Egyéb bajnokságok

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 12., hétfő 11:03

Gondolom rosszul fogynak a lemezek, vagy még rosszabb, hogy nem nyitott rá a francia zene szakma.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. szeptember 12., hétfő 10:54

nagyon rosszul játszott jese. folyamatosan eladta a labdákat. a bírónak mutogatott. fetrengett . amikor lehozták asszem a 60. perc körül akkor csapkodott a kispadon. nagyon idegesen játszott egész meccsen.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13163
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. szeptember 12., hétfő 10:48

PSG-nél is kell majd az idő, valaki látta a mostani meccsüket? Jesé kezdő volt, de DM váltotta. Jesé közép csatár volt elvileg...

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. szeptember 3., szombat 11:06

Foci régen Vs Most.

http://m.goal.com/s/en/news/13712/extra ... paign=enfb
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. szeptember 1., csütörtök 13:05

sebydani írta:Én is eladtam volna a helyükben, egy bohóc volt, sose értettem miért van így felkapva. :kivagyhe:
A cirkuszban is a majmokat nézik a legtöbben. Meg a haja nagyon retro.
Nem illik.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. szeptember 1., csütörtök 12:46

Én is eladtam volna a helyükben, egy bohóc volt, sose értettem miért van így felkapva. :kivagyhe:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 1., csütörtök 12:42

Aurier és Krychowiak is tud kh-t játszani, szerintem ezért engedte el Emery. Meg most őszintén? 40 milliót kaptak egy 29 éves B kategóriás védőért, akit 50 millióért igazoltak 3 éve.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. szeptember 1., csütörtök 12:19

cart írta:A PSG jól elszúrta. KH-nak maradt Marquinhos, a folyton sérült Thiago Silva meg valami fiatal francia játékos. Azt hittem Luiz helyett legalább vesznek valakit...
Hat tudtommal eleg necc volt mar ez a Marquinhos dolog,tobbet akart jatszani,de az alap a Luiz-Silva paros volt,de igy viszont kezdhet o. Az a Kimpembe vagy mi a neve meg elso szamu csere,tudtommal o is tehetseges. Nem feltem oket,ha kell majd telen igazolnak valakit.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: cart » 2016. szeptember 1., csütörtök 8:54

A PSG jól elszúrta. KH-nak maradt Marquinhos, a folyton sérült Thiago Silva meg valami fiatal francia játékos. Azt hittem Luiz helyett legalább vesznek valakit...

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. szeptember 1., csütörtök 8:32

belhanda es balotelli elmentek a nizzaba. sztem mindkettonek utolso lehetosege hogy valamit letegyen az asztalra.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. augusztus 31., szerda 21:04

Aha, így már világos. Köszi!
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. augusztus 31., szerda 20:50

___Samy___ írta:
HIVATALOS: Nigel De Jong a Galatasaray játékosa, távozott a Los Angeles Galaxy-tól. De Jong idén érkezett Amerikába, 20 mérkőzésen lépett pályára, gólt nem lőtt, gólpasszt nem adott. Begyűjtött három sárga lapot és egy kétmeccses eltiltást érő piros lapot, valamint egy utólag történő három mérkőzéses eltiltást egy másik szabálytalanságért.
Ha most nem igazolt volna el, jövőre kiemelt játékos lett volna a szerződése értelmében.
:lol: :lol: :lol:

Egyébként mi az a kiemelt játékos?
Hát ugye ott fizetési sapka van. És 3 játékos lehet csapatonként,aki nem tartozik ebbe bele, a kiemelt jáátékosok. nekik bármekkora lehet a fizujuk. Asszem a Galaxyba Gerrard,Dos Santos és Keane volt. És tippre lehet Keane visszavonul szezon végén vagy visszajön még aurópába egy utolsó szezonra,és gondolo az ő helyét kapta volna meg :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. augusztus 31., szerda 20:41

HIVATALOS: Nigel De Jong a Galatasaray játékosa, távozott a Los Angeles Galaxy-tól. De Jong idén érkezett Amerikába, 20 mérkőzésen lépett pályára, gólt nem lőtt, gólpasszt nem adott. Begyűjtött három sárga lapot és egy kétmeccses eltiltást érő piros lapot, valamint egy utólag történő három mérkőzéses eltiltást egy másik szabálytalanságért.
Ha most nem igazolt volna el, jövőre kiemelt játékos lett volna a szerződése értelmében.
:lol: :lol: :lol:

Egyébként mi az a kiemelt játékos?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. augusztus 28., vasárnap 23:24

numberone1 írta:Lehet, h Rakitics vmivel tobbet bele megy, mint Kroos v Modric, de Iniesta annyival kevesebbszer, szoval nincs kulonbseg. Mert az osszevetesben nefelejtsuk el,h harman vannak a kp-n. Busi meg kb. mint Veratti. Szoval nem tudom, miert ne mukodhetne...? :hmmm:
Mert se Kroos, se Verratti nem utolsó embernek való. Brutális csapatvédekezéssel talán, de szerintem még úgy se, viszont nálatok ez nincs is meg olyan szinten. Túl könnyen elnyomják, és nem védekezik olyan jól, hogy utolsó embernek jó legyen, nem egyszer kellett tavaly is takarítani utána, és ennél a 3-asnál nem lenne ilyen ember. A meccsek 90%-ában aratna a középpálya nyilván, de a fizikálisan kemény ellenfelek ellen túl harmatos lenne szerintem, és nektek pont ezekre a meccsekre kéne kezdőt találni.
(Ini amúgy sokkal többet védekezik, mint azt itt sokan hiszik, de ez lényegtelen most.)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. augusztus 28., vasárnap 23:12

palesz77 írta: Szerintem se, nem véletlen, hogy mindig van ilyen ember körülötte. Ő utolsó emberként a harapós stílusa ellenére öngyilkosság lenne szerintem, főleg a mostani középpályátokon. Nem lenne ütköző ember konkrétan. És ennek nem Case stílusú játékosnak kell lennie, de nálunk is ott van Rakitic, egy btb, aki bátran belemegy a fizikai párharcokba, és rendre nyeri is őket. Verrattinál csak az első igaz, de kell mögé az erő is, mert sokszor csak pattog az emberekről.
Lehet, h Rakitics vmivel tobbet bele megy, mint Kroos v Modric, de Iniesta annyival kevesebbszer, szoval nincs kulonbseg. Mert az osszevetesben nefelejtsuk el,h harman vannak a kp-n. Busi meg kb. mint Veratti. Szoval nem tudom, miert ne mukodhetne...? :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. augusztus 28., vasárnap 23:02

Veidt írta:Viszont azt sem kellene elfelejteni hogy Verratti mogott ugyanugy van most egy "buta" vkp Motta szemelyeben. Nem biztos hogy utolso emberkent is tudna hozni ugyanezt a jatekot
Szerintem se, nem véletlen, hogy mindig van ilyen ember körülötte. Ő utolsó emberként a harapós stílusa ellenére öngyilkosság lenne szerintem, főleg a mostani középpályátokon. Nem lenne ütköző ember konkrétan. És ennek nem Case stílusú játékosnak kell lennie, de nálunk is ott van Rakitic, egy btb, aki bátran belemegy a fizikai párharcokba, és rendre nyeri is őket. Verrattinál csak az első igaz, de kell mögé az erő is, mert sokszor csak pattog az emberekről.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. augusztus 28., vasárnap 21:57

Viszont azt sem kellene elfelejteni hogy Verratti mogott ugyanugy van most egy "buta" vkp Motta szemelyeben. Nem biztos hogy utolso emberkent is tudna hozni ugyanezt a jatekot, ahogy Kroos sem tudja peldaul. Viszont mindenkeppen egy ilyen tipusu kozeppalyaban van a jovo, ahogy RMCF is szokta irni. A Barcelona mar sok eve atallt erre.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. augusztus 28., vasárnap 21:52

Ónó írta:
numberone1 írta:Verattin nem latszik, h hosszu serulese volt, nagyon jol jatszik. Jol tartja es jol jatsza meg a labdat. Na o elorelepes lenne Case helyett.
Nem rossz, nem rossz az biztos, mozgékony és remekül helyezkedik, nagyon okosan tolja, de nálam ő inkább Kroos alternatívája lenne. Case kevésbé látványos, de hátul szerintem hasznosabb. Ha Modric és Verratti csak egy szezonra összeállna, egy bomba formában játszó Kroos előtt... csak, hogy erre kb nulla esély mutatkozik.
Persze nem egy rangadóra, hanem egy gála meccsre. Rangadóra kellene Case még így is...
Szerintem mar nem, mert Kroos mar nem annyira jar vissza melyen. Kicsit feljebb lett tolva a jateka, ami neki is jobban izlik...olyan tipikusan kozepso kp, Veratti viszont melyen jatszik, nincs olyan fizikuma mint Casenak v Kantenak, de ugy megy mint egy kullancs, es benne van az olasz csibesseg huz, rancigal, taktikai faltol.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. augusztus 28., vasárnap 21:42

numberone1 írta:Verattin nem latszik, h hosszu serulese volt, nagyon jol jatszik. Jol tartja es jol jatsza meg a labdat. Na o elorelepes lenne Case helyett.
Nem rossz, nem rossz az biztos, mozgékony és remekül helyezkedik, nagyon okosan tolja, de nálam ő inkább Kroos alternatívája lenne. Case kevésbé látványos, de hátul szerintem hasznosabb. Ha Modric és Verratti csak egy szezonra összeállna, egy bomba formában játszó Kroos előtt... csak, hogy erre kb nulla esély mutatkozik.
Persze nem egy rangadóra, hanem egy gála meccsre. Rangadóra kellene Case még így is...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. augusztus 28., vasárnap 21:24

Verattin nem latszik, h hosszu serulese volt, nagyon jol jatszik. Jol tartja es jol jatsza meg a labdat. Na o elorelepes lenne Case helyett.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 193 regisztrált és 0 vendég