Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. június 30., vasárnap 15:44

Demes írta:"Honnan tudnád te, hogy pontosan kire van szüksége a Real Madrid csapatának?"
Hmm :hmmm:
Nem tudom. Sőt, tételezzük fel, hogy senki nem tudja. Akkor is vannak véleményeink, amiket ebbe a fórumba le lehet írni. De te rosszul értelmezted Galacticos kérdését. :kivagyhe:
Mielőtt nekiállsz okoskodni olvass utána a dolgoknak. Itt nem a véleményezésekről van szó

Sokan menedzsernek képzelik itt magukat és teljes magabiztossággal jelentik ki folyamatosan, kit és kit nem kell leigazolni. Az ilyeneket hanyagolni kellene
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Wertz 2013. június 30., vasárnap 15:46-kor.

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2013. június 30., vasárnap 15:43

Erre egy igen egyszerű kérdés a válasz
Honnan tudnád te, hogy pontosan kire van szüksége a Real Madrid csapatának?

Párszor írja le az ember nyugodtan, de minden egyes nap...
??

Csak nekem tűnt fel, hogy a hivatalos weblapon Jesé még(?) nincs benne a felnőtt keretben? Nacho, Morata, Jesus ott vannak... :hmmm:
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. június 30., vasárnap 15:40

Wertz írta:
Galacticos írta:ha ez a véleménye valakinek akkor miért ne írhatná le?
Honnan tudnád te, hogy pontosan kire van szüksége a Real Madrid csapatának?
"Honnan tudnád te, hogy pontosan kire van szüksége a Real Madrid csapatának?"
Hmm :hmmm:
Nem tudom. Sőt, tételezzük fel, hogy senki nem tudja. Akkor is vannak véleményeink, amiket ebbe a fórumba le lehet írni. De te rosszul értelmezted Galacticos kérdését. :kivagyhe:

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. június 30., vasárnap 15:35

Galacticos írta:ha ez a véleménye valakinek akkor miért ne írhatná le?
Erre egy igen egyszerű kérdés a válasz
Honnan tudnád te, hogy pontosan kire van szüksége a Real Madrid csapatának?

Párszor írja le az ember nyugodtan, de minden egyes nap...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 30., vasárnap 15:29

Wertz írta: Csak az ilyen nem Bale kell nekünk szövegeket kellene hanyagolni
miért?
ha ez a véleménye valakinek akkor miért ne írhatná le?
Wertz írta:Mondjuk az is nyilvánvaló, hogy az ír rögtön vissza akire leginkább jellemző ez
személyeskedünk? :) de inkább csak nevetek már ha azt szabad, ha engeded. :)

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. június 30., vasárnap 15:26

Galacticos írta:találgatunk. a meglátásainkról beszélgetünk. ha nem így tennénk akkor nem is kéne fórumfelület. ha csak mondjuk olyan közhelyeket írnánk mint egyesek hogy én bízok perezben akárkit hoz. akkor nem lenne sok értelme meg akkor sem ha mindenki egyet értene.de a zene topikba se írjunk mert akkor zeneszerzőnek képzeljük magunkat. :lol:
Mindenben a legrosszabbat kell meglátni, ez nyilvánvaló :x Szóval nem írtam, hogy nem kell a fociról beszélni. Csak az ilyen nem Bale kell nekünk szövegeket kellene hanyagolni

Mondjuk az is nyilvánvaló, hogy az ír vissza akire leginkább jellemző ez :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Wertz 2013. június 30., vasárnap 15:30-kor.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 30., vasárnap 15:19

Mike írta:az meg h minek fifázunk itt, hát nem is tudom, talán egy fórumon vagyunk? Ennyiből törölhetnéd is magad, vagy csak film, zene, off meg stb topikokba írj.
+1
Wertz írta:Amúgy bírom, hogy a legtöbbje itt ezen a fórumon menedzsernek, sportigazgatónak képzeli magát
Isco kell nekünk, Balenak nincs helye a csapatban, Reusra van szükségünk, Kondogbia kevés ide, Lucast kellett volna megvenni, meg a többi hülyeség megy folyamatosan
Honnan tudjátok ti, hogy ki kell ide? Tudjátok már előre Ancelotti játékrendszerét vagy mi?
találgatunk. a meglátásainkról beszélgetünk. ha nem így tennénk akkor nem is kéne fórumfelület. ha csak mondjuk olyan közhelyeket írnánk mint egyesek hogy én bízok perezben akárkit hoz. akkor nem lenne sok értelme meg akkor sem ha mindenki egyet értene.de a zene topikba se írjunk mert akkor zeneszerzőnek képzeljük magunkat. :lol:

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. június 30., vasárnap 14:47

Mike írta:Nagy divat lett itt h irányítók már nincsenek, mégis az h playmaker a mai napig ugyanúgy használatos.
Nem lett divat. Egyszerűen megszűnt
Mike írta:Aki középen játszik tkp-t, annak mindig is az lesz a feladata h meghatározza a támadásokat, átfusson rajta minden akció és irányítsa azokat.
Ez minden támadóbb játékosra vonatkozik ám
Mike írta:az meg h minek fifázunk itt, hát nem is tudom, talán egy fórumon vagyunk? :kivagyhe: Ennyiből törölhetnéd is magad, vagy csak film, zene, off meg stb topikokba írj.
Mondtam én, hogy senki ne írja le kit szeretne és kit nem? Nem

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. június 30., vasárnap 14:43

R.M.C.F írta:Tényleg nem akarok tovább menni ebben már.....felesleges.
Tényleg az
R.M.C.F írta:- Nem 90 milla,azt csak a TH szeretné,mivel kb egymaga a TH jelenleg.
Ezt már én is leírtam párszor, de nem értik meg
A Tottenham magas árral kezdi a licitet, hogy minél többet kapjanak érte

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 30., vasárnap 14:39

Wertz írta:
Mike írta:Irányító? Te el tudsz képzelni olyan Real Madridot amit egy Bale irányít? Na ne... Ráadásul ott most van Özil és Isco is. Egy esetleges sérülésnél sem ő kerülne be középre
Irányító poszt? Ilyen már nem is létezik a mai fociban
Özilnek és Isconak semmi közük hozzá. Ők támadó középpályások nem irányítók

Amúgy bírom, hogy a legtöbbje itt ezen a fórumon menedzsernek, sportigazgatónak képzeli magát :lol:
Isco kell nekünk, Balenak nincs helye a csapatban, Reusra van szükségünk, Kondogbia kevés ide, Lucast kellett volna megvenni, meg a többi hülyeség megy folyamatosan
Honnan tudjátok ti, hogy ki kell ide? Tudjátok már előre Ancelotti játékrendszerét vagy mi?

Ha a vezetőségnek kell Bale akkor jöjjön, ha nem kell nekik ne jöjjön. Az, hogy mennyire passzolna ide csak a játékrendszeren múlik és nem az itteni fórumozók véleményén
Ennyi az egész!
és ez más játékosokra is vonatkozik

Én például Iscot nem tartom sokra, de mégse írom ezt le állandóan, mert bízom Ancelottiban, Perezben, Zidaneban igazuk lesz vele kapcsolatban és erősítés lesz
Aki középen játszik tkp-t, annak mindig is az lesz a feladata h meghatározza a támadásokat, átfusson rajta minden akció és irányítsa azokat. Nagy divat lett itt h irányítók már nincsenek, mégis az h playmaker a mai napig ugyanúgy használatos. De hívjuk aminek akarjuk...

az meg h minek fifázunk itt, hát nem is tudom, talán egy fórumon vagyunk? :kivagyhe: Ennyiből törölhetnéd is magad, vagy csak film, zene, off meg stb topikokba írj.
No offense
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. június 30., vasárnap 14:38

miró írta:valaki magyarázza el nekem hogy mi az ilyen óriási különbség a 4-3-3 és a 4-2-3-1 között,mert mindenkinél ezt olvasom hogy majd váltunk erről arra blablabla.
Semmi. Ezek csak a meccs előtti összeállításokban léteznek

A MU pedig megtriplázná Thiago fizetését
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2258267

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 30., vasárnap 14:37

Toky írta:
Gerr90 írta:A Barca megint más tészta, ott előszeretettel játszatták a megvásárolt klasszisokat számukra teljesen új szerepkörökben.
...
És erre mondhatod, hogy Bale meg balszélső, ahol nálunk CR játszik, de azért Balet egy ideje rendesen elkezdték átképezni, és már bizonyította is, hogy középen, illetve jobboldalon is képes klasszis megmozdulásokra.
Mivel nem követem Bale-t, így megkérdezném, hogy képes, vagy konstans játszik jobb szélen? Hogy viselni, ha ritkán jöhetne el onnan? Mert olyat olvastam, hogy Ancelotti csak poszton belül ad szabadságot a játékosainak. És ha ez igaz, és Bale nem képes egy tipikus jobb szélsőt játszani, csak meg-meg villan, akkor az nekem nem ér 90 milliót. (Ha jól emlékszem Neked sem, de gondoltam leírom a véleményem én is. :) )
Természetesen nem ér 90 milliót, és többször is hangoztattam, hogy nem tragédia, ha nem szerezzük meg, csak azért védem ennyit mert már hihetetlenül abszurd és nevetséges dolgokkal találják meg szerencsétlen embert. Az egyik legjobb játékos a világon, talán nincs is jelenleg más olyan aktív focista, aki képes lenne ilyen teljesítményre ennyi különböző poszton.
Visszaérve az esetleges jobbszélső posztjára, nem, nem játszik ott konstansan, viszont ez a baloldalról sem mondható el. Lassan azt mondhatnánk, hogy nincs is posztja, támadó aztán annyi. Rengeteget változtatja a helyét, így nem tudom hogy viselné ha lekorlátoznák.
Elismerem, hogy Ronaldo mellett csak úgy férne el, ha brutális csapatvédekezés menne (remélem ez lesz) és az első három ember viszonylag szabadon váltogatná a pozíciókat. Nem tudom Carlo mit akar, de nekem van pár elképzelésem.:D

Az álom:
--------------------Iker----------------------- (López is lehet)
Carvajal-----Varane----Ramos----Marcelo
-----Vidal-------Verratti-----Modric--------
-----Bale----------Suarez-----------CR------

Ez ugyebár nem lehetséges.
Viszont vannak összedobható felállások is, amik nagyjából így muszikálnának kis minőségi hiánnyal:
--------------------Iker-----------------------
Carvajal-----Varane----Ramos----Marcelo
--Modric-------Kondogbia-----Gündogan--

Ez eddig stabil, a támadó hármas viszont nagyon necces. Két potenciális példa
---------Isco/Özil----------
Bale----------------------CR

Bale----------------------CR
----------Suarez----------

És a legvalószínűbb:
Isco/Özil-----------------CR
----------Benzema----------


Borzasztóan kiváncsi vagyok mi lesz belőle.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 30., vasárnap 14:36

miró írta:nekem bale kapcsán már ott megakad az egész hogy veszünk 90 milláért egy balszélsőt és berakjuk jobb szélre.

tudom hogy szokott ott is játszani,de az ő posztja NEM az.

.

Tényleg nem akarok tovább menni ebben már.....felesleges.

Engedjetek meg még egy utolsót:

- Nem 90 milla,azt csak a TH szeretné,mivel kb egymaga a TH jelenleg.
-A posztja nem meghatározható......5 posztos játékos.
-A stilusa mindig visszatérő ige.... :kivagyhe: Benzema stilusa oké? Az oké? mit érünk vele? Megnyeri nekünk a meccseket? Megnyeri a 10.et? Nem akarom bántani,mert semmi bajom vele....de a válasz: NEM. Bale alkalmas erre? IGEN. Az a bu**zi stilus IDE VAGY ODA.....Bale egy győztes alkat,aki egymaga viszi hátán a csapatát,aki vezér,aki eldönti a meccseket,aki ha kell az utolsó percekben dönt......ezt NEM LEHET tanulni azzal a bu**zi toszogatós focival,amivel keverik sokan bale stilusát........de hogy mi a stilusa? A győzelem.....az alázat,az akaratosság.....a dönteni tudás......EZEK a legfőbb fegyverek a MAI fociban.Nem a faxomöccse fülönmegállíttom de semmit sem érek egyhelyben tribli......AZ SZAR.
Igen......angliában focizik,az egyik legjobbak között,ahol 3 év alatt,a legjobb lett,ahol maga sorakoztatja maga mögé azokat akikért itt összepi**lnátok magatokat.......és a fejlődése még messze nem ért véget.
- Nem illik ide? Miért nem? Egy klasszis? Akit 5 poszton vethetsz be? Van még ilyen? Aki 3 év alatt elérte hogy egy PL-ben kötetlen szerepet kapjon? Mi az amit ő nem tud és benzema meg igen? A kisjáték? Tudja.....láttam,de OTT ahol játszik nem ezzel lehet betörni,arról meg nem is beszélve,hogy benzema(tényleg semmi bajom vele) de messze van baletől.....egy bale az ha odakerül beveri,az beteszi.....a mi francián meg bár tényleg iszonyú nagy tehetség és én is nagyon szerettem és nem adnám el,de nálam messze bale mögött lenne,mert a walesi hozná a meccseket,amit benz nem hoz....amit higu nem hoz......

Fel kell építeni egy komoly támadósort:

Cr balról támadna,bale jobbról,középen meg visszavonva benzema........de ha nem akarok akkora bajt az ellenfélnek akkor benzema helyett isco akit még hátrább vonok kötetlenebbe......

--------CR---------------------------------Bale
--------------------Benzema

Vagy ---CR----------------------------------bale

-----------------------Isco

Felépíteni rá egy komoly és markáns kp-át:

balról modric,jobbról egy vidal szintű/stilus, akik előre is támogatnak és védekeznek is ha kell.....mögöttük alonso osztogat tehermentesebben mint khedira mögött.

-----Modric---------------------------Vidal
........................Alonso

Hátul felhúzni egy ilyen védelmet:


Marcelo-----------------------------------------------------------Carvajal
-------------------Ramos--------------Pepe/varane

A két szélsőbekk mehetne fel hogy támogassa a szélt.....akkor a két támadó(cr és bale behúzódhatna vagy beléphetne a játékba),hátul tolódnának és lefognák a lyukas területet ha elveszítjük a labdát.......

Hááát.......a mellbimbómra tejszínhabot nyomok és végig megyek meztelenül a fő utcán ha ezek nem a világ legjobb csapata lenne...........



Ja....és a stilus? AZ FOCI lenne.....a nagybetűs foci,nem ez a mai szar amit a brazilok meg a spaynolok tolnak.....fúúúúj.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. június 30., vasárnap 14:29

valaki magyarázza el nekem hogy mi az ilyen óriási különbség a 4-3-3 és a 4-2-3-1 között,mert mindenkinél ezt olvasom hogy majd váltunk erről arra blablabla.

ez nem fifa..4-3-3 az védekezésben 4-5-1.támadásban meg akár lehet 4-2-3-1,vagy 4-3-2-1,4-2-1-3 satöbbi..
nem ezen múlik hogy bale befér-e vagy sem..
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. június 30., vasárnap 14:26

Mike írta:Irányító? Te el tudsz képzelni olyan Real Madridot amit egy Bale irányít? Na ne... Ráadásul ott most van Özil és Isco is. Egy esetleges sérülésnél sem ő kerülne be középre
Irányító poszt? Ilyen már nem is létezik a mai fociban
Özilnek és Isconak semmi közük hozzá. Ők támadó középpályások nem irányítók

Amúgy bírom, hogy a legtöbbje itt ezen a fórumon menedzsernek, sportigazgatónak képzeli magát :lol:
Isco kell nekünk, Balenak nincs helye a csapatban, Reusra van szükségünk, Kondogbia kevés ide, Lucast kellett volna megvenni, meg a többi hülyeség megy folyamatosan
Honnan tudjátok ti, hogy ki kell ide? Tudjátok már előre Ancelotti játékrendszerét vagy mi?

Ha a vezetőségnek kell Bale akkor jöjjön, ha nem kell nekik ne jöjjön. Az, hogy mennyire passzolna ide csak a játékrendszeren múlik és nem az itteni fórumozók véleményén
Ennyi az egész!
és ez más játékosokra is vonatkozik

Én például Iscot nem tartom sokra, de mégse írom ezt le állandóan, mert bízom Ancelottiban, Perezben, Zidaneban igazuk lesz vele kapcsolatban és erősítés lesz

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. június 30., vasárnap 14:23

Szerintem ha Ancelotti egy 4-3-3at képzelt el, akkor Bale nem fog jönni, attól senki ne féljen.
Viszont attól se kell sz.rni hogy ha marad a 4-2-3-1 és a két szélen CR-Bale páros fogja sz :cens: patni a népet.

Minden esetre szerintem az olasznak van egy elképzelése, arra fogunk elhozni embereket, ebben biztos vagyok, szóval akár marad a 4-2-3-1 vagy váltunk egy 4-3-3ra, arra fogunk embereket hozni. Ha Ancelotti azt mondja hogy kell neki Bale mert van helye akkor jön, ha nem akkor nem.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. június 30., vasárnap 14:12

RealMadridFanatic írta:Sokkal komolyabb költekezést is csinált amikor visszatért, e mellé a klub beelőzte a Unitedet is a bevételek terén.
Tudomásom szerint a bevételek terén már évek óta a Real az első. A klub becsült összértékében előztük most meg a ManU-t. Persze ettől még értem, hogy a lényege a mondandódnak, hogy Pérez kiváló üzletember. Ez nálam sosem volt kérdés. :)
RealMadridFanatic írta:Suárez tuti, hogy lenne vagy 50 milla (érte ez nem sok? Neki nagy a reklámértéke?)
Lenne. De igen. Nem hiszem, de hogy sokat szerepelne az újságokban, az benne van. :mrgreen:
RealMadridFanatic írta:Nem teljesen ide vág, de azért Kaká is kezdi koptatni a bevételeit szerintem. Mintha lett volna olyan cikk valamikor, hogy az Adidasnál is jelezték neki, hogy ez így már annyira nem buli. Azért elsősorban focista lenne Ő, lehetőséget meg alig kap. Biztos nem annyi a bevétele, mint madridi évei elején.
Biztosan veszített a reklámbevételeiből ahhoz képest, mikor ideigazolt. De nem hiszem, hogy olyan drasztikus lenne.
RealMadridFanatic írta:Még Iscohoz annyit, hogy én is örülök neki, jó spílernek tűnik, de nem kell rá építeni egyelőre. Fiatal, bármi lehet még belőle. Ha tényleg akkora király, mint amekkora nyáladzás megy rá, akkor szorítsa ki Özilt. Ez nem érv Bale ellen.
Ha(!) 4-3-3-at játszunk, akkor Özilnek és Isconak is csak jobb szélen marad hely. Ahogy Bale-nek is. Így máris érv lehet.
Buitre írta:a Punto Pelota szerint viszont érdekesen alakult Perez Thiago leigazolásával kapcsolatos véleménye. A teljes elutasításhoz képest legutóbb már nem zárta ki, hogy Barca vagy Atleti játékosért is nyomuljunk..
Tudtommal eddig sem zárta ki, hogy Tőlük igazoljunk, csak annyit mondott, hogy nem a klubok háta mögött, a játékoson keresztül erőltetjük ezt.
Gerr90 írta:Benzema, ahogy mondtad, talán a jelen labdarúgás legnagyobb csatártehetsége, ígérete volt, de nem feltétlenül CR tehet róla, hogy nem hozta azt a szintet, amit vártunk tőle. Sok beváltatlan ígéret volt, van és lesz is. Karim egyike ezeknek. Simán lehet, hogy Ronaldo nélkül sem tartana előrébb.
Nem hiszem, hogy Benzema beváltatlan ígéret lenne. Ha csak a statisztikát nézzük, akkor is látszik, hogy top csatár. És többen is úgy fogalmaznak, hogy magához képest volt gyenge szezonja, nem a többi csatárhoz képest. Szerintem Benzema legnagyobb gondja (az idei játékstíluson kívül) a teljes bizalom hiánya (vagyis most Higuaín, később talán Suárez).
Gerr90 írta:DM-val pedig csak egyetlen baj van, mégpedig az, hogy félig fogyatékos.
Di María játéka akkor romlott jelentősen, miután visszatért a sérüléséből, és megkapta a fizetésemelését. Azóta változtattunk a játékunkon, és ebben (ahogy Benzema, Modric, na jó Özil sem) nem igen találta a saját stílusát, játékát.
Gerr90 írta:A Barca megint más tészta, ott előszeretettel játszatták a megvásárolt klasszisokat számukra teljesen új szerepkörökben.
...
És erre mondhatod, hogy Bale meg balszélső, ahol nálunk CR játszik, de azért Balet egy ideje rendesen elkezdték átképezni, és már bizonyította is, hogy középen, illetve jobboldalon is képes klasszis megmozdulásokra.
Mivel nem követem Bale-t, így megkérdezném, hogy képes, vagy konstans játszik jobb szélen? Hogy viselni, ha ritkán jöhetne el onnan? Mert olyat olvastam, hogy Ancelotti csak poszton belül ad szabadságot a játékosainak. És ha ez igaz, és Bale nem képes egy tipikus jobb szélsőt játszani, csak meg-meg villan, akkor az nekem nem ér 90 milliót. (Ha jól emlékszem Neked sem, de gondoltam leírom a véleményem én is. :) )
miró írta:és halkan megjegyzem hogy 90et akkor rádobhatunk hazardra is.(akár,de csak példát írtam.)
ha van ennyi töltény 1 db játékosra.
Ekkora összegnél már korábban is mondtuk, hogy számít a reklámbevétel. Hazard-nak nem hiszem, hogy olyan sok lenne.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. június 30., vasárnap 13:54

Mike írta:
miró írta:nekem bale kapcsán már ott megakad az egész hogy veszünk 90 milláért egy balszélsőt és berakjuk jobb szélre.
hát de balbunkóba kezdte, aztán balszélső lett belőle, aztán néha feltűnt jobbon is, a végén meg már középen is próbált irányítgatni. Akár még kapus is lehet belőle. Hatalmasat nyernénk vele... :kivagyhe:
énse értem mit akarunk vele...
Hu de köcsög ez a Bale gyerek,hogy több poszton is bevethető. :-@
Oké,abban sokan egyetértünk,hogy az ára egy vicc,de a képességeit ne húzzuk már le ilyen módon.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 30., vasárnap 13:53

senki sem vitatja h klasszis játékos, na de abba a fociba nem illik amit itt (ahogy észrevettem) mindenki szeretne.
+1
ezt leírtam vagy már 50X.És igen,ne essünk abba a hibába,mint Zlatannal a barca.Jogos.Mert ha Bale bukna,akkor vele bukna Perez is,az hétszentség...aztán mondhatná a socioknak hogy de hát ti akartátok...nem nagyon érdekelné őket...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. június 30., vasárnap 13:30

és halkan megjegyzem hogy 90et akkor rádobhatunk hazardra is.(akár,de csak példát írtam.)
ha van ennyi töltény 1 db játékosra.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 336 regisztrált és 0 vendég