, ahogy írtam is nyáron. Hazard-Cavani kettőssel most a tripláért mennénk, ennyi a történet.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 30., vasárnap 12:09

Mond mar meg, hogy mit csinaljon a vedok kozptt amikor egy ertelmes labdat nem kap? Nincs felpassz vagy csak olyab, amit o is egybol visszatesz. Mert ha meg nem mozogja be a nyilo teruleteket vagy valami, de nem errol van szo. Kozepen nulla lehetosegunk van. Az meg tok jo hogy asensio ketszer annyit volt jatekba, ketszer tobb lehetosege volt tenni valamit az alibin kivul. Ehelyett volt egy ziccere amiert emlekszel ra.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. szeptember 30., vasárnap 11:44

Unalmas, tegnap is olyan szürke volt mint a területi képviselő céges hetes golfja. Asensiot ugyanazért előveszed, hogy mekkora hulladék meccsek óta, Benz meg helyzetbe se képes kerülni, de védve van, mert mezőnyben mennyit beletesz. Tegnap a francia fele annyit találkozott a labdával mint a spanyol. Nagy mezőnymunka.
És Asensioval ellenétben a francia helyére még ember is lett volna, mert Mariano biztos nem malmozza végig a védők között kényelmesen az egész meccset, tudva hogy úgyse cserélik le.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 30., vasárnap 11:15

Ha te ennyit értesz belőle és nem azt, hogy a 3 játékos nem illik össze, akkor én kérek bocsánatot, mentem sakkozni.

Állandóan két ember őrizte középen. A támadó harmadba senki nem lépett be a középpályáról, se Asensio, se Bale nem indult a kapufelé. Btw Bale egy tiszta helyzetet belsőzött mellé, Asensio egy tiszta helyzetet rúgott Oblakba. A mezőnybeli munkájuk meg még annyit sem ért, mint annak a csatárnak, akinek nem is az a feladata.
Verje meg a védőit, lépjen el tőlük, zavarjon, ha labdát kap, támadja a kaput, lőjön, vegye át egyből, ne tologossa a végtelenbe. Ezek egyike sem jellemzi megint...de azért az elvárást ne adjuk fel eziránt. Helyzetbe sem került a héten...
Megnézem, hányan verik meg neked a Godín-Gimenez párost úgy, hogy kapunak háttal játszol és nincs területed, mert sündisznóba védekeznek 35% labdatartással közben a társak a kapu közelébe se lépnek 25 méterre. Ott biztos van hely ilyenekre, meg sok elmozgásra. És nem azt mondom, hogy Benzema jól játszott vagy valami, hanem azt, hogy mind a támadó 3as összetétele, mind a taktika bőven hiányos.

Lopetegui még sem vette még észre. CR elment, nincs ott Benzema mellett, akinek így profitáltunk a mezőny munkájából. A jelenlegi játékba meg egy lesipuskás csatár kéne, vagy 1 tökösebb ember, aki gólt akar rúgni mindenáron.

Ezért van az, hogy szépen passzolunk 700-at, meg lövünk vaktában, de 5 ha eltalálja a kaput. És tudod a legjobban Asensio színtelen, szagtalan játéka jellemzi a legjobban a csapatot. Semmi váratlan, semmi tökösség, szépen passzolgatunk, aztán néha kijön a lépés vagy a nagy számok törvénye alapján beakad valami.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 102 regisztrált és 0 vendég