Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. január 30., csütörtök 14:03

Matt009 írta:Azzal, hogy Coentrao melléfogás, nem értek teljesen egyet. Jó lett volna ő, ha rendszeres játéklehetőséget kap, de mindig is csak Marci cseréje volt. Ha kellett persze jól teljesített. Abszolút kielégítő megoldás lett volna, ha nincs Marcelo. Egy csere bhv-től nem tudom mit kellene várni. Az meg, hogy 34 millás... Jah van egy 91 millás Bale-ünk, aki sosem fog 91 millás szintet lehozni. Ha Bale-nél nem számít az ár, akkor Coentraonál se ezt vegyük figyelembe.
Mi az, hogy ha nincs Marcelo? Ezt nem értem. Coentrao leigazolásakor már szerintem eléggé lehetett sejteni, hogy van. Ezt kifejtenéd?
Az meg, hogy most Bale árát hozod fel megint nem jó érv. Bale-t a kezdőbe vettük (nem mondjuk Ronaldo mögé), Pérezék szerint egy feltörekvő marketing értékkel rendelkező játékos (én kétlem, de mindegy). Adidas csapat vagyunk úgy, hogy a főemberünk Nike-s, és el akartuk adni Kakát. Gondolom ez is közrejátszott. Arról nem is beszélve, hogy Bale a PL-ben szerzett elismerést, míg Coentrao Portugáliában. És végezetül, attól hogy Pérez (valószínűleg Zidane biztatására) megvette Bale-t 91 millióért, még nem jelenti azt, hogy Coentrao nem volt Mourinho melléfogása.
Anis írta:Van benne valami és én is a Chelseare nyomtam ahogy sokan, de ELSŐ évben nem lennék elkeseredve egy második helytől sem, ezen brutális City mögött. ahogy visszaemlékszünk a Realnál is a 2.szezon lett a legjobb, ahol előtte megvolt már a "tapasztalatszerzés" és volt mire (saját) építeni.
Érdekes. Hirtelen a City brutális lett. Pedig egy vagy hány hónappal ezelőtt még az edzőjük egy senki volt. Ja, és Pellegrininek is ez az első éve. Miből gondolod, hogy a második szarabb lesz? Vagy hogy a City nem fejlődik még, és hoz mondjuk egy 90+-os szezont (most mondtam egy spanyol számot)?
Anis írta:
Matt009 írta:Coentrao...
... és ha Marci nem lett volna akkor bár támadásokban nem volt Marci-szintű, de bőven ellátta volna a feladatokat. ha jól emlékszem a nagy meccseken is jó volt (arról meg nem tehet, hogy nem tudott levédekezni egy Lahm-Ribery (?) párost, elég kevés védőnek menne).
De Marcelo van, és lesz is még pár évig. Plusz a nagy Mourinho is már Marcelot kezdette a nagy meccseken is a második évében.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 30., csütörtök 13:49

Anis írta:Az azóta eltelt 10 bajnokin lőtt 1 !! gólt.
Viszont cserébe a gólpasszok terén jeleskedik. Oké, nincs olyan jó formában, mint a szezon elején, ez egyértelmű, de szerintem így is körökkel veri a Chelsea csatárhármasát (és itt nem csak a statokra gondolok). Sajnos nagy erősítést fog jelenteni a londoniaknak jövőre. (Hacsak José nem adja megint kölcsön. :lol: )

A mai slágertéma egyébként Konoplyanka, akit a Liverpool vinne, a hírek szerint közel állnak az ukrán leigazolásához, viszont elvileg minket is érdekel a srác, és el is vinnénk a Pool orra elől.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 30., csütörtök 13:18

Mounak azért nézek el minden ilyet, mert Modriccal kompenzálta nálam a melléfogásait :D

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 30., csütörtök 13:00

Anthony írta:Az Internél nem ő igazolt, hanem Branca vagy ki. A Realba is hadd ne soroljuk fel a 34 millás Coentraot és a többi melléfogást. A Chelseabe szintén.
Igen, Branca is benne volt, sőőt, de nyilván Mounak ezeket jóvá kellett hagynia.
Minden edzőnek vannak melléfogásai (SAF féle hajléktalan youtube portugál csatár, stb)
Anthony írta:Arról meg ki tehet, hogy a Torres-Eto'o-Ba trió lőtt 4+6+1 gólt? Annyi pénzük van nekik is, mint a Citynek, azt vehettek volna meg akit csak akarnak. Nekik Etoo kellett, Lukakut elküldte kölcsönbe, Mata nem kell, 1-0 után nem támadnak tovább, most ezekről akkor ki tehet?
Lukaku is 9 gólt lőtt idén, úgy hogy volt jó két hónapja szept végétől nov végéig ahol ebből a 9-ből 8-at lőtt. Az azóta eltelt 10 bajnokin lőtt 1 !! gólt. Mata meg nem pótolhatatlan szerintem, párszor már leírtam amit gondolok - gondolnak róla sokan (bár jó páran sajnálják is), de akik maradtak + Salah sztem bőven tudják pótolni a MOSTANI Matát. és a tipikus sztereotípia hogy visszaállnak védekezni.... láttál Chelsea meccseket idén? mondjuk 5-nél többet? mert nagyon nem állnak vissza. a MU ellen "csak" 3-0 után volt érezhető hogy visszábbálltak, és átadták a teret (kontralehetőség, meg is volt, csak nem lőtték be).

Tegnapi CFC - WHU statjai

Chelsea blogos véleménye a tegnapról és az idényről eddig:
"Viszont ne felejtsük el, hogy ez a csapat még nincs kész, alakul, és bizony van is hova. Idén akkor sem vagyunk bajnokesélyesek, ha a szívünk mégis ezt suttogja, a BL hely pedig ettől nem került veszélybe. Legközelebb a City ellen kell alakítani, és mivel ott ilyen játékra nem kell számítani, inkább lesz jelzés értékű az ott nyújtott teljesítmény."
------>Van benne valami és én is a Chelseare nyomtam ahogy sokan, de ELSŐ évben nem lennék elkeseredve egy második helytől sem, ezen brutális City mögött. ahogy visszaemlékszünk a Realnál is a 2.szezon lett a legjobb, ahol előtte megvolt már a "tapasztalatszerzés" és volt mire (saját) építeni.
Matt009 írta:Azzal, hogy Coentrao melléfogás, nem értek teljesen egyet. Jó lett volna ő, ha rendszeres játéklehetőséget kap, de mindig is csak Marci cseréje volt. Ha kellett persze jól teljesített. Abszolút kielégítő megoldás lett volna, ha nincs Marcelo. Egy csere bhv-től nem tudom mit kellene várni. Az meg, hogy 34 millás... Jah van egy 91 millás Bale-ünk, aki sosem fog 91 millás szintet lehozni. Ha Bale-nél nem számít az ár, akkor Coentraonál se ezt vegyük figyelembe.
+1. dettó. ha rendszeresen játszik akkor láthattuk mire képes, jó volt ő nagyon sokáig amikor Marci nem volt. és ha Marci nem lett volna akkor bár támadásokban nem volt Marci-szintű, de bőven ellátta volna a feladatokat. ha jól emlékszem a nagy meccseken is jó volt (arról meg nem tehet, hogy nem tudott levédekezni egy Lahm-Ribery (?) párost, elég kevés védőnek menne).
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. január 30., csütörtök 12:58

A Realba is hadd ne soroljuk fel a 34 millás Coentraot és a többi melléfogást. A Chelseabe szintén.
Azzal, hogy Coentrao melléfogás, nem értek teljesen egyet. Jó lett volna ő, ha rendszeres játéklehetőséget kap, de mindig is csak Marci cseréje volt. Ha kellett persze jól teljesített. Abszolút kielégítő megoldás lett volna, ha nincs Marcelo. Egy csere bhv-től nem tudom mit kellene várni. Az meg, hogy 34 millás... Jah van egy 91 millás Bale-ünk, aki sosem fog 91 millás szintet lehozni. Ha Bale-nél nem számít az ár, akkor Coentraonál se ezt vegyük figyelembe.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 30., csütörtök 12:26

Willian es Eto'o atigazolasa is elegge fuggott szerinten Abratol.Foleg elobbi.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. január 30., csütörtök 11:27

Anis írta:Mou pont hogy tud igazolni! van/volt egy két mellélövése, mint pl Quaresma az Internél, de a legtöbb igazolása bejött, lásd Özil-DM, Willian is egyre jobb a Chelseaben, bár őt szerintem Abra papa boltolta le az orosz haverjaival. Eto'o is lőtt egy mester3ast a MU-nak, és bár közel sem olyan mint rég, de kellett egy tapasztalt "saját ember" csatár akit ismer korábbról. és az első Chelsea-s korszakánál is elég jó igazolásai voltak...

Amúgy a Chelsea kerete bár hasonló mint a Cityé, de míg a Torres-Eto'o-Ba trió lőtt 4+6+1 gólt, addig a Kun-Dzeko-Negredo-Jovetic négyes már 33-nál jár összesen (16+9+12+1). Ennyi csupán a különbség a keretek között, és ha a Chelseanek lenne egy normális csatára, csak 1, akkor talán nem is lenne kérdés a bajnoki cím... :(
Az Internél nem ő igazolt, hanem Branca vagy ki. A Realba is hadd ne soroljuk fel a 34 millás Coentraot és a többi melléfogást. A Chelseabe szintén.

Arról meg ki tehet, hogy a Torres-Eto'o-Ba trió lőtt 4+6+1 gólt? Annyi pénzük van nekik is, mint a Citynek, azt vehettek volna meg akit csak akarnak. Nekik Etoo kellett, Lukakut elküldte kölcsönbe, Mata nem kell, 1-0 után nem támadnak tovább, most ezekről akkor ki tehet?

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 30., csütörtök 11:21

Mou pont hogy tud igazolni! van/volt egy két mellélövése, mint pl Quaresma az Internél, de a legtöbb igazolása bejött, lásd Özil-DM, Willian is egyre jobb a Chelseaben, bár őt szerintem Abra papa boltolta le az orosz haverjaival. Eto'o is lőtt egy mester3ast a MU-nak, és bár közel sem olyan mint rég, de kellett egy tapasztalt "saját ember" csatár akit ismer korábbról. és az első Chelsea-s korszakánál is elég jó igazolásai voltak...

Amúgy a Chelsea kerete bár hasonló mint a Cityé, de míg a Torres-Eto'o-Ba trió lőtt 4+6+1 gólt, addig a Kun-Dzeko-Negredo-Jovetic négyes már 33-nál jár összesen (16+9+12+1). Ennyi csupán a különbség a keretek között, és ha a Chelseanek lenne egy normális csatára, csak 1, akkor talán nem is lenne kérdés a bajnoki cím... :(
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. január 30., csütörtök 7:58

Hát a Chelseanek is legalább olyan kerete van, mint a Citynek.
Az már egy másik dolog, hogy Mou nem tud igazolni, és nem szeret támadófocit játszani. Ez utóbbi miatt is remélem, hogy nem ők nyernek.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. január 30., csütörtök 7:56

'shutterisland írta:aguero sérüléséről lehet tudni már valamit ?
nem szép öröm a káröröm, de remélem azért nem boldogítja a védelmünket.
Ha minden igaz már a CFC ellen is játszhat.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8526
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. január 30., csütörtök 0:34

aguero sérüléséről lehet tudni már valamit ?
nem szép öröm a káröröm, de remélem azért nem boldogítja a védelmünket.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. január 30., csütörtök 0:22

Azért a keret erősségét véve csak a Chelseanek van esélye felvenni a Cityvel a versenyt, de Pelle nagyon odatette a csapatát. Nasri, Silva, Agüero... Mancini alatt közel nem teljesítettek így, de még Silva sérült is volt huzamosabb ideig. Az igazolásai rendre bejöttek és nagyon jól összerakta őket. Az év eleji bizonytalanságok, cardiffi bukták és egyebekre már kiemlékszik? Persze lehet még hullámvölgy, de olyan a keretük, hogyha valaki rossz formában van, bedobnak helyette mást. Szerintem a végére több ponttal fognak menni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. január 29., szerda 23:43

Viszont az is durva, hogy a City majdnem KÉTSZER annyi gólt lőtt hasonló számú meccsen, mint a Chelsea, Arsenal, MU, Totten, Pool... elképesztő brutális idén ez a ManCity. Aguero kidőlt? sebaj, van Negredo. nem játszik a spanyol? sebaj van Dzeko. Jovetic játszott eddig össz 3 meccsen 87 percet a bajnokságban, de ilyenkor neki is összejön. Yaya is élete formájában van, 12 gólnál jár - előző években mindig megállt 6 góloknál.

Szóval bajnokság + FA Kupa + Ligakupa + BL/EL meccseken a gólarányok:
- 37 mérkőzésen City 115-40
- 35 mérkőzésen Arsenal 65-31
- 34 mérkőzésen Chelsea 63-26
- 35 mérkőzésen Totten 60-39 (köszönhető a 23 EL gólnak)
- 35 mérkőzésen ManUnited 61-35
- 27 mérkőzés is elég volt a Poolnak a 65 gólhoz (EL és BL nélkül)


A top 8 egymás ellem (Chelsea, City, MU, Ever, Totten, Arsenal, Pool, N'Castle):
1. ManCity 8-0-1.......... Gólarány 33-9
2. Everton 3-3-1.......... Gólarány 10-9
3. Arsenal 3-2-2.......... Gólarány 8-8
4. Chelsea 3-3-2.......... Gólarány 8-7
5. N'Castle 3-1-4.......... Gólarány 8-12
6. L'Pool 2-2-3............ Gólarány 13-11
7. Totten 1-3-5........... Gólarány 6-22 (ennek fele a City ellen)
8. ManU 1-2-6............. Gólarány 6-14 (ennek fele a Chelsea és City ellen)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. január 29., szerda 23:18

Matt009 írta:Kezd kijönni a PL-ben is a csapatok tudása. A City élre állt, övék a legerősebb keret, ha a kiesnek a brca ellen, akkor azzal el is dől a PL, mert nem fogják onnan leadni a pontokat.

Gyakorlatilag az Arsenal és a Chelsea maradtak versenyben a Cityvel. Én anno a Chelseare nyomtam, mert abban biztos voltam, és vagyok még mindig, hogy az Arsenal nem nyeri meg. Azért a Chelseare nyomtam, mert Mourinho a legjobb a több csapatos versenyfutásban, és ott kritikus lett volna a rangadók kimenetele. Pelle rosszabbul vív rangadókat, mint Mou, és a végén sokat számított volna, főleg ha mondjuk összehozott volna a CIty egy BL elődöntőt. Most viszont, a helyzet sokat változott, és a Chelsea nem stabilizálódott annyira, mint én azt vártam, ellenben a City hamarabb érte el a stabilitást. Még nem vagyok biztos, a City sikerében, és könnyen nyerhet a Chelsea is, de jelenleg a Citynek áll a zászló.

Még mindig csak Január van,jó lesz ez a Chelsea tavaszra (persze a kényes "spanyol" drukkereknek nem), eredmény focit tolnak ahogy nálunk is ez volt, fiatal a keret idő kell ott is.De ha most kéne választanom én is a Cityt mondanám, azért Pellegrini nagyon összerakta ezt az "összevásárolt"(Dejavu) csapatot és akkor jöhet a mi lett vola ha több időt kap itt Madridban... :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. január 29., szerda 23:11

Kezd kijönni a PL-ben is a csapatok tudása. A City élre állt, övék a legerősebb keret, ha a kiesnek a brca ellen, akkor azzal el is dől a PL, mert nem fogják onnan leadni a pontokat.

Gyakorlatilag az Arsenal és a Chelsea maradtak versenyben a Cityvel. Én anno a Chelseare nyomtam, mert abban biztos voltam, és vagyok még mindig, hogy az Arsenal nem nyeri meg. Azért a Chelseare nyomtam, mert Mourinho a legjobb a több csapatos versenyfutásban, és ott kritikus lett volna a rangadók kimenetele. Pelle rosszabbul vív rangadókat, mint Mou, és a végén sokat számított volna, főleg ha mondjuk összehozott volna a CIty egy BL elődöntőt. Most viszont, a helyzet sokat változott, és a Chelsea nem stabilizálódott annyira, mint én azt vártam, ellenben a City hamarabb érte el a stabilitást. Még nem vagyok biztos, a City sikerében, és könnyen nyerhet a Chelsea is, de jelenleg a Citynek áll a zászló.

Avatar
Realjoe
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 0:31
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realjoe » 2014. január 29., szerda 23:10

Utálom az nso-t...de..

"A tabella élén az 5letes Man. City, ikszelt a Chelsea" :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Realjoe 2014. január 29., szerda 23:11-kor.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. január 29., szerda 23:08

West Ham manager Sam Allardyce on the 0-0 draw: "If we deal with Oscar, Willian and Eden Hazard then you've got a great chance. Our keeper didn't have many efforts to save in the 90 minutes. There was intimidation from the Chelsea players - they were crowding around the referee. The referee did well - he stood firm under that intimidation. [Chelsea manager] Jose [Mourinho] is going to say 'how you play like this?' We're in a relegation battle, we can't play like Man United and get beat 3-0.
nice. :mrgreen:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. január 29., szerda 23:01

A shitty-cselzi azért más sztori lesz...mou beáll majd kontrázni, szoros lesz. egy ikszre jók lehetnek.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. január 29., szerda 22:59

GT37 írta:Na gyerünk, nyomjuk meg ezt a 45 percet, ujjongó csirkéket akarok látni, és égő dollárkötegeket :lol:
Vegul a csirkek egtek meg es a dollarkotegek ujjongtak.

Kozbe meg azon gondolkozom, hogy reggelire jo lenne egy kis grillcsirke :mrgreen:

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. január 29., szerda 22:51

hát én már nyár végén a City-re nyomtam itt a szavazást.
Most ezt nem azért írom, hogy itt fényezem magam, de azért nézzük meg.. ez a keret magasan a legerősebb Angliában.
Az egész világon talán csak a 2 spanyol és a Bayern játékoskerete hasonlítható hozzájuk.
És Pelle azért jó edző.
Szétdarálnak mindenkit, jövő héten ezt a fáradt Chelsea-t is elverik.

Kíváncsi leszek, hogy a Barca ellen mit csinálnak majd..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 218 regisztrált és 0 vendég